99 būdai, kaip padaryti tobulą citatos tatuiruotę

Tikriausiai jau pastebėjote, kad tatuiruotės nebėra skirtos konkrečioms socialinėms grupėms. Jį gali turėti visi – tiek seni, tiek jauni, kietos roko žvaigždės ir subtilios, subtilios ponios. Tiek daug žmonių, tiek tatuiruočių. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl įkvėpus taip lengva rasti tiek daug šaunių tatuiruočių dizainų. Tačiau tai turi savo blogąją pusę. Ant jūsų kūno yra tiek daug stilių, modelių ir vietų, kad jūs tiesiog mirštate pasidaręs tatuiruotę, todėl gali būti tikrai sunku išsirinkti.

Štai keletas dažniausiai tatuiruotų kūno dalių:

  • Rankos – gana neskausmingas, lengvai paslėptas ir lengvai parodomas. Tikriausiai tai buvo rankos tatuiruotė, kurią matėte kaip pirmąją tatuiruotę savo gyvenime. Ši vieta visada madinga ir niekada nebus pasenusi.
  • Atgal – kažkas žmonėms, kurie mėgsta labai dideles tatuiruotes. Tačiau mažų dizainų mėgėjai turės galimybę gauti daug tų mažų meno kūrinių. Geriausias dalykas apie nugaros tatuiruotes yra tas, kad jas labai lengva paslėpti. Tik pagalvokite, kiek galimybių tai suteikia vadovui ar įmonės savininkui!
  • Šlaunys ir klubai – viena moteriškiausių vietų pasidaryti tatuiruotę. Padarykite puikią drobę portretams.
  • Pėdos – būk atsargus su šiuo, nes sakoma, kad tai viena skaudžiausių vietų. Tačiau, kita vertus, įsivaizduokite šį nuostabų dizainą vasarą, kai pagaliau galėsite dėvėti mėgstamas basutes!
  • Pirštai – Čia dedamos bene mažiausios tatuiruotės, apie kurias tik galite pagalvoti. Anksčiau viena raidė kiekvienam pirštui buvo itin madinga. Šiais laikais vis daugiau žmonių pasirenka pirštų puses.
  • Kaklas – viena iš labiausiai prieštaringai vertinamų kūno dalių, ant kurios galima pasidaryti tatuiruotę. Vis dar siejamas su kalėjimu. Laimei, laikas keičiasi ir daugeliui įprastų žmonių yra ištatuiruotas kaklas. Jei bijote išprotėti, pabandykite susitikti su savo idėjomis kažkur per vidurį, išsitatuiravę sprandą. Jūs visada galite jį padengti plaukais, o jūsų vadovas niekada to nesužinos.

Kai kuriems žmonėms nerūpi jokios paslėptos prasmės ir tokie dalykai. Tai tik grynas dizainas, atrodo, kad jie vertinami aukščiau. Jiems tatuiruotė yra tik puikus meno kūrinys ir jie nori padaryti drobę iš savo kūno. Tačiau kitiems žmonėms prasmė yra savybė, be kurios jie neįsivaizduoja tatuiruotės. Jei kažkas liks su jumis visą likusį gyvenimą, būtų tikrai malonu, jei tai darytų įtaką jūsų gyvenimui ar bent jau jūsų psichikai.

Žodžiai turi didelę galią ir visada buvo naudojami, pavyzdžiui, valdyti ar manipuliuoti kitais. Didžiausi lyderiai, įskaitant žiauriausius, kur puikūs oratoriai ir mokėjo savo tikslams naudoti teisingus žodžius. Kas yra daugiau proto kontrolės, nebūtinai turi ateiti iš išorės. Žodžiai yra tokie galingi, kad tik tai, kaip jūs galvojate ir kaip kalbate, daro didelę įtaką jūsų gyvenimo kokybei ir tai, kaip jaučiatės su savimi.

Štai kodėl viena iš svarbiausių psichoterapijos dalių yra išmokti pasirinkti tinkamus žodžius, kad nukreiptume mintis geriausiu keliu, kad jis mus nuvestų ten, kur ateityje norime atsidurti.

Kitas labai svarbus šios citatos tatuiruotės galvosūkio elementas yra požiūris į abstraktų mąstymą ir gryną meną. Kai kurie žmonės iš esmės nėra didžiuliai paties meno gerbėjai, jie nesistengia suprasti jo prasmės ir nori būti tiesesni. Tas pats ir su jų tatuiruotėmis. Jie nori pažvelgti į tai ir iš karto žinoti, ką tai reiškia, be ilgų svarstymų, apie ką tai GALI būti.

Štai kodėl kartais citata tatuiruotė yra puikus pasirinkimas. Tai gali būti įsimintina, primenanti apie artimuosius ar svarbią gyvenimo patirtį, jie gali būti apie meilę, motyvaciją ar gyvenimo ir Dievo tiesas. Tiesą sakant, jie gali būti susiję su viskuo, kas jums atrodo svarbu ir norite tuo pasidalyti su visu pasauliu. Verta pasakyti, kad citatos tatuiruotės yra viena iš populiariausių tatuiruočių, taip pat ir įžymybių. Visi tie žmonės negali klysti! Citata roko tatuiruotes!

 1. Sentimentalus

Jūsų gyvenime yra akimirkų, kurios pakeis jus likusias dienas. Jūs pagalvosite ir pasiilgsite jų. Kartais jūsų vidinę jėgą kuria bloga atmintis, o dabar, po visos šios kovos, žinote, kad būtent tai ir padarė jus tuo, kuo esate šiandien. Ir pažadėjai sau to nepamiršti. Kada nors.

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms

Jūsų citata gali atrodyti gražesnė, jei pridėsite mažą piešinį, pavyzdžiui, gėlę ar drugelį. Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms2

Arba galite tiesiog laikytis citatos.Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms3

2. Tikėjimas

Neįmanoma rašyti apie citatų tatuiruotes ir jau nekalbant apie tikėjimą ir religiją. Tikėjimas padeda daugeliui žmonių pasirinkti teisingą gyvenimo kryptį ir priimti teisingą sprendimą. Žmonės, kurie iš tikrųjų tiki tiek daug, kad nori, kad jų Dievas visada būtų su jais, aukotų savo kūno dalį ir atiduotų savo dievams, nusipelno didelės pagarbos. Kita vertus, kartais tokia tatuiruotė gali būti tikrai pavojinga. Pavyzdžiui, keliautojai gali kurį laiką pasilikti šalyje, kurioje jų religija ne tik skiriasi, bet ir yra draudžiama. Žinoma, jei manote, kad jūsų religinė tatuiruotė yra gana sunki, visada galite greitai padaryti viršelį ir padaryti kitą tatuiruotę šioje vietoje.

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms4

3. Asmeninis koučingas

Asmeninis instruktavimas ir tobulėjimas tampa vis populiaresnis tarp jaunų žmonių. Daugelis jų tapo verslininkais, kurie pradėjo savarankiškai, ir tai padarė patys, stengdamiesi pasiekti visus tikslus. Natūralu, kad jie nori pabrėžti savo pasiekimus ir dalintis žiniomis, kurios pakeitė jų gyvenimą. Tai gali būti apie tai, kad esate geras žmogus, esate kantrus, ne godus žmogus. Arba apie mirtį ir susitaikymą. Kitaip tariant, citatos tatuiruotė, susijusi su asmeniniu instruktavimu, gali būti apie viską, kas padėjo jums būti geriausia savo versija.

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms5

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms6

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms8

4. Gyvenimas yra nuotykis

Daugelis žmonių pamiršta, koks įdomus ir nuostabus gali būti gyvenimas. Jie yra užrakinti psichiniame narve, pavadintame „darbas“, „santuoka“ arba „tėvystė“, kuriame, paradoksalu, jie atsiduria patys. Visa tai gali būti nuobodu ir apriboti jūsų mintis. Štai kodėl taip svarbu prisiminti, kad visa tai gali virsti dideliu nuotykiu, suteikiančiu tiek laimės ir asmeninio tobulėjimo, kaip niekas kitas pasaulyje.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms9

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms10

5. Mėgaukitės savo gyvenimu

Gyvenimas yra ne tik nuotykis, bet ir didžiausia dovana, kurią esi gavęs. Turėtumėte pasisemti geriausio ir nekreipti dėmesio į blogus dalykus, kurie kartais atsitinka jums. Tiesa ta, kad optimistai gali blogą patirtį paversti didele ir bent padaryti iš jos išvadą ir galvoti apie tai kaip apie puikią gyvenimo pamoką. Tokia citatos tatuiruotė yra viena universaliausių ir įvairiausių, nes kiekvienas žmogus džiaugsmą supranta savaip.

Citata tatuiruotė gali tiesiog pasakyti „mėgaukitės smulkmenomis“, bet taip pat gali būti labiau metaforiška ir priminti apie džiaugsmą, parodydama blogąsias gyvenimo puses ir padėdama ją šalia mirties. Tai netgi gali būti eilėraščio ar romano dalis, privertusi jus suprasti tam tikras tiesas.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms11

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms12

Citatos tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms13

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms14

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms15

6. Skirtinga kalba

Daugiakalbiai žmonės sutiks, kad kiekviena kalba turi žodžių ar frazių, kurie geriausiai skamba tik šia kalba. Keliaudami pabandykite pasakyti tą patį ir greitai pastebėsite, kad nors tai gali skambėti panašiai ir reiškia, kad tai suprantama, tai ne visai taip. Kai kurie žodžiai yra tokie įvairūs ir tokie gilūs, turintys tiek daug reikšmių, kad jie naudojami visiškai skirtingose ​​situacijose, kiekvieną kartą juos prikalus. O kas, jei nesuprantate kažkieno citatos tatuiruotės, bet jus domina dizainas? Na, tai puiki proga susirasti naujų draugų ir paklausti!

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms16

Cituoti berniukų ir mergaičių tatuiruočių dizainą17

7. Prisimink

Kitas citatų tatuiruočių pavyzdys, skirtas priminti jums apie dalykus, kurie jums atrodo svarbiausi jūsų gyvenime. Kai kurie žmonės mėgsta tai matyti nuolat ir renkasi visada matomas savo kūno dalis, tokias kaip pėdos, riešai ir kt. Kiti – priešingai. Jie turi žinoti, kad jo šūkis yra su jais, jie turi tai jausti ten, nebūtinai visą laiką į tai žiūrėdami. Tie žmonės nori turėti tatuiruotes ant nugaros, kaklo, klubų ir kt.

Cituoti berniukų ir mergaičių tatuiruočių dizainą18

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms19

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms20

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms21

8. Tėvams

Tėvai mums įteikė svarbiausią dovaną – mūsų gyvenimą. Tai tikrai puiku, jei norite tai švęsti ir padėkoti, pasidarydami citatos tatuiruotę. Jūsų mama ar tėtis bus paliesti, matydami, kad turite tokią tatuiruotę. Arba jie manys, kad tu išprotėjęs.

Cituoti berniukų ir mergaičių tatuiruočių dizainą22

10. Raidžių žaismas

Citatų tatuiruotės yra įvairesnės, nei galite įsivaizduoti. Galite ne tik pasirinkti iš daugybės sakinių ir žodžių, bet ir žaisti su forma bei šriftais. Nesvarbu, ar pasirinkote ranka rašytą, ar spausdintą, nepamirškite kruopščiai pasirinkti žodžių. Apskritai tai yra kažkas, ką skaitysite visą likusį gyvenimą.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms23

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms24

11. Prisiminimai, o ne daiktai

Šiandieniniame pasaulyje labai lengva pasiklysti. Mus bombarduoja skelbimai, šaukiantys „Pirk! Pirkti! Pirk! “Iš visur aplink mus. Citata tatuiruotė gali padėti mums tvirtai stovėti ant žemės ir sutelkti dėmesį į dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs gyvenime, tokius kaip meilė, tikėjimas, vidinė stiprybė. Surinkite prisiminimus, o ne daiktus, ir niekada nebūsite vieni, nelaimingi ar išduoti. Ir jei kada nors pamiršite, kas svarbiausia jūsų gyvenime – tiesiog pažvelkite į savo tatuiruotą kūną.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms25

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms26

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms27

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms29

12. Pozityvus mąstymas

Mąstyti teigiamai yra sunkiau, nei gali pasirodyti. Tai taip pat svarbiau, nei žmonės mano. Vykdydami savo svajones, juokas ir gyvenate pagal „Carpe diem“ šūkį skamba gražiai ir lengvai, bet ar bandėte tai įgyvendinti? Tai tikras iššūkis, o citatos tatuiruotės gali padėti jums pasiekti šį gyvenimo keitimo tikslą.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms30

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms31

SONY DSC

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms33

13. Apie svajonių išsipildymą

Nesvarbu, ar jūsų svajonės jau išsipildė, ar vis dar dirbate, citatos tatuiruotė niekada nepasens. Ar prisimenate, kai vaikystėje manėte, kad galite būti kuo tik norite? Visiškai nuo jūsų priklauso, ar šios svajonės išsipildys, ir kartais verta tai pasakyti garsiai. Arba tatuiruoti.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms34

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms35

14. Visada po ranka

Mažos riešo citatos tatuiruotės yra tikrai populiarios. Yra daug priežasčių pasakyti, kodėl, ir viena iš jų yra ta, kad žmonėms paprastai patinka turėti viską po ranka. Turėdami švelnią tatuiruotę ant riešo, galite lengvai į ją žiūrėti bet kuriuo jums reikalingu metu. Jie taip pat yra labai diskretiški, todėl net jei dirbate biure, neturėtų būti problema turėti vieną iš jų.

36 Citatos berniukams ir mergaitėms

15. Gerai sukomponuota

Tatuiruotės sudėtis ir vieta yra tokie pat svarbūs kaip ir citata. Citata tatuiruotė neturi būti nuobodi ir akivaizdi. Galite derinti su gėlėmis, paukščiais, plunksnomis ir viskuo, ko norite. Galite žaisti su figūromis, labai kruopščiai planuodami savo tatuiruotę, kad ji puikiai atitiktų natūralias kūno linijas ir kreives.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms37

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms38

16. Poroms

Tatuiruoti savo mylimojo vardą yra ne tik iš mados, bet ir tai gali būti ne pats protingiausias sprendimas jūsų gyvenime. Laimei, vis tiek galite parodyti savo meilę ir atsidavimą cituodami tatuiruotę, pavyzdžiui, gaudami atitinkamus sakinius. Jūs neturite bijoti, kad vieną dieną jis bus pasenęs. Net jei išsiskirstysite, jūsų sakinys išsaugos prasmę.

Citata berniukams ir mergaitėms

17. Ant šlaunies

Šlaunys yra viena moteriškiausių kūno dalių, kurias galima tatuiruoti. Jei norite kažko seksualiai ir lengvai paslėpti, jums gali būti pasiūlyta tatuiruotė ant šlaunies. Tiesiog būkite atsargūs – tai sukelia priklausomybę ir, kai jaučiatės nepaprastai patraukli, tikrai netrukus norėsite daugiau!

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms40

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms41

18. Ant viršutinės kūno dalies

Nors sakoma, kad šlaunys yra viena skausmingiausių tatuiruočių vietų, jūsų viršutinėje kūno dalyje yra mažiau jautrių vietų. Pabandykite liemenį ar nugarą, jei bijote skausmo. Čia taip pat lengviau žaisti su formomis, nes viršutinė kūno dalis yra daug didesnė drobė nei šlaunys.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms42

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms43

19. Apie kovas

Kovos yra labai svarbios, net jei norite jas išbraukti iš savo gyvenimo. Nėra patrauklios, įkvepiančios istorijos be pakilimų ir nuosmukių, nesistengiant ir nesiekiant savo tikslo, nepaisant visų kliūčių. Jie formuoja mus kaip žmones.

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms44

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms45

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms46

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms47

20. Mažylis

Mažos citatos tatuiruotės puikiai tiktų žmonėms, kurie yra gana drovūs, arba, priešingai, lengvai einantys ir bendraujantys, tačiau labai kuklūs. Cituokite tokias tatuiruotes, kurios yra puikios kaip pirmosios jūsų gyvenime ir puikiai tinka moterims – moteriškos ir seksualios. Be to – išmintingas ir motyvuojantis. Tiesiog tobula.

48 citatų tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms49

21. Gražiai suplanuotas

Kruopščiai tatuiruotėms pasirinkta kruopščiai pasirinkta jūsų kūno dalis. Jei gerai apgalvosite, galite žaisti su jo forma ir pritaikyti savo idėją prie natūralių kūno linkių. Tai parodys, kad jums tikrai rūpi ir turite omenyje būtent tai, ką sako jūsų citatos tatuiruotė. Pasirinkite eilėraščius savo liemeniui ir ilgus sakinius rankoms ar kojoms.

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms50

Citata berniukams ir mergaitėms

22. Apie vertybes

Minimalistams gali pasirodyti, kad nepakanka mažų citatų tatuiruočių. Jie nemato prasmės gauti visus sakinius ar citatas. Jų nuomone, paprasti žodžiai, apibūdinantys svarbiausias vertybes, visiškai atlieka savo darbą.

52 Citatų tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

53 citatos tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

23. Apie priėmimą

Id nesvarbu, ar esate garsenybė, ar paprastas žmogus. Labai svarbu nepamiršti mylėti ir priimti save tokį, koks esi. Mes visi esame gražūs ir unikalūs, todėl neturime to pamiršti. Štai kodėl tokios citatos tatuiruotės dažniausiai pasirenkamos net aplink įžymybes.

54 Citatos tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms55

24. Vyrams

Nors kai kurie tatuiruočių dizainai, tokie kaip drakonai ar kaukolė, yra susiję su vyriškesniais raštais, citatos tatuiruotė kartais apibūdinama kaip tipiškai moteriška. Tai negali būti labiau neteisinga. Pažvelkite į visus žemiau esančius vyrus. Ar jie atrodo kaip mažos mergaitės? Viskas priklauso nuo dėvėjimo būdo ir paties dizaino. Kol jis tinka jūsų asmenybei, jis jums tiks.

57 Tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

58 Citatų tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms

59 Citata berniukams ir mergaitėms

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms60

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms61

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms62

Citatos tatuiruočių dizainas berniukams ir mergaitėms63

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms64

Citata tatuiruočių dizaino berniukams ir mergaitėms65

25. Tikėk savimi

Jei netiki savimi, niekas netikės. Dėl to jūs tapsite pasyvus ir nesiimsite naujų iššūkių. Pradėkite nuo naujos citatos tatuiruotės ir pradėkite tikėti. Nustebsite, kiek tai gali pasikeisti.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms66

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms67

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms68

26. Apie jūsų poreikius

Net jei tikite savimi, bet nesate tikri, ko jums reikia iš gyvenimo, jums bus sunku pasiekti sėkmės. Ne tik materialine prasme, bet ir vidine, gilesne. Vienus žmones reikia mylėti, kiti – prisiminti, kad iš jų niekada negalima atimti tik prisiminimų ir to, kas yra jų viduje. Tiesą sakant, jūsų poreikių suvokimas gali būti pirmas žingsnis norint sukurti puikią, pritaikytą citatos tatuiruotę.

Citata berniukams ir mergaitėms tatuiruočių dizainas69

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms70

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms71

27. Viskas laiku

Šiuolaikiniame greitame gyvenime labai lengva pamiršti, kad viskam yra tinkamas laikas. Yra laiko juokui ir ašaroms. Yra laikas svajoti ir įgyvendinti savo svajones, laikas prieš ir po pirmosios citatos tatuiruotės.

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms72

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms73

Citata tatuiruočių dizainui berniukams ir mergaitėms74

Taigi, ką manote? Ar citatos tatuiruotės jums?