Nábytok z modelu: Eva Padberg určený pre Home24

Eva Padberg bola roky známa predovšetkým ako modelka pri odhaľovaní nahrávok a sedela v rôznych porotách pri obsadzovaní šou v televízii. Vyskúšala si aj speváčku a herečku a teraz dokonca navrhuje nábytok. Na berlínskom týždni módy predstavila svoju prvú vlastnú kolekciu pre berlínskeho online predajcu nábytku Home24.

Nábytok podľa modelu Eva Padberg je navrhnutý spoločnosťou Home24

Bohemian Bold a bláznivé kokonanie

Na adrese sú dve zbierky od Evy Padbergovej Domov24 treba sa čudovať: Kolekcia Bohemian Bold trochu pripomína etnické obchody a blšie trhy, zatiaľ čo kolekcia Crazy Cocooning sa zameriava na boho vkus a Stredomorie. Od pekne vzorovaných vankúšov pre vlastnú pohovku až po ratanové pávové kreslo na terasu, kolekcia vyžaruje určité stredomorské kúzlo, ktoré tiež zvýrazňuje vaše štyri steny..

Úspešný berlínsky start-up Home24 neustále pokračuje vo svojej ceste práce so známymi menami a vytvárania vlastných značiek, ktoré v súčasnosti tvoria desať percent z celkového počtu. Tu je Home24 úplne založený na skvelom modeli IKEA, ktorého police „Billy“ a „Ivar“ sa stali známymi pojmami po celom svete. Tento úspech dáva Berlínčanom za pravdu: Len za posledný rok narástol najväčší nemecký online predajca nábytku o 63 percent a chce pokračovať v dynamickom raste.

Čoraz viac ľudí nakupuje nábytok cez internet

Štatistiky dávajú Home24 za pravdu: Čoraz viac ľudí kúpiť ich nábytok online. Dôvodov je veľa. Pravdepodobne najdôležitejším dôvodom je oveľa väčší výber: Ak je v obchode s nábytkom možno na výber z desiatich rôznych sedacích súprav z obývačky, na internete sú ich stovky. Každý, kto vidí pri návšteve znova a znova tie isté žiarovky IKEA, je rád, že na internete nájde mimoriadny unikát pre svoju vlastnú jedáleň..

Svoju rolu zohráva aj tvorba cien: Vzhľadom na oveľa väčší výber sú výhodné ponuky na internete oveľa bežnejšie. Líder na trhu Home24 láka pravidelne na zľavové poukazy a špeciálne úspory. Nikto nenavštevuje predajňu nábytku každý týždeň, aby zistil, či sa pohovka snov konečne zmenšila natoľko, že zapadá do ich vlastného rozpočtu. Výhodné ponuky a špeciálne ponuky na internete však môžete vždy sledovať. Pohovka len za 200 eur do prvého študentského bytu? Super pohodlná trendová boxová pružinová posteľ pre dvoch znížená o 50% na 600 eur? S Home24 nie je problém.

A nakoniec: Žiadne namáhavé vyťahovanie ťažkých kusov nábytku po schodoch alebo hodiny skrutkovania: nábytok objednaný online je pohodlne doručený. Nákupy online sa ešte viac oplatí.

Obrázok: © istock.com/JulNichols