155 įkvepiančių balto rašalo tatuiruočių idėjų, kurias tikrai mylėsite

Jei ieškote ne tik unikalios, bet ir įkvepiančios tatuiruotės, tuomet jums tikrai patiks balto rašalo dizainas. Tai tokios tatuiruotės, kurios tikrai išsiskiria ir priverčia žmones atkreipti dėmesį. Šios tatuiruotės yra ne tik gražios, bet ir praktiškai švyti ant odos. Nerasite įdomesnio dizaino nei šie. Kas sako, kad tau reikia to tamsaus rašalo?

Šios tatuiruotės yra visiškai skirtingos, ko dauguma žmonių niekada anksčiau nematė. Jei jus domina baltas rašalas, yra tiek daug skirtingų dizaino variantų. Juodas rašalas visada buvo tradicinis būdas, tačiau galbūt dabar norite kažko originalesnio. Neabejotinai populiariausias rašalas yra juodas rašalas, tačiau tai nereiškia, kad jis jums tinka. Tačiau šiais laikais yra daugiau žmonių, besidominčių balto rašalo stiliais.

Balto rašalo tatuiruotės yra populiarios tiek vyrams, tiek moterims. Turime geriausių baltojo rašalo tatuiruočių idėjų sąrašą ir žinome, kad jums jos patiks. Raskite sau stilių ir tada gaukite talentingą tatuiruočių menininką, kad jūsų svajonė taptų realybe.

Žemiau pateikiamos 155 įkvepiančios balto rašalo tatuiruočių idėjos, kurias tikrai mylėsite:

1. Suplanuokite savo svajones

Galbūt, jei mylite pasaulį ar tiesiog norite dokumentuoti savo keliones, bet kokiu atveju, tai yra puiki balto rašalo tatuiruotės idėja.

balta-tatuiruotė-dizainas-1

2. Įdomus balto rašalo tatuiruotės dizainas

Puikus dizainas, kuris yra ne tik unikalus, bet ir labai kūrybingas. Jei norite kažko neįprasto, tuomet jums tikrai patiks šis dizainas.

balta-tatuiruotė-dizainas-1

3. Henna White Ink Tattoo

Tai labai panašu į henna dizaino tatuiruotę, tačiau su ryškiu baltu rašalu. Tai tarsi papuošalų turėjimas be jų apimties. Jūs negausite įspūdingesnio dizaino nei šis.

balta-tatuiruotė-dizainas-2

4. Rožė

An įdomus dizaino pasirinkimas nes nėra spalvos. Tačiau baltas rašalas tikrai sukuria nuostabų stilių.

balta-tatuiruotė-dizainas-2

5. Nugaros tatuiruotės

Kaip gražus šis tatuiruotės dizainas? Jis apima visą nugarą, ir tai tikrai įspūdinga. Tai, kad ji turi tamsų įdegį, tik dar labiau išryškina tatuiruotę nuo odos. Ji taip pat turi rankų tatuiruotes ir kartu iš esmės turi meno kūrinį ant nugaros.

balta-tatuiruotė-dizainas-3

6. Gyvūnų letenėlės

Saldus tatuiruotės dizainas, atspindintis meilę jūsų augintiniui.

balta-tatuiruotė-dizainas-4

7. Bangos

Nuostabus tatuiruotės dizainas žmonėms, mėgstantiems vandenyną ar galbūt net banglenčių sportą. Iš šios tatuiruotės praktiškai galite pajusti banglenčių purškimą. Baltas rašalas tiesiog stebina šią tatuiruotę.

balta-tatuiruotė-dizainas-5

8. Graži plunksna

Ši balto rašalo tatuiruotė taip pat turi šiek tiek spalvų. Šio nuostabaus balto rašalo dizaino plunksna tiesiog iškyla iš odos.

balta-tatuiruotė-dizainas-6

9. Popieriniai lėktuvai

Kas vaikystėje nemėgo žaisti su popieriniais lėktuvais? Tai puikus tatuiruočių dizainas tiems, kurie nori kažko smagaus ir kūrybiško savo tatuiruotės dizainui. Tai mažas dizainas, kuris tikrai jus labai nudžiugins.

balta-tatuiruotė-dizainas-7

10. Pirštų modeliai

Kitas „Henna“ įkvėptas tatuiruotės dizainas, paryškintas baltu dizainu. Pirštų dizainas atrodo tikrai elegantiškas ir puikiai tinka bet kokiam įvykiui.

balta-tatuiruotė-dizainas-8

11. Dramblio dizainas

Puikus ir puošnus tatuiruotės dizainas, bylojantis apie laukinės gamtos džiaugsmą. Tai kūrybinis dizainas, kuris jums tikrai patiks.

balta-tatuiruotė-dizainas-9

12. Pagal „Boob Designs“

Tai unikalus dizainas, kuris yra tikrai gražus. Tai balto rašalo tatuiruotė, kuri yra beprotiškai graži ir gali būti laikoma privati, jei tai pasirinksite.

balta-tatuiruotė-dizainas-10

13. Gyvačių šeimos

Šios gyvatės tatuiruotės yra sujungtos, sukuriant unikalų dizainą. Tai tobula rankų tatuiruotė, kuri tikrai atrodo šlykščiai.

Apdorota naudojant VSCO su iš anksto nustatytu a6

14. Širdies plakimo tatuiruotė

Šios tatuiruotės tampa vis populiaresnės ir atrodo nuostabiai baltu rašalu. Tai puikus riešo dizainas, nes jis yra tobulas dydis.

balta-tatuiruotė-dizainas-12

15. Užtemimas

Puikus dizainas, nusileidžiantis atgal. Šis atrodo neįtikėtinai dėl balto rašalo ir įdegusios odos.

balta-tatuiruotė-dizainas-13

16. Tamsa ir šviesa

Nuostabus dizainas, sujungiantis juodą rašalą su baltu, sukuriant šį unikalų gyvatės dizainą, turintį ir tamsią pusę, ir šviesų toną.

balta-tatuiruotė-dizainas-14

17. Gyvatė ir rožė

Puikus dizainas, kuriame yra juoda rožė juodu rašalu ir balta gyvatė, juosianti rožę. Tai gana didelė gyvatė, kuri sukasi aplink rožę; tai beprotiškas dizainas, kuris tikrai pradžiugins visus.

balta-tatuiruotė-dizainas-15

18. Mėnulio dizainas

Jei jums patinka juodas rašalas, kodėl gi ne sujungti abu? Tai įspūdingas dizainas, kuriame kartu yra juodas ir baltas rašalas. Dėl to baltas rašalas atrodo tarsi švytintis.

baltas-tatuiruotes-dizainas-16

19. Mažytės tatuiruotės

Puiki inkaro tatuiruotė, kuri yra pakankamai maža, kad tilptų ant piršto. Puikus dizainas, kuris gali būti subtilus, jei to norite.

balta-tatuiruotė-dizainas-17

20. Citatos

Puiki citata, subtili ant riešo, tik paprasta citata, parašyta baltu rašalu.

baltas-tatuiruotes-dizainas-18

21. Graži gėlė

Puikus gėlių dizainas, praktiškai švytintis ant odos. Pati gėlė yra labai puošni ir puikiai atrodo kaip tatuiruotės dizainas.

baltas-tatuiruotes-dizainas-19

22. Tvirta žinutė

Jei reikia ką nors priminti, asmeninė žinutė, leidžianti jaustis geriau apie savo gyvenimą, tada naudokite baltą rašalą, kad žinia būtų perduota. Tai puiki tatuiruotė, kuriai kontrastas pridedamas šiek tiek juodo rašalo.

balta-tatuiruotė-dizainas-20

23. Subtilus dizainas

Puikus dizainas, apimantis visą petį. Ši tatuiruotė nėra sukurta ryškiai baltu rašalu. Tai subtili spalva, kuri beveik įsilieja į odą, todėl yra labai subtilus dizainas.

baltas-tatuiruotes-dizainas-21

24. Rankų tatuiruotės

Puikus dizainas, kuris tikrai nudžiugins visus. Jis eina per ranką ir yra labai malonus akiai.

23

25. Paprastos gėlės

Nuostabus tatuiruotės dizainas, esantis nugaros centre. Tai nuostabus dizainas, kuris jums tikrai patiks.

24

26. Trys lapų dobilai

Jei mylite airius ar apskritai tik dobilus, tuomet jums tikrai patiks šis dizainas. Tai paprasta, bet miela, tikrai kūrybinga tatuiruotė.

balta-tatuiruotė-dizainas-25

27. Puošnios plunksnos

Puiki tatuiruotė, išskirtinė savo dizainu. Graži savybė, kuri atrodo nuostabiai su baltu rašalu.

baltas-tatuiruotes-dizainas-26

28. Puošnūs dizainai

Šios tatuiruotės yra puikios, nes jos keliauja per ranką ir turi daug puikių detalių. Tai elegantiška, ypač priartėjus prie piršto.

27

29. Aštuonkojis

Puikus tatuiruotės dizainas, kuris yra mielas ir stulbinantis. Baltas aštuonkojis tikrai spindi nuo odos.

28

30. Skraidantys paukščiai

Puikus nugaros dizainas ir puikiai dera su jos įdegusia oda. Man patinka šie balti paukščiai, jie atrodo stebuklingi prieš odą.

29

31. Rankų tatuiruotės

Šis puikus dizainas užima visą ranką ir tikrai primena nėrinius. Jei norite spalvingo rankų dizaino, kuris pakeistų bet kokį priedą, kurį galite įsigyti.

balta-tatuiruotė-dizainas-30

32. Snaigė

Puikus riešo dizainas, turintis tikrą unikalumą. Jis toks lengvas, kad atrodo, kad jis tiesiog įspaustas odoje. Jūs tikrai mylėsite šį dizainą, nesvarbu.

31-as-tatuiruotes-dizainas

33. Geometriniai modeliai

Šie dizainai visada atrodo šauniai, nes yra puikiai išdėstyti. Aplink trikampį dizainą yra gana didelė gyvatė, padaryta baltu rašalu. Tai sukuria nuostabų bendrą dizainą.

32. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

34. Papuošalų dizainas

Puiki tatuiruotė, kuri puikiai tinka šioje srityje. Tai baltas rašalas ir elegantiškas kaip tatuiruotė. Man patinka viso to liustra.

33

35. Centrinė detalė

Ši tatuiruotė yra jos nugaros centre ir tikrai sukuria nuostabų dizainą. Jei ieškote klasės ir elegancijos, tai puikus pasirinkimas.

34

36. Rankovių balto rašalo tatuiruotės

Šie rankovių dizainai visada yra šaunūs, o šis turi daug detalių. Tai labai sudėtingas dizainas, kuris tikrai patrauks kiekvieno žvilgsnį.

baltas-tatuiruotes-dizainas-35

37. Saulėgrįžos saulė

Ši saulėgrįžos saulės tatuiruotė yra tikrai graži ir puikiai sėdi jos nugaros viduryje.

36. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

38. Visos matančios akys

Puikus tatuiruotės dizainas, sukurtas subtilesniu baltu rašalu. Jei jums patinka šie originalūs dizainai, tuomet tikrai patiks šis.

37. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

39. Miesto peizažai

Šie miesto vaizdai eina iš vieno riešo į kitą, sukurdami tikrai unikalią tatuiruotę. Man patinka elegantiškas dizainas ir tai tobula rūšis, kuri gerai atrodo su baltu rašalu.

38-asis

40. Parodyk kelią

Jei jums patinka jūriniai dizainai, tai jums būtų tobula tatuiruotė. Mėgstate būti jūroje, mes jūsų nekaltiname ir tai puikus tatuiruotės dizainas, kuris taip pat subtilus dėl lengvo rašalo.

39. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

41. Įžadas

Daugelis žmonių renkasi tatuiruotes, kad sutvirtintų savo meilę, o ne vestuvių juostą. Tai miela idėja ir ji padaryta baltu rašalu, todėl ji nėra per viršuje ar per tamsi.

40-asis tatuiruotes-dizainas

42. Pasiekite žvaigždes

Jei esate astrologijos ar astronomijos gerbėjas, jums tikrai patiks šis dizainas. Tai kūrybiškas būdas iš tikrųjų parodyti dalykus, kurie jums patinka gyvenime.

41

43. Henna Art

Kitas Henna įkvėpto meno kūrinio rankoms pavyzdys.

42

44. Rankos str

Kalbant apie baltą rašalą, šie dizainai yra tikrai populiarūs, nes ryškiai balta spalva tikrai nukrenta nuo odos.

43

45. Kūrybiniai elementai

Kitas rankų darbo pavyzdys, kuris atrodo elegantiškai, kai naudojate baltą rašalą.

44

46. ​​Metalai

Naudokite baltą rašalą su metaliniu atspalviu ir vaizdai tiesiog iššoks nuo jūsų odos. Ji turi nuostabias tatuiruotes ant rankų ir abiejų riešų.

45. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

47. Subtili plunksna

Jei ieškote kažko subtilaus, negalite suklysti su plunksna. Šis dizainas yra tikrai nuostabus, ir jūs visada jį prisiminsite, kai jis yra ant jūsų riešo.

46

48. Maži vaizdai

Puiki tatuiruotė, kuri yra maža ir kūrybinga. Kiekvienas vaizdas turi savo pirštą ir yra įdomus ir įdomus dizainas.

47

49. Dalinė gėlė

Nuostabus dizainas, kuris yra saldus ir elegantiškas. Jis yra mažas, todėl jums nereikia jaudintis dėl didelių įsipareigojimų.

48-asis

50. Pridėti brangakmenių

Šis tatuiruotės dizainas yra toks lengvas, kad jo beveik nėra. Jei nenorite įsipareigojimų, susijusių su juodu rašalu, pabandykite baltą. Tai subtilus dizainas, kurio vos pastebėsite. Šis asmuo prie stiliaus pridėjo keletą brangakmenių, kad suteiktų jam šiek tiek blizgesio.

49

51. Angelas

Nėra nieko nuostabesnio už angelo tatuiruotę ir ši yra tikrai unikali. Man patinka unikalus, bet paprastas šio angelo dizainas.

balta-tatuiruotė-dizainas-50

52. Rankovių str

Puikus dizainas, kuris jums tikrai patiks, jei ieškote rankovės tatuiruotės. Šio balto rašalo beveik nėra, tačiau jis sukuria išsamų meno kūrinį.

51

53. Skirtingos gėlės

Puikus dizainas, užpildytas daugybe skirtingų gėlių. Ši tatuiruotė yra graži, kai naudojamas baltas rašalas.

52

54. Ugnis ir Vėjas

Jei esate žemės simbolių gerbėjas, jums patiks šis dizainas. Tai miela ir kartu labai paprasta.

53

55. Laumžirgis

Paprasta balto rašalo tatuiruotė, kuri atrodo įspūdingai ant peties. Tai paprastas dizainas, bet gražus.

54

56. Tikėk

Išsiųskite pranešimą, kad tikite, kad viskas įmanoma.

55. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

57. Išsamus str

Puikus rankos dizainas dėl visų puikių detalių.

56

58. Žaibas

Mažas dizainas, puikiai priglundantis prie riešo. Tai paprasta tatuiruotė, kuri pradžiugins kiekvieną.

57

59. Keli dizainai

Puikus tatuiruotės dizainas, kuriuo galite pasidalinti su draugais. Sukurkite dizainą, kad galėtumėte pasidaryti atitinkamas tatuiruotes su savo artimaisiais. Man patinka toks ryškus baltas rašalas ant šių tatuiruočių.

58

60. Reljefiniai žvilgsniai

Puiki tatuiruotė, labiau panaši į reljefinę tatuiruotę nei bet kas kitas. Tai gana didelė tatuiruotė, apimanti didelį plotą.

59

61. Balti žiedlapiai

Puikus gėlių dizainas, spalvingas ir elegantiškas. Šiame paveikslėlyje balti žiedlapiai šviečia.

60-asis tatuiruotes-dizainas

62. Įspūdinga gėlė

Juoda ir balta gėlė, kuri ryški ant pakaušio. Balta spalva tiesiog švyti, nes kontrastas nuostabus, nes juoda ir balta kartu.

61

63. Pirštų tatuiruotės

Šie pirštai turi keletą gražių ir įmantrių piešinių. Jis taip pat atitinka dizainą, kuris yra ant rankos. Gražus dizainas, kuris puikiai atrodys bet kur.

62

64. Veido dizainas

Puikus tatuiruotės dizainas ant veido, kuris yra gana gražus. Būkite atsargūs su veidu, jis yra nuolatinis ir galbūt nenorite to, kas matoma, ypač jei turite karjerą.

63

65. Riešo darbas

Mažas apskritas gėlių dizainas yra tikrai ypatingas, jei jums patinka gėlės. Tai gražus ir mažas, paprastas dizainas, patogiai priglundantis prie riešo.

64

66. Rodyklės pirštas

Subtilus dizainas, apimantis riešą ir ant rodyklės piršto. Puikus dizainas su daugybe detalių. Balto rašalo ryškumas yra neįtikėtinas, nes jis tiesiog šokinėja nuo odos. Baltas rašalas yra tikrai gražus.

65-asis

67. Subtilūs žiedai

Šie puikūs tatuiruočių dizainai puikiai tinka ant pirštų. Pirštų tatuiruotės atitinka riešo dizainą ir sukuria nuostabų stilių, jei norite kažko kitokio.

66

68. Atitinkantys dizainai

Visi šie tatuiruočių dizainai puikiai dera ir jie visi sutampa. Išsamus tatuiruotės dizainas, kuris tikrai nuostabiai atrodo kartu. Šios ryškios tatuiruotės tikrai pritrauks akį bet kur.

67

69. Sandalų menas

Šios tatuiruotės atrodo kaip sudėtingos basutės, nupieštos ant kojų. Puikus detalus menas, gražus ant kojų. Man patinka baltas ir auksinis rašalas kartu, jis atrodo karališkai.

68

70. Papuošalų tatuiruotės

Tai visos puošnios tatuiruotės, kurių rankoje yra gražus dizainas, atitinkantis tatuiruotės dizainą ant nugaros. Tai puikus dizainas ant nugaros, nes tai tvirto dydžio tatuiruotė. Man patinka papuošalas po tatuiruote ir jis yra gana spalvingas.

69

71. „Apple“ dizainas

Įdomus tatuiruotės dizainas, kuris atrodo gana ryškus. Jis praktiškai švyti tiesiai nuo krūtinės.

70-asis tatuiruotės dizainas

72. Ilgas dizainas

Lieknas dizainas, kuris nusileidžia ranka ir riešu. Gėlės yra nuostabios kartu su rožine ir balta. Šios tatuiruotės atrodo tarsi nupieštos tiesiai ant rankos. Tatuiruotė eina iki pat piršto; tai nuostabu.

71

73. Keli elementai

Šiame tatuiruotės dizaine yra tiek daug skirtingų elementų. Puikus dizainas, kai kiekvienas elementas turi kažką reikšti savininkui. Tai tikrai unikali tatuiruotės idėja, kuri sukels paslaptį, kad ir kur eitumėte.

72

74. Stulbinantis menas

Kokia nuostabi tatuiruotė su tiek daug gražių detalių. Plona gėlių linija, nusileidusi riešu ir vedanti žemyn pirštu. Ant kiekvieno piršto yra keletas gėlių, atitinkančių didesnį dizainą, ir man patinka, kaip viskas gerai dera.

73

75. Mažos tatuiruotės

Mažas tatuiruotės dizainas, kuris atrodo kaip menas.

74

76. Puošnūs lapai

Koks gražus dizainas, kuriame yra gėlių elementų. Ryški balta yra tikrai nuostabi.

75-asis

77. Svajonių gaudyklės dizainas

Šis nuostabus dizainas turi išsamų svajonių gaudyklę ir nuostabias plunksnas. Šio dizaino plunksnos puikiai atrodo.

76

78. Gėlės

Tik paprasta gėlė, bet detalės nuostabios.

77

79. Gražios gėlės

Puikus ir išmintingas gėlių dizainas, kuris jums tikrai patiks.

79