175 geriausių porų tatuiruočių dizaino, kurie išsaugos jūsų meilę amžinai

Meilė yra ypatinga patirtis kiekvienam. Tai neįtikėtina patirtis, kuria daugelis žmonių džiaugiasi daugelį savo gyvenimo dienų. Tarsi pirmą kartą pauostytum gėlę ar jaustum širdį, kai pamačiau savo mylimą žmogų. Meilė yra vienas nuostabiausių potyrių, kuriuos galime patirti savo gyvenime. Tai aistringa patirtis, kuri gali trukti visą likusį gyvenimą. Įsimylėjęs ką nors, tu jauti, kad esi 9 debesyje, kad esi ypatingas kitam žmogui. Būdami įsimylėję, galite norėti tai šaukti pasauliui, ir daugelis žmonių svarsto galimybę pasidaryti atitinkamas tatuiruotes, kad išreikštų savo meilę. O kodėl nenorėtum? Tai neįtikėtinai romantiškas ir gražus būdas išreikšti meilę vienas kitam. Tai nuostabi meilės išraiška ir gali jus abu suartinti. Kodėl gi ne nuolat priminti apie savo meilę vienas kitam.

Tinkamos poros tatuiruotės yra puikus būdas išreikšti meilę vienas kitam. Galite parodyti savo aistrą pasauliui pasidarydami tatuiruotę, kuri yra tik apie jus du. Įsivaizduokite, kaip jausitės kiekvieną kartą, kai pažvelgsite į savo tatuiruotę, tai tik paskatins jūsų meilę žydėti.

Šiomis dienomis tatuiruotės tampa vis labiau priimtinos ir populiarios. Net maži vaikai laukia tos dienos, kai galės puikuotis tuo, kas kalba apie jų asmenybę. Visiems tiems meilės paukščiams yra daug skirtingų tatuiruočių idėjų, kurios gali būti romantiškos ar linksmos. Tai jungia jus abu kaip mažą įsipareigojimą, kad būsite kartu amžinai. Jie bus stiprybės tavo meilei ir obligacija, kuria jūs abu dalinatės. Kiekvieną kartą, kai pamatysite tatuiruotę, jums bus priminta meilė, kuria dalijatės.

Simetriškos tatuiruotės visada yra labiausiai estetiškai patrauklios. Geriausios tatuiruotės visada yra minimalios; norint parodyti savo meilę, nereikia gauti kažko masyvaus. Tegul tai būna paprasta ir subtilu. Pasirinkite tatuiruotę, kuri jums abiems turi gilią prasmę.

Žemiau yra 175 geriausių porų tatuiruočių dizaino, kuris išlaikys jūsų meilę amžinai:

1. Aš tave myliu

Meilės pareiškimas gali būti būtent tai, ko ieškote. Tai mielas pareiškimas apie meilę, kuria dalijatės vienas su kitu. Labai miela tatuiruotė.

Poros tatuiruočių dizainas 1

2. Kryžius

Galbūt meilė, kurią norite išreikšti, yra susijusi su jūsų dvasiniais ar religiniais įsitikinimais. Paprastas kryžius gali būti viskas, ko jums reikia norint išreikšti meilę, kuria dalijatės.

Poros tatuiruočių dizainas 2

3. Karikatūrų meilė

Parodykite savo meilę vienas kitam tatuiruotėmis, kurios išreiškia jūsų linksmą vaikišką pusę. Šios mielos tatuiruotės parodo linksmą jūsų santykių pusę.

Poros tatuiruotės dizainas 3

4. Spyna ir raktas

Vienas turės užraktą; kitas turės raktą. Tai puiki idėja, galinti išreikšti tai, ką jaučiate vienas kitam.

Poros tatuiruotės dizainas 4

5. Dizaino jungtis

Šis dizainas yra unikalus ir ypatingas porai. Pasirinkite dizainą, kurį galima padalyti į dvi dalis, ir jūs galite turėti tatuiruotę, kuri yra tik tarp jūsų dviejų. Tatuiruotė nebus baigta, nebent jūs abu kartu.

Poros tatuiruotės dizainas 5

6. Kraujuojančios braškės

Tai labai neįprasta tatuiruotė, nes atrodo, kad kraujavo dvi braškės. Bet galbūt tai tatuiruotė, kurios ieškote.

Poros tatuiruočių dizainas 6

7. Tinkamas dizainas

Kai kurios tatuiruotės neturi atrodyti panašiai; jie gali tiesiog natūraliai tekėti. Jie nebūtinai turi atitinkančių tatuiruočių, tačiau jų tatuiruotės vis tiek dera kartu, jungiančios juos kaip meilužius.

poros tatuiruotes

8. Keturių lapų dobilas

Ši pora buvo airė į visiškai naują lygį su derančiomis dobilų tatuiruotėmis. Tai reiškia ne tik jų paveldą, bet ir meilę vienas kitam.

Poros tatuiruotės dizainas 8

Taip pat žiūrėkite:

  • 101 mielas drugelio tatuiruotės dizainas, skirtas šiam žavesiui gauti
  • 25 geriausios vietos tatuiruotėms ant kūno

9. Didelės tatuiruotės

Kitas spynų ir raktų tatuiruočių dizaino pavyzdys, tačiau daug platesnis.

Poros tatuiruočių dizainas 9

10. Inkarai

Galbūt jūsų partneris buvo jūsų inkaras visą gyvenimą. Šios mažos, bet paprastos tatuiruotės gali reikšti tą jausmą tarp jūsų dviejų.

Poros tatuiruočių dizainas 10

11. Spalvų ratas

Koks gražus dizainas porai. Vyras gauna tamsiąją apskritimo pusę, tačiau kai jis susitinka su savo partneriu, tas tamsus ratas virto ryškiu ir spalvingu apskritimu.

Poros tatuiruočių dizainas 11

12. Vestuviniai žiedai

Kai kurios poros renkasi nuolatinę vestuvių juostą, o ne tradicinę versiją.

Poros tatuiruočių dizainas 12

13. Santuoka

Tai puikus dizainas tiems, kurie mėgsta Mickey ir Minnie. Tai reiškia, kad jie yra linksma pora.

Poros tatuiruočių dizainas 13

14. Skaitvardžiai

Nesu tikras, ką tai reiškia, bet šie skaičiai yra se*y ir privatus būdas išreikšti savo meilę.

Poros tatuiruočių dizainas 14

15. Bromance

Jei norite pasidaryti tatuiruotę su savo geriausiu draugu, tai gali būti jūsų tatuiruotė. Kiekvienam iš jūsų yra du žmonės, taip pat apskrito dizaino, kuris suteiks jums ir jūsų partneriui linksmybių.

Poros tatuiruočių dizainas 15

16. Domėjimosi sritys

Galbūt norite tatuiruotės iš vietos, kuria jiedu pasidalijo. Keliautojų tatuiruotės gali būti puikus būdas prisiminti laiką kartu. Padarykite tatuiruotę iš vietos, kurią jūs abu bendrinote, ir tai kiekvieną kartą sukels šypseną jūsų veide.

Poros tatuiruočių dizainas 16

17. Meilė ir neapykanta

Ne pats romantiškiausias tatuiruočių pasirinkimas, tačiau tai gali būti būtent tai, ko ieškote, jei jūsų meilė yra labai aistringa. Šie meilės žodžiai, kurie visada jus puikiai suderins.

Poros tatuiruočių dizainas 17

18. Kita kalba

Išreikškite meilę vienas kitam kita kalba. Tai kažkas asmeniško, kuriuo galite pasidalyti vienas su kitu. Kaip romantiška gali būti ne tik tatuiruotė ant jūsų meilės pareiškimo, bet ir jūsų mėgstama kalba?

Poros tatuiruočių dizainas 18

19. Origami paukščiai

Tai neįprastas dizainas, tačiau originalus porai, norinčiai kažko ypatingo. Spalvos taip pat yra malonus prisilietimas. Pasirinkite mėgstamas spalvas ir išbandykite šią unikalią tatuiruotę.

Poros tatuiruočių dizainas 19

20. Tinkamos rankovės

Tai didelis įsipareigojimas, bet jei jums patinka stilius, tatuiruotė su rankovėmis gali būti būtent toks poros pareiškimas, kokio ieškote.

Poros tatuiruočių dizainas 20

21. Širdys

Tinkamos širdies tatuiruotės yra puikus būdas išreikšti savo meilę vienas kitam. Tai paprastas dizainas, kuriame sakoma: „Aš tave myliu“.

Poros tatuiruočių dizainas 21

per

22. Gelbėjimo linija

Tai se*y tatuiruotės pavyzdys, skirtas aistringiems mėgėjams. Šios gelbėjimo linijos parodo, kaip reikalingas partneris yra gyvybės ar mirties dalykas.

Poros tatuiruočių dizainas 22

23. Doodling

Šie šaunūs dizainai atrodo kaip kažkas, kas buvo užrašyta užrašų knygelėje. Nesvarbu, ar tai jūsų meilužis, ar jūsų geriausias draugas, jūs galite sukurti kažką unikalaus, ypatingo tarp jūsų dviejų.

Poros tatuiruočių dizainas 23

24. Populiarios rankovės

Šios rankovės yra tikrai originalios ir, jei norite turėti vieną su savo partneriu, padarykite tai išskirtine jūsų santykiams.

poros tatuiruotes

25. Rodyklė

Šios rodyklės jungia dviejų įsimylėjėlių inicialus. Tai miela tatuiruotė, kuri yra paprasta. Man patinka besisukantis tatuiruotės dizainas, kuriame rodyklė nuolat juda. Inicialai visada jus sujungs.

Poros tatuiruočių dizainas 25

26. Grupė

Jūs nesate daug paprastesnis už šias vestuvių juostas. Tiesiog paprasta linija, bet ji sujungia jus abu. Jums tai gali būti per paprasta, tačiau galima rinktis iš daugybės skirtingų žiedų dizaino. Jei norite daugiau nei tik linijos, sukurkite savo, kad užbaigtumėte savo tatuiruotės dizainą.

Poros tatuiruočių dizainas 26

27. Jūrinis

Šios jūrinės tatuiruotės yra puikus būdas parodyti, kad priklausote bet kur, kur yra jūsų partneris. Tai unikali tatuiruotė, kuri neabejotinai suartins jus ir jūsų meilužį. Jūs netgi galite pasirinkti koordinates, kurios unikaliai sujungs jus abu.

Poros tatuiruočių dizainas 27

28. Gražuolė ir pabaisa

Jei ieškote didelio pareiškimo ir jums patinka ši „Disney“ klasika, išbandykite šiuos dizainus pagal dydį. Ponia yra gražuolė, o vyras – žvėris.

Poros tatuiruočių dizainas 28

29. Žaislų istorija

Paprastas teiginys, kurį galima uždėti ant riešo. Žaislų istorijos nuoroda, palaikanti jūsų abiejų ryšį amžinai.

Poros tatuiruočių dizainas 29

30. Genčių indėnai

Jei turite vietinį paveldą, ši tatuiruotė gali būti jums. Vyras ir moteris su kultūrine apranga gali būti jums tobula tatuiruotė.

Poros tatuiruočių dizainas 30

31. Deimantai

Maža ir madinga tatuiruotė, kuri tikrai suteiks jums džiaugsmo visą gyvenimą. Jei ieškote mažos tatuiruotės, tai tiesiog tobulas prisilietimas.

Poros tatuiruočių dizainas 31

32. Inicialai

Kita paprasta tatuiruotė yra tik jūsų inicialų naudojimas. Tai puikus būdas išreikšti savo meilę vienas kitam. Dėvėkite savo partnerio inicialus ir parodykite jiems, kaip juos mylite.

32

33. Saulė ir mėnulis

Jei jaučiate, kad saulė teka ir leidžiasi su savo partneriu, tai gali būti jūsų tatuiruotės pasirinkimas. Mėnulis ir saulė yra klasikiniai dizainai, kurie primins jums patinkantį.

33

34. Amžinybė

Niekas nekalba apie meilę, kaip idėja, kad tavo meilė yra amžina. Jūs negaunate geresnio įsipareigojimo ženklo nei tai.

34

35. Sulaužyta širdis

Tai puikus dizainas, parodantis, kaip du žmonės gali mylėti vienas kitą. Širdis yra sveika tik tada, kai įsimylėjėliai yra kartu, ji sudaužo, kai jie yra atskirai.

35

36. Skeleto raktas

Tai dar vienas spynų ir raktų tatuiruočių pavyzdys, tačiau šis turi šiek tiek krašto. Jei ieškote užrakto ir rakto dizaino, kuris yra šiek tiek prastesnis, išbandykite šį.

Pora tatuiruočių dizainas 36

37. Meilės žinutė

Jūsų meilės pareiškimas gali būti būtent tas dizainas, kurio ieškote. Dalį pranešimo tatuiruokite vienam asmeniui, o likusį – kitam?

37

38. Pažadas

Užrišti mazgą ant piršto visada buvo simbolis, primenantis sau tai, ko nenorėjai pamiršti. Šie tatuiruočių dizainai yra meilės, kurios niekada nenorite pamiršti, simbolis.

38

39. Karalius ir karalienė

Jei jūsų meilė yra tinkama autoriniam atlyginimui, galbūt norėsite pasipuošti karūnomis. Paprastas dizainas, kurio dydis yra mažas.

39

40. Puošnus dizainas

Užrakto ir rakto tatuiruotė yra populiari. Šis puošnus dizainas yra šiek tiek išgalvotas, jei būtent to siekiate.

Poros tatuiruočių dizainas 40

41. Mažytės širdelės

Šios mielos mažos širdelės negali būti žaismingesnės ir linksmesnės. Jei ieškote kažko paprasto, kuris nėra didelis įsipareigojimas, mažos širdelės būtų geras pasirinkimas.

širdys-pora-tatuiruotė

42. Ilgas atstumas

Ši tatuiruotė atspindi meilę tarp dviejų žmonių, kurie yra susiję, nesvarbu, kur jie yra. Tai gali reikšti atstumą tarp dviejų meilužių arba tiesiog nenutrūkstamą dviejų žmonių ryšį. Bet kokiu atveju dizainas yra žavingas.

42

43. Linkėjimas žvaigždei

Žvaigždžių tatuiruotės visada buvo populiarus pasirinkimas. Šiuo atveju vyras turi daug didesnę žvaigždę, o mergaitė – mažesnį dizainą ant pakaušio.

44. Sukurtas honorarui

Tai dar vienas karaliaus ir karalienės tatuiruotės pavyzdys, kuriame ne tik karūnos ant riešo, bet ir tikrieji pavadinimai.

Pora tatuiruočių dizainas 46

45. Meilė su prasme

Kartais jūsų meilės simbolis visai nėra simbolis. Raskite teiginį, apimantį jūsų dalijamą meilę, ir leiskite tai būti jūsų simboliu.

Pora tatuiruočių dizainas 47

46. ​​Bučiavosi pelės

Jei esate šių „Disney“ personažų gerbėjas, galbūt bučinio tatuiruotė yra ta, kurios ieškote. Šios mielos mažos pelės neturi problemų parodyti savo meilę viena kitai.

48

47. Smegenys

Jei jūs ir jūsų meilužis esate intelektualai, galbūt ši Mickey ir Minnie versija yra būtent tai, ko ieškote. Tai paprastas dizainas, sudarytas iš kontūro, tačiau unikalus.

49

48. Unikalūs dizainai

Pasirinkite unikalų dizainą, kurį galite dėvėti, nesvarbu, ar jūsų santykiai truks amžinai, ar ne. Tai viena iš tų tatuiruočių, kurios galėtų išgyventi išsiskyrę.

Poros tatuiruočių dizainas 50

49. Keli dizainai

Pasirinkite dalykus, kurie jums patinka, aistras, kuriomis dalijatės, ir tada pasidarykite tatuiruotes rankovėmis. Tai sujungs jus su bendrais interesais.

Pora tatuiruočių dizainas 51

50. Yin ir Yang

Kitas populiarus tatuiruotės pasirinkimas yra šie paprasti dizainai, tačiau jie puikiai tinka mėgėjams, kurie visada nori prisijungti.

52

51. Dvigubos lapės

Tai puikiai atrodančios lapės, jei ieškote kažko unikalaus. Viena lapė yra tamsesnė už kitą, ir jie puikiai dera. Jei esate lapės gerbėjas, tai jums tinka.

53

52. Trikampiai

Trikampiai yra unikali tatuiruotės idėja. Šiose tatuiruotėse nėra jokios romantikos, bet galbūt jūs tiesiog ieškote to, kas sieja jus abu. Vienas juodas, o kitas baltas, vienas jums abiems, priklausomai nuo pageidaujamos spalvos.

54

53. Jungtinė

Jo ir jos tatuiruotės yra puikus būdas parodyti vieningą frontą. Jūs galite gauti pakankamai vienas kito, ir šios tatuiruotės tai parodo.

Pora tatuiruočių dizainas 55

54. Gėlės

Tai mielos tatuiruotės, kurios tikrai gali sujungti jus abu. Galbūt tai nėra puikus pasirinkimas vyrui, tačiau tai nereiškia, kad vyrams taip pat nepatinka gėlių tatuiruotės.

56

55. Pranešimai jums

Jei yra žinia, kuri visada atspindi jūsų santykius, tai gali būti geriausia įmanoma tatuiruotė jums ir jūsų partneriui.

57

56. Vėžliai

Aš myliu vėžlius. Jie yra paprasti, tačiau neįprasti vėžlių dizainai. Jei jūs ir jūsų partneris esate gerbėjas, tuomet tikrai mėgstate šias tatuiruotes.

58

57. Rodyklė

Viena rodyklė, jungianti jus abu. Tai puiki tatuiruotė, kuri yra baigta tik tada, kai jūs abu esate kartu. Tai širdies formos rodyklė, kuri tikrai priartins jus abu.

59

58. Saulė ir mėnulis

Šios unikalios tatuiruotės yra puiki dizaino idėja poroms. Jie yra nuostabūs ir kūrybingi dizainai, galintys išgyventi išsiskyrimą.

Pora tatuiruočių dizainas 60

59. Gelbėjimo linija į širdį

Tai puikus požiūris į gelbėjimo linijos tatuiruotę, nes ji veda į jūsų širdį. Tai mielas dizainas, kuris tikrai priartins jus abu.

61

60. Vienas gyvenimas

Savo sielos draugui savo gyvenime norite kažko ypatingo ir nepakartojamo. Tai yra jūsų karalienės ar karaliaus karūnos tatuiruotės, tačiau pridedama žinutė, kuri amžinai sujungia jus abu.

62

61. Ponia. 

Tai šauni idėja susituokusiai porai. Ponios ir pono tatuiruotės yra puikios idėjos, kurios tikrai suartins jus. Jums net nereikia žiedo, kai turite šį susiejimo simbolį.

63

62. Simboliška

Šie simboliai yra unikalūs ir puikūs dviem žmonėms. Geriausi draugai tai galėtų padaryti taip pat, kaip ir įsimylėjėliai. Pasirinkite dizainą, kuris yra unikalus jums abiems ir gali padėti jus sujungti.

64

63. Mano širdies raktas

Šis medalionas ir raktas yra dar vienas puikaus dizaino poroms pavyzdys. Šis dizainas susipina tarpusavyje, kad jie nebūtų užbaigti, kol vėl nebūsite kartu.

Pora tatuiruočių dizainas 65

64. Maži paukščiai

Šie maži paukščiai gali sujungti porą. Jie yra puiki tatuiruotės idėja, kuri tikrai atneš daug laimės poros sielos draugams. Ko daugiau norėti, nei šio paprasto dizaino?

Pora tatuiruočių dizainas 66

65. Spalvingos širdys

Man patinka šis iškirptas spalvotos širdies dizainas. Man patinka, kad vienas partneris turi širdį, o kitas turi iškirptą dizainą. Vaivorykštės spalvos yra tokios gražios ir daro dizainą tikrai populiarų.

67

66. Paukščių pulkas

Jei jums patinka šie paukščių pulkai, tuomet jums tikrai patiks šis tatuiruotės dizainas. Vyras turi dizainą su didesniais paukščiais, o moteris – mažesniu dizainu. Tai unikalios išvaizdos pulkai, kurie tikrai nustebins bet kurią porą savo pasirinkimu.

68

67. Santuokos simbolis

Tai šauni idėja susituokusiai porai. Ponios ir pono tatuiruotės yra puikios idėjos, kurios tikrai suartins jus. Jums net nereikia žiedo, kai turite šį susiejimo simbolį.

Poros tatuiruočių dizainas 70

68. Kortelių dizainas

Jei jums patinka „King and Queen“ dizainas, išbandykite šį unikalų dizainą. Tai simboliai iš karaliaus ir karalienės kortų kaladės. Tai maža ir paprasta porai, kuri nenori didelių pokyčių.

Pora tatuiruočių dizainas 71

69. Robotų meilė

Tai mielas roboto dizainas, kuris suartins jus abu. Šie robotai atrodo beprotiškai įsimylėję ir tikrai jums primins, kad jūs abu visada būsite įsimylėję.

Poros tatuiruočių dizainas 72

70. Dėlionės kūriniai

Kitas užrakto ir rakto dizaino pavyzdys, tačiau šis yra susipynęs į dėlionės dalis. Tai puiki tatuiruotė, galinti sujungti du žmones. Tiesiog įsitikinkite, kad gabalai tikrai dera tarpusavyje, kitaip tatuiruotė atrodys iškreipta.

73

71. Pirštų tatuiruotės

Šios pirštų tatuiruotės yra puikus būdas suartinti poras. Galite praktiškai sudėti viską, ką norite, kaip pareiškimą, kuris yra asmeniškas jums abiems.

74

Jei radote tatuiruotės dizainą, kuris tinka tiek jūsų asmenybei, tiek jūsų partneriams, tada kitas žingsnis yra susirasti tatuiruočių menininką, kuriuo galite pasitikėti. Svarbu turėti išmanantį menininką ir nepakenktų patikrinti ir kai kurias nuorodas. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra pasitikėjimas tatuiruočių meistru, kuris neturi daug patirties, nes tatuiruotes labai sunku pašalinti, jei jos užpildytos neteisingai. Kai kartu su mylimuoju užsiimate tatuiruotės dizainu, norite, kad viskas būtų tobula, o rezultatas – nuostabus.

Pažvelkite ne tik į tatuiruočių menininką, bet ir į tai, kur abu norite įdėti savo naujus tatuiruočių dizainus. Pasirinkite tatuiruotės dydį ir vietą. Sujunkite jį, kad patobulintumėte dizainą taip, kaip norite. Nesvarbu, ar tai didelis, ar mažas dizainas, įsitikinkite, kad jis puikiai tinka jums abiems, kad nebūtų gaila.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis. Jei jums patiko kuris nors iš šio straipsnio dizainų, praneškite mums savo mėgstamiausius. Kurį labiausiai mylėjai!