Novoročné nechty – nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru

Všetci sa zhodneme na tom, že rok 2020 nebol najlepším rokom a nemôžeme sa dočkať, kedy sa skončí. Našťastie december je už tu a oficiálne začalo odpočítavanie do roku 2021. To nás nielen napĺňa nádejou na budúci rok. Znamená to tiež, že máte trochu viac času na to, aby ste sa rozhodli, čo si oblečiete na silvestrovskú oslavu, aj keď ju práve strávite doma s najbližšími členmi rodiny. Každý vie, že váš outfit nie je len o vašich elegantných šatách. Zahŕňa váš účes, make -up a samozrejme pekne lesklú manikúru. Aj keď sú novoročné nechty len drobným detailom vo vašom celkovom vzhľade, v skutočnosti môžu znamenať obrovský rozdiel.

Vaše novoročné nechty by mali odrážať slávnostnú náladu

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce nechty na manikúru sa lesknú tmavo červenou farbou

Dokonca ani zlatý lak na nechty neporazí pravý zlatý list

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru francúzske nechty zlaté tipy

Spárujte svoju manikúru s príslušenstvom

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúrnu kombináciu zlatých večierkov a šperkov

Novoročné nechty sú ako čerešnička na torte vášho slávnostného vzhľadu. Spájajú celý váš vzhľad, a preto sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. Trblietavé a holografické vzory napríklad vytvárajú dobrú náladu a veľa dobrej nálady. Pokiaľ ide o výber farieb, nebojte sa ísť trochu odvážnejšie ako obvykle. Aj živé neónové farby môžu ísť dole, ak sú skombinované s vhodným doplnkom. Malé ozdoby, ako sú nálepky na nechty, kryštály a perly, dodajú vašej manikúre extra lesk a premenia vás na skutočnú princeznú. Silvestr je vo všeobecnosti ideálnym časom na vyskúšanie niečoho nového a neobvyklého.

Mnoho dám chce, aby ich silvestrovské nechty dokonale ladili s ich outfitom. Iní radšej kombinujú jednoduché šaty s pútavým nechtovým umením. Niektorí dokonca milujú neustále sa rozžiariť pôvabom a byť stredobodom pozornosti. Bez ohľadu na to, ktorý štýl vám najviac vyhovuje, či už ste celoživotným fanúšikom DIY alebo si vždy nechávate urobiť nechty od manikérky, nižšie uvedené návrhy vás určite zaujmú a inšpirujú..

Krátke nechty môžu vyzerať rovnako pekne a štýlovo ako dlhé

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru ružové nechty trblietať nápady

Akrylové nechty sú tiež skvelou alternatívou pre ženy s lámavými nechtami

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru akrylové nechty umelé transparentné trblietky

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru negatívny priestor červená vínová

Trendové novoročné nechty v zlatej, čiernej a bielej farbe

Metalické v kombinácii s neutrálmi je nadčasová klasika, ktorá sa v poslednom čase opäť začína zaujímať. Keďže vrchol silvestrovskej oslavy je spojený s ohňostrojmi, táto farebná schéma sa k nej dokonale hodí. Jediným spôsobom, ako dosiahnuť ešte lepší efekt, je pridanie zlatých trblietok alebo dokonca skutočného plátkového zlata.

Aj neobvyklé vzory by mali byť štýlové

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru - zlaté neutrálne farby

Nechty najskôr ostrihajte a pilovajte do tvaru podľa vlastného výberu a jemne posuňte kutikulu späť. Po nanesení a vysušení vrstvy základného laku nalakujte nechty na čierno. Teraz rozhodnite, ktorý dizajn by mal byť použitý pre ktorý klinec. Ak by ste chceli nasledovať príklad vyššie, začnite palcom. Štetcom opatrne nalakujte francúzsky hrot zlatým lakom.

Na ukazovák naneste dve vrstvy bieleho laku tak, aby čierny prúžok v tvare U zostal na spodnej časti nechtu. Keď uschne, použite malý bodkovací nástroj alebo špáradlo a natrite ním malé zlaté bodky.

Na stredný prst pomocou bodkovacieho nástroja alebo špáradla namaľujte obrys srdca a potom opatrne vyplňte tvar. Jednoducho naneste na prsteň zlatý trblietavý lak, kým nebudete s efektom spokojné.

Opäť si vezmite svoj bodkovací nástroj alebo špáradlo a nakreslite na svoj malíček malý zlatý luk. Nakoniec pridajte niekoľko bielych bodiek. Akonáhle je všetko úplne suché, naneste vhodný vrchný náter. Nezabudnite odstrániť prebytočný lak z pokožky vatovým tampónom namočeným v odlakovači.

Všetky nechty sú odlišné, ale podobné

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúrne nechty pokyny krásne jednoduché

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru akrylové nechty faux nápady vzor

Ombre konfety novoročné nechty

Aj keď vyššie uvedený dizajn nechtov pripomína ohňostroj na nočnej oblohe, tieto farebné párty konfety sa trochu približujú. Najlepšia vec na týchto silvestrovských nechtoch je, že sa dajú veľmi ľahko a rýchlo obnoviť – perfektné riešenie na poslednú chvíľu. Táto manikúra bude z vašej strany vyžadovať veľmi malú prípravu, pokiaľ budete mať všetky potrebné zásoby a nástroje.

Pekný projekt na poslednú chvíľu

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru trblietky ombre nechty pokyny

Na začiatku si nechty opäť poriadne pripravte trochou starostlivosti o nechty a podkladovým lakom. Potom naneste vrstvu svetlo ružového alebo ružového zlata. Natrite to čírym trblietavým lakom na nechty a potom nechajte úplne zaschnúť. Ak chcete, môžete tu použiť aj tmavší lak. To potom viac zvýrazní zlato a dodá konečnému dizajnu dodatočný vizuálny záujem.

V ďalšom kroku nakrájajte kúsok potravinovej fólie a vytvarujte z nej guľu. Na kúsok nesavého papiera alebo plastu naneste niekoľko kvapiek zlatého laku na nechty. Zľahka namočte fóliovú guľu a potom ju naneste na nechty. Pokračujte, kým nie ste spokojní s krásnym efektom ombre. Nakoniec naneste vrchný lak na utesnenie leštidla.

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru ružové nechty pokyny ombre

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru nápady ružové trblietky nail art

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru zlaté trblietky pokyny ombre

Takto vyzerá rovnaká mani s tmavou základňou

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce nechty na manikúru ombre zlatá čierna

Očarujúce silvestrovské nechty sú dôležitou súčasťou vzhľadu celej párty. Môžete držať krok s klasickými motívmi a farbami alebo vyskúšať úplne netradičné a neobvyklé prevedenie. Všetko nakoniec závisí od toho, aký efekt a vzhľad máte za cieľ.

Vyskúšajte rôzne druhy zlata a farieb

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru matné zlato s trblietavou ozdobou

S nálepkami na nechty je taká mani veľmi jednoduchá

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru nočná obloha modré zlaté nápady diskrétne

Negatívny vesmírny nápad na atmosférickú retro párty

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru farebné retro nechty prúžky

Variácie na klasickú francúzsku manikúru nikdy nevyjdú z módy

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru francúzske nail art štýlové

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru chrómové nechty elegantné zlato

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru tmavofialové zlaté pruhy

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúcu manikúru lesklá matná kombinácia štýlová

Novoročné nechty - nápady a pokyny pre očarujúce manikúru chrómové nechty modrá fialová