Vlastné obaly Samsung Galaxy S6

Vlastné obaly Samsung Galaxy S6

Navrhnite si svoje vlastné puzdrá Samsung Galaxy S6 iba niekoľkými kliknutiami

Modely Galaxy sú jedným z veľkých úspechov spoločnosti Samsung. Ako prémiové zariadenie má Samsung Galaxy vynikajúcu povesť po celom svete a môže konkurovať modelom ako iPhone, iPad a Xperia Z. Dizajn aj hardvér zariadení Samsung Galaxy dokázali v testoch presvedčiť.

Mnoho majiteľov Galaxy Edge sa rozhodne chrániť svoj Samsung Galaxy krytom, vyklápacím alebo tvrdým obalom. Okrem štandardizovaného krytu aj swook! oveľa individuálnejšia ponuka na dizajn. Ako vlastník Samsung Galaxy máte možnosť navrhnúť individuálne puzdro Galaxy.

Jednotlivé puzdrá na mobilné telefóny od spoločnosti swook!

Dizajnové obaly Samsung Galaxy S6 s swook

Puzdrá Samsung Galaxy S6 navrhujú fotografie

Jednotlivé puzdro Samsung Galaxy je k dispozícii na navrhovanie napríklad modelov Galaxy A7, Galaxy S3, Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge +. Správne puzdro vo firme nájdu aj majitelia telefónov iPhone a iPad. Okrem veľkého výberu swook! Fotografické motívy rôzneho druhu, môžete si vybrať, či si navrhnete puzdro na iPhone alebo Galaxy Edge s vlastnou fotografiou. Dokonca aj fotografické koláže je možné vytvoriť pre puzdro Galaxy iba niekoľkými kliknutiami a rozšíriť napríklad o jednotlivý text. S dizajnom krytu osobného mobilného telefónu sa Galaxy alebo iPhone stane individualizovaným smartfónom s nezabudnuteľnou hodnotou v každodennom živote.

Prispôsobené puzdrá Samsung Galaxy S6 s motívom srdca

Vlastné puzdrá Samsung Galaxy S6 sa zachveli

Vyrobte si vlastné puzdro Samsung Galaxy a puzdro na iPhone

zachvela sa! uľahčilo vám navrhnúť puzdro na telefón iPad alebo iPhone alebo puzdro Galaxy sami. Všetky vybrané motívy sú po navrhnutí aplikované do puzdra Samsung Galaxy vysokokvalitným tlačovým procesom. Puzdro na telefón alebo flipové puzdro môžete navrhnúť s fotografiou alebo logom. Navrhnutím s logom spoločnosti môžete svoj firemný smartfón Galaxy prispôsobiť krytu alebo tvrdému puzdru firemnej identite.

Samsung Galaxy S6 prepracoval obaly na mobilný telefón pre domácich majstrov

Prispôsobené puzdrá na Samsung Galaxy S6 ananás

Puzdro Samsung Galaxy vyrobené z plastu chráni smartfón Galaxy pred nárazmi. Lesklá potlač je odolná voči poškriabaniu. Puzdro Galaxy pre individuálny dizajn má zodpovedajúce výrezy, ktoré sú k dispozícii pre všetky ovládacie prvky Samsung. Samozrejme, na swook! po navrhnutí tiež vytlačené na zadnej strane puzdra Galaxy.

Čierne a biele fotografie na mieru pre Samsung Galaxy S6

Navrhnite si puzdro Samsung Galaxy podľa svojich individuálnych prianí

Puzdro môžete použiť na svoje Model Samsung Galaxy Edge alebo iný Samsung Galaxy v pohode! dizajn podľa želania. Pri navrhovaní puzdra môžete kombinovať vlastnú fotografiu s hotovými motívmi. Takže sa nerozhodnete len pre jednoduché pevné puzdro na ochranu, ale ako puzdro pre Galaxy si vyberiete aj individuálneho spoločníka na každý deň.

Samsung Galaxy S6 prepracoval obaly pre domácich majstrov swook puzdrá Samsung Galaxy S6