Zariadenie verejných priestorov – čo by ste o ňom mali vedieť!

dobrý interiérový dizajn školské izby školský nábytok od Ass

Prečo je dôležitý dobrý interiérový dizajn?

Iste poznáte staré a nudné učebne väčšiny škôl. Žiadne z detí nemá radosť z opotrebovaných a vymaľovaných stolov. Väčšina tried je bez chuti a viac -menej funkčná.

Je dokázané, že je oveľa jednoduchšie učiť sa v triede s „faktorom pohodlia“..

Spoločnosť Ass ponúka pre túto oblasť individuálne a kreatívne koncepty. Námietku, že na takýto projekt nebudú k dispozícii žiadne finančné zdroje, je možné vyvrátiť. Ass tiež ponúka pohodlné priestory pre malé rozpočty a vytvára pozitívnu atmosféru pri učení. dobrý interiérový dizajn školské izby školské stoličky zo zadku

Bez ohľadu na to, či ide o triedy, odborné, viacúčelové alebo administratívne miestnosti. Produktivitu je možné enormne zvýšiť pomocou rôznych konceptov miestností. Vo väčšine predmetov sa teda hodiny Fronatlu stále praktizujú. Napríklad so stolmi pre jednu osobu môžete ušetriť veľa miesta v už aj tak malej triede. Vďaka ergonomicky tvarovanému sedáku stoličiek už nič nebráni dlhšiemu, koncentrovanému učeniu. Existuje samozrejme aj množstvo nápadov na špeciálne skrinky. V týchto miestnostiach, ako je počítačová skrinka, je zásadný faktor dobrej nálady a funkčnosť. Ass ponúka prvotriedny dizajn s posuvnými doskami a výškovo nastaviteľnými otočnými stoličkami, ale tiež výhodu vodoodpudivých povrchov. Nepríjemné počítačové káble sú odborne neviditeľne uložené v káblových kanáloch. To nielen dobre vyzerá, ale tiež znižuje riziko pádu v triede. Ponúkajú sa aj zaujímavé koncepty pre knižnice. Nemalo by ísť len o bezútešný úložný priestor na knihy. Toto miesto by vás malo pozvať na prechádzanie a zdržanie. Koncept miestnosti obsahuje ucelený systém úložných priestorov, ktorý ponúka dostatok priestoru pre knihy, ale nestráca ich do pozadia. Rovnako sú zriadené vkusné kútiky na čítanie. Prevezme za vás aj dizajn bufetu. Tu sa opäť stretáva funkčnosť s dizajnom. Na prestávky sa tak tešíte ešte viac. Toto miesto môžete využiť nielen na jedenie, ale aj na domáce úlohy. Z nového priestorového konceptu nie je ušetrené ani srdce každej školy, aula. Všetko je tu dané pre dokonalú reč alebo prezentáciu. S rôznymi „stohovacími stoličkami“ môžete miestnosť usadiť, ako chcete. Keďže môžete na seba položiť až desať takýchto stoličiek, problém s uložením je rovnako dobrý ako vyriešený. Rozumne sú naaranžované aj rečnícke pulty a pódiá. Vybavenie sa samozrejme nezastaví v miestnosti pre zamestnancov alebo v kancelárii sekretárky. Je tu opäť úložný priestor a poriadok. Inteligentné organizačné systémy vytvárajú priestor a tiež poskytujú učiteľom miesto na prácu a relax.

dobrý interiérový dizajn verejné priestory školský nábytok od Ass

Správny nábytok zaručuje lepší každodenný školský život. Ass čerpá zo 75 rokov skúseností a kladie osobitný dôraz na kvalitu a využívanie udržateľných zdrojov. Pre každý vkus je individuálny koncept prispôsobený potrebám.

Ak chcete získať ďalšie informácie o produktoch, službách a návrhoch, navštívte stránku http://www.ass.de/de/raumkonzepte/.