Vyrábate šperky z akrylového skla? Ukazujeme, ako sa to robí

Akrylové sklo je materiál, ktorý vďaka svojej rozmanitosti farieb a tvarov opakovane vzbudzuje záujem o nové nápady. Aj filigránske šperky môžu byť vyrobené z obľúbeného plastu. Nemyslíš? Potom sa nechajte presvedčiť o opaku!

Akrylové sklo je vďaka svojej transparentnosti a nekonečným možnostiam dizajnu ideálne pre kutilské projekty. Materiál sa ľahko upravuje a môžete nechať svoju kreativitu voľne plynúť. Predstavujeme 5 rôznych tipov, ako si môžete navrhnúť vlastný individuálny šperk.

Vyrobte si šperky z 3D potlače z akrylu a plexiskla

reťaz

Retiazka je absolútnou nevyhnutnosťou pre všetkých módnych nadšencov a čoraz častejšie sa stáva vyhlásením. Ak si chcete vyrobiť vlastnú reťaz, stačí vám pár materiálov. Farebné akrylové sklo, Potrebujete iba očká a starú reťaz, ktorá už nie je potrebná.

Akrylové sklo najskôr rozrežte na požadované tvary. Odborníci na Freshideen odporúčajú geometrický dizajn, najmä trojuholníky sú zúrivé. Formy z akrylového skla sa potom vložia na minútu do rúry, aby kondenzovali a stali sa odolnejšími. Nakoniec urobte dierky a pripevnite malé šperky na retiazku. Pútadlo je pripravené!

Vyrobte si šperky z ušľachtilého akrylátu a plexiskla

Veľmi kvalitné šperky z plexiskla?

Skutočne môžete obdivovať a nosiť ohromujúce šperky z plexiskla. Nikto si nevšimne, že jednotlivé časti náhrdelníka alebo prsteňa nie sú vyrobené z drahých kameňov alebo pravého skla.

Vyrobte si šperky z akrylových a plexisklových šperkov

Vyrobte si šperky z tašky z akrylátu a plexiskla

S Pomoc od moderných technológií môžu vzniknúť skutočne úchvatné šperky, ktoré môžete na módnom móle vidieť stále častejšie od mnohých trendových návrhárov. Doplnky, akými sú tašky z plexiskla, nechávajú diváka bez reči a stanovujú tak nové trendy v móde a dizajne šperkov.

Vyrobte si šperky z akrylových a plexisklových kamienkov

náramok

Príslušenstvo vyrobené z priehľadného alebo fluorescenčné akrylové sklo sú kontroverzným trendom, ktorý si určite zamilujete. FreshIdeen vám ukazuje, aké jednoduché je vyrobiť si vlastný náramok z akrylového skla. Tento proces je super rýchly, ale výsledok je o to pôsobivejší. V prvom kroku musí byť akrylové sklo narezané na mieru podľa toho, aký široký by mal byť náramok. Potom ho jednoducho podržte nad horúcou parou alebo pod sušičom vlasov, alebo ho dajte na pár minút do rúry a potom ho ohnite, aby perfektne sedel na zápästí. Nový náramok je pripravený

Vyrobte si šperky z akrylátu a plexisklaNáušnice

Ak neexistujú žiadne zodpovedajúce náušnice, ktoré by zodpovedali novému oblečeniu, potom je DIY na dennom poriadku. Náušnice z akrylového skla majú dve rôzne farby. Na začiatku musí byť materiál narezaný na veľkosť, to sa najlepšie robí skalpelom alebo malou pílou. Potom odstráňte nepresnosti šmirgľovým drevom a jednotlivé diely zlepte lepidlom na šperky. Potom stačí pripojiť iba zástrčku a nový módny doplnok je pripravený.

vyrobte si šperky sami náušnice2

vyrobte si šperky sami trojuholník

taška

Nový outfit bez ladiacej tašky? Nemysliteľné. Akrylové sklo je veľmi robustné a vďaka svojej štruktúre a rôznym farbám je ideálne pre individuálny dizajn tašky. Keďže tašku navrhujete sami, môžete určiť, aká veľká alebo malá bude. Tento DIY projekt je preto odporúčaný predovšetkým tým, ktorí pri nákupe nikdy nenájdu „správnu“ tašku. Výroba je veľmi jednoduchá: Z plexiskla najskôr vystrihnite päť častí rôznych veľkostí. Tie budú neskôr slúžiť ako boky a dno tašky. Jednotlivé diely sa lepia spolu so superlepidlom. Potom navrch vyvŕtajte štyri otvory, aby ste pripevnili dve držadlá. Nápadné, módne, domáce!

vyrobte šperky z akrylového skla

prsteň

Krásne a farebné prstene sú módnymi doplnkami, bez ktorých sa nikto rád nezaobíde. S akrylovým sklom je tiež možné vytvoriť mnoho jedinečných prsteňov na rôzne príležitosti. Jednoducho nakrájajte požadovaný kus akrylového skla na požadovanú veľkosť, ohnite ho pod fénom na prst a je to. Prsteň môže byť ozdobený perlami alebo špendlíkmi, ktoré sa prilepia na akrylové sklo. Skvelé vzory a veľa zábavy zaručené.

vyrobte si šperky sami prsteň prsteň

Šperky z akrylového skla sú ideálne pre každého, kto má moderný, jednoduchý a možno dokonca trochu futuristický štýl oblečenia. DIY šperky stanovujú módne vyhlásenie svojou transparentnosťou a mimoriadnym vzhľadom, a preto sú vhodné pre každého, kto si je svojim štýlom istý.