Lavička s klepaním: viac ako 30 nápadov na použitie v interiérovom dizajne

Lavica s klepaním na kolená je príkladom toho, ako môžete z veľmi bežného predmetu malým zásahom vyrobiť niečo skutočne špeciálne. Stabilný a zároveň štýlový rám robí veľký rozdiel od všetkých ostatných možných alternatív. S modernými modelmi lavíc môžete použiť dobrý mechanizmus na prestavbu tohto nábytku a jeho prispôsobenie rôznym potrebám a situáciám v každodennom živote.

Vďaka neutrálnym kombináciám farieb pôsobia tieto lavičky obzvlášť elegantne

klenuté x lavicové sedadláLavica s konvertibilným mechanizmom

Moderné dizajnové lavice s nastaviteľnými rámami X sú obľúbené z niekoľkých dôvodov. Majú ušľachtilý vzhľad, ale zároveň majú dobrá kvalita a sú veľmi dobre zachované aj pri častom používaní. Môžete nastaviť ich výšku a tým transformovať ich funkciu. Niekedy môžu slúžiť ako úložný priestor, niekedy ako sedadlá rôznych výšok.

Dizajnéri radi kombinujú krásne moderné čalúnenie s kovovými nohami vo skvelých metalických farbách, aby dosiahli veľmi efektívne a aktuálne varianty. Na obrázku vyššie ste vybrali neutrálne odtiene a kombináciu skvelého vankúša na sedenie a hnedej farby v kombinácii s rámom z odolného dreveného materiálu..

Lavice do X noh z jemného dreva do rustikálnej jedálne

drevené a biele lavice

Lavička v jedálni

Lavica s klepaním v kuchyni je predovšetkým estetickým prínosom. Dá sa kombinovať so stolom s podobným rámom. Alebo sa inak môžete spoľahnúť na jednoduchý dizajn a potom klepať kolená iba ako veľký prízvuk. Najlepšie je rozhodnúť sa pre dlhšiu lavicu v kuchyni a jedálni. Kombinujte s iným nábytkom z podobného materiálu. Takto ste postupovali napríklad v modernom vidieckom štýle na obrázku. Klopačky sú tu predovšetkým dekoratívne a obohacujú jednoduché zariadenie. Zároveň sú však veľmi stabilné a univerzálne.

Jasná fialová farba bola skombinovaná s metalickými nohami v zlatých odtieňoch

Fialové a kovové lavice

Ušľachtilý prízvuk pre domácu kanceláriu

Domáce pracovisko si zaslúži osobitnú pozornosť. Samostatná zárobková činnosť súvisí s určitou disciplínou a musíte sa k tomu motivovať. Jednoduchý nábytok je obzvlášť pohodlný, ale vždy musíte myslieť na špeciálny prízvuk. To zlepší vašu vlastnú náladu a bude obzvlášť príťažlivé v očiach návštevníkov vašej domácej kancelárie. Malá lavica s klepaním na kolená by bola jednoduchým prvkom, pomocou ktorého dosiahnete presne tento efekt. V prípade neutrálneho nábytku môžeme odporučiť použitie pútavej farebnej látky na čalúnenie. Takúto predstavu môžete vidieť na obrázku vyššie!

Čiernobiele prevedenie je univerzálnou voľbou

kovové a čalúnené lavice

Lavice s klepaním v obývačke

Počas nášho hľadania skvelých nápadov na lavičky s klepaním na kolenách sme objavili mnoho skvelých príkladov do obývačky. Tu sa samozrejme používajú aj ako prídavné sedadlo, ale aj ako sklad s výrazným dekoratívnym charakterom. Často sú umiestnené pred alebo vedľa pohovky a konferenčného stolíka. Zo štylistického hľadiska máte dve rovnako dobré varianty: Lavice môžu byť v hlavnej palete farieb alebo môžu byť veľkým prízvukom. Vyššie uvedený obrázok ukazuje druhý prípad. Väčšia lavica s klepaním na kolenách bola vyrobená z dvoch malých stoličiek. S čalúnením v severskom štýle dosiahnete veľkú rozmanitosť v rámci klasického interiéru.

Kompozitná lavica zložená z dvoch častí v námornom štýle

lavičky na námornom páse

Lavica s klepnutím na kolená v spálni

Kúzlo rámov nôh X je do značnej miery spôsobené ich klasickým vzhľadom. Vo vyššie uvedenom príklade to vyzerá veľmi dobre a jasne. To by mohlo spôsobiť, že množstvo ďalších kusov nábytku bude zbytočných, napríklad bočné stolíky. Klasické používanie takýchto lavičiek je veľmi pekne ilustrované na príklade vyššie. Ušľachtilé čalúnenie je štýlovým akcentom v klasickom prevedení. Jeho umiestnenie priamo pred posteľ je veľmi praktické, pretože chcete lavicu používať ako úložný priestor na oblečenie a ďalšie položky. Menšie lavice s rámami na nohy X by sa dali použiť aj na boku spiaceho človeka.

Na vytvorenie tejto lavičky bolo skombinovaných niekoľko materiálov

lavice vankúše a drevo a kov

Použitie na chodbe a iných miestach v interiéri

Pri návrhu chodby a pri zariaďovaní ďalších miestností môžete miestnosť nádherne obohatiť o očarujúce lavicové sedadlá. Môžu byť použité ako sedadlo aj ako úložný priestor. Opäť ho môžete použiť na vytvorenie skvelého prízvuku, vďaka ktorému sa budú všetci hostia cítiť vítaní. Je vždy obdivuhodné, aký rozdiel môže tento prvok X znamenať a o koľko očarujúcejšia môže pôsobiť samotná miestnosť. Presvedčte sa o tom pomocou našich ďalších príkladov!

Ušľachtilé modré čalúnenie s kovovým rámom je nádhernou kombináciou

lavičky malé a modré

Ďalší vynikajúci nápad v neutrálnych farbách

lavice skvelé zlaté nápady

lavice skvelý dizajn s tlačidlami

lavice skvelý jeden kus

lavice skvelá jedáleň

Lavičky slúžia aj ako skvelá ženská dekorácia

lavice skvelý útulný dizajn

lavice nádherná žltá farba

skvelé lavice zo striebornej látky

skvelý dizajn v čiernobielych laviciach

lavice z ušľachtilého dreva

Biele, v kombinácii s elegantnými striebornými gombíkmi – vynikajúci pútač pozornosti v elegantnej domácej kancelárii

ušľachtilé lavice s dizajnom knopf

kockované a zelené lavičky

predĺžené lavice myšlienkových lavíc

lavičky červenohnedej farby

lavice - výtvarný návrh

Ružové lavice pre luxusný vintage dizajn 

lavičky vo svetlo ružovom prevedení

nápad čalúnená lavica

lavičky nápady zeleného nábytku

lavice s oranžovými podsedákmi

Niekoľko nápadov v striebornej farbe 

lavice strieborný nábytok

lavice zo striebornej latky

skvelé lavice na stene

skvelé lavičky na chodbe

lavice skvelé nápady na drevo

lavice skvelé kreslá - zlaté

Možno by takýto dizajn vyzeral dobre na vašej zimnej terase?

lavice skvelý sedací nábytok

lavice veľký kus v strede

lavice skvelý dizajn miestnosti

lavice nádherné skvelé vankúše

lavičky so skvelou atmosférou

skvelé nábytkové lavice

nádherné vankúšové lavice

Niektoré nápady pre moderný neutrálny štýl

nádherné nástenné lavice

nádherné lavice so vzorom zvierat