Pokladanie inovatívnych podlahových dosiek rýchlo a jednoducho

Podlahové dosky inštalujte iba nohami!

Pokladanie alebo výmena podlahových dosiek nebola nikdy taká jednoduchá a rýchla ako s najnovšími produktmi iDecking Revolution. Dokonca aj názov tejto talianskej spoločnosti začína "I." – ako inovácie! Nie nadarmo medzi ne patrili aj ich patentované systémy EasyClick a EasyChange Hlavné body na Domotexe 2017. Výskum a chuť experimentovať sú tu veľmi obľúbené, a to nielen v oblasti kvalitných podlahových dosiek, ale aj pokiaľ ide o inovatívne obklady stien..

DURO – inovácia na vašej terase

Inovatívny materiál DURO je napríklad ideálny pre dizajn terasy alebo vo forme stenových panelov pre vnútorné a vonkajšie priestory. Tento materiál je robustný a úplne udržateľný, pretože pozostáva výlučne z ryžových šupiek a živice. DURO je 100% recyklovateľný, a preto prispieva k extrémne minimálnej ekologickej stope pri jeho výrobe a likvidácii. Treba tiež spomenúť, že ryžové šupky sú inak len odpadovým produktom poľnohospodárstva a veľmi často sa spaľujú, čo vedie k vyšším emisiám CO2 do ovzdušia. I.

V prípade DURO sa tomu nielen bráni, ale šetrí aj cenné stromy, najmä z dažďových pralesov našej planéty. Tento materiál je odolný a protišmykový a ponúka perfektný povrch pre chôdzu naboso. Navyše sa neštiepi. DURO je možné opracovať, namoriť a natrieť rovnako ako skutočné drevo – podľa vlastného vkusu a osobných preferencií. Tento inovatívny stavebný materiál nemá nevýhody dreva. Starostlivosť a údržba sú tým úplne minimalizované.

idecking palubových podláh systému easyclick

Inštalačné systémy EasyClick a EasyChange

Žiadny skrutkovač, žiadne lepidlo, žiadne stavebné čiary ani rozpery – s inovatívnymi systémami od iDecking nepotrebujete žiadne nástroje a pomôcky, ktoré sa bežne používajú s konvenčnými inštalačnými systémami. Namiesto toho všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť nohu, aby sa podlahové dosky dostali do perfektnej polohy. Pomáhajú samozrejme aj špeciálne podpery, ktoré umožňujú aj bezchybnú montáž. Demontáž a výmena podlahových dosiek v systéme EasyChange je rovnako rýchla a jednoduchá vďaka špeciálnemu kľúču. Oba inštalačné systémy sú robustné a vodoodpudivé a šetria nielen váš čas, ale predovšetkým peniaze.

idecking-revolúcia-palubovky-palubovky

ETHERNO bambus – podlahové dosky s kúzlom Ďalekého východu

Bambus je jednou z najrýchlejšie obnoviteľných surovín na svete a mnohí ho preferujú. Podlahové dosky ETHERNO vyrobené z bambusu spoločnosťou iDecking Revolution zaisťujú spotrebiteľovi nielen čisté svedomie, ale predovšetkým viac pohodlia a pohodlia pre život, najmä vonku. Robustné, odolné voči poveternostným vplyvom a bez triesok, bambusové podlahové dosky sa vyznačujú dokonalým pohodlím naboso a príjemným vzhľadom – samozrejme, 100% certifikácia CE a FSC!

idecking-revolúcia-bambusové-podlahové dosky-palubovka

Vychutnajte si inovatívnu kvalitu značky od poskytovateľov, ako sú iDecking Revolution a prispejete k ochrane životného prostredia a trvalo udržateľnému rozvoju!

Pozrite sa bližšie na video nižšie:

idecking Revolution podlahové dosky duro palubovky

podlahové dosky podlahové krytiny inovatívny systém ideo systému duro easyclick

Idecking palubkové dosky systémových podlahových dosiek easyclick

podlahové dosky myšlienková revolúcia systém terasových dosiek easyklick

idecking revolúcia easyychange systémové podlahové dosky palubové dosky