Takto vŕtate precízne a ekologicky

Kto by to bol povedal, že pri vŕtaní bude musieť byť zo všetkých vecí použitá potrebná dávka citlivosti? Áno, pri tomto zdanlivo jednoduchom domácom vylepšení je dôležité mať na pamäti určité podmienky. Dôležitú úlohu zohráva nielen textúra povrchu vŕtania, ale napríklad aj samotný materiál, ako aj uhol vŕtania a rýchlosť. Musíte sa teda vyzbrojiť niekoľkými šikovnými tipmi od profesionálov a, samozrejme, predovšetkým správnym vŕtačom / skrutkovačom. Toto elektrické náradie možno označiť za jedno z najdôležitejších zo všetkých, pokiaľ ide o nastavenie. Je to náš nepostrádateľný pomocník pri vešaní obrazov a dekorácií na stenu alebo pri pripevňovaní regálov alebo políc. Vŕtačka / skrutkovač by preto mala byť spoľahlivá a účinná. Niečo podobné vŕtačka / skrutkovač Skil 6221. Podarilo sa mu už presvedčiť mnoho vášnivých kutilov a profesionálov. Okrem perfektného výkonu má aj ďalšie dôležité kritériá, akými sú ergonómia, ochrana životného prostredia a flexibilita.

vŕtacia schopnosť koncepcia energetickej linky vŕtačky

Len rýchly pohľad na hlavné charakteristiky zariadenia vytvára pozoruhodný dojem. V prvom rade ide o presnosť. A to sa dosahuje pomocou špeciálnej funkcie VariTorque 20 + 1, vďaka ktorej je vŕtačka / skrutkovač tak výnimočná. Vďaka svojej mechanickej dvojstupňovej prevodovke poskytuje Skil 6221 tiež všestrannosť – príliš hrubé alebo príliš dlhé skrutky už nie sú problémom ani pre tých, ktorí majú málo skúseností. Dvojmiestne 10 mm bezkľúčové skľučovadlo vám umožňuje jednoduchú výmenu príslušenstva a spínač akcelerátora pomáha zaistiť bezpečné vedenie nástroja. S týmto vŕtacím skrutkovačom od spoločnosti Skil zostanete pri práci flexibilný a obratný, pretože má šesťmetrový kábel, ktorý zaisťuje optimálny akčný rádius.

vŕtačka vŕtačka skil energetická linka koncept urob si sám

Priateľstvo k životnému prostrediu je tu tiež veľmi dôležité. Model 6221 patrí k Koncept energetickej linky. Všetko elektrické náradie Skil, tie z radu Energy sú navrhnuté tak, aby boli udržateľné, môžu sa používať neobmedzene dlho a nepoužívajte žiadne batérie. Už si nemusíte robiť starosti s nepríjemným časom načítania.

Vŕtačka / skrutkovač Skil ide ešte o krok ďalej – s mäkkým úchopom a ergonomickou veľkosťou rukoväte pre optimálne pohodlie a maximálnu ergonómiu. Je tiež veľmi kompaktný a váži iba 1,2 kg.

So Skil 6221 ste jednoducho v dobrých rukách a vďaka niekoľkým tipom odborného know-how určite zvládnete každý možný projekt vŕtania svojpomocne.

Veľa zábavy a šťastia!

vŕtačka vŕtačka skil energetická linka  vŕtačka vŕtačka skil energetická linka koncept elektrické náradie