Recepty na domácu masku na nohy: urobte si peeling na nohy a majte krásne nohy

Leto je na to, aby ste behali naboso. O obúvaní nemôže byť v plápolajúcom teple slnka ani reč. Žabky alebo sandále s otvorenou špičkou, ktoré je možné kombinovať so všetkými letnými outfitmi, sú ideálne do horúceho počasia. Starostlivosť o nohy sa preto stáva v týchto horúcich mesiacoch nevyhnutnosťou. Popraskané päty sú nepredstaviteľné a často sa zmenia na nočnú moru. Preto je dôležité nohy rozmaznávať. V dnešnej dobe sme však zaneprázdnení zaneprázdnenosťou, ktorá nám neumožňuje poriadne sa o seba starať. Beh v horúčave a prachu spôsobuje, že naše nohy sú suché a unavené. Domáca maska ​​na nohy však môže zvlhčiť a udržať vaše nohy zdravé. Nižšie zistíte, ako si môžete urobiť vlastný peeling na nohy a mať krásne a zdravé nohy!

V lete sa starajte o krásne a zdravé nohy

Starostlivosť o nohy Vytvorte si vlastný peeling na nohy počas letných prázdnin

Existuje mnoho domácich liekov, ktoré môžete použiť na uzdravenie tupých nôh a ich revitalizáciu. Jedným z najlepších spôsobov, ako to urobiť, je použiť domácu masku na nohy alebo peeling na nohy. Exfoliátory predchádzajú suchu a popraskaniu a udržujú vaše nohy krásne.

Hrdo ukážte svoje nohy na pláži!

tri ženy ležiace na pláži

Prírodné peelingy na nohy, ktoré si ľahko urobíte sami doma

V lete je domáca maska ​​na nohy potrebná. Ponúkame preto niekoľko jednoduchých peelingov na nohy, ktoré si môžete ľahko vyrobiť a používať doma.

Rozmaznávajte svoje nohy domácou maskou na nohy

Letný peeling na nohy urobte sami

  1.  Peeling na nohy s hnedým cukrom

Všetko, čo potrebujete, je hnedý cukor, sóda bikarbóna a olivový olej. Hnedý cukor je sladký zázrak, ktorý je ideálny na telový peeling. Všetky tieto ingrediencie zmiešajte a pripravte si peeling na nohy. Naneste ho na nohy a dôkladne vmasírujte. Trenie kroviny pomôže odlupovať vašu pokožku a olej pomôže zablokovať vlhkosť, vďaka ktorej budú vaše nohy jemné a žiariace. Po trení nechajte krovinu chvíľu pôsobiť na nohách. Potom si môžete nohy opláchnuť vlažnou vodou. Je to jednoduchý, ale účinný spôsob, ako zlepšiť krásu vašich nôh.

Peeling na nohy s hnedým cukrom – nie je to predsa na jedenie!

Vyrobte si peeling na nohy z hnedého cukru sami

  1. Peeling na nohy s kávou a kokosovým olejom

Káva je skutočne účinná pri ošetrovaní opálenej pokožky a dodaní vašim nohám prirodzenej žiary. Kokosový olej urýchľuje hojenie a reguluje produkciu nových buniek. Na popraskanú pokožku je skutočne prospešný. Obe suroviny zmiešajte podľa potreby a pridajte aj hnedý cukor. Zmesou si potrite nohy, najmä drsné oblasti, a potom ich opláchnite teplou vodou. Vaše nohy budú hladké a lesklé. Tento jednoduchý peeling dodá vašim nohám dostatok vlahy.

Káva môže tiež osviežiť vašu pokožku

Recepty na domácu masku na nohy Vytvorte si vlastný peeling na nohy s kávou

Odlupujte pokožku chodidiel a vychutnajte si výsledok!

Vytvorte si vlastné recepty na domácu masku na nohy

  1. Peeling na nohy s aloe vera a medom

Aloe Vera je liek na všetky vaše problémy. Je to antibakteriálne a protizápalové. Reguluje hojenie a vyživuje vaše chodidlá. Med tiež pomáha udržiavať vašu pokožku hydratovanú. V miske zmiešajte 1 lyžicu medu a aloe vera gél. Na dosiahnutie lepších výsledkov môžete tiež pridať gáfrový olej a soli do kúpeľa. Kafrový olej pomáha liečiť odumreté kožné bunky a uzdravuje vyrážky. Teraz naneste pastu na nohy. Potrite ich na postihnutých miestach a opláchnite ich vlažnou vodou. Vaše nohy budú pripravené vziať si teplo.

Antibakteriálna a protizápalová maska ​​na nohy

Recepty na domácu masku na nohy Vyrobte si vlastný peeling na nohy s aloe vera

  1. Peeling na nohy s levanduľou a morskou soľou

Levanduľový olej je prírodný liečiteľ a má antiseptický účinok. Pomáha ničiť baktérie a odstraňuje zápach. Pomáha tiež hydratovať vaše nohy. Morská soľ naopak pomáha odstraňovať odumretú pokožku a exfoliuje vašu pokožku. Zmiešajte obe ingrediencie a masírujte peeling na nohy 15-20 minút. Opláchnite ju teplou vodou a osušte nohy. Vaše nohy uvoľní a omladí.

Táto maska ​​tak príjemne vonia po levanduli

Nechajte si odlupovať chodidlo Kavendel

Z lásky k vašim nohám

Recepty na domácu masku na nohy Vyrobte si vlastný peeling na nohy s levanduľou

Konečne

Toto je niekoľko účinných spôsobov, ako udržať nohy v lete hydratované. Nohy si zachovajú oleje a lesk. Kľúčom k zdravým nohám je rozmaznávať ich. Ak ich budete dlhší čas čistiť, budú mladistvé a hebké. Na nohy by ste mali vždy naniesť zvlhčovač, aby ste predišli suchu a popraskaniu.

Odlupujte pokožku nôh a v lete majte krásne nohy!

DIY maska ​​na nohy spôsobí, že sa vám peeling na nohy urobí sám

Užite si ten rozdiel!

Vytvorte si vlastné recepty na peeling nôh

Mäkká koža na chodidlách

Vďaka starostlivosti o nohy si peeling chodidiel urobíte sami

Môžete si tiež vyrobiť masku na nohy z hliny

Recepty na domácu masku na nohy krásnej pokožky nôh urobte si krásnu pleťovú masku na nohy peelingom samiRecepty na domácu masku na nohy.Píling na nohy