Rozkošný dizajnový nábytok za milióny

Stoličky s dizajnovým nábytkom Herman Miller

Skvelý dizajnový nábytok od Hermanna Millera

Dnes budeme hovoriť o dvoch menách, ktoré oslovia všetkých fanúšikov módy a Dizajnový nábytok mal by si vedieť. Je to o Hermann Miller a dizajn na dosah. Je o dizajnérovi, ktorý už vytvoril ikonické diela, a nábytkárskej spoločnosti, ktorú chce v súčasnosti viesť.

Vďaka mnohým veľkým dielam, ktoré vytvoril, to teraz bude možné.

Hermann Miller už oznámil, že chce kúpiť časť nábytkárskej spoločnosti so sumou 184 miliónov. Táto suma mu stačí na zhruba 84%.

Dizajnové stoličky do štýlového interiéru

Dizajnové nábytkové stoličky Herman Miller

Spoločnosť, ktorej skvelý nábytok môžete vidieť na obrázkoch tu, sídli v Connecticute. Svoju produkciu predáva po celej Severnej Amerike, väčšinou v USA, ale aj v Kanade a Mexiku. Okrem toho má super dobre fungujúcu webovú stránku, prostredníctvom ktorej si môžete kúpiť aj nábytok.

Na čele obchodnej spoločnosti zostanú tí istí ľudia ako predtým, a to John Edelman a John McPhee. Na svojich pozíciách zostanú aj po prevzatí Herrmana Millera.

Hermann Miller je známy tým, že urobil veľký rozdiel v oblasti nábytku šetrného k životnému prostrediu. Tento typ nábytku nasmeroval do prémiového segmentu.

Dizajnový nábytok do kancelárie

zriadila dizajnérsky nábytok Herman Miller

Dizajnové stoličky od Hermana Millera

kancelárske stoličky s dizajnovým nábytkom Herman Miller

Zvlášť známy sa stal vďaka projektu, ktorý realizoval spolu s Yvesom Beharom. Toto je zakladateľ Fuserproject. Je to spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom výrobkov, ktorá vyrába perfektné ergonomické stoličky.

Názov „Sayl“ a vzhľad sa týkajú plavby. Na začiatku bola otázka: Môžu sa rovnaké zásady, ktoré držia loď nad vodou, vzťahovať aj na dizajn stoličiek? Predtým bolo vyrobených viac ako 70 prototypov dizajnu, aby našli dokonalý tvar pre seba.

Nakoniec vznikla akási stolička, ktorá poskytovala maximálnu podporu s minimálnymi zdrojmi.

Operadlo bolo inšpirované slávnym visutým mostom v San Franciscu. Ukazuje citeľné námorné vplyvy a veľmi pripomína plachtu na boku.

Operadlo má spletanú konštrukciu a to je skvelé, pretože si budete môcť skvele chrániť vlastný chrbát. Hermann Müller použil takzvanú eko-dematerializačnú technológiu, prostredníctvom ktorej sa extrémne znížil vplyv na životné prostredie. 21% materiálov sa znova použije.

Interiérové ​​nápady od Hermana Millera

kancelária Herman Miller dizajnový nábytok krásne stoličky

  Kancelárske stoličkyKancelária dizajnového nábytku Herman Miller

Pohodlný kancelársky nábytok

Návrhy dizajnérskych nábytkových stoličiek Herman Miller

Štýl a pohodlie v kancelárii

Kancelárske stoličky s dizajnovým nábytkom Herman Miller

  Kožený nábytokNávrhy dizajnérskych nábytkových stoličiek Herman Miller

  Biela kancelárska stoličkaKancelárska stolička s dizajnovým nábytkom Herman Miller

Jedinečný dizajn stoličiek

Herman Miller dizajnový nábytok zariadenie kancelárskych stoličiek