Samolepky na dlaždice: takto môžete rýchlo a lacno revitalizovať svoje staré dlaždice

Nákup a inštalácia novej dlaždice môže byť drahá a niekedy môže narušiť váš rozpočet. Drahá rekonštrukcia tiež neprichádza do úvahy, ak prenajímate byt alebo dočasne niekde bývate. Existuje však spôsob, ako získať vzhľad úplne novej inštalácie dlaždíc bez toho, aby ste museli minúť veľa peňazí. Použitie samolepiek na dlaždice môže byť pridanou hodnotou pre vašu kuchyňu aj kúpeľňu.

Samolepky na dlaždice – rýchle a lacné riešenie pre vaše staré dlaždice

Samolepky na dlaždice zadná stena do kuchyne šedý vzor

Samolepky na dlaždice vyzerajú ako skutočné dlaždice a ľahko sa používajú, pretože sú samolepiace. Samolepky si teda môžete nalepiť na obkladanú stenu sami a ušetríte peniaze, pretože nemusíte platiť profesionálovi. Na rozdiel od práce so skutočnými dlaždicami nepotrebujete zálievku, pílu na dlaždice ani remeselné spracovanie. Všetko, čo potrebujete, je čas! K tomu trocha trpezlivosti, nožnice alebo nôž na koberce. To je dosť.

Ale kúpiť si niekoľko samolepiek na dlaždice navyše je múdry nápad. Budete to potrebovať, ak sa niečo pokazí pri lepení alebo neskôr ako náhrada.

Kuchynský splashback môžete v krátkom čase okoreniť 

Samolepky na dlaždice Ozdobné dlaždice na zadnú stenu do kuchyne

Samolepky na dlaždice sú vhodné na rôzne povrchy. Preto je veľmi dôležité dodržiavať pokyny výrobcu. Ak sa rozhodnete používať samolepiace nálepky na povrchy, ktoré výrobca neodporúča, použite aj sprejové lepidlo.

Samolepky na dlaždice sa nielen ľahko nanášajú, ale môžete si ich tiež veľmi presne prispôsobiť a aplikovať ich behom chvíľky. Našťastie tiež nie je ťažké ich odstrániť, čo môže byť veľmi dôležité, ak si prenajímate byt a máte ho nechať v takom stave, v akom ste ho našli..

Keď však na maľovanú stenu použijete samolepky na dlaždice, majte na pamäti, že ich odstránením sa pravdepodobne odstráni aj časť farby na stenu..

Vďaka fóliovým samolepkám môžete z vašej kúpeľne urobiť špeciálne miesto na oddych

Samolepky na dlaždice vzor dlaždíc do kúpeľne modrý

Jeden z najľahších a najbežnejších spôsobov použitia samolepiek na dlaždice je ich nanesenie priamo na jednoduché alebo viac obkladov. Účinnú akcentovú stenu môžete vytvoriť iba pomocou niekoľkých nálepiek alebo prepracovať alebo osviežiť celú stenu.

Samolepky na dlaždice je možné použiť na vytvorenie úžasných stien alebo jednoducho ako dekoráciu steny prakticky v akejkoľvek miestnosti v dome, dokonca aj v kúpeľni.

Niektoré nálepky sú dokonca vyrobené z materiálov, ktoré sú antibakteriálne a odolné voči plesniam a dajú sa použiť vo vlhkých aj silne zahriatych priestoroch. Aj keď sú zvyčajne odolné voči teplu, nemali by sa používať na krby alebo v oblastiach s nadmerným teplom.

Nastavte kreatívne akcenty vo svojej obľúbenej farbe

Nálepka na dlaždice umývadlo do kúpeľne zadná stena modrý vzor

Samolepky sa bežne používajú na steny, ale aj na podlahy. Sú však vyrobené z rôznych materiálov a môžu mať rôznu hrúbku.

Nie všetky nálepky sú však vhodné na použitie na zemi. Preto je dôležité skontrolovať, či sú nálepky, ktoré zvažujete, vhodné na použitie na podlahu. Niektoré sú skutočne určené ako na podlahy, tak na steny.

Bez ohľadu na to, aký typ povrchu chcete aktualizovať, samolepky na dlaždice sú vždy dobrým nápadom, ktorý vám tiež umožní prejaviť svoju kreativitu. Ak si chcete kúpiť vysokokvalitné, ale cenovo dostupné samolepky a obrázky na dlaždice online, môžete sa na to spoľahnúť foliesen.de. Objednajte si správne nálepky pre svoj projekt a dajte svojim starým obkladom nový lesk!

Samolepky na dlaždice môžete tiež vylepšiť starú komodu alebo iný povrch

Samolepky na dlaždice starý vzor na vylepšenie komody