Moderné doplnky pre vašich miláčikov

Moderné doplnky pre vašich miláčikov biela mačka na spanie

Mnoho majiteľov domácich zvierat rád daruje svojim blízkym rôzne doplnky. Najlepšie zo všetkého je, že na trhu je množstvo doplnkov pre domáce zvieratá. Moderné stánky a ležadlá, samočistiace boxy – existuje veľa predmetov, ktoré môžu slúžiť aj ako doplnky pre domácich miláčikov a zaujímavé dekorácie.

Presne o tieto kúsky je reč.

Každý domáci maznáčik potrebuje v dome svoje vlastné miesto. Tento divan v tvare X je najlepšou voľbou pre mačku: rád by sa na ňom hral, ​​šplhal alebo zdriemol. Tiež vyzerá skvele v modernom dome alebo byte.

Moderné doplnky pre vašich miláčikov

Moderné príslušenstvo pre vašich miláčikov opakovane použitú lepenku

Ak vás baví nakupovanie predmetov z recyklovaných tkanín a máte radi zaujímavé geometrické vzory, určite by ste sa mali rozhodnúť pre túto geodetickú kupolu vyrobenú z recyklovanej lepenky. Vaša mačka by ju nepochybne milovala, pretože má pekné úkryty, kde môže spať.

Drevená guličková posteľ pre vašu mačku

Moderné doplnky pre vašich miláčikov drevená guličková posteľ

Títo majitelia domácich miláčikov, ktorí milujú inovatívne predmety a kúsky vyrobené z prírodných materiálov, by si okamžite všimli toto bambusové guličkové lôžko.

Poznámkový blok na stenu

moderný doplnok pre poznámkový blok vašich domácich miláčikov

Niektorí ľudia si myslia, že strácajú lásku k svojmu domácemu miláčikovi, pretože vo svojom dome stále škriabu každý kus nábytku. Tieto škrabance sú skvelou kombináciou vzhľadu a užitočnosti. Dokonale sa hodia k dreveným ozdobám a hravé mačiatka držia ďalej od vášho nábytku.

 samočistiaci box na odpadky

Príslušenstvo pre vaše domáce zvieratá samočistiaci pelech

Žiadna mačka nemôže byť šťastná bez svojej podstielky. Akonáhle sa naučí používať toaletu, očakáva, že bude vždy čistá a dobre uprataná. Táto samočistiaca podstielka môže byť perfektným darčekom pre vašu mačku.

Plastová červenohnedá búdka

Príslušenstvo pre váš domček pre domácich miláčikov

Mnoho milovníkov psov má chuť na moderný dizajn. Ručne vyrobené položky, ako sú červenohnedé stánky, majú zaujímavé tvary a sú vhodné pre stredne veľké psy.

Oddeľovač vyrobený z dreva

Moderné doplnky pre vašich domácich miláčikov drevené rozdeľovače

Tento cikcakový rozdeľovač je veľmi užitočný pre majiteľov psov, najmä rodiny s deťmi. Je to doplnok, ktorý sa veľmi pekne prispôsobí teplému, útulnému domu.

 Niečo výnimočné, ale priateľské k zvieratámModerné príslušenstvo pre vašich domácich miláčikov sklenený okenný záhradný plot

Drevené ležadlo na domáce zvieratá pripevnené na vonkajšie použitie

Moderné doplnky pre vašich miláčikov drevené podložky do postele    Pelech pre psa s mäkkou podložkouModerné doplnky pre vašich miláčikov gauč divan gauč