Slnko, mesiac a hviezdy – vyrobte s deťmi lampióny

Svet je väčšinu roka uväznený v izolácii koróny, a napriek tomu existujú veci, ktoré nás zahrievajú pri srdci a inšpirujú nás. Z jedného alebo druhého dôvodu sa rovnaké sviatky oslavujú už desaťročia a tieto tradície stále nepôsobia ani trochu nudne alebo bežne. Naopak – budú sa naďalej kultivovať a znovu objavovať. Bezpochyby je Halloween najobľúbenejším zo všetkých jesenných festivalov. Sviatok hrôzy nie je jedinou jesennou príležitosťou, ako sa dostať do sviatočnej nálady. Aj keď sú oslavy festivalov tento rok trochu iné, vždy si môžete nájsť cestu k slávnostnej atmosfére, ak chcete..

Tinkerové lampáše s deťmi – „kreatívna“ stránka uzamknutia

Lucerna svätého Martina si vytvorte vlastné šablóny na strihanie papiera

V dnešnom príspevku by sme vás chceli upozorniť na menší, ale veľmi krásny a rozhodne jesenný festival. Na tento malý festival sa tešia najmä tí najmenší. Správne – hovoríme o milovanom lampiónovom festivale, ktorý je stále známy ako Svätomartinský lampión alebo jednoducho ako lampiónový sprievod.

Drobné lampióny s deťmi na nezabudnuteľný lampiónový festival

Deň svätého Martina oslavujeme vždy v polovici novembra. Na tento špeciálny sviatok mnohé strediská starostlivosti o deti pripravujú slávnostné svetlá na lampiónový sprievod samy. Originálne pozvánky sa vyrábajú aj na lampiónový festival. Je ľahké kúpiť lampu v obchode za málo peňazí. Nie je to však oveľa slávnostnejšie, kreatívnejšie a možno aj šetrnejšie k životnému prostrediu, keď si môžete lampáš vyrobiť sami?

Pohrávanie sa s 2 -ročnými deťmi prináša prekvapivo dobré výsledky

Ručné práce na lampách svätého Martina, maľované sami

Mnoho detí s láskou spomína na svoj prvý sviatok svätého Martina. Pre tých najmenších je to prvýkrát, čo môžu vydržať tak dlho hore a spievať a osvetľovať temné ulice s inými deťmi a ich lampášmi. Napriek Coronovej nálade bude tento rok tradične veľa lampiónových sprievodov. Deti si vyrobia vlastné lampióny a pomoc im môžu poskytnúť rodičia a vychovávatelia.

Jednoduché nápady pre domácich majstrov pre väčšiu radosť a slávnostnú náladu

Vyrobte si svoje vlastné ručné práce na lampiónoch St Martin

DIY remeselné nápady pre malých aj veľkých – čo by sa malo zvážiť?

Tvorba s batoľatami nie je vždy taká jednoduchá, ako by ste si mohli myslieť. Veľa si treba vopred premyslieť a naplánovať. Deti sa napríklad nesmú hrať s ohňom, a preto denné stacionáre povoľujú LED svetlá iba vtedy, ak s deťmi vyrábajú lampáše St Martins. Rodičia to môžu mať na pamäti, ak niekedy plánovali výrobu lampiónov s deťmi.

To, či dokážete ručné práce alebo nie, závisí predovšetkým od vašej vlastnej túžby. O chvíľu si povieme, ako vyrobiť pekný a jednoduchý lampáš.

Svätomartinský lampión s malými i veľkými

Lucerna svätého Martina vytvorte si vlastné šablóny pre batoľa

Najľahší spôsob, najmä ak sa chcete s malými deťmi venovať ručným prácam, je navrhnúť lampu pomocou balónika. Jesenné lístie môžete ako dizajnový prvok nechať nádherne splývať a o to viac zvýrazniť nádhernú jesennú náladu. Lepidlo na drevo, voda a odpadový papier sú jediné materiály, ktoré sa s balónom budú hrať vo vašom kreatívnom projekte. Používajú techniku ​​papier mache, ktorá je v priloženom videu nádherne detailne predvedená. S trochou trpezlivosti a opatrnosti rýchlo a ľahko vyrobíte jeden alebo viac lampiónov a naučíte deti techniku ​​stálezeleného dizajnu. Teraz ste dobre pripravení a Deň svätého Martina môže byť teraz pre vaše dieťa vrcholom mesiaca.

Remeselné nápady pre deti s balónikmi a prírodnými materiálmi

Lucerna svätého Martina vytvorte si vlastné šablóny Remeselné šablóny sov

Výroba lampáša funguje lepšie s presnými pokynmi

Tvorba z prírodných materiálov je v peňaženke zábavná a jednoduchá

Lucerna svätého Martina vytvorte si vlastné šablóny na jeseň

Ďalšou technikou, ktorú radi nazývame udržateľnou, je upcyklácia alebo opätovné použitie starých, zdanlivo nepoužiteľných predmetov. Dokonca si môžete vyrobiť aj svätomartinskú lampu bez návodu alebo predlohy. Pretože táto technika je dokonca vhodná aj pre ručné práce s 2 -ročnými deťmi. Môžete jednoducho použiť staré murárske nádoby, drôt, tyčinku a opäť LED svetlo. Dajte svojmu dieťaťu kúsok papiera a nechajte ho namaľovať. Výsledok omotajte okolo skla. Z drôtu vytvorte držadlo, ktoré pripevníte na palicu. Zapnite a voila! Pohár môžete podľa potreby prikryť aj jesenným lístím.

Slnko, mesiac a hviezdy – to je najlepšia lampa

Lucerna svätého Martina vytvorte si vlastnú šablónu hviezdnych mesiacov slnečný mesiac

Ďalšou možnosťou je vyrobiť lampu z plechoviek. Na tento účel odporúčame použiť dobrý nástroj, ktorý by sa nemal dostať do rúk deťom. Akumulátorovým skrutkovačom prepichnete do plechu jednoduché figúrky. Dostanú sa do popredia, keď zapnete svetlo. Najpopulárnejšími motívmi sú samozrejme slnko, mesiac a hviezdy.

Univerzálna technológia papierového machu si tu príde na svoje

drotárska lampa s deťmi

Stačí navrhnúť a myslieť na bezpečnosť detí

Lucerna St Martin urobí vlastnú šablónu farebnou

Najkrajšie veci sú jednoduché! Stačí sa pozrieť okolo seba a navrhnúť lampáš s tým, čo práve máte okolo seba. Remeselná výroba s listami je vždy skvelá, ekologická a úplne zadarmo. Možno zostal jeden alebo druhý papierový tanier z grilovačky alebo z poslednej párty? Môžete z neho tiež vyrobiť nádherné, veľmi jednoduché lampáše.

Svetlo a teplo zaplnia ulice v deň Martina

Vytvorte si svoj vlastný úvod k lampášu z Sv. Martina

Zahrávať si s plechovkami je jednoduché a výsledky sú pôsobivé

Vyrobte si svoj vlastný lampión sv. Martina s plechovkami

Majstrovská silueta je a zostane evergreenom

Lucerna svätého Martina si vyrobte vlastné šablóny

Nezáleží na tom, akú techniku ​​dizajnu si vyberiete, pretože je dôležité, aby si deti na tento večer urobili skvelé spomienky. Nech je temný jesenný deň jasnejší a teplejší so svetlom lampiónov a spevom detí!

Svetlo môže očarovať a navrhovanie lampášov sa stáva jednoduchým 

Lucerna svätého Martina vytvorte si vlastnú šablónu papier slnečný mesiac hviezdy

Veľa sa dá dosiahnuť pomocou existujúcich materiálov 

Drobné lampióny s deťmi Lucerna St Martin si vyrobte vlastné šablóny ručných prác

Čajová sviečka? Potom ho, prosím, zaistite v lampáši!

Drobné lampióny s deťmi Lucerna St Martin pripravte si vlastné šablóny Lampiónový festival jesenné lístie

A tak, ako svetlo horí v lampáši, nech v ľuďoch stále horí nádej a viera v dobro. Mnoho detí chce byť dobrosrdečných ako svätý Martin a je na nás rodičoch, aby sme si toto prianie splnili. S týmto vedomím robte svoje ručné práce, urobte si príjemnú párty a nenechajte si pokaziť náladu temnými myšlienkami na vírusy a negatívnymi štatistikami.!

Nech je festival lampiónov tento rok obzvlášť krásny!

Čím sú jesenné listy odlišné, tým je magický výsledok

Drobné lampióny s deťmi Svätomartinský lampión si deti ľahko vyrobia samy

Drobné lampióny s deťmi Šablóna lampiónov Sv. Martina detský denník slnko a mesiac

Drobné lampióny s deťmi Lucerna St Martin vytvoríte svoje vlastné šablóny

Drotárske lampióny s deťmi Lampárske lampióny svätého Martina s malými deťmi

Drobné lampióny s deťmi Lucerna Sv. Martina vytvorte si vlastné šablóny lampiónová sova