Domy pre mačky a psy – riešenie vybavenia pre vašich domácich miláčikov

domčeky pre mačky a psy predstavujú pohodlný biely podstavec

Domy pre psy a mačky: Riešenie vhodné pre domácich miláčikov pre vašich chlpatých priateľov

 Ja hovorím pes, ty hovoríš mačka. Odteraz začínajú hádky, odôvodnenia a ignorácia sa stupňuje do takej miery, že si nakoniec kladieme otázku, ako vôbec môžeme byť priateľmi. Potom je tu súťaž s väčšou agresivitou ako v prípade boja s ringom.

Začneme analyzovať psychologické aspekty, ktoré zdanlivo normálnemu a zdravému človeku pomáhajú vybrať si domáceho maznáčika, ktorý nám nie je preferovaný. Pri tom zvažujeme aj akýkoľvek strašidelný príbeh alebo folklór súvisiaci s týmto konkrétnym domácim miláčikom, pričom preháňame všetky jeho negatívne konotácie.

malé kráľovstvo, malé miesto v dome pre vaše obľúbené zviera

dom mačiek a psov vstavaný v bielom prevedení, mäkký

Tajne súhlasíme s niektorými obvineniami voči našim milovaným domácim zvieratám, ktoré považujeme za súčasť našich rodín. Nie ste trochu unavení z neporiadku, starostlivosti, zvieracích chlpov a ich odpadu? Domáce zviera niekedy potrebuje malé kráľovstvo, malé miesto v dome, kde všetko patrí iba jemu.

Pomocou niekoľkých trikov šetriacich priestor môžete vnútorný dom psa premeniť na priestorovo úsporný kútik, ktorý je taký krásny, že dokonca prinúti vašich známych pridať do svojho zoznamu ešte jedného domáceho maznáčika..

 Dom pre psov na zemi – vstavaný do schodiska

domy mačiek a psov majú nápadité vstavané schodisko

 Tradičné plávajúce schodisko postavené pod výklenkom vám dáva možnosť využiť nevyužitý priestor a prerobiť ho na zariadenie pre svojho milého, ale nadrozmerného psa. Vezmite si dvere na mieru, ktoré zodpovedajú interiéru miestnosti, do ktorej sa otvárajú, dajte pri vchode koberec vhodný pre domáce zvieratá a tento priestor na prenájom vhodný pre domácich miláčikov môže slúžiť každému domácemu miláčikovi, ktorý by rád žil vo vnútri.

 Bočný roh pre mačku

mačky a psy domy nápad spálňa moderný mestský štýl

Na prvý pohľad to vyzerá ako normálny nočný stolík, ale bližšia kontrola odhalí, že sa jedná o malú chatku pre vášho chlpatého priateľa, ktorý ako váš stály spoločník potrebuje byť stále pri vás.

V najvzdialenejšom bode od postele je okrúhly vchod / východ na chlpatom koberci, ktorý umožňuje vašej mačke mať vlastný byt a zároveň ľahký prístup k TLC (Tender Loving Care), ktorú potrebuje počas noci..

 Miestnosť na hranie (kúpeľňa) domček pre mačky a psy nápaditý kôš malý pohodlný

 Jedná sa o malú miestnosť, v ktorej majú domáce zvieratá vlastné zariadenie na kúpanie. Podľa vás zdieľanie kúpeľne so svojimi potomkami nefungovalo dobre. Nejako si nemyslíte, že je skvelé, keď domáci miláčikovia farbia hračky vášho novorodenca sobbermi vychádzajúcimi zvnútra. Domáce zvieratá majú prístup do chráneného vonkajšieho priestoru, ak nie sú zamknuté, kde môžu behať za vrabcami a chytať myši.

 Stravovacia stanica sa oslobodila od neporiadku

domčeky mačiek a psov nápadité krmivo

 Automatiky sú teraz v móde, ale ak ich chce váš maznáčik obslúžiť druhýkrát, zdá sa, že toho robíte veľa, potom sa cíti oprávnený získať druhú partiu..

Ako sami viete, môže to rýchlo viesť k poruche. Existuje mnoho podávačov, ktoré sú doslova nepriepustné a môžu poskytnúť dostatok vody pre vášho domáceho maznáčika a vyhnúť sa niektorým neočakávaným sprchám.

 Zálohovanie domácich zvierat: domy mačiek a psov nápadité priateľské domáce zvieratá

Aj keď váš maznáčik dosiahol vrchol a krízu stredného veku o piatich (päť a tridsať, ak počítame psie roky), stále to môže byť veľké staré dieťa. Vaša mačka možno nikdy nevyrástla zo zvyku odvíjať priadzu.

V takom prípade by ste vždy mali dieťa v dome. Udržujte drôty mimo ich cesty, chemikálie mimo ich dosahu a cennosti mimo dohľadu a domáceho maznáčika a všetky povrchy udržujte čisté, aby sa zabránilo šíreniu baktérií a iných choroboplodných zárodkov.

Ďalší príklad vstavanej psej búdy

domy mačiek a psov majú nápadité vstavané schody

Potom, čo sa vám podarí použiť tieto metódy vo vašej domácnosti, môžete zorganizovať stretnutie s mačkou a psom pre všetkých svojich priateľov. Je dobré, že máte domáceho maznáčika zaisteného, ​​pretože to môže byť zaujímavé. Scény z Looneyho melódií a Toma a Jerryho sa dajú hrať naživo priamo pred vašimi očami, ale to je všetko zo srandy. Aktualizovali ste voľne prístupný priestor vašich chlpatých priateľov a urobili ste z neho súčasť svojho PSČ.

Moderný, minimalistický mačací dom

Moderný nápad na stavbu domu pre mačky a psy     Kompaktná, mäkká chata pre vašu mačku dom mačiek a psov nápad malý moderný kompakt

Kovový domček pre psa

kompaktný dom pre mačky a psy

  Mäkká farebná chata pre vašu obľúbenú mačku  mačky a psy dom nápad tkanina červená ružová Pastelové farby a jemné textúry dom mačiek a psov nápad mäkká tkanina farebné

napísala a upravila Radomira