50 nápadov na fotografické steny, ktoré vás možno ešte nenapadli

Originálne nápady na fotografické steny, ktoré vás možno ešte nenapadli!

Fotografické steny sú už klasikou v navrhovaní stien. Existujú už nejaký čas a experimentovalo sa s mnohými rôznymi riešeniami a usporiadaniami. Nejako pochybujete, že môžete naraziť na niečo nové a originálne. Ale možno je tento postoj nesprávny. Existuje možno viac nápadov na fotografické steny, na ktoré ste ešte nepomysleli. Vybrali sme niekoľko noviniek, ktoré sú pre väčšinu čitateľov nové.

Štýlové nápady na fotografickú stenu urobené sami

Foto nápady na stenu obrazové pásy zdobia stenu, aby roh s obrázkami

Správne skombinujte obrázky na malom povrchu steny

Pri pohľade na kreatívne riešenia človek často prehliada zrejmé a zrejmé. V našom prípade to môže byť blokové usporiadanie obrázkov. Toto riešenie je veľmi elegantné a moderné. Funguje obzvlášť dobre s čiernobielymi obrázkami.

Kreatívny dizajn steny 

Nápady na fotografické steny obrazové pásy zdobia rohové obrázky stien

Rámy na obrázky v čiernej a bielej farbe

Každý sa rád zamyslí nad čiernobielymi fotografiami, však? Mnohí by chceli takéto fotografie vystaviť. Nemyslíte si, že by bolo veľmi originálne používať tiež čiernobiele rámčeky pre čiernobiele fotografie?

Malé aj veľké rámy na obrázky v čiernej a bielej farbe

Nápady na fotografické steny zriadili štúdiu a ozdobili steny

Lacné a umelecké nápady z blšieho trhu

Hľadáte lacné a zároveň umelecké nápady? Mnoho z nich nájdete na blšom a second hand trhu! Neponáhľaj sa a uvidíš – stojí to za to. Navyše, samotné hľadanie je veľká zábava!

Nájdite skutočné poklady na blšom trhu

Foto nápady na stenu obrazové pásy biela stena zdobia obývaciu izbu

Vystavte krásne zbierky obrázkov

Máte zbierku krásnych starých rodinných fotografií, ktoré len tak ležia niekde v suteréne? Potom sa pozrite na ďalšie nápady pre fotografické steny! Obsahujú iba obrázky tohto druhu.

Nápady na fotografické steny v salóne

Retro, upscale, očarujúce, tajomné. To sú všetky vlastnosti, ktoré charakterizujú nápady na fotografickú stenu v salónnom štýle.

Dokonale usporiadané obrázky ako v umeleckej galérii 

Nápady na fotografické steny Obrázkové pásy vytvárajú útulnú dekoráciu rohovej steny na čítanie

Nápady na fotografické steny so zátvorkami

V menej formálnych miestnostiach môžu také nápady na fotografické steny fungovať dobre. Dajú sa veľmi ľahko navrhnúť. Všetko, čo potrebujete, je drôt a niekoľko klipov. To je skvelé, nie??

Zaveste detské kresby na stenu pomocou konzol

Foto nápady na stenu detská izba zdobia nástenné kresby pre deti

Fotografie sukulentov

jednoduché nápady remesiel fotografická stena urobte si obrázky rastlín sami

Inšpiratívne obrázky na pracovisku

Foto nápady na stenu pracovisko ozdobiť stenu vyzdobiť domácu kanceláriu

Usporiadanie fotografickej steny podľa témy

Podriaďte fotografickú stenu téme! Niečo také je veľmi vzrušujúce a originálne. Pozrite sa na všetky skvelé príklady nižšie!

Usporiadajte nápady na fotografickú stenu na neočakávanom mieste!

Existujú miesta, kde fotografické steny vyzerajú prekvapivo dobre. Na začiatku ani neuvažujete o tom, že ho tam použijete, ale efekt tohto rozhodnutia je úžasne dobrý. Fotografická stena môže okoreniť priestor nad lavicou alebo schodmi na chodbe. Nie je to skvelý spôsob, ako prijímať hostí doma??

Na schodisku vytvorte originálnu fotografickú stenu

Foto nápady na stenu rám rámu chodby zdobí schodisko

Vybavte celú miestnosť fotografickými stenami

Myslite mimo krabice! V našom vedomí sa nejakým spôsobom ukotvila myšlienka, že fotografická stena je akcentovaná stena. Nemusí to tak byť. Všetky steny v miestnosti môžete navrhnúť pomocou fotografií. Ak si myslíte, že to nemusí fungovať, pozrite sa na príklady tu!

Určite existujú originálne nápady na fotografické steny, na ktoré ste ešte nepomysleli! Otvorte oči a pokračujte v usilovnom hľadaní!

Vložte staré čiernobiele fotografie na stenu spálne

Nápady na fotografické steny a príklady steny spální zdobia čiernobiele fotografie

Kreatívne nápady na dizajn stien vo farbe

Nápady na fotografické steny obrazové pásy zdobia stenu obývačky

Múdre výroky na stene jedálne vytvárajú útulnú atmosféru

Foto nápady na stenu obrazové pásy jedáleň obrázky na stenu ozdobiť

Nástenné lišty sú určené presne pre fotografické steny

Nápady na fotografické steny obrazové pásy zdobia stenu

Nábytok do obývačky kompletne čiernobiely

Foto nápady na stenu obrazové pásy zdobia steny obývačky fotografie čiernobielo

Svieža a svetlá atmosféra

Foto nápady na stenu obrazové pásy na stenu dekorácia obývačky

Jemné akcenty prostredníctvom úzkych rámov obrazu v čiernej farbe

Foto nápady na stenu rám obrazu zdobí čierna biela Foto nápady na stenu rám obrazu na stenu zdobenie obývačky nápady na výzdobu Foto nápady na stenu obrázky zdobia stenu drotár fotografickú stenu Nápady na fotografické steny Vytvorte si fotografickú koláž sami ako dekoráciu steny obývačky Nápady na fotografické steny zdobia útulnú rohovú stenu na čítanie Foto nástenné nápady drevené lavice kožušinové nástenné dekoračné rámy Nápady na fotografické steny zriadia domácu kanceláriu na ozdobu stien Foto nápady na stenu Domáca kancelária zdobí dizajn steny farebný roh Foto nápady na stenu klasický dekor obývacia stena Foto nápady na stenu klasická obývacia izba zdobiť stenu Foto nápady na stenu kreatívny dizajn steny dekorácia obývačky Foto nápady na stenu kreatívny dizajn steny čiernobiely Foto nápady na stenu retro akcenty obývacia izba zdobenie stien čiernobiele fotografie Nápady na fotografické steny zdobia obrázky na stenu v spálni Foto nápady na stenu - spálňa ozdobí rám obrazu Nápady na fotografickú stenu čiernobiele fotografie zdobia stenu Nápady na fotografickú stenu zdobiť stenu čiernej obývačky Foto nápady na stenu a príklady zdobenia stien jedálne Nápady na fotografickú stenu a príklady Fotografická stena sa stane ozdobou stien Nápady na fotografickú stenu a príklady zdobenia stien obývačky Nápady na fotografickú stenu zdobia nástenný rám obrazu klasická spálňa Nápady na radiátory na zdobenie stien na fotografické steny Nápady na fotografický nástenný kalendár na stenu vás prinútia ozdobiť stenu Nápady na fotografickú stenu obývacia stena rám obrazu čiernobiely Nápady na fotografickú stenu obývacia stena zdobia rám obrazu Nápady na fotografickú stenu obývacia stena zdobia zlaté rámy obrazov Nápady na fotografickú stenu obývacia stena drevené lišty čiernobiele fotografie Nápady na fotografickú stenu obývacia izba zdobiť biely rám obrazu Nápady na zdobenie steny študovne fotografickou stenou Nápady na fotografické nástenné obrazové pásy zdobia stenu Nápady na príklady zdobenia steny jedálne s fotografickou stenou Nápady na fotografickú stenu obývacia stena zdobia rám obrazu Nápady na fotografickú stenu obývacia stena zdobia ružovú pohovku Nápady na kreatívny dizajn steny obývacej steny s fotografickou stenou Nápady na obývaciu izbu s fotografickou stenou zdobia steny