Výroba hračky pre mačky zo starej ponožky – návod na výrobu rybárskej hračky pre domácich majstrov

Hľadáte rýchlu a jednoduchú hračku pre mačky, ktorú si sami vyrobíte za chvíľu? V skutočnosti to môžete urobiť bez námahy a užiť si pri tom veľa zábavy. Môžete si dokonca vyrobiť takú mačaciu hračku spolu s batoľaťom a zároveň podporiť jeho kreativitu a jemnú motoriku. Máme pre vás teda pripravený veľmi jednoduchý nápad. Pokračujte v čítaní a urobte zo starej ponožky pre svoju domácu mačku zábavnú rybu. Nasleduje veľmi jednoduchý návod a niekoľko užitočných rád k nemu. Držte sa toho a urobte svojej domácej mačke radosť!

Tinker mačka rybička zo starej ponožky

Hračky pre mačky s domácimi drobnosťami

Vyrobte si mačacie hračky – ponožkové ryby

Pozrite sa na našu novú domácu hračku pre mačky: praskajúca ryba, ktorá sa skladá výlučne z ponožky, papiera a má zbabrané oči

DIY ryby z jednoduchých ponožiek

Hračky pre mačky robia z ponožiek ryby

Jednoduchý návod na výrobu zábavnej hračky pre mačky:

Teraz sa dostaneme k návodu, ak je to vôbec potrebné, pretože táto hračka pre mačky je úplne jednoduchá na výrobu.

  • Vezmite si starú ponožku (najlepšie členkovú, aby mala rovnaký vzhľad ako na obrázku nižšie)
  • Vezmite si tiež niečo, čím by ste si mohli ponožku napchať. Použili sme baliaci papier.
  • Rybie oči môžete nakresliť fixkou alebo použiť googly oči.

Jednoduchá a rýchla hračka pre mačky

Drobné hračky s ponožkami hračky pre mačky ponožky ryby

Vyrábajte hračky s ponožkami – potrebný materiál

Hračky s ponožkami sú materiálmi pre mačky

Prvým krokom je, samozrejme, vziať si ponožku a napchať ju naplno!

Najlepším materiálom na naplnenie týchto malých rýb je presne tento papier, ktorý je dodávaný s novo zakúpenými topánkami – alo papier, ktorý pomohol topánkam udržať tvar. Toto je úplne dokonalá veľkosť a hustota a mačkavý hluk, ktorý tento typ papiera spôsobuje, spôsobí, že mačky o tom budú nadávať. Podľa nás je čokoľvek, čo môže vydávať taký zvuk, oveľa priateľskejšie pre mačiatka ako jemná výplň, napríklad vatami alebo starým oblečením. Experimentujte však s rôznymi druhmi náplní, aby ste zistili, čo má vaša mačka najradšej!

Potrebujete členok

Z hračiek s ponožkami sú hračky pre mačky

Použite papier, ktorý ste dostali k novo zakúpeným topánkam

Hračky s ponožkami drotársky papier pre mačky

Alebo len baliaci papier

Hračky pre mačky s nápadmi na drobnosti

Keď máte náplň hotovú, uviažte jednoduchý uzol na spodnej časti vypchatej oblasti. Uistite sa, že ste nechali dostatok miesta pre uzol a nenakladali príliš veľa! Toto je obzvlášť dôležité pri práci s členkovou ponožkou. Ak však necháte malý priestor, chvost vašej ponožky bude vyzerať pekne.

Napchajte ponožku papierom

Hračky s ponožkami prinášajú nápady na remeselné hračky pre mačky

Malo by byť trochu voľné

Hračka pre mačky s drobnými ponožkami

Nebojte sa príliš, či ste si ponožku príliš obliekli, pretože viazanie uzla samozrejme nie je konečné a vždy môžete uzol rozviazať a ponožku zapnúť, ako sa vám páči..

Teraz môžete ponožku zauzliť a nakresliť oči značkovacím perom alebo prilepiť googly oči. Ak chcete, môžete dokonca pridať šupku z úst alebo ryby.

Uzol ponožky

Hračka pre mačky drotárska hračka s ponožkami

Ak sa vašej mačke páči táto kutilská hračka rovnako ako vám, mali by ste si urobiť čas a vytvoriť množstvo jej rôznych variácií – s rôznymi farbami a štýlmi ponožiek a samozrejme s rôznymi výplňami, aby ste zistili, ktoré kombinácie vašej mačke fungujú najlepšie. prosím.

Tinker hračky s ponožkami návod na použitie hračky pre mačky

Našim obľúbeným z dvoch tu uvedených variantov je určite oranžová ponožka. Táto mačacia hračka však vyzerá ako zlatá rybka, však? S ohľadom na to môžete použiť aj ružovú alebo ružovú ponožku na drobenie lososa. Na tie môžete pokojne namaľovať niekoľko šupín!

Nakoniec nakreslite oči a prípadne rybie šupiny

Hračka pre mačky s ponožkami drotárska oranžová rybka

Kreativita, ktorú je možné uvoľniť pri tejto jednoduchej hračke pre mačky, je neobmedzená. Nechajte teda fantázii voľný priebeh, vyrobte pre svoju mačku niekoľko ponožkových rýb a zabavte sa s vami aj so svojou drahou domácou mačkou!

A hranie s novou hračkou pre mačky sa môže začať …

Vyrobte si hračky pre mačky sami, drotárske hračky s ponožkami Hračky pre mačky s ponožkami drotária voľne žijúce zvieratá Tinker mačka hračky s ponožkami Hračky s ponožkami robia z mačacích hračiek ryby pod kobercom