Udržateľný dizajnový nábytok od spoločnosti Efasma

Dizajnový nábytok s inteligentným profilom

Jednoducho vyrobené jeden pre druhého! Minimalistický dizajnový nábytok z Séria ECO od spoločnosti Efasma okamžite zaujme geniálnou jednoduchosťou a optimálnou kompatibilitou. Navrhnuté ateliérom architektov Úrad pre zmenu kusy nábytku ponúkajú nielen dokonalú ergonómiu, ale majú aj jasné, vzájomne prepojené profily, ktoré zaisťujú väčšiu harmóniu v miestnosti. Nábytok bol vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo z udržateľného pestovania a organická bavlna. Dlhoročná tradícia, precízne spracovanie a moderné know-how idú ruka v ruke a zaisťujú vysokú kvalitu, ktorú môžete okamžite vidieť a cítiť. Séria ECO pozostáva hlavne z obdĺžnikového jedálenského stola s mramorovou doskou, osemhranného dreveného stolu, menšieho konferenčného stolíka, pohovky, taburetiek a subtílneho rozdeľovača miestnosti. Rámy sú vyrobené z kvalitného dreva a sedadlá a operadlá sú vyrobené z ručne pletených bavlnených nití. Tieto sú spracované špeciálnou nanotechnológiou, a preto sú úplne odolné. Odolávajú vode, oleju, pachom a dokonca aj ohňu.

Dizajnový nábytok ECO od Efasma

dizajnový nábytok drevený nábytok moderný dizajn jedálenské stoličky

Sériu ECO možno nazvať aj „domácou geometriou“. Čisté línie tohto dizajnu nábytku v žiadnom prípade nepôsobia stroho a chladne. Ale naopak. Dokonca pôsobia jemne a hrejivo. Cítia sa tak, aj keď sú dotknutí. Materiály a textúra tvoria dokonalú haptickú jednotku, ktorá vás zvádza sadnúť si a relaxovať.

Čím je však tento dizajnérsky nábytok taký výnimočný, je jeho pozoruhodná vlastnosť dokonalého prepojenia. A to myslíme doslova. Dvanásť malých rezov napríklad na okraji mramorového stola slúži na vloženie operadla a podrúčok stoličiek. Celé to potom vyzerá nielen noblesne, ale aj veľmi múdro. Podobne ako osemhranný drevený stôl, do ktorého zapadajú drážky okrajov stoličky.

Ak máte radi veci jednoduchšie a zároveň sofistikované prevedenie a udržateľnosť, nábytok ECO určite musíte mať. Sú tiež optimálne flexibilné, šetria priestor a perfektne sa hodia takmer do každého interiéru.

Osemhranný mramorový jedálenský stôl

dizajnový nábytok drevený nábytok stôl stoličky geometrické tvary

Ideálna voľba pre minimalistickú obývaciu izbu

dizajnérsky nábytok drevený nábytok jedálenský stôl pracovný stôl stoličky stoličky

Drážky sú z vnútornej strany lesklé zlaté

dizajnový nábytok drevený nábytok mramorová doska

dizajnový nábytok drevený nábytok jedálenský stôl stoličky stoličky

Všetko je optimálne nastavené

dizajnový nábytok drevený nábytok jedálenský stôl geometrický ergonomický dizajn

Nádherná geometrická kompozícia

dizajnérsky nábytok drevený nábytok prútené stoličky taburetky

Menej často znamená viac

dizajnérsky nábytok drevený nábytok parkety dub vysoký  dizajnérsky nábytok drevený nábytok moderné zariadenie stolička stoličky odkladací stolík konferenčný stolík