Nádherné nástenné maľby, ktoré prinášajú domov pokoj do prírody

Existujú tieto témy pre dizajn steny, kde je hranica medzi banálnym a fascinujúcim taká úzka. To pravdepodobne platí pre nástenné maľby vo formáte XXL s vyobrazeniami prírody. Možno také niečo už mala babka v byte … Ale na druhej strane sú často také krásne a prinášajú do domu veľa pokoja a relaxu! Naozaj sa chcete zaobísť bez toho? V konečnom dôsledku je pravdepodobne vecou uhla pohľadu, či takýto dizajn steny označíte za moderný alebo zastaraný. Koniec koncov, vďaka určitým postupom môže byť dokonca integrovaný do moderného interiéru. Možno by to bola tiež zaujímavá provokácia v kontexte eklektického dizajnu. Poďme sa nad témou spoločne zamyslieť viac?

Mnoho interiérových návrhov by mohlo nájsť náprotivok v nástenných umeleckých kompozíciách

horská krajina umenie vodnej steny

Nástenné maľby ako projekcia vášho interiérového dizajnu

Všetky obrázky, ktoré vám ukážeme v tomto článku, stoja za vašu pozornosť už len kvôli nádhernej krajine. Myslíme si, že výber by bol dosť ťažký. Pokiaľ ide o ich integráciu do interiéru, môžeme vám pomôcť s niekoľkými klasifikáciami a ukazovateľmi.

Pozrite sa bližšie na náš prvý príklad: Táto kompozícia by okrem iného mohla zodpovedať rozloženiu nábytku v interiéri. Ak dosiahnete porovnanie bytového dizajnu a nástenných obrazov vo formáte XXL, efekt vyzerá veľmi moderne, originálne a niekedy dokonca aj geniálne. Samozrejme, bolo by oveľa lepšie, keby ste vybrali aj krajinu, ktorá zodpovedá vašej farebnej palete.

S takýmto stenovým dizajnom môžete rozjasniť a rozšíriť svoju izbu

jazerná krajina so skalami umenie steny

Reprezentácie prírody so širokou perspektívou

Život v malých priestoroch je jednou z najväčších výziev moderného interiérového dizajnu. A dokonca aj vo väčších miestnostiach chcete dosiahnuť otvorenejší charakter. Pripevnenie nástenných malieb s tak širokými perspektívami, ako na obrázku vyššie, by mohlo byť veľmi užitočné. Môžete dokonca určiť, ktoré z rozmerov miestnosti chcete zdôrazniť. Máte veľa priestoru na kreatívne myslenie, nemyslíte? Vo vyššie uvedenom príklade odporúčame nainštalovať morskú stranu blízko okennej steny miestnosti. Stropný dizajn by mal ladiť s odtieňmi oblohy. Ak dodržíte tieto kritériá, vaša izba bude pôsobiť jasnejšie, širšie a ešte vyššie!

Biele kvety v popredí mohli v miestnosti vytvoriť akcent

jazero s prírodou nástenné umenie

Snívajte každý deň!

Sny človeka robia jeho život výnimočným. To môže platiť aj pre moderný interiérový dizajn, ak je to to, čo chcete. Sú dlhé cesty lietadlom alebo vzdialené dovolenky to, čo vás vo vašom živote skutočne inšpiruje? Potom to ukážte odvážnym dizajnom steny. Možných tém je veľmi veľa. Letiskové nástenné maľby vo formáte XXL ako nižšie uvedený príklad by boli pre mnoho ľudí najvhodnejšie! Aj pokiaľ ide o farby, takýto obraz by bol v ideálnom prípade zapísaný do akéhokoľvek interiéru.

Urobte zo svojho sna tému dizajnu stien!

lietadlá nápad nástenné umenie

Minimalizmus v kompozícii

Dokonca aj nástenné maľby naplnené niekoľkými farbami je možné považovať za moderný dizajn steny. Ale v nasledujúcich troch príkladoch by nemal nikto v tejto súvislosti pochybovať. Jeden ukazuje minimalizmus v kompozícii, modernom sochárskom vzhľade jednotlivých predmetov a adekvátnom výbere farieb a odtieňov. Zostáva len nájsť nástennú maľbu, ktorá bude vyhovovať tvarom a nuansám vášho interiéru.

Farby na tomto obrázku sú typické pre moderný interiérový dizajn

skvelé štylizované krajinné nástenné umenie

Obrazy na stenu vo formáte XXL a moderný interiérový dizajn

Nástenné maľby sú preto obzvlášť zapísané v modernom zariadení, ak vyzerajú ako neoddeliteľná súčasť celkového konceptu. Uviedli sme niekoľko možných metód a nápadov, ktoré môžu pomôcť tejto práci. To zahŕňa korešpondenciu medzi skladbou nábytku a obrazovou reprezentáciou. Rozšírenie a dôraz na určité perspektívy, ako aj rozjasnenie miestnosti by boli ďalšími veľkými možnosťami. Detaily z nástenných malieb môžu miestnosti naďalej dodávať akcent. Zhoda tvarov a farieb medzi týmto a interiérovým dizajnom je úplne povinná! S ohľadom na to všetko vyberte spomedzi všetkých krásnych príkladov nástennú maľbu plus size, ktorá je pre vás to pravé!

 Nástenné maľby tohto druhu by boli obzvlášť vhodné pre hosťovské izby alebo detské izby. Nájdite to tiež?

skvelé cyklistické nástenné umenie

Minimalizmus v kompozícii robí nástenné maľby modernými

strom umenia pri západe slnka

Aký vplyv by mal taký dizajn steny na vašu izbu?

les v jesennom múre umenie

Ďalší skvelý nápad na nástenný obrázok do škôlky!

nástenné umenie balóny vzduch

Ktoré je vaše vysnené mesto a vedeli by ste si to predstaviť ako tému dizajnu steny?

nástenný umelecký kanál voda

nástenné umenie južná krajina

Naturalistické nástenné maľby často pôsobia veľmi upokojujúco. Kto by to dnes nepotreboval?

wall art malý vodopád

… A tak sa ponoríte do pokoja džungle vďaka svojmu vlastnému dizajnu steny

nástenné umenie príroda a zem

Zaujímavé svetelné efekty v prírode sú obľúbenou témou nástenných malieb

nástenné umenie krásne vodopády

wall art hladina vody v jazere

nástenné umenie východ slnka krásny

Nakoniec tri báječné nápady na rozšírenie priestoru!nástenné umenie veľké polia

wall art skvelá hladina vody

nástenná umelecká voda a most