Moderný kávovar Bosch ako doplnok do vašej kuchyne

Plne automatický kávovar Bosch vychutnávajúci si kávu

Moderné kávovary ako doplnok do vašej kuchyne

Pre dokonalý pôžitok: plnoautomatické kávovary od spoločnosti Bosch zaujmú svojou funkčnosťou aj dizajnom. Štýlovo uzatvárajú moderné kuchynské vybavenie, okrem kávy jediným stlačením tlačidla pripravíte latte macchiato, espresso a cappuccino v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Plne automatický kávovar Bosch Užívajte si kávu

Plne automatické kávovary do modernej kuchyne

Jasné, geometrické tvary s miernymi krivkami, kompaktný dizajn – to je to, čo majú plnoautomatické kávovary od spoločnosti Bosch spoločné. Výrazne dopĺňajú kuchynský nábytok bez toho, aby pôsobili rušivo. Pokiaľ ide o farbu, kávovary je možné vyberať podľa štýlu: svetlý interiér ideálne dopĺňa lesklý chróm, tlmené hnedé tóny nastavujú diskrétne kontrastné akcenty. Rustikálny nábytok vkusne dopĺňa plnoautomatický kávovar v tmavohnedej hnedej farbe. Takto rozmaznaní pre oči už môžete hádať, ako chutí štýlovo pripravená káva.

Plnoautomatický kávovar Bosch hnedý

Dobre premyslená funkcia

Konvenčné kávovary a Plne automatický kávovar od spoločnosti Bosch majú málo spoločného. Fazuľa je čerstvo zomletá, aby si zachovala plnú arómu. Prispieva k tomu aj špeciálny vykurovací systém SensoFlow a technológia varenia so špeciálnym konceptom AromaPro.

Vysoko kvalitný plnoautomatický kávovar od spoločnosti Bosch zohľadňuje aj osobný vkus jeho majiteľa. V závislosti od modelu je možné zvoliť rôzne veľkosti pohárov a sily mletia. Ak chcete niečo veľmi špeciálne, niektoré kávovary majú pamäte na uloženie vami preferovaných nastavení – ideálne, ak zariadenie používa niekoľko fajnšmekrov. Ešte pohodlnejšie sa to stane, ak sa mlynček automaticky prispôsobí použitému typu fazule. Na tento účel sú niektoré modely vybavené moderným systémom CoffeeSensor Pro.

Chcete, aby to bolo ráno rýchle? Stačí stlačiť tlačidlo a požadovaný kávový nápoj je pripravený s optimálnym tlakom vody. Aby sa predišlo zbytočným čakacím dobám, je doba ohrevu moderných kávovarov skrátená na minimum.

Plne automatický kávovar Bosch hnedý

Kávové špeciality pre fajnšmekrov

Vysoko kvalitný plne automatický kávovar dokáže viac, než len pripraviť jednoduchú čiernu kávu. Pre kávu s mliekom, latte macchiato, espresso a cappuccino sú k dispozícii inovatívne systémy napenenia mlieka. Vzdialenosť medzi povrchom a výtokom na kávu ponúka dostatok priestoru na to, aby vysoké poháre mohli štýlovo podávať latte macchiato.

Plne automatický kávovar Bosch Beaurdex

čistenie a údržba

Aby si kávové špeciality zachovali svoju jedinečnú chuť aj pri častom používaní zariadení, sú mlynčeky plnoautomatických kávovarov vyrobené z odolnej keramiky. Rúry na napenenie mlieka sa dajú ľahko vyčistiť vďaka plexisklu a to isté platí pre pripojovaciu hadicu k silikónovej tryske na mlieko. Trysku na mlieko je možné rýchlo umyť pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. Nádržku na vodu, zbernú nádobu a sparovaciu jednotku kávovaru je možné vybrať na čistenie.

Plne automatický kávovar Bosch strieborný

Inteligentné programy

Rovnako všestranné, ako sú programy teplých nápojov v moderných plnoautomatických kávovaroch, sú funkcie na udržanie kvality rovnako inteligentné: program automatického oplachovania sa spustí, keď je kávovar zapnutý a vypnutý. V prípade, že v kávových zrnkách alebo vode dochádza málo, automatický kávovar vás na to včas upozorní. Zariadenia, ktoré sú prevádzkované s vodným filtrom, indikujú, kedy je potrebné ho vymeniť. Čo tiež nechýba vo vysoko kvalitných kávovaroch, sú programy na automatické odvápnenie a čistenie, aby bola zachovaná funkčnosť bez obmedzenia.

Plne automatický kávovar Bosch Tassimo modrý

Ľahká manipulácia

Aj keď je dizajn plnoautomatických kávovarov Bosch jasný, ľahko sa používajú. Všetky dôležité informácie je možné prečítať na displeji, tlačidlá pre všetky nastavenia a programy sú pohodlne umiestnené. Plniacu a zbernú nádobu je možné vybrať jedným pohybom ruky a na spustenie celého procesu varenia je potrebné iba jedno stlačenie tlačidla. Znalec je potešený, zatiaľ čo plne automatický kávovar dokonale dopĺňa modernú kuchyňu, pokiaľ ide o funkčnosť a vzhľad..

Zdroj obrázku: http://www.bosch-home.com/de