Postavte si chladiaci bar sami z paliet

Bar vyrobený z paliet pre vlastnú záhradu je ideálnym miestom na strávenie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi a rodinou. Sympatické je, že trendový pult si môžete ľahko postaviť z paliet sami. Lištu si teda môžete individuálne nastaviť z europaliet na požadovanú veľkosť. Ak nemáte čas postaviť europaletovú tyč sami, na konci vám povieme, kde si môžete kúpiť grilovací stôl vyrobený z paliet.

Tu nájdete bezplatné video pokyny pre domácich majstrov. Príjemné sledovanie!

Sari a Christian z DIY blogu Saris Garage neustále pracujú na nových nápadoch na paletový nábytok a ponúkajú svoj nábytok z europaliet vo forme podrobných videonávodov na svojom blogu a YouTube svojim čitateľom. & Diváci zadarmo. A tu môžete Kúpte si paletový nábytok

Chladný bar vyrobený z paliet na celé leto

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (2)

V súlade s letom Svetového pohára si títo dvaja navrhli tento rok vlastný pult vyrobený z paliet, ktorý Sari a Christian rozdelili na dve oblasti. Gril ponúka dostatok priestoru na zamaskovanie veľkého plynového grilu. Na pravej strane je zároveň skvelá polička na bylinky z paliet. To ponúka dostatok priestoru vo svojich oddeleniach pre rastliny, aby ho naplnilo pôdou a zasadilo vaše obľúbené bylinky.

A tak vašej grilovacej párty nič nestojí v ceste

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (5)

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (6)

Druhou oblasťou paletovej tyče je barmanská oblasť. V tom máte dostatok miesta na uloženie občerstvenia a nápojov a na prípravu pochúťok pre svojich hostí.

Celkovo bar z paliet ponúka veľa úložného priestoru vďaka nepretržitému počítadlu a môže skvele fungovať ako bufet.

Lahodné koktaily sú pripravené rýchlo

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (1)

Počítadlo paliet zaisťuje harmonickú súhru teplých paliet s porcelánovými kameninovými dlaždicami s betónovým vzhľadom. Povrch je zároveň možné ľahko čistiť vlhkou handričkou, a tak zostáva vždy bez baktérií.

Pozvite svojich hostí na osviežujúcu domácu limonádu!

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (4)

Chcete vidieť oveľa viac projektov paletového nábytku? Potom sa pozrite na ich blogy:

www.sarisgarage.de

www.palettenmoebel-kaufen.com

Sari & Christian vybavil euro paletovú tyč valčekmi. Polovica valcov má parkovaciu brzdu, ktorá zaisťuje bezpečné držanie vo vetre a počasí.

Ak nemáte čas postaviť si tento bar sami z paliet, môžete sa obrátiť na Sari & Christian sa porozhliadni po svojom novom obchode. Dvaja z nich ponúkajú veľký výber nábytku z europaliet. V garážovom obchode Saris nájdete tri skvelé varianty paletových grilovacích stolov. Môžu byť perfektne integrované do najmenšej záhrady a zaistiť maximálnu zábavu pri grilovaní.

Prajeme vám krásne leto v záhrade!

Lišta z paletového grilovacieho stolového paletového nábytku (7)