101 skoningas nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos

Būti mergaitei pasisekė, nes yra daug dorybių, kurios daro ją nuotaikinga ir skoninga. Galite dėvėti dryžuotus sijonus ir pasigaminti bandeles aukštai su galva, puikuotis karštais raudonais lūpų dažais ir priversti vyrą pamišti savo skoningomis paslėptomis tatuiruotėmis. Ir istorija yra daug įžūlesnė, kai pagalvoji apie nėrinius. Nėriniai suteikia romantišką jausmą, kai tik pagalvoji. Nėriniuotos suknelės ir spintos ir (kad nebūtų neklaužada), bet egzotiška Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos taip pat yra puiki idėja šokiruoti jį vestuvių naktį.

Ir idėja tampa patvirtinančiu hitu, kai ji pašalina galimą selektyvų pralaidumą šiai kategorijai. Mados kalbų iššifravimas visiškai nepriklauso nuo kategoriško aprašymo ir apribojimų, kaip ir gausite tūkstančius idėjų, kaip sukurti unikalų nėrinių tatuiruotės dizainą. Rašalas ant odos su dizainu, kuriame yra mikro detalių, todėl oda atrodo pernelyg subtili. Pagalvokite apie drugelį ir kuokštą; tu turi viena. Arba gėlių tatuiruotę, pasirinkite iš begalybės.

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (111)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (110)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (105)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (104)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (102)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (101)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (100)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (99)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (98)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (97)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (96)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (95)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (94)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (92)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (91)

Taip, tatuiruotės yra skausmingos, bet kokia būtų meilė, jei negalėtum patirti tokio skausmo savo mados sielai. Kas nemėgsta papuošimo rankovėmis ne su jokia apranga, o su stilingais nėrinių tatuiruočių dizainais ir idėjomis? Be to, tai suteikia papildomą ryškios romantikos elementą, kuris nustebins jūsų vyrą jo gimtadienio proga. Kurkite istorijas naudodami tokias nepaprastai unikalias tatuiruočių idėjas!

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos

Nėrinių tatuiruočių vietos

Sprendimas dėl savo tatuiruotės išdėstymo yra svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti ir galvoti. Padėtis daro įtaką tatuiruotės dizainui ir dydžiui. Labai vertingos šios nėrinių tatuiruotės rašalu pažymėtos pozicijos yra šlaunys, pečiai, nugara, apatinė nugaros dalis, rankovės ir pakaušis. Tačiau šiais laikais žmonės taip pat tatuiruojasi ant delnų, pirštų, ausies ir kaklo. Rašymas asmeninėmis detalėmis taip pat yra apčiuopiamas pasirinkimas pasipuikuoti prieš savo meilužį, todėl tai dar viena vertinga ir intymi idėja.

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (89)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (88)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (87)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (86)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (84)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (83)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (81)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (80)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (79)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (78)

Spalvos sielai užpilti!

Moteriškumas puikiai išsiskiria, jei kartu su dizainu ir padėtimi pasirenkama tinkama spalva. Saulės spalva kaip mėlyna niekada nesukels puikaus jausmo, tiesa? Na, tai nekontroliuoja noro nuspalvinti saulę mėlynai, nes tai yra jūsų tatuiruotė, kurią ketinate dėvėti iki amžinybės. Tačiau juoda spalva yra tai, ką dauguma žmonių myli ir atrodo brangūs amžinai. Tačiau nuostabių akvarelinių nėrinių tatuiruočių apimtis nesibaigia pasirinkta spalvų gama.

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (77)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (75)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (73)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (71)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (70)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (69)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (68)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (67)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (66)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (64)

Pažink savo tatuiruočių meistrą

Tinkamo tatuiruočių meistro pasirinkimas yra dar vienas veiksnys, kurį reikia laikyti svarbiu ir taip ištirti efektyviausius jūsų galimo ploto spinduliuose. Norint pavaizduoti tokias įmantrias detales, reikėjo puikiai praktikuotos rankos ir sumanios patirties. Ir esu tikras, kad nenorėsite, kad jūsų idėja puikuotis moteriškumu būtų sugadinta pasirinkus blogą menininką.

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (61)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (60)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (58)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (57)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (55)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (54)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (53)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (51)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (50)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (49)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos, įkvepiančios tatuiruočių mėgėjus aplink pasaulį

Philip Milic nėrinių tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (1)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (28)

„Mandela“ meno kūrinio rūšis, išskyrus tai, kad jis yra subtilesnis ir pasižymi mažomis detalėmis, kaip grandininis įkvėpimas, kurį į f-pasaulį atnešė senovinis ornamentas. Dažniausiai aštrūs ir aštrūs dizainai yra pagaminti su sūkuriais ir kreivėmis, smulkiais simboliais, todėl tatuiruotė atrodo stilingai.

„Lacy Bow“ dizainas

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (2)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (22)

Kalbėti apie moteriškumą ir neįtraukti mielų nėrinių lankų yra provokuojantis mitas. Lanko tatuiruotės dizainas su gilia ir aštria nėriniuota tekstūra leidžia atrodyti tobulai, o 3D prisilietimas padarys jį neįtikėtiną. Pageidautina padėtis norint pasidaryti šią tatuiruotę yra nugara, šlaunys ir riešai. Pavaizduokite siaubingą tatuiruotę, įkvėptą anatomijos, kai oda dedama į vietą, susiejant ją nėriniais!

Nėrinių gėlių tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (5)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (6)

 • Etninis jausmas, kurį suteikia lotoso gėlė, yra toks unikalus, kad kai kurios ponios jį taip pamėgsta, kad gauna rašalą.
 • Po krūtimi dažnai mėgstama puikuotis paplūdimiuose, kuriuose seksualiai klajojate.
 • Na, galite išbandyti kitas vietas, įskaitant apatinę nugaros dalį, kad pasirodytumėte sėkmingiau.

Nėrinių petnešų tatuiruotės dizainas

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (21)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (106)

 • Ar jūsų rimčiausias noras yra nužudyti jį savo išvaizda ir magnetizmu? Nužudyk jį stilingais nėriniais keliaraiščių tatuiruočių piešiniais, įstrigusiais nėriniuotu audiniu, pavyzdžiui, meno kūriniais su puikiu 3D efektu.
 • Tatuiruočių meistras turi būti puikus, kad jūsų kūno dailė būtų puikiai atlikta. Ploną pusiau permatomą nėriniuotą juostą ant šlaunies su keliaraiščiu, įkištu į ją, tikrai verta pabandyti.
 • Na, ši tatuiruotė gali būti šiek tiek pakeista, į ją sukuriant kojines iki blauzdos ir ginklo! Oho! Mergina kišenėse turėjo keliaraištį ir puošnumą.

Balta nėrinių tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (65)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (72)

Taip, tai beveik atrodo kaip bohemiškas prašmatnumas. Šios tatuiruotės padėtis turi būti suprantama, o zylėms puikuotis atvirai reikia žarnų! Kodėl? Nes tai hipių tatuiruotė, kuri profesionalui laikoma absurdiška. Geriau pasipuikuokite jį slėpdami; nors tai turi savo linksmybių! Tokios idėjos kaip bohemiškos tatuiruotės, triušio tatuiruotė ir ledų tatuiruotė yra tikrai nuoširdžios ir labai vertinamos. Nepamirškite apie tai pagalvoti!

Mandela įkvėpta nėrinių tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (41)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (85)

Tiesiog Mehandi laikinas kūno menas, šios tatuiruotės dizainas įkvėpė tradicijų apsvaiginimo. Keltų ir tradicijų mišrus tatuiruotės prašmatnus yra Mandela, kuri atrodo stulbinančiai. Formos, tokios kaip lapai ir pusapskritimiai, ir kas ne, yra išsamiai aprašytos autentišku tradiciniu prisilietimu. Elegantiškos, tačiau įprastos formos yra tai, kas derinama, kad gautumėte stilingą Madelia nėrinių tatuiruotės dizainą ir idėjas.

Tatuiruočių su rankovėmis dizainas

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (10)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (62)

 • Paprastų figūrų derinys, patobulintas spalvingomis detalėmis, kai viskas padaryta rankovėmis, atrodo nuostabiai.
 • Širdys ir lapai, gėlės, kaukolė ir pelėda ir viskas, kas ne, sumaišoma, kad būtų sukurtas nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos su visomis rankovėmis.
 • Atminkite, kad negalėsite laikytis kovos su tatuiruote taisyklių, jei esate profesionalas; NEBUO dėvite aprangą visomis rankovėmis. Pasitikėk manimi; tada nebus labai smagu!

Nugaros nėrinių tatuiruotės

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (15)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (93)

 • Lapų ir gėlių vynmedžiai yra puiki idėja, jei jums įdomu tatuiruoti stuburo kaulą.
 • Taip pat galite išbandyti gyvates ir anatomijos tatuiruotes, kurios gali priversti ką nors išgerti galonų vandens, nes jos tikrai stulbinančios nėrinių tatuiruočių dizainą ir idėjas bent kartą gyvenime.
 • Be to, ši tatuiruotės idėja neturi blogos įtakos jūsų profesiniam gyvenimui, todėl leidžia lengvai ja puikuotis bet kada.

Lacy šlaunų juostos tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (3)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (19)

„Garter Inspo“, sumaišytas su šia nėriniuota šlaunų juostos tatuiruote, yra populiari idėja, kurią moterys aistringai bando šiais laikais. Atrišti lanką yra dar vienas nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos, kurios atrodo stilingai ir gana bado stiliumi. Pasigrožėkite šlaunies tatuiruote dėvėdami prašmatnius šortus ir spalvingus, seksualius kulniukus.

Nėriniai dekoratyviniai tatuiruočių dizainai

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (23)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (90)

Galvodami apie dekoratyvinių tatuiruočių dizainą, pasikliaukite kaklu ir ausimis bei smakru, pradurtais smulkiais dekoratyviniais gabalėliais. Jums nereikia bijoti išbandyti senovinių papuošalų su spalvingu 3D įvaizdžiu. Dėmesys, ryškumas, tobulas dizainas, kad jis atrodytų tikrai epochinis, o spalvingi pozicionavimai padarys jūsų tatuiruotę neįtikėtiną.

Lacy Plunksnų tatuiruotės idėjos

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (33)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (76)

 • Plunksnos reiškia skrydį taip aukštai, kad jokios liūtys negali jūsų sustabdyti. Būk erelis ir skrisk aukštai virš debesų. Kiekvienas plunksnos stiebas turi būti išsamiai aprašytas su dramatiškais genčių kūriniais. Taip pat galite išbandyti tradicinius dizainus, kad sukurtumėte plunksną.
 • Mados pasaulis tapo toks platus, kad galite rasti begalę idėjų, įskaitant mano mėgstamiausią svajonių gaudytoją. Galite pavaizduoti skraidantį paukštį blizgančiais sparnais, kurie išdidžiai ir užtikrintai sklando ore.

Nėriniai drugelio tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (34)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (74)

 • Drugelių grupė ant peties yra siaubinga idėja, ar ne? Įsivaizduokite, kaip jums patiktų vieta su gėlėmis ir drugeliais aplink.
 • Elegantiška nėrinių tekstūra ant drugelių yra tokia patraukli, o dėl gausaus spalvų grožio neįmanoma išreikšti grožio.
 • Orchidėją su milijonų gėlių ir klajojančių drugelių aromatu pavaizduoti ne tik idėja įsivaizduoti, bet ir gauti rašalą!

Kryžminių nėrinių tatuiruočių idėjos

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (82)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (108)

Taip taip! Jūs esate dievobaimingas žmogus, bet vis tiek norite, kad jūsų tatuiruotė būtų šauni! Turime vieną nuostabią idėją, kad jūsų kryžminė tatuiruotė būtų madinga ir šauni. O kaip išbandyti nuostabius nėrinių tatuiruočių dizainus ir idėjas kryžminiu būdu, kad jis atrodytų sudėtingesnis ir retro stiliaus. Susieję su juo tokią svarbią datą ar citatą, kuri leidžia jums jaustis pamaldžiau, o šrifto ir nėriniuotos mados dalis paliekama šauniai atrodyti.

„Housefly Lacy Fun“

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (48)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (109)

Iš tiesų, kambarinės musės dūzgimas erzina, tačiau tai yra puikus nėrinių tatuiruotės dizainas ir idėjos. Beveik visos paskirties vietos puikiai dera su šia unikalia tatuiruotės idėja. Už ausies apsvaiginimas atrodo toks stilingas kartu su bandančiu riešu ar pirštu. Jei norite mažos tatuiruotės, ši yra geriausia. Bet jei norite įmantrios tatuiruotės, pasakykite savo tatuiruočių meistrui, kad ji padarytų išsamią tatuiruotę su nuostabiu akvarelės stiliumi.

Aštuonkojai mieli!

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (52)

 • Dar viena klasikinė idėja patenkinti jūsų troškimą rašyti po krūtine mielais aštuonkojais. Aštuonios aštuonkojų rankos, šokančios užrakinimo ir iššokimo žanre, atrodo įžūliai, todėl tatuiruočių mėgėjams tai būtina išbandyti.
 • Jūsų mados manija negali būti baigta nesulaukus tokios gilios tatuiruotės idėjos. Kiti jūros gyvūnai, įskaitant jūrų arkliukus, jūrų žvaigždes ar želė žuvis, gali būti nudažyti rašalu, suteikiant jiems tiek malonios išvaizdos, kiek norite.

Nėrinių įkvėpta skėčio tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (56)

 • Pavaizduokite jį su įmantriu dviejų žmonių, vaikščiojančių per lietų, peizažu, laikydami jį kelyje tarp cemento miško.
 • Akvarelės tatuiruotę geriausia būtų pritaikyti šiai tatuiruotei, nes kalbama apie tam tikras dekoracijas.
 • Tai, ką reiškia skėtis, yra tikrai gilu, nesvarbu, koks mažas objektas! Tai reiškia apsaugą; apsauga nuo juodų liūdesio debesų, puikuojančių laimės lietumi.
 • Na, mergaitėms kartais nerūpi, ką tai reiškia, nes jos žavesio pakanka, kad užkariautų jų širdis, reikalaudamos, kad jos būtų rašalu.

Saulės sistema

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (59)

Ar žinai, kodėl visata dieną ir naktį gieda saulę, sukdamasi aplink ją? Nes tai yra klibantis dalykas, galintis baigti gyvybę žemėje, jei ji praras 1/10 dalį savo šilumos arba net jei jos temperatūra pakils 30%. Mes esame pasmerkti bet kuriuo atveju. Taigi pradėti girti saulę yra puiki idėja, jei galėsite pasigirti nėrinių tatuiruočių dizainu ir idėjomis. Rankos, šlaunys ar stuburas yra geriausia vieta tai gauti. Tačiau minimali saulės sistema už ausies taip pat yra puiki!

Kaukolės nėrinių tatuiruotė ant šlaunies

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (63)

Kaukolė reiškia negatyvą, kai jis įkvėptas gotikos mitologijos. Kadangi pavojus yra tai, kas pažymėta kaukole, ir mirtis; tai aiškiai rodo pesimizmą. Būtų puiku nukopijuoti entuziastingą Nicholas Cage idėją apie liepsnojančią kaukolę. Suteikite kaukolei džentelmeno išvaizdą, surišdami lanką su nėriniais aplink kaklą. Taip pat galite įvertinti Rihanna nukopijuodami jos moterišką kaukolės tatuiruotę. Nors jums reikės jį modifikuoti, sukuriant nėriniuotą stilių

Piršto mažytė nėriniuota tatuiruotė

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (107)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (103)

Čigonų tatuiruotė pati savaime yra didžiulė kategorija, kuri valdo nėrinių tatuiruočių dizainą ir idėjas. Išbandykite nėriniuotas strėles, širdis ir akis bei lapus, priblokštus tradicinių genčių detalių, kad atrodytų prašmatniai, bet hipiškai. Pasitikėk manimi; šios tatuiruotės puikiai atrodo tiek juodos, tiek baltos spalvos rašalu ir jums net nereikia jokio specialaus tatuiruočių meistro, kad gautumėte idealiai tobulą. Pavaizduoti kažką panašaus į grandinę, papuoštą ant piršto, taip pat yra puiki idėja.

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (47)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (46)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (45)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (44)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (42)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (40)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (39)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (38)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (37)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (36)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (35)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (32)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (31)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (30)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (29)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (27)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (26)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (25)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (24)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (20)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (18)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (17)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (14)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (13)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (12)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (11)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (9)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (8)

Nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos (7)

Ir dabar mes tikimės, kad jūs sužinojote, kad vienas stilingas nėrinių tatuiruočių dizainas ir idėjos priverčia jūsų širdį plakti. Žinoma, šios tatuiruotės idėjos yra pribloškiančios, ar ne? Norite kažko gentinio ar etninio, tradicinio ar hipiško, natūralaus, techninio ar emocinio ar ko nors iš visko? Sveikinimai; visus juos rasite vos per minutę. Ačiū šiandienos mados pasauliui! Tikri sielos mados mėgėjai atrado viską kiekvienam! Dabar atėjo laikas atrasti kažką savo jaunimui! Aš tikiu, kad tu.