10 farieb na stenu, ktoré sú nadčasové a zostanú trendy navždy

Možno ste jedným z tých ľudí, ktorí nedovoľujú, aby vás ovplyvnili najnovšie trendy. Alebo vás ani nezaujíma, čo je presne vybrané ako „farba roka“? Samozrejme, máte právo zaujať takýto názor. Čo sa týka módy a dizajnu, vždy však existovali trendy, ktoré pútali veľkú pozornosť. Aj tieto sú dnes k dispozícii. Niektoré veci sú módne, trendové, jednoducho určitý čas in, potom odídu bez stopy. A samozrejme existujú také módne hodnoty, ktoré sú nesmrteľné, dokonca časom vzbudia väčší záujem a oslovia širšie publikum. Presne o tom je dnešný príspevok. V nasledujúcom texte vám chceme predstaviť 10 večne krásnych a veľmi príťažlivých farieb stien, ktoré sú už dlho veľmi aktuálne a pravdepodobne nikdy nevyjdú z módy. Snažíme sa iba uľahčiť vám výber farby steny pri ďalšej renovácii doma.

Svetlé odtiene sú veľmi obľúbené

extra biele farby stien v kúpeľni dodávajú miestnosti jasný a priestorný vzhľad

Predpokladáme, že väčšina majiteľov domov sa nezaujíma o to, ktoré farby populárne ústavy farieb označujú za trendové. Preto by sme vám radi poradili nasledovné: Najlepšie je hrať bezpečne a vybrať si farbu, ktorá preskočila všetky časové limity. Spoľahnite sa na nadčasový vzhľad vašich stien!

Chceme vás len povzbudiť, aby ste doma používali osvedčené, nadčasové nuansy pri navrhovaní stien. Potom sa už nikdy nebudete cítiť nudní alebo stiesnení vo svojich štyroch stenách. Začneme niekoľkými variáciami bielej. Jedná sa o klasiku medzi farbami stien a nikdy nevyjde z módy. Medzi obľúbené biele odtiene nepochybne patria Poised Taupe (SW 6039), Dover White (SW 6385), Extra White (SW 7006) a Alabaster (SW 7008). Tieto klasické farby stien miestnosť opticky zväčšujú a dodávajú jej večné kúzlo.

1. Taupe vo farbe steny (SW 6039)

Tomu hovoríme múdra voľba! Rozhodnite sa pre neutrálne pozadie steny a bez váhania si vyberte farbu roka 2017 – Poised Taupe 6039 od Sherwin -Williams. Táto svetlá farba steny má silnú charizmu a dá sa veľmi úspešne použiť v rôznych miestnostiach. Tento odtieň je univerzálny a dokázal, že dokáže odolať módnym trendom.

Pripravená taupe – farba roka 2017

farby stien v spálni pripravené na odtieň taupe

2. Dover White (SW 6385)

3. Extra biela (SW 7006)

4. alabaster (SW 7008)

Dover White do útulnej obývačky

Ozdobte farby stien Dover White v obývačke prúteným nábytkom

Biela vo svojich nuanciách sa dobre hodí pre moderný dizajn stien

farby stien biely nunacen sú tento rok v dizajne stien trendy

Biele nuansy majú v oblasti spánku upokojujúci účinok

farby stien biela v rôznych farebných odtieňoch trendová voľba pre steny spální

Ale možno ste sa už unavili všetkými odtieňmi bielej, potom si môžete vybrať iné klasické neutrálne odtiene pre svoje steny doma alebo pre fasádu domu. Nasledujúce tri farby, ktoré je možné použiť v interiéri a exteriéri, sú obzvlášť obľúbené u domácich dizajnérov a majiteľov:

5. Klasická Fench Grey (SW 0077)

6. Kaskádová zelená (SW 0066)

7. Oyster Bay (6206)

V obývačke skombinujte sivú s bielou

farby stien trendové odtiene šedej pre modernú obývaciu izbu

Oyster Bay pre steny jedálne

farby Oyster Bay v jedálni

Ale ak obzvlášť preferujete tmavšie odtiene, môžete si nájsť svoju obľúbenú medzi nadčasovými farbami stien. Tmavo červená, tmavomodrá a čierna vytvárajú zmysluplný vzhľad miestnosti a dodávajú prostrediu klasický nádych.

8. Tricorn Black (6258)

9. Námorná (SW 6244)

10. Rave Red (SW 6608)

Tricorn Black v kúpeľni s bielymi akcentmi

farby kúpeľňa s nástenným prevedením v čiernej farbe tricorn

Naval vyzerá skvele na stenách obývačky

Skombinujte námorné farby s bielou v obývačke

Rave Red má v miestnosti jedinečný efekt

farby v jedálni žiarivo červená robia jedálenský kút útulným

Je vaša obľúbená farba medzi obľúbenými nuansami, ktoré sú práve zobrazené, ktoré sú považované za večnú klasiku v navrhovaní stien? Už ste sa pre jednu rozhodli? Prajeme vám doma jedinečné steny, ktoré vám budú robiť veľa radosti a dobrej atmosféry po mnoho rokov!

farba steny extra biela zmení jedálenský kút na krásne miesto