Postavte si detskú kuchynku na hranie sami – pokyny pre domácich majstrov a dôležité rady

Deti milujú varenie, pečenie, umývanie riadu a skúšajú mamine obľúbené recepty. Detská kuchynka je presne to miesto, kde naše deti môžu implementovať to, čo vidia u dospelých. Obchod s potravinami je obvykle na vrchole zoznamu prianí, pretože v obľúbenej hre na hrdinov s babkou, dedkom, súrodencami alebo priateľmi rovnakého veku sa naši drobci od útleho veku učia vcítiť sa do ostatných..

Naučíte sa jednať a vymieňať si, precvičujete si aritmetiku na konkrétnych príkladoch a v bežných situáciách a predovšetkým si užijete veľa zábavy. Pre nás rodičov, samozrejme, vzniká agonizujúca otázka, aké želanie splním svojmu dieťaťu? Herná kuchyňa alebo obchod s potravinami? Tu nájdete pokyny pre domácich majstrov od Saris Garage: Postavte si obchod sami Ani jedna zvyčajne neprichádza do úvahy, pretože nechceme svojich miláčikov zahlcovať darčekmi, ani nemáme dostatok miesta v detskej či obývacej izbe. Na tento problém však existuje aj úžasné riešenie: vlastnoručne postavená detská kuchynka s integrovaným obchodom.

detská kuchynka saris garáž (4)

Najkrajší darček je urobiť to sám

Nikto nepozná naše deti tak dobre ako my. Len my vieme, na čom našim malým skutočne záleží, keď sa hrajú. Ak váš miláčik uprednostňuje varenie, jeho kuchyňa by mala mať veľkú varnú plochu s dostatkom priestoru na hrnce rôznych veľkostí a dosky na krájanie.

Ak je vaše dieťa zapálené do pečenia, v kuchynke na hranie musí byť integrovaná veľká rúra a dostatok priestoru na formy na koláče, muffiny, šišky a ďalšie príslušenstvo..

detská kuchynka saris garáž (2)

Ak je umývanie riadu jeho obľúbenou oblasťou v detskej kuchynke pre deti, potom by ste určite mali nájsť veľký drez a veľa úložných možností, ako sú police a vešiaky na riad a utierky. Úžasné na detskej kuchynke na hranie pre deti je nielen to, že svojmu malému miláčikovi môžete ponúknuť presne to, čo potrebuje pre svoj vývoj, ale môžete tiež prispôsobiť kuchynku na hranie priestoru, ktorý máte súčasne k dispozícii. Existuje lepší darček ako detská kuchynka na hranie, ktorá je šitá na mieru a postavená s láskou?

detská kuchynka saris garáž

Vlastnú detskú kuchynku si môžete ľahko postaviť sami

Výhodou tejto detskej kuchynky na hranie vyrobenej z dreva je, že si ju môžete ľahko postaviť sami. Pretože krásna a ľahko zostaviteľná detská kuchynka so vstavanou predajňou pozostáva predovšetkým z prepraviek s ovocím a prepraviek na víno, nevznikajú žiadne vysoké náklady na materiál a nie sú potrebné žiadne zložité montážne návody. V našom videu nižšie nájdete jednoduché podrobné pokyny.

detská kuchynka saris garáž (3)

Na stavbu detskej kuchynky pre deti potrebujete iba nasledovné:

  • 4 ovocné boxy – drevené boxy so strednou doskou (odporúčame veľkosť 50x40x30cm) Tu môžete kúpiť zodpovedajúce drevené boxy: Drevené krabice a boxy na ovocie
  • 1 drevená truhlica (strednú dosku do drevenej truhly musíte nainštalovať svojpomocne)
  • Niekoľko lepených drevených panelov (môžete ich získať v železiarstve; vy sa rozhodnete, koľko chcete vo svojej kuchyni)
  • 1 okrúhle drevo na kachle (môžete ho ľahko narezať sami)
  • Na stavbu detskej kuchynky pre deti z dreva budete potrebovať aj nasledujúce nástroje:
  • Aku vŕtačka
  • Vŕtačka do dreva
  • Brúska
  • Skladačka alebo píla na sekanie

Detská kuchynka z dreva – kreatívny projekt pre celú rodinu

Pri stavbe detskej kuchynky pre deti môžete buď popustiť uzdu svojej fantázii, alebo si ju vytvoriť podľa našich jednoduchých pokynov pre domácich majstrov. Pri navrhovaní sami rozhodnete, kde sa použijú policové boxy, ktoré rozmery sú pre vás najpraktickejšie a akú farbu by mala mať kuchyňa. Môžete tak plne reagovať na priania svojho dieťaťa a splniť si sen. Tu sa môžete pozrieť na police ovocnej prepravky: Polička na ovocné prepravky

Ak ste začali byť zvedaví a chytila ​​vás horúčka DIY, stačí sa pozrieť na niekoľko obrázkov našej roztomilej detskej kuchynky na hranie. Video s návodom na stavbu kuchyne nájdete aj na našej domovskej stránke. Ukážeme vám aj to, ako si krásne doplnky do obchodu jednoducho vyrobíte sami. Nájdete tu aj kreatívne nápady na stavbu vhodného nábytku a políc pre celú rodinu.

detská kuchynka saris garáž (5)