155 širdies tatuiruotės dizainai, dėl kurių vėl įsimylėsite

Jei ieškote širdies įkvėptos tatuiruotės, skaitykite toliau.

Širdelės visada buvo populiarios tatuiruotės tiek vyrams, tiek moterims. Tikriausiai todėl, kad jie yra dažnas meilės simbolis. Tai ne tik meilė, bet ir garbinimas bei aistra mylimam žmogui. Kai kurie žmonės pasidaro širdies tatuiruotes dėl savo meilužių, o kiti ją naudoja kaip meilės savo motinoms ar dukroms simbolį.

Už širdies tatuiruotės yra daug reikšmių. Kiekviena širdies tatuiruotė turi skirtingą reikšmę ne tik tatuiruotę atliekančiam asmeniui, bet ir pačiam dizainui. Tatuiruotės jau seniai vaizduoja širdis. Kartais juos rasite tarp jūreivių ir jūrinių dizainų. Yra beveik šimtai įvairių širdies tatuiruočių, kurias galite padaryti įvairiais stiliais ir formomis. Kai kurie yra juodai balti, o kiti – visiškai spalvoti. Jų galite įsigyti įvairių dydžių, mažų ir didelių. Jie gali būti dedami bet kurioje kūno vietoje, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio. Kalbant apie mažus dizainus, daugelis dedami ant kulkšnies, riešo arba už kaklo. Taip pat yra daug realių širdies tatuiruotės versijų, tačiau paprastai jos reikalauja daugiau ploto.

Širdis kartais lydės mylimo žmogaus vardą ar žinutę. Daugelis žmonių širdies tatuiruotę siejo su savo motinomis, ir tai kurį laiką buvo gana populiaru. Šiuolaikiniame pasaulyje tokių dizainų nebematote per daug. Tačiau tai neapsiribojo tik motinomis; daugelis žmonių pridės savo meilužio vardą ar net savo šunį. Paprastai tai asocijuojasi su žmogumi, artimu ir brangiu jūsų širdžiai. Širdies tatuiruotės leidžia būti kūrybiškiems, kaip norite. Galite sukurti savo dizainą ir padaryti jį kuo prasmingesnį. Širdies tatuiruotė gali reikšti daug skirtingų dalykų, priklausomai nuo pasirinkto stiliaus.

širdies tatuiruotės

Ką iš tikrųjų reiškia širdies tatuiruotės:

Sulaužytos širdies tatuiruotė: šios tatuiruotės paprastai reiškia sudaužytą širdį. Tai gali būti nutrūkę santykiai ar mylimo žmogaus netektis. Sulaužyta širdis taip pat gali reikšti jūsų mylimą žmogų, gyvenantį toli. Tai nuolatinis priminimas apie meilę, kurią laikote šalia savęs.

Juodos širdies tatuiruotės: Yra keletas šiuolaikinių tatuiruočių, kurios yra juodos. Tai gali būti liūdna ar liūdna diena jūsų gyvenime. Tai gali reikšti mylimo žmogaus praradimą ar santykių pabaigą. Šios tatuiruotės paprastai pridedamos prie vardų su širdimi ar net gėlėmis ar angelo sparnais. Juodosios širdys buvo labai populiarios tuo metu, kai nukrito bokštai dvyniai. Bet kokiu atveju, juodos širdies tatuiruotė yra tai, kas padės prisiminti prarastą laiką.

Sparnuotos širdies tatuiruotės: Širdies tatuiruotės dažnai matomos puoštos sparnais. Jie gali būti paukščių sparnai ar angelo sparnai, kaip jums labiau patinka. Sparnų pridėjimas prie širdies tatuiruotės reiškia laisvę ir laisvą dvasią. Daugelis žmonių mėgsta idėją, kad prie širdies būtų pritvirtinti sparnai, nes tai simbolizuoja gryną džiaugsmą ir meilę. Laisvosios dvasios visada mėgsta natūralų sparnuotos širdies aspektą.

Genčių širdies tatuiruotės: Genčių širdies tatuiruotės yra plačiai populiarios, nors ir neturi jokios tikros simbolinės reikšmės. Tai viena tatuiruotė, kurią žmonės mėgsta, nes tai tikrai gera išvaizda, prie kurios galite pridėti asmeninę žinutę. Asmeninė žinutė yra ta, kuri visada gerai dera su širdies tatuiruote. Yra beveik tūkstančiai genčių širdies dizainų, kuriuos galite pasirinkti, kurie taip pat gerai derės su daugybe skirtingų dizainų.

Keltų širdies tatuiruotės: Tai gražios tatuiruotės, kurios sukuria puikų dizainą. Keltų širdies tatuiruotės simbolizuoja jėgą ir vienybę. Keltų širdies tatuiruotės yra ne tik gražios, bet ir įvairių formų bei stilių. Yra keturi skirtingi keltų širdies tatuiruotės modeliai, tokie kaip mazgai, spiralės, kryžiai ar žingsnis.

Šventos širdies tatuiruotės: Šventosios širdies tatuiruotės taip pat yra labai populiarus dizainas. Jie yra vienas iš simboliškiausių dizainų. Jie turi ilgą istoriją, kuri tęsiasi tūkstančius metų. Prancūzijos istorija siekia XVII a. Jei ieškote puikaus dizaino, tada šventos širdies tatuiruotė gali būti būtent tai, ko ieškote. Šventosios širdies tatuiruotės paprastai derinamos su kitu dizainu, pavyzdžiui, pradurta kardu, erškėčiais, karūna ar net angelu. Paprastai aplink tatuiruotės dizainą yra deginantys simboliai. Šis dizainas šimtmečius buvo laikomas katalikų simboliu. Tai netgi buvo Jėzui Kristui skirtas simbolis. Tai tikėjimo į krikščionybę dalis.

Užrakto ir širdies tatuiruotės: Šios tatuiruotės paprastai turi labai teigiamą žinią. Daugelis žmonių naudoja šį dizainą norėdami parodyti savo meilę vienas kitam. Šie tatuiruočių dizainai paprastai simbolizuoja tai, kad jūsų gyvenime yra tik vienas žmogus, galintis atrakinti jūsų širdį.

Realios širdies tatuiruotės: tikroviškos tatuiruotės yra labai populiarios, nes jos iš tikrųjų atrodo kaip negražus dizainas. Tai nėra labai įprasta, taigi, jei jums tai patinka, tai būtų daugiau originalaus dizaino. Jie yra pilni spalvų ir yra tokie tikroviški, kad atspindi tikrąją žmogaus širdį. Kartais tikroviškos žmogaus širdys matomos laikomos žmogaus rankoje.

Degančios širdies tatuiruotė: nėra nieko aistringesnio už liepsnojančią širdies tatuiruotę. Tai simbolizuoja aistrą ir meilę, kuria dalijatės su savo partneriu. Šie tatuiruočių dizainai gali parodyti stiprią aistrą ar meilę jūsų partneriui. Liepsnos širdyje simbolizuoja degančią meilę ir troškimą savo mylimam žmogui.

Durklo širdies tatuiruotė: Durklo širdies tatuiruotės visada buvo populiarus dizainas. Dizainas turi teigiamą ir neigiamą reikšmę. Šios durklų širdies tatuiruotės taip pat reiškia drąsą ir drąsą. Neigiama tatuiruotės pusė yra ta, kad ji taip pat gali reikšti ilgą kovą, sielvartą ar net liūdesį.

Siuvamosios širdies tatuiruotės: Šios tatuiruotės skirtingiems žmonėms reiškia skirtingas reikšmes. Tai gali reikšti sudaužytos širdies išgydymą, nors ši patirtis gali būti sunki. Tai taip pat gali reikšti mylimo žmogaus netektį arba tiesiog tai, kad jums sudaužyta širdis.

Žemiau yra 73 širdies tatuiruočių modeliai, dėl kurių vėl įsimylėsite:

  1. Doodling Art

Ši širdies tatuiruotė yra tikrai unikali, nes atrodo kaip kažkas, kas buvo užrašyta užrašų knygelėje.

širdies tatuiruotės dizainas 1

2. Meilė viduje

Šioje širdyje yra žodis meilė. Tai puikus dizainas ir kartu toks paprastas.

širdies tatuiruotės dizainas 2

3. Mažytės širdelės

Ši maža širdelė yra pakankamai maža, kad tvirtai tilptų ant riešo. Jei norite paprasto dizaino, užsidėkite mažą širdelę.

širdies tatuiruotės dizainas 3

4. Ramybė ir Meilė

Šio širdies dizaino viduje yra taikos simbolis. Tai mielas dizainas, kuris tiks bet kur.

širdies tatuiruotės dizainas 4

5. Štampuota širdis

Ši antspauduota širdis yra unikalus dizainas, kurio nematote labai dažnai.

širdies tatuiruotės dizainas 5

6. Paprasta širdis

Ši maža kontūro širdis tikrai bus jums miela tatuiruotė. Tai paprastas ir vis dėlto tobulas teiginys.

širdies tatuiruotės dizainas 6

7. Dvigubos širdys

Tai puikus dizainas, jei norite, kad ant riešo būtų kažkas mažo. Dvigubas dizainas tikrai papildo vienas kitą.

širdies tatuiruotės dizainas 7

8. Apybraiža

Kitas mažos širdies kontūro pavyzdys. Anksčiau jis buvo rodomas ant riešo, tačiau taip pat gerai atrodo ir ant krūtinės.

širdies tatuiruotės dizainas 8

9. Širdies dizainas

Šis dizainas yra sūkurys, tačiau jis suformuoja širdies formą. Jei norite išskirtinio dizaino, išbandykite šį.

širdies tatuiruotės dizainas 9

10. Pečių širdis

Ar kada nors palikai širdį ant peties? Tai ta pati širdis, kaip ir kiti vaizdai, bet kitoje vietoje.

širdies tatuiruotės dizainas 10

11. Siuvinėta širdis

Ši širdis ne tik susiuvama, bet ir pradurta. Tai paprastas dizainas be daug detalių.

širdies tatuiruotės dizainas 11

12. Karūnuota širdis

Ši karūnuota širdis yra paprastas, bet gražus dizainas. Aš myliu mažą vainiką ant širdies; tai žavu.

širdies tatuiruotės dizainas 12

13. Meilė

Kažkur šiame dizaine yra širdis, bet man patinka elegantiškas žodžio meilė ritmas.

širdies tatuiruotės dizainas 13

14. Pirštų tatuiruotė

Kitas širdies kontūro pavyzdys, šį kartą, jis dedamas ant piršto.

širdies tatuiruotės dizainas 14

15. Širdies taškas

Jei ieškote kažko paprasto, tai ši paprasta širdies taškų tatuiruotė gali būti tai, ko ieškote.

širdies tatuiruotės dizainas 15

16. Širdies miuziklas

Šis mielas dizainas sudarytas iš muzikos natos ir baigtas širdimi.

širdies tatuiruotės dizainas 16

17. Užpakalinis dizainas

Šis dizainas yra puikus tiems, kurie turi vidutinio dydžio tatuiruotę. Širdis tiesiog viršija dizainą.

širdies tatuiruotės dizainas 17

18. Amžinybės širdis

Puikus dizainas, kurį galima įdėti bet kur. Amžinybės simbolis yra širdies viduje.

širdies tatuiruotės dizainas 18

19. Širdžių pabarstymas

Saldus dizainas, sudarytas iš plazdančių širdžių.

širdies tatuiruotės dizainas 19

20. Raudona širdis

Mažiausia širdelė ryškiai raudonos spalvos. Jis gali būti dedamas bet kur.

širdies tatuiruotės dizainas 20

21. Širdis pilna žmonių

Ši širdis pilna žmonių. Tai puiki vieninga tatuiruotė, sudaryta iš širdies.

širdies tatuiruotės dizainas 21

22. Susipynęs dizainas

Kitas amžinybės širdies pavyzdys. Šis yra labiau kontūras ir gali būti dedamas ant riešo.

širdies tatuiruotės dizainas 22

23. Origami širdis

Šis išsamus širdies dizainas yra meno kūrinys. Tai nėra didelis dizainas ir gali būti puikiai išdėstytas.

širdies tatuiruotės dizainas 23

24. Verkianti širdis

Didelis širdies dizainas turi šią verkiančią aligatoriaus ašarą. Jis toks spalvingas, kad pasirodo dizainas.

širdies tatuiruotės dizainas 24

25. Širdies žinutė

Ši širdis kupina vilties ir meilės. Ši žinia sukuria širdį, sukurdama puikų dizainą.

širdies tatuiruotės dizainas 26

26. Meilė ir amžinybė

Tai dar vienas amžinybės širdies pavyzdys. Amžinybės simbolis sukuria širdį, kurios viduje yra žodis meilė.

Širdies tatuiruotės dizainas 27

27. Siuvimas

Ši ryškiai raudona širdis yra prisiūta tiesiai prie jūsų odos. Širdis taip pat pradurta kalbant apie sudaužytą širdį.

Širdies tatuiruotės dizainas 28

28. Liepsnojanti širdis

Didelė ryškiai raudonos širdies tatuiruotė, liepsnojanti viršuje. Liepsnojanti širdis kalba apie aistrą ir stiprią meilę.

Širdies tatuiruotės dizainas 30

29. Už mamos meilę

Ryškiai raudona širdis su mamos vardu. Ši tatuiruotė yra labai populiari žmonėms, turintiems tvirtus santykius su savo motinomis.

širdies tatuiruotės dizainas 31

30. Karūnuoja širdį

Ši suapvalinta širdis yra pilna ir šviesi. Jis papuoštas karūna ir kai kuriomis gėlėmis.

Širdies tatuiruotės dizainas 32

31. Širdies sūkurys

Originalus dizainas, kuris jums tikrai patiks. Jis gali būti dedamas beveik bet kur.

Širdies tatuiruotės dizainas 33

32. Geometriniai dizainai

Koks puikus dizainas, sudarytas iš geometrinių figūrų. Rankos kuria širdį ten, kur ji turėtų būti.

34

33. Meilė ant piršto

Meilė užrašė ant piršto širdimi kaip O.

Populiariausi širdies tatuiruočių dizainai mergaitėms

34. Šūvio širdys

Šios šaunios širdys, pavadintos Romeo ir Džuljeta, yra tikri sielos draugai. Vienoje širdyje yra net šautinė žaizda.

Širdies tatuiruotės dizainas 36

35. Širdžių sujungimas

Šios dvi širdys yra sujungtos, kad sujungtų du meilužius. Juodai baltas dizainas, puikiai tinkantis meilei.

Širdies tatuiruotės dizainas 37

36. Mini širdelės

Ši širdis yra pakankamai maža, kad būtų padėta ant piršto pusės.

38

37. Širdis Tai Art

Šis širdies dizainas atrodo taip, lyg būtų nupieštas ant odos. Jei norite kažko ryškaus, išbandykite šį dizainą.

39

38. Valentino tatuiruotės

Jei jums patinka Valentino diena, pažvelkite į šį tatuiruotės dizainą. Tai gražu ir šviesu romantikui širdyje.

Širdies tatuiruotės dizainas 40

39. Meilės balandžiai

Šis balandžio kontūras yra mielas dizainas, ir jis laiko širdį.

41

40. Žvaigždės ir širdys

Širdis pilna žvaigždžių. Ryškios spalvos tikrai daro širdį nuostabiu dizainu.

SKAITMENINĖ KAMERA

41. Širdies liepsna

Kitas liepsnos šaudymo iš širdies formos butelio pavyzdys. Tai – mamos ir tėčio garbei.

43

42. Širdies inicialai

Ši širdis sukurta per dviejų įsimylėjėlių inicialus. Tai originalus dizainas, jei norite kažko unikalaus.

44

43. Garuojančios širdys

Ryškios rožinės ir violetinės spalvos tikrai daro šią širdies tatuiruotę populiarią. Jei norite kažko išskirtinio, išbandykite šį dizainą.

Širdies tatuiruotės dizainas 45

44. Širdis dygsniuose

Man patinka šis dizainas, nes jis tikrai originalus. Siūlai eina per širdis po vieną, sukuriant nuostabų dizainą.

46

45. Inkaruota širdis

Galbūt meilė buriavimui įkvepia šią širdies tatuiruotę, o gal įkvėpė kažkas, kuris turi įtvirtintą meilę.

Širdies tatuiruotės dizainas 47

46. ​​Sparnuotos širdys

Šis dizainas yra sparnuotos širdies. Tai skirta laisvai dvasiai, kuri tiki aistra ir meile.

Širdies tatuiruotės dizainas 48

47. Mylimasis

Ši tatuiruotė reiškia mylimo žmogaus netektį. Sulaužyti gabalai reiškia sielvartą, o vardas ir data primenami.

49

48. Kabanti širdis

Tai grafinis sudaužytos širdies simbolis, kuris gali būti ne visiems. Tai simbolizuoja mylimo žmogaus mirtį.

Širdies tatuiruotės dizainas 50

49. Sujungta širdis

Tai neįprastas dizainas, atspindintis sujungtus santykius su širdimi viduryje.

Širdies tatuiruotės dizainas 51

50. Spyna ir raktas

Užrakto ir rakto dizainas, kuris tikrai pripildys jūsų širdį meile.

Širdies tatuiruotės dizainas 52

51. Širdies dizainas

Puikus dizainas, turintis širdį tarp vynmedžių.

53

52. Meilės pareiškimas

Violetinė puikiai atrodo su šiuo dizainu ir atspindi meilę sau ar meilę kitam.

54

53. Dvi širdies pusės

Maža širdis, kuri yra pilna tik tada, kai jūs abu esate kartu.

55

54. Gili širdis

Ši širdis puikiai atrodo ant kulkšnies.

Širdies tatuiruotės dizainas 57

55. Širdžių pora

Paprastas dizainas dviem meilužiams.

58

56. Atminimui

Puikus būdas parodyti mylimo žmogaus netektį.

59

57. Raudona amžinybė

Kitas amžinybės širdies pavyzdys su šiek tiek spalvų.

Širdies tatuiruotės dizainas 60

58. Rankų tatuiruotės

Visos šios širdys eina kartu į rankas.

61

59. Širdis

Apibrėžta širdis ant piršto apačioje.

62

60. Juostelių širdis

Ši širdis sukurta juostelėmis kaip unikalus dizainas.

63

61. Dažų purslai

Šie širdies dizainai atrodo piešti, o vienas gabalas yra iškirptas ir dedamas ant kitos rankos.

64

62. Juoda širdis

Ši juoda širdis paprastai reiškia sudaužytą širdį ar mylimo žmogaus netektį. Tai gražus dizainas su spalvų purslais.

Širdies tatuiruotės dizainas 65

63. Varvanti širdis

Kelios širdys išsirikiavo, o paskutinė širdis varvėjo žemyn kaip išsiliejęs rašalas. Paprastas dizainas, tvirtas.

66

64. Širdies siūlas

Ši mažytė širdelė susiuvama tiesiog siūlais.

67

65. Didesnė širdis

Šis širdies dizainas yra dar vienas išdėstytos širdies pavyzdys, tačiau didesnis. Jis yra šalia tikrosios širdies kaip paprasta tatuiruotė.

68

66. Pusė širdies

Ši pusė širdies yra mielas ir paprastas dizainas, kurį galima įdėti bet kur.

69

67. Širdies plakimas

Šis širdies plakimas dedamas tiesiai ant riešo.

Širdies tatuiruotės dizainas 70

68. Įkvėptas meilės

Širdis sukurta žodžiais ir įkvėpta meilės.

71

69. Meilės purslai

Ši širdis atrodo kaip akvarelė. Gražus dizainas, kuris jums tikrai patiks amžinai.

72

70. Gyvenimo linija

Gelbėjimo linija, kuri baigiasi širdimi, tai puikus meilės simbolis.

73

71. Visada mylėk

Meilė kuria kalbą širdimi. Tai ypatingas dizainas, kuris primins apie jūsų tikrąją meilę.

74

72. Plakanti širdis

Kitas širdies gelbėjimo linijos pavyzdys.

75

73. Širdis su sparnais

Paprasta širdis suprojektuota sparneliais.

76