Tematické párty nápady inšpirované detskými hrdinami

Či už ste pozvaní na tematickú párty alebo sa chystáte zorganizovať detskú narodeninovú oslavu, nápady na oslavy sa podivne vždy zdajú byť príliš vzácne. Obliekanie je zábava a o tom niet pochýb. Mimoriadne to tiež zvyšuje faktor zábavy na večierku. Prezlečenie do oblečenia iných ľudí vám umožní zažiť a cítiť sa inak ako obvykle. To rozširuje predstavivosť, vnímanie a posiela prezlečenú osobu na vzrušujúcu cestu objavovania. Z tohto dôvodu sme vybrali presne detských hrdinov ako hlavnú tému dnešného príspevku a chceme zistiť, ktorí hrdinovia z minulosti môžu potom poskytnúť elegantný obrázok na tematickej párty.

Supermario príbuzných hrdinov

Dnes by sme chceli zhromaždiť nápady na tematické večierky, ktoré by inak boli vhodné na každú slávnostnú príležitosť a mali by zachovať čerstvú spomienku na detských hrdinov. Každý, kto pozná svojich obľúbených, presne vie, ako sa oblieka na ďalšej skvelej akcii. Mnohí vlastne ani netušia, čo sa im ako dieťaťu skutočne páčilo, alebo sa obávajú, že by sa druhým mohli zdať hlúpi.

A ako vám bolo povedané (napríklad) na začiatku mnohých workshopov: Ide o zábavu! A pokiaľ ide o zábavu, každý by mal aspoň na večierok vypnúť predsudky a zábrany a vydať sa na vlnu dobrodružstva.

príbuzní hrdinovia gén simons

detskí hrdinovia šialený klobúčnik

Sezamová ulica Kinheitshelden

Hrdinovia detstva – nápady na prestrojenie a ďalšie

Vyzerá to na veľkú zábavu, keď si začnete pamätať, čo sa vám páčilo a v čo ste v detstve verili. Dievčatá a chlapci majú väčšinou rôzne preferencie, ale nie je to jednoduché a rýchle pravidlo. Aj napriek tomu sme sa pokúsili vybrať detských hrdinov, ktorí sú veľmi obľúbení pre obe pohlavia. Niekedy idete s celou rodinou napríklad na prezlečenú párty na Helloween alebo Mardi Gras.

Náš zoznam má preto uľahčiť váš výber alebo vám pripomenúť hrdinov, na ktorých ste v rámci intenzívneho informačného preťaženia masmédií možno zabudli.

kinheitshelden bibi blockberg

hviezdne vojny detských hrdinov

detskí hrdinovia indiana jones lara croft

kinheitherelden ET

Mottoparty nápady pre malých aj veľkých

V dnešnej dobe každý pozná bežné postavy Marvel Comics, vďaka početným filmovým spracovaniam, ale možnosti obliecť sa nekončia pri Thorovi, Ironmanovi alebo neuveriteľnom Hulkovi. Začali sme malé cestovanie v čase a pravdepodobne sme z prachu dostali zabudnuté postavy ako Bibi Blocksberg alebo ET. Karlsson vom Dach a Jim Knopf si zaslúžia rovnakú pozornosť ako Barby alebo Jedi Knight.

hrnčiar vlasov príbuzných hrdinov

kinity heroes jim knopf

hrdina detstva odvážne srdce

Alenku v ríši divov a Pippi dlhú pančuchu možno označiť za evergreeny, čo je vedome zvolený termín z hudobnej scény. Pretože pozoruhodní hudobníci ako Paul Stanley z Kiss alebo Alice Cooper by hrali alebo plnili úlohu týchto detských hrdinov rovnako dobre ako Krümmel Monster alebo možno Mary Poppins.

Vráťte sa do detstva a pocíťte nadšenie, ktoré ste vtedy voči konkrétnemu hrdinovi cítili. Len tak sa môže prestrojenie stať neopísateľným zážitkom.

Redakcia vám praje veľa zábavy a šťastia!

detský hrdina barby

detskí hrdinovia Adams Familiy

bludisko kinetických hrdinov

kamienkoví rodinní hrdinovia

príbuzní hrdinovia gén simons

hrdina detstva karsonson vom strecha

Detská oslava detských narodenín

kinetickí hrdinovia veselé poppiny

kinheitherher mr t

kinheitherelden cikať dlhú pančuchu

kinetickí hrdinovia jedovatý brečtan

príbuzní hrdinovia ronja dcéra zbojníka

kinheitherelden startreck

terminátor filmových hrdinov

príbuzní hrdinovia vyhrali ženu a batmana

príbuzní hrdinovia