51 nenugalimos Svarstyklių tatuiruotės (su istorija ir prasme)

Svarstyklių tatuiruotės dizainas

Svarstyklės datuojamos dar senovės graikų laikais. Tai siejama su deivė Temidė ir yra žinomas kaip teisingumo simbolis. Klasikinė Svarstyklių tatuiruotė yra deivė Temidė arba Justicus, laikanti svarstykles ir simbolius. Svarstyklės yra Zodiako dalis ir yra septintasis ženklas. Tai simbolis, kuris personifikuoja teisingumo svarstykles ir yra astrologinis ženklas žmonėms, kurie gimė nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 23 d. Jame yra įvairių simbolinių vaizdų. Svarstyklės yra populiarios moterims ir manoma, kad jos yra pozityvumas. Jis taip pat žinomas kaip romantizmas, idealizmas, diplomatija ir taika. Kita vertus, jis taip pat buvo klasifikuojamas kaip svyruojantis ir trūksta sprendimų priėmimo įgūdžių.

Šis ženklas yra žinomas kaip oro ženklas. Manoma, kad tai reiškia tai, ko nebūtinai matote, bet tikrai galite žinoti, kad esate šalia. Įsivaizduokite orą, mes žinome, kad jis yra aplink mus, tačiau iš tikrųjų to nematome. Na, ne, nebent virš tos vietos kabo daugybė smogo ar rūko. Bet kuriuo atveju oro ženklas yra kaip oras, nes jis apibūdina jūsų asmenybę ar charakterį. Tiesiog toks esi. Ar esate išeinantis ar labiau intravertas? Ar jums patinka ką veikti, kad būtumėte užsiėmę, ar verčiau prisiglausti prie geros knygos namuose? Šie skirtingų tipų klausimai padeda nustatyti, kokia yra jūsų asmenybė. Kaip ir oras, jūs negalite matyti savo asmenybės, bet žinote, kad tai yra ir tai daro įtaką tam, kas esate ir kaip pasaulis jus suvokia.

1. Šis pirmasis yra unikalus tuo, kad eina per stuburą ir turi begalę simbolikos ir prasmės. Tai paprastas, tačiau puikus glifo pavyzdys.

19-Libra-tatuiruotės

2. Tai moteriškesnis svarstyklių sukimas su svarstyklėmis, įtrauktomis į paveikslėlį. Šešėlis čia rodo didelį kontrastą ir atrodo tikrai gerai.

20-Svarstyklių tatuiruotės

3. Unikalus glifo išdėstymas su originaliu apatinės simbolio dalies sukimu.

21-Libra-tatuiruotės

4. Tokiam kūriniui reikia laiko ir nemažai rašalo dėl savo dydžio ir tamsos.

22-Libra-tatuiruotės

5. Buvo žinoma, kad žmonės sau išsitatuiravo Svarstykles kaip pusiausvyros simbolį savo gyvenime. Tai jiems primena likti gyvenimo centre ir tai yra įvairūs triumfai ir iššūkiai.

23-Libra-tatuiruotės

6. Tai puikus meno kūrinys. Tai ryškus ir aprašomasis ir pasakoja unikalią istoriją, išskirtinę tik šiam asmeniui.

24-Libra-tatuiruotės

Paskirties vieta

7. Kaklo nugarėlė yra populiari vieta, kaip pastebėsite mūsų surinktų dizainų kolekcijoje. Tai vieta, kurią galima gerai paslėpti, jei norite, kad pasaulis ją matytų. Kur įdėtumėte savo biblioteką? Kitos populiarios vietos yra dilbis ir šonas.

25-Libra-tatuiruotės

8. Čia naudojamos pastelinės spalvos tikrai sukuria subtilų grožį, kuris yra beveik pagarbus ir senoviškas.

26-Libra-tatuiruotės

9. Tai klasikinio masto vaizdas, kuris atrodo gana tikroviškai.

27-Libra-tatuiruotės

10. Svarstyklės priskiriamos erdvumui ir lengvabūdiškumui, nors ši nuotrauka ne visai sukelia tą linksmą jausmą!

28-Libra-tatuiruotės

Lytis

Tai lyčių požiūriu neutrali tatuiruotė, nes tai Zodiako ženklas žmonėms, gimusiems tam tikru metų laiku. Kaip matysite iš nuotraukų, daugelis moterų pasirenka šią tatuiruotę, tačiau ji taip pat populiari tarp vyrų. Simboliuose yra daug lankstumo, todėl nesunku padaryti jį vyrišką ar moterišką.

11. Taškas tiesiai virš alkūnės ir žemiau bicepso sukuria nepakartojamą bet kokio vaizdo išvaizdą.

29-Libra-tatuiruotės

12. Tai nuostabu. Menininkas atliko fantastišką darbą su kontrastingu linijiniu darbu. Tai gyvenimas ir gana gražus.

30-Libra-tatuiruotės

13. Kitos poros glifo simboliai įkūnija šio vaizdo esmę.

31-Libra-tatuiruotės

Simboliai

Kaip matysite žemiau, svarstyklės yra populiariausios ir iš tikrųjų yra JAV valiutos dalis. Kitas populiarus simbolis yra glifas. Tai rašytinis simbolis ir galbūt labiausiai paplitęs iš dviejų grafikų. Jos linijos lygiagrečios su kreivumu viduryje. Žemiau pamatysite įvairius kūrinius, kurie skiriasi nuo klasikinės išvaizdos iki neįprasto, originalaus meno, kuris yra tik to žmogaus kūryba.

14.

32-Libra-tatuiruotės

15. Ši skalė yra ant peties, kurią lengva paslėpti ar gražiai pavaizduoti.

33-svarstyklės-tatuiruotės

Dažymas

Svarstyklės ir simboliai dažnai vaizduojami juodos spalvos. Jis turi dramatišką poveikį, kuris yra drąsus ir lemiamas. Su šiuo įvaizdžiu taip pat susijusios ryškesnės spalvos, tokios kaip raudonos, žalios, mėlynos ir geltonos. Žmonės dažnai renkasi spalvas, geriausiai apibūdinančias jų asmenybę. Jei nuspręsite įsigyti biblioteką, pasirinkite spalvų paletę, kuri pasakoja jūsų istoriją. Tatuiruotės yra simbolinės ir prasmingos, todėl rinkitės tai, kas tinka jums ir jūsų asmenybei.

16. Tai viena iš senovės mitų deivių, nešiojančių svarstykles.

34-Libra-tatuiruotės

17. Išorinė centro išvaizda sukuria įdomų paradoksą, nes žinoma, kad svarstyklės neša pusiausvyrą ir pozityvumą. Galbūt šis žmogus sako, kad nors jie techniškai yra svarstyklės, jie jaučiasi išbalansuoti.

35-Libra-tatuiruotės

18. Gražūs vaizdai ir menas šiam kūriniui.

36-Libra-tatuiruotės

19. Įnoringa, į džinsą panaši šio vaizdo kokybė yra įdomi ir traukianti akį. Tai įtraukia atsitiktinius stebėjimus ir tikrai būtų pokalbio pradžia.

37-Libra-tatuiruotės

20. Baltos tatuiruotės yra puikios. Jie yra labai subtilūs, tačiau atrodo nuostabiai. Šios spalvos pasirinkimas taip pat yra nuostabi idėja, jei bandote būti diskretiškas savo dizaino atžvilgiu.

38-Libra-tatuiruotės

21. Žvaigždės aplink glifą yra simbolinės ir prasmingos. Galbūt ji perteikia pergalę situacijoje, kai reikia vykdyti teisingumą.

39-Libra-tatuiruotės

22. Raudonas atspalvis aplink kastuvą tikrai sukuria nuožmią ir šiek tiek bauginančią atmosferą. Liūtas turi liūdnas akis, o svarstyklės atrodo subalansuotos. Tai gali reikšti daug ką ir gali būti nežinoma visiems, išskyrus menininką ir drobę. Bendra išvaizda yra gerai padaryta ir puikus svarstyklių ar teisingumo pavyzdys.

40-Libra-tatuiruotės

23. Tai paprasta, tačiau beveik nepaklusni, nes drąsiai išsiskiria ant jos riešo.

41-Libra-tatuiruotės

24. Trippy sukasi psichodelinėse svarstyklėse.

42-Libra-tatuiruotės

25. Patinka kadras, kai kas nors dirba parduotuvėje. Tai šviežia ir visiškai nauja.

43-Libra-tatuiruotės

26. Detalės čia neįtikėtinos. Žiūrint vaizdas tiesiog išnyksta iš puslapio. Menininkas padarė nuostabų darbą su šešėliavimu ir linijiniu darbu bei spalvų variacija. Nors tai juodas kūrinys, menininkas naudojo įvairaus laipsnio juodą spalvą, kad sukurtų puikų kontrastą.

44-Libra-tatuiruotės

27. Tai galėjo užtrukti ilgiau, nei galite tikėtis, nes tamsus atspalvis ir rašalo kiekis, naudojamas šio kūrinio dažymui.

45-Libra-tatuiruotės

28. Paprastas dizainas ir išdėstymas. Tai hipsteriška vieta ir gana klubiška.

46-Libra-tatuiruotės

29. Mėlyna spalva iš tikrųjų daro vaizdą aiškesnį. Puikus svarstyklių ir glifo vaizdas.

47-svarstyklės-tatuiruotės

30. Saulė ir mėnulis yra subalansuoti šiame vaizde, kuris yra tikrai įdomus. Svarstyklės yra žinomos dėl turimos pusiausvyros, todėl svarstyklės yra tarsi žemė, o centras yra ašis, kuri palaiko žemę ir mėnulį subalansuotu, nuolatiniu judesiu.

48-Libra-tatuiruotės

31. Kitas simbolis, populiarus tarp svarstyklių, yra rožė. Trafaretinis mėlynas rožių menas svarstyklių viduje yra nesenstantis.

49-svarstyklės-tatuiruotės

32. Romantikai dažnai gauna, kad svarstyklės parodytų, kaip kito žmogaus meilė juos subalansuoja. Spalvų paletė čia graži ir miela. Tai romantiška ir miela.

50-Libra-tatuiruotės

33. Dramatiškos spalvos dažnai piešia paveikslą, kuriam nereikia žodžių.

51-Libra-tatuiruotės

34. Ar galite išsirinkti visus šios tatuiruotės vaizdus? Šnipinėjau mažą akį. Šis gabalas yra puikus. Jis yra visiškai naujas, nes vis dar šviečia fotoaparato šviesoje. Daiktai dažnai atrodo blizgūs, kai yra švieži.

52-Libra-tatuiruotės

35. Kur mes net pradedame nuo šio kūrinio? Jis intensyvus, gražus ir įspūdingas, supakuotas į vieną šedevrą. Paimkite, pavyzdžiui, jautį, jis yra stiprus ir drąsus ir ieško pusiausvyros skalės. Svarstyklėse yra smaragdas ir kiaušinis. Žodis „amžinas“ eskizuojamas medyje, kuris gali susieti visus šiuos dalykus. Kaip manote, ką tai reiškia? Spalvų pasirinkimas yra gana iškalbingas. Atrodo, kad tai kupina gyvenimo ir laukiamų dalykų.

53-Libra-tatuiruotės

36. Portretai yra vieni iš mūsų mėgstamiausių vien todėl, kad juos padaryti neįmanoma. Reikia tik vienos nedidelės netvarkos, kad visas dalykas būtų sugadintas. Šis menininkas tai prikalė. Jie puikiai atliko šį portretą ir ji atrodo tokia tikra. Net jos plaukai nukrenta nuo šios moters rankos. Argi ne įdomu, kaip Svarstyklių ženklas vaizduoja orą ir tarsi oras pučia moters plaukus? Nuostabus gabalas.

1-Libra-tatuiruotės

37. Unikalus mažos skalės išdėstymas. Detalės čia yra gana neįtikėtinos. Tai vieta, kuriai gali pakenkti, nes ji yra tiesiai ant kaulo, bet, laimei, tai nėra didžiulis gabalas, todėl užtrukti nereikės daug laiko.

2-Libra-tatuiruotės

38. Kontrastinga tamsiai mėlyna spalva tikrai kontrastuoja tarp kontūro ir įtrūkusios glifo išvaizdos. Menininkas padarė nuostabų darbą, sujungdamas abu vaizdus.

3-Libra-tatuiruotės

39. Klasikinė širdies ir plunksnos išvaizda yra subalansuota. Tai romantiškas gestas, galintis reikšti, kad kažkieno meilė leidžia jaustis lengvam kaip plunksna.

4-Libra-tatuiruotės

40. Tai nuostabus šriftas. Tai tokia madinga nuotrauka, kad priverčiame ją norėti!

5-Libra-tatuiruotės

41. Glifas čia beveik turi simbolinį egiptietišką pojūtį. Jis paryškintas, apibrėžtas ir dedamas į vietą, kuri yra lengvai paslėpta, tačiau taip pat gali būti demonstruojama, kai drobė jaučiasi tokia.

6-Libra-tatuiruotės

42. Senovės mitologijoje deivė dažnai buvo matoma nešiojant svarstykles ir simbolius. Tai puikus kūrinys, kuris tai atspindi.

7-svarstyklės-tatuiruotės

43. Akis sunku padaryti, nes nesunku padaryti jas nerealias. Menininkas čia puikiai padėjo užfiksuoti šiose akyse jaudinančią emociją. Dažymas ir šešėliai yra gerai atlikti ir suteikia egzotišką pojūtį.

8-svarstyklės-tatuiruotės

44. Spalvų paletė yra nuostabi. Linijinis darbas yra išskirtinis, o visas kūrinys dvelkia moteriškumu.

9-Libra-tatuiruotės

45. Štai originalus požiūris į svarstykles ir pusiausvyrą. Kaip manote, kuriai deivei tai atstovauja? Mėlynos akys ryškios. Dažymas čia yra gerai atliktas ir suteikia pasakos jausmą visam kūriniui.

10-svarstyklės-tatuiruotės

46. ​​Už ausies visada yra klasikinė išvaizda, kuri yra nesenstanti ir elegantiška. Tai puikus pavyzdys, nes jis mažas ir subtilus. Tai nėra didžiulis ar neįveikiantis ir atrodo tikrai gerai padaryta.

11-Libra-tatuiruotės

47. Medžiai paprastai reiškia galią ir augimą. Susiekite tai su svarstyklėmis ir simboliais ir sukurkite didžiulę jėgą, su kuria negalima tikėtis. Teisingumas yra stiprus ir intensyvus, kaip ir šis giliai ir tvirtai įsišaknijęs medis.

12-Libra-tatuiruotės

48. Tai labai panašu į įnoringai atrodantį vaizdą aukščiau, tik be spalvos.

13-Libra-tatuiruotės

49. Paprasta riešo tatuiruotė, kuri yra švelni ir miela.

16-Libra-tatuiruotės

50. Daugelis moterų džiaugiasi mažesnėmis tatuiruotėmis ant kojų. Šis simbolis yra puikus pasirinkimas. Tai paprasta ir būtų puikus vaizdas vėliau pridėti daugiau vaizdų, jei ji nuspręstų, kad nori daugiau meno.

17-Libra-tatuiruotės

51. Šonas yra šiurkšti tatuiruotės vieta, nes ji yra švelni ir gana jautri. Tai puikus šios vietos įvaizdžio pasirinkimas.

18-Libra-tatuiruotės

Rinkdamiesi kitą tatuiruotę, nepamirškite pasirinkti to, kas jus apibūdina. Galima rinktis iš daugybės skirtingų variantų. Šiais laikais jūsų ženklo įgijimas yra gana madingas, tačiau tai nereiškia, kad jis bus madingas amžinai, todėl pasirinkite tai, kas jums patiks, nesvarbu, ar tai stilingas, ar ne. Pagalvokite apie įvairias parinktis ir nuspręskite, kokias spalvas norite naudoti. Taip pat gera idėja pasitikslinti savo darbo vietoje, ar tatuiruotės ten yra priimtinos. Jei jiems netinka kūno piešiniai ir vis tiek norite atlikti darbą, apsvarstykite galimybę ką nors įsigyti diskretiškoje vietoje arba lengvai paslėptoje vietoje. Kaip pastebėjote aukščiau, baltos tatuiruotės pasirinkimas taip pat yra puikus būdas turėti nuostabų dizainą, kuris nėra pernelyg pastebimas. Svarbiausia, išsirinkite tai, kas apibūdina jus ir jūsų asmenybę, ir mėgaukitės!