Bytový dizajn, vďaka ktorému môže váš interiérový dizajn vyzerať odlišne

dizajnérsky nábytok wwerner panton dizajnérska stolička kužeľ

Návrh bytu od Wernera Pantona

Hľadaj nápad na domov, ktorý je tým Bytový dizajn úplne sa zmení u vás doma? Máte kreatívny blok? Potom si urobte zaslúženú prestávku. Pozrite sa na niečo skutočne skvelé. Odvážne snívajte o tom, ako by mohol váš domov vyzerať, aby ste si mohli splniť sen.

Uvidíte, že ak si uvedomíte čo i len malú časť alebo dokonca jediný aspekt, budete sa cítiť úplne zmenení. Urobíte veľký krok k svojmu vnútornému uspokojeniu. Ak to nie je príliš rušivé, radi by sme boli s vami, keď snívate prostredníctvom našich príkladov dizajnu z celého sveta. Dnes prinášame revolučného v tejto oblasti za posledných niekoľko rokov, menom Werner Panton.

Elegantné stoličky Panton, ktoré sú krásne vpísané do jedálne

dizajn bytu biela dizajnérska stolička verner panton

Experiment ako spôsob života

Mnoho rokov sa venuje tvorbe nových a zaujímavých riešení. Sú prepojené s jednotlivými prvkami, ako aj s celkovým konceptom. Myšlienky sú vždy čerstvé a originálne.

Retro stolička vo farebných odtieňoch

dizajn bytu werner panton stolička inšpirujúca

Nuda ako veľký strach

Kto hovorí, že strach je zlá vec? Nie, to sa nedá povedať jednostranne. Pretože to veľa závisí od situácie. Werner Panton sa najviac obáva nudy, pokiaľ ide o interiérový dizajn. To je pravdepodobne najsilnejší hnací motor v jeho práci. Každý jeden žijúci nápad môže existovať sám osebe a mohol by predstavovať východiskový bod pre úplne nové zariadenie.

Štýlová kombinácia čiernej a červenej

bytový dizajn stolička panton dizajnový nábytok

Experimenty s rôznymi materiálmi

Útek pred nudou prispel aj k tomu, že Werner Panton veľa experimentoval s rôznymi materiálmi a tkaninami. Dominanciu krikľavých a odvážnych nuancií nemožno prehliadnuť. Konečným výsledkom je vždy futuristická miestnosť plná charakteru.

Tieto kožené stoličky sú vhodné na priemyselné vybavenie miestnosti

elegantné čierne kožené stoličky werner panton

Neobvyklý dizajn vyrobený z hnedej kože

bytový dizajn werner panton dizajnový nábytok

Elegantná béžová stolička s minimalistickým vzhľadom

werner pantonová stolička elegantného dizajnu béžová

Absolútne inovatívne

Ak by sme mali popísať nápady domáceho dizajnu Wernera Pantona, jednoznačne by sme vybrali tieto tri: surrealizmus, modernizmus, psychizmus. To nemusí znieť tak unikátne. Ale v 60. a 70. rokoch minulého storočia, keď sa to všetko začalo, to tak bolo. Experiment bol úspešný a nikoho nemohol nechať ľahostajným. Výsledkom bol jasný sochársky nábytok s výdatnou pomocou zmyselnosti a hravosti. Pre väčšinu ľudí je to láska na prvý pohľad.

V tomto prevedení sedačky nie je žiadna nuda

bytový dizajn obývacia izba veľká sedačka werner panton

Živý dizajn v sviežej modrej farbe

dizajnový nábytok modrá stolička werner panton

Stolička Panton

Panton Chair je legendárny kus nábytku, ktorý vytvoril tento návrhár. Bol vytvorený v roku 1960. Bol vyrobený z jedného kusu plastu a bol nielen super originálnym vzhľadom, ale aj pohodlným a útulným. Trvalo však sedem rokov, kým sa našla továreň, ktorá sa zaviazala k svojej výrobe.

Táto žltá stolička môže krásne stáť aj v záhrade

dizajn bytu werner panton stolička vonkajšia časť

Zariaďte detskú izbu farebnými stoličkami Panton

dizajn bytu stolička werner panton detská izba

Kužeľová stolička

Ďalším legendárnym dielom, ktoré sa tiež stalo ikonou vo svojom odbore, je Kužeľová stolička. Bol špeciálne vyrobený pre reštauráciu Konigen on Funen v Dánsku. Dizajnová stolička sa vyznačuje svojim super originálnym tvarom a dynamikou. Keď bola vystavená vo vitríne v New Yorku, polícia musela požiadať, aby bola čo najrýchlejšie odvezená. Vodiči si získali takú pozornosť, že zabudli ísť po ceste a to mohlo byť v určitom okamihu nebezpečné.

Inteligentný dizajn vyrobený z kovu

kužeľová stolička werner panton štýlový kovový

Pohodlné kreslá v modrej farbe

nápady na dizajn bytu stoličky werner panton modré

Experimenty s domácou výzdobou

Aj s tým vnútorným Dizajn bývania vo všeobecnosti Werner Panton uskutočnil mnoho úspešných experimentov. Chcel vytvoriť úplne nový a originálny dizajn, v ktorom sa bude človek cítiť aspoň príjemne. Geometria nábytku je obzvlášť „odlišná“. Takýmto spôsobom dosiahol vlastný charakter pre každú jednotlivú domácu myšlienku.

V tejto obývačke je nádherná kombinácia svetlo ružovej a čiernej

dizajnový nábytok werner panter malá ružová stolička

Svieža kombinácia oranžovej a čiernej

dizajnový nábytok werner panton oranžová stolička čierna

Ten pocit, ktorý získate

Tak, ako sú nápady Wernera Pantona jedinečné, existujú aj iní, s ktorými by sa dali porovnať. Pri jeho špičkových dielach, ako už to tak často býva, existuje niečo, čo je ťažké racionálne vysvetliť. Je to o pocite, ktorý jeho diela vyvolávajú v každom z nás. V tomto prípade sú živé nápady vnímané ako zdroj energie, radosti z života a túžby po všetkom novom. Chcete to dosiahnuť aj u vás doma? Potom sa nechajte takýmto príkladom fascinovať tak často, ako to len bude možné!

Zelená stolička Panton

stolička panton zelená pohodlná inovatívna

Užite si voľný čas na terase na nádhernej stoličke

dizajn bytu žltá pantónová stolička terasa

Fascinujúce stolné žiarovky od Wernera Pantona

stolné svetlá werner panton neobvyklé