Vybudujte bahennú kuchyňu – z prepraviek s ovocím a paliet s video návodmi

Aktuálne hľadáte hernú kuchyňu do záhrady? Pozor! Dnes sa mi plní detský sen, pretože v tejto bahennej kuchyni z paliet a ovocných škatúľ búši srdiečko rýchlejšie. Bahenná kuchyňa pre deti je niečo veľmi zvláštne, pretože povzbudzujete zmyslové zážitky svojho dieťaťa súčasne. Vo vonkajšej kuchynke pre deti sa tí najmenší kreatívne učia svoje motorické schopnosti, sebavedomie a dôležité hmatové zážitky. Ak chcete hravou formou podporiť rozvoj svojho dieťaťa, ukážte mu, ako na to Postavte bahennú kuchyňu môcť.

Vybudujte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (9)

Chcete video návod, ktorý vám krok za krokom ukáže, ako si môžete postaviť detskú kuchynku pre deti sami. Potom si môžete pozrieť Sariho video tu & Kresťanský. Medzitým sme už publikovali niekoľko DIY projektov Sari a Christiana z DIY blogu Saris Garage. Kreatívna dvojica zo severného Frízska navrhuje nábytok z europalet a ovocných škatúľ už niekoľko rokov.

Bolo teda len otázkou času, kedy títo dvaja Severofrízania postavia pre dcéru z paliet detskú kuchynku. Správne palety, ovocné boxy & Krabice na víno si môžete kúpiť tu: Kúpte si ovocné boxy

Na detskú kuchynku urob si sám potrebuješ pár ovocných škatúľ a paletu. Úsilie o hernú kuchyňu z ovocných škatúľ a paliet je skutočne obmedzené. Projekt je možné ľahko realizovať za jeden deň. Trend v prepravke na ovocie a v paletách tiež nevidí koniec.

Vybudujte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (7)

Prečo sú tieto drevité všestrannosti také obľúbené? sárí & Kresťania milujú prácu s prepravkami s ovocím rovnako ako pohrávanie s paletovým nábytkom. Na jednej strane, pretože drevené boxy sú perfektné pre prácu vonku a môžu byť vystavené živlom veľmi dlho. Na druhej strane, pretože s krabicami s ovocím môžete úžasne pracovať celoplošne.

Nemusíte tak vytvárať celkový obraz z mnohých malých dosiek, ale pracujete vďaka paletám a krabiciam na ovocie, ktoré sari & Christian ich ponúka vo svojom obchode vo veľkom, pričom celú oblasť pokrývajú iba dve prepravky s ovocím.

Vybudujte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (2)

Krabice s ovocím nájdete v Šarišskom autoservise & Krabice na víno s dvierkami aj bez nich, ako policové boxy, s vintage vzhľadom, škatule na plameňové ovocie, drevené boxy s potlačou, prírodné alebo použité boxy. Výber je obrovský. Prehliadka garážového obchodu Saris rozhodne stojí za návštevu, pretože je v ňom aj vintage nábytok, Paletové vankúše & Objavte vankúše z paliet a mnoho ďalších. Tu k paletovému nábytku & Ovocné škatule Vintage Shop zo Šarišskej garáže: https://www.sarisgarage.shop/

Postavte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (6)

Vybudujte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (3)

Vybudujte bahennú kuchyňu z prepraviek s ovocím a paliet (5)