Vyrobte si náramky priateľstva – pokyny a šablóny pre macrame

Technika uzlovania z Orientu slávi v týchto dňoch obrovský úspech. Najmä v alternatívnych kultúrnych scénach, na festivaloch alebo na ručne vyrábaných webových stránkach nájdete stále viac krásnych produktov macrame v rôznych cenových reláciách. Samotné slovo znamená niečo ako „tkané“ a je spojené s klebetným závojom z orientálnej histórie.

V dnešnom článku by sme vás chceli upozorniť na túto starú, tradičnú a veľmi originálnu techniku ​​a predstaviť ju v inšpiratívnom a veľmi modernom svetle.

náramky priateľstva macrame viažu keltské uzly

Pripojili sme skvelé príklady náramkov a rôzne návody, ako si náramky z priateľstva vyrobiť sami. A keďže sa im z nejakého dôvodu hovorilo o náramkoch priateľstva, vyrábajú fantastické nápady na darčeky pre dobrého priateľa alebo pre najlepšieho priateľa.

Výroba macrame je jednoduchá, ale nezaberie to veľa času.

Mali by ste sa preto vyzbrojiť dostatkom času a trpezlivosti na svoj kutilský projekt, ktorý sa vám vyplatí aj na konci práce.

Vyrobte alebo si kúpte náramky priateľstva macrame

Z čoho môžeme vytvoriť makrame??

Stuhy Macrame, ale aj náhrdelníky, záclony alebo dokonca oblečenie môžu byť vyrobené z akejkoľvek látky. Pre váš projekt je vhodné zvoliť pevnú tkaninu, pretože len tak bude vaše remeslo vydržať. Najlepšie a veľmi autentické by bolo, keby ste použili priadzu, špagát alebo konopné lano.

náramky priateľstva macrame vyrábajú náramkové hodinky

Ako môžem čo najlepšie navrhnúť svoj náramok priateľstva?

Koniec koncov, náramok priateľstva je dočasným vyjadrením dobrého priateľstva. Správna odpoveď preto môže prísť od samotného dizajnéra. V priložených príkladoch rozoznáte makramenový vzor vyrobený z horolezeckého lana, čo môže znamenať iba to, že technika nemá s materiálom veľa spoločného. Ak vám to uľahčuje, pokračujte a nájdite ten pravý výraz pre svojho športového, elegantného alebo veľmi náročného priateľa.

náramky priateľstva macrame viažu farebné kamienky

Macrame náramky s drahými kameňmi a perlami

Obtiažnosť sa zvyšuje, akonáhle si spomeniete na viazaný náramok s drahými kameňmi alebo perlami. Ale aj na to existuje riešenie a nájdete ho v priloženom video návode.

náramky priateľstva macrame robia nápady pre domácich majstrov

náramky priateľstva macrame vyrábajú konope

Vytvorte si výukový program náramkov priateľstva macrame

Náramky priateľstva z macrame robia výukový program športovým

Čo iného môžete s touto krásnou technikou robiť??

S technikou macramé môžete nechať voľný priestor svojej predstavivosti. Okrem výroby náramkov priateľstva si môžete aj sami vyrábať spoľahlivé závesné koše. V opačnom prípade by boli predstaviteľné záclony, rovnako ako roztomilá dekorácia na stenu. S pomocou tejto technológie by veľmi dobre poslúžil aj gobelín alebo letná deka na sedačke.

S ohľadom na to sa nechajte inšpirovať našim imidžovým materiálom a naučte sa očarujúcu techniku ​​orientálneho viazania!

Vyrobte si z kameňov náramky priateľstva macrame

náramky priateľstva macrame kravata zelená

Náramky priateľstva Macrame sa viažu na zeleno-fialové

Návod na výrobu náramkov priateľstva macrame 2

náramky priateľstva macrame vyrábajú sovu

výukové šaty náramky priateľstva macrame

macrame náramky priateľstva závesný košík

návod na náramky priateľstva k macrame

náramky priateľstva macrame viažu farebné kamienky

náramky priateľstva macrame kravata granátové jablko

náramky priateľstva macrame tie navy

šablóna vzoru viazanosti náramkov priateľstva macrame

náramky priateľstva macrame vyrábajú korálky

náramky priateľstva macrame uviazané kamene

Vyrobte si náramky priateľstva macrame

macrame