Veľkonočné karty Tinker: Viac ako 30 inšpiratívnych myšlienok a podrobných pokynov

Domáce veľkonočné pohľadnice sú zábava pre deti a skvelý spôsob, ako na Veľkú noc potešiť rodinu a priateľov. Prestaňte strácať čas a vyhrňte si rukávy a vytvorte si veľkonočné karty na mieru. Pomôžeme vám s rôznymi nápadmi, kreatívnymi príkladmi a návodmi na veľkonočnú sliepočku s otváracím zobákom. Zostaňte pri tom a nechajte svojej kreativite voľný priebeh! Tu nájdete inšpiráciu, ako vyrobiť originálne veľkonočné pohľadnice. Bavte sa ručnými prácami!

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice s kreatívnou tematikou

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Veľkonočné kuriatko s otváracím zobákom Pokyny

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice a pošlite ich poštou

Prázdniny sú časom, kedy sa rodina a priatelia stretnú, aby spoločne obedovali a užívali si navzájom svoju spoločnosť. Bohužiaľ, nie každý sa môže vždy zúčastniť týchto dôležitých rodinných osláv.

Každý z nás má príbuzných, ktorí žijú ďaleko, v inom meste alebo v zahraničí.

Udržať kontakt s nimi môže byť náročné, ale to robí udržanie týchto spojení ešte dôležitejším.

Je to úžasný spôsob, ako zaželať svojim blízkym „Veselé Vianoce!“

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice blahoželanie Veľkonočný zajačik robí s deťmi ručné práce

Vďaka internetu, mobilným telefónom a rôznym sociálnym sieťam sa ľahko dostanete ku každému členovi rodiny. Telefónny hovor alebo elektronická karta však nemajú taký osobný kontakt ako starodávna pohľadnica. Doručenie karty poštou je v dnešnej dobe zriedkavé, čo je o to dôležitejšie, najmä pre staršie generácie.

Zábavné veľkonočné pohľadnice – veľkonočné kuriatko, zajačik a baranček

Veľkonočné pohľadnice vyrábajú pozdravy zvierat ručné práce s deťmi

Veľkonočné pohľadnice s jednoduchými geometrickými vzormi

Veľkonočné pohľadnice vyrábajú pohľadnice na veľkonočné ručné práce s deťmi

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice – DIY veľkonočné kuriatko s otváracím zobákom

Výroba veľkonočného kuriatka s otváracím zobákom je zábava a kreatívny nápad pre malé i veľké. Jar je už tu a mláďatá sa na nej podpisujú. Vyrobme si teda veľkonočnú sliepočku. Prečo nie? Veľkonočné sviatky sú už za dverami a túto super jednoduchú veľkonočnú pohľadnicu je možné hrať s deťmi všetkých vekových skupín.

Veľkonočných zajačikov vystrihnite z farebného papiera a prilepte ich na baliaci papier

Veľkonočné pohľadnice robia nápady na ručné práce zajačika a ručné práce s materiálom s deťmi

Sme veľkými fanúšikmi domácich kartičiek a sme si celkom istí, že táto veľkonočná karta pre kurčatá s vyskakovacím zobákom sa skutočne bude hodiť aj vašim deťom. Výroba je skutočne jednoduchá, ale deti nedokážu odolať otváraniu a zatváraniu kariet, aby rozhýbali zobákom a prinútili mláďa rozprávať!

Vyrobte si veľkonočnú sliepočku s otváracím zobákom

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Veľkonočné kuriatka podľa návodu Schnabel

Veľkonočná kuriatka s otváracím zobákom – návod

Materiály:

  • Kartón alebo hrubý papier – použili sme hnedý baliaci papier
  • Farebný papier – na mláďa sme použili žltý a na vajíčko biely
  • oranžové plstené pero
  • nožnice
  • Okuliarové oči
  • Lepiace bodky
  • lepidlo

Potrebujete tieto materiály 

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Veľkonočné kuriatko so sklopným zobákovým materiálom

Ako vyrobiť vizitku s otváracím zobákom

Začnite vystrihnutím mláďaťa. Rozhodli sme sa dať našim mláďatám krídla a chodidlá, ale oválne mláďa by tiež vyzeralo skvele a ako krídla by ste mohli použiť perie.

Vystrihnite veľkonočné kuriatko zo žltého papiera a pomarančovým fixom namaľte určité časti

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Návod na veľkonočné kuriatko

Potom sme mačke zafarbili nohy a vlasy a potom ju zložili na polovicu. Keď zložíte svoje mláďa na polovicu od hlavy po päty, musíte urobiť malý rez, ktorý sa stane jeho zobákom.

Vystrihnite zobák mláďaťu …

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami Veľkonočné mláďatá vyrábajú Schnabelove pokyny

Pred otvorením ohybu a „vyklopením“ zobáka sklopte oba narezané rohy a skórujte. Zobák sme potom zafarbili na oranžovo.

… a namaľuj to na oranžovo

Vyrobte si veľkonočné karty sami Vyrobte si vlastné veľkonočné kuriatko so zobákom, ktorý sa dá otvoriť

Potom pridajte vypuklé oči. Potom sme mláďa prilepili na stred karty lepiacou bodkou na každom krídle. Lepiace body sú na to ideálne, pretože okamžite priľnú a nevyžadujú žiadny čas sušenia.

Hotové mláďa prilepte do stredu vnútornej strany blahoželania

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Veľkonočné kuriatka s nožičkami a zobákom

Na vnútornú stranu karty sme vložili písmená „Veselej Veľkej noci“.

Ak nemáte písmená „Veselé veľkonočné sviatky“, nie je dôvod sa znepokojovať, pretože ich môžete jednoducho napísať do nich.

Vystrihnite písmená z papiera alebo jednoducho napíšte „Veselé Vianoce!“ Ručne

Vyrobte veľkonočné pohľadnice Veľkonočné kuriatka Veselé Veľkonočné pokyny

Chceli sme, aby bolo mláďa na vnútornej strane karty, aby sa zobáčik mláďaťa otváral a zatváral, keď sa karta otvára a zatvára. Lepené bodky sme teda prilepili na prednú stranu karty prasknuté vajíčko.

A takto vyzerá naša veľkonočná pohľadnica zvnútra. Vtipné, nie??

Vyrobte si veľkonočné pohľadnice Veľkonočné mláďatá s otváracím zobákom Pokyny

A na prednej strane karty je prasknuté vajíčko

Tinker Veľkonočné karty Veľkonočné mláďatá s otváracím zobákom nápady pre domácich majstrov

Už ste vyrobili a odoslali veľkonočné pohľadnice? Prajeme vám veľa zábavy a veselé Veľkonočné sviatky s rodinou! Pozrite sa aj na nasledujúce nápady na domáce veľkonočné pohľadnice. Inšpirujte sa a užite si nadchádzajúce sviatky!

Hneď nižšie nájdete ďalšie príklady veľkonočných kariet pre domácich majstrov. Nechajte sa ďalej inšpirovať a na Veľkú noc robte so svojim dieťaťom ručné práce! Príjemnú a veselú Veľkú noc!

Drobné veľkonočné karty, nápady na remeslá, tvorba s deťmi Veľkonočné pohľadnice robia s deťmi ručne vyrobené nápady Tinker Veľkonočné pohľadnice Blahoželanie Vyrobte si vajíčka s prúžkamiVeľkonočné pohľadnice robia z farebných vajíčok nápady na ručné práce s deťmi Vyrobte si blahoželanie k veľkonočným kartám Vyrobte si trávu sami. Vykonajte s deťmi ručné práce Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami, robte s deťmi ručné práce vodovými farbami Veľkonočné pozdravy drotár nápady na remeselné hry s deťmi Výroba veľkonočných pohľadníc ručné práce s deťmi na Veľkú noc Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami. Vykonávajte ručné práce s deťmi Vyrobte si veľkonočné pozdravy Vajíčko robí s deťmi ručné práce Urobte veľkonočné pohľadnice Veselé Vianoce Veľkonočné karty drotár blahoželanie roztomilý veľkonočný zajačik drobenie s deťmi Tinker Veľkonočné pozdravy Veľkonočný zajačik vystrihnúť Ručné práce s deťmi Tinker Veľkonočné pohľadnice Blahoželanie Veľkonočný zajačik Tinker Veľkonočné pohľadnice Veľkonočný zajačik robí ručné práce s deťmi Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami, vyrobte si nápady na ručné práce Vyrobte si veľkonočné karty sami a s deťmi robte ručné práce Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami, vyrobte si pohľadnice krok za krokom Veľkonočné pohľadnice vyrábajú s deťmi ručné práce z pohľadnícVyrobte si veľkonočné pohľadnice, urobte si odtlačky rúk sami, urobte s deťmi ručné práce Veľkonočné pohľadnice robia z zajačika nápady na ručné práce s deťmi Veľkonočné pohľadnice robia s deťmi zajačiky Veľkonočné karty drobný zajačik s vajíčkom nápady na ručné práce ručné práce s deťmi Veľkonočné pohľadnice robia s deťmi ručné práce so siluetou zajačika Vyrobte si s deťmi veľkonočné karty Veľkonočný zajačik ručné práce Vyrobte si s deťmi veľkonočné pohľadnice Veľkonočný zajačik Veľkonočné kuriatko ručné práce Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami Veľkonočný zajačik robte s deťmi ručné práce Vyrobte si veľkonočné pohľadnice sami, robte s deťmi ručné práceVyrobte si veľkonočné pohľadnice sami Vyrobte si s deťmi ručné práce