Vyrobte si dekoráciu na stenu sami – nápady na dekoráciu pre domácich majstrov pre domácich majstrov

Dekoráciu na stenu si urobte nápady pre remeselné fotografie

Lacné DIY nástenné umelecké projekty

Nedávno som sa dostal do DIY nálady a teraz sa cítim schopný vytvárať niečo nové každý deň. Keďže si to však nemôžem dovoliť, rozhodol som sa pre lacné projekty. Moje vyhľadávanie na internete ukázalo, že ich je prekvapivo veľa. Vďačíme za to mnohým kreatívnym bloggerom.

Teraz sa tu môžete najskôr pozrieť na moju zbierku, ale určite stojí za to hľadať aj ďalšie nápady.

DIY projekty na stenu – vyrobte si nástenné dekorácie sami

Nástenné dekorácie robia z remeselných nápadov kutilskú chémiu

Začnime so stenami! Málokedy sa môžete stretnúť s niekým, kto môže povedať, že má na sebe dostatok dekorácií. Pozrite sa napríklad na tieto pracie pásy od Brit + Co! Vďaka takémuto projektu sa môžete ľahko obklopiť skvelými obrázkami. Táto myšlienka je navyše ideálna pre nájomníkov, pretože projekty je možné veľmi ľahko odstrániť.

Vyrobte si dekoráciu na stenu sami – Tu vidíme nálepku na stenu s hviezdnymi súhvezdiami. Ste zo spoločnosti A Subtle Revelry a ste jednoducho fantastickí.

Pomocou leštenia si môžete vytvoriť aj vlastné mramorové výtvarné umenie. V tejto záležitosti nájdete ďalšiu pomoc v aplikácii Beautiful Mess.

Potom, ak sa chcete vzdať mramorového efektu, vyskúšajte mramorovaný papier alebo drevo, aby ste získali okamžitý štýlový vzhľad

Vyrobte si dekoráciu na stenu vlastnými farbami

Nakoniec som chcel vytvoriť skvelé nástenné umenie a odvážil som sa to urobiť pre túto sprchovú fontánu. Takže môžete pochopiť, prečo ma Hex Nut tak zaujíma. Jediné, čo musíte urobiť, je ísť do obchodov s domácimi potrebami a vybrať si niekoľko.

Pozrite sa na všetky podrobnosti o Design for Mankind. [podľa Brit + Co.]

Urobte si dekoráciu na stenu sami geometrickou

Rád používam vo svojich ozdobách girlandy. To neplatí len pre večierky! Tento slávnostný veniec od Design Love Fest vyžaduje viac ako zásuvné karty, nožnice, ceruzky a šijacie stroje. Nebojte sa! Ide o veľmi jednoduché šijacie stroje!

Na ihlu nemusíte byť odborníkom!

Girlandy na nástenné dekorácie robia nápady pre domácich majstrov pre domáci textil

Lacné svetlá a nábytok pre domácich majstrov

Vyrobte si dekoráciu na stenu vlastnou posteľou

Chceme sa teraz pozrieť na niekoľko DIY svetiel a nápadov na nábytok? Nedovoľte, aby vám rozpočet bránil v ich kúpe. S trochou remeselného spracovania si môžete vytvoriť svoj vlastný kus na mieru. To vás bude stáť len malý zlomok toho, čo by ste inak minuli na úplne nový kúsok.

Minimalistické závesné svetlá sú v tejto sezóne veľmi módne. Sú všetko, len nie lacné. Pozrite sa na príspevok Claire Zinnecker. Svoje modely predáva na Camille Styles. Na základe ich vzorov si môžete vytvoriť svoje vlastné štýlové závesné svetlá.

Myslím si, že textilný náter vintage kábla je skvelý. Tiež sa mi obzvlášť páči technológia zavesenia, ktorá vám ušetrí návštevu elektrikára.

A čo závesné svetlá pre domácich majstrov? Prečo neposkytnete výhľad na vek miestnosti v cedníku? Nájdite hlboký, aby ste získali skvelý valcovitý tvar a žiarovka v ňom vyzerala skutočne dobre.

Podrobnosti o projekte a ďalšie skvelé nápady nájdete na blogu Sunset!

Nástenné dekorácie rozžiaria nápady remesiel

Pamätajte si článok s lomovým kameňom! Som veľkým fanúšikom kamenných projektov. Polička, ktorú vidíte nižšie, je veľmi jednoduchá, ale skutočne akosi nezabudnuteľná a je to do značnej miery spôsobené farebnými variáciami blokov. [podľa Gardenista]

Nástenné dekorácie sami remeselné nápady diy konferenčný stolík drevo

Ďalší veľmi cenovo dostupný kus nábytku vytvoril francúzsky priemyselný dizajnér Pierre Lotta. Ide o projekt, v ktorom je okrem iného zahrnuté aj vytvorenie objektu do minúty. Ale ak budete potrebovať trochu viac času na realizáciu, je to tiež v poriadku.

Pozrite sa na všetky podrobnosti o Trend Hunter!

Vyrobte si sami dekoráciu steny DIY nápady na okrúhle zrkadlá

Mnoho ľudí si určite spomenie na tento projekt s novými nápadmi. Páči sa mi, ako sa tieto detské stoličky pre domácich majstrov dajú veľmi ľahko prevádzať pomocou kontaktného papiera.

Preferoval by som červenú farbu pre svoju izbu a pre teba?

Urobte si výzdobu steny sami remeselné nápady textúra žltá

DIY záverečné úpravy

drotárske nápady ružová nástenná dekorácia urobte zo stužky farebnú

Teraz poďme na čerešničku na torte! Porozprávajme sa o organizácii. V tejto súvislosti by mnohí z nás mohli využiť malú pomoc. Stolovú vaňu nižšie nájdete v MochiThings. Tieto sa kupujú priamo so šiestimi malými škatuľami, ktoré sa hodia do väčších.

Je to kúsok, na ktorého kúpu sa vždy tešíte. Tiež mi to dalo myšlienku použiť boxy na organizáciu.

Tu ich vidíme s Waschi Band od spoločnosti Oh Happy Day! Je to skvelé na ukladanie malých predmetov. Krabicu namaľujte, prikryte lepiacou páskou a potom pomocou lepidla na decoupage dosiahnite hotový vzhľad.

Videli ste, že motívy a nápady pochádzajú z 80. rokov?

Knihy dekorácie na stenu robia nápady na dekoráciu pre domácich majstrov

Chceme sa teraz pozrieť na lacné dekorácie pre domácich majstrov? Výroba nižšie uvedenej misy zahŕňa papierovú hmotu, zlatý sprej a morskú soľ. Áno, správne ste to pochopili: morská soľ!

Viac sa dozviete na stránke A Subtle Revelry.

Vyrobte si dekoráciu na stenu sami, vysaďte nápady na remeslá

Myslím si, že táto neobvyklá kolekcia váz od Oh Joy je naozaj skvelá! Mám chuť sa pri zariaďovaní interiéru sústrediť na jedinečné vázy z miestneho second handu. Potom by som si urobil čas a urobil som si kvetinové úpravy pre domácich majstrov.

A tento obrázok nám ukazuje, že väčší počet už vedie k veľkému efektu

Urobte si dekoráciu na stenu sami, remeselné nápady, urobte si farbu na stenu žltou

 Pamätáte si to a tiež obrázok nižšie? Ak áno, tak si možno pamätáte, že namiesto malých kamienkov sú tu potrebné včely ……

Začiatkom tohto týždňa som napísal príspevok o myšlienkach terária spoločnosti Air Plant

Urobte si dekoráciu na stenu krásnou

Na záver vám chcem opäť predstaviť tento závesný kontajner na rastliny. Je to veľmi jednoduché a veľmi jednoduché urobiť s plastovým kontajnerom na rastliny a lanami. Vhodným nástrojom môžete ľahko vytvoriť otvory na oboch stranách.

Považovali ste jeden z týchto nápadov za vhodný? Potom vám želáme veľa úspechov vo výrobe!

Nástenné dekorácie robia remeselné nápady zavesením kvetov