Originálny mačací nábytok – doprajte svojej mačke viac zábavy a pokoja!

mačací nábytok príborník na stenu

Neuveriteľný mačací nábytok, ktorý urobí vašej mačke radosť

V dobrej nálade alebo nie, milujeme mačky. Je to pravda? Postava, ktorá sa neustále mení, je to, čo mnoho ľudí na týchto zvieratách miluje. Len s ich obrázkami a videami, ktoré s nimi urobíte, dosiahnete veľký úspech.

Posledné menované sa im páčia tisíckrát a sú zdieľané aj na sociálnych sieťach. Mačky nemusia byť ničím výnimočné. Si len sám sebou.

Ale každá zábava má svoju cenu. Mačky nám môžu pri hraní zničiť aj nábytok. Najlepším spôsobom, ako sa tomu vyhnúť, je mať svoje vlastné. Preto je nábytok pre mačky dôležitý. Verte nám, aj mačky majú chuť. Nábytok pre mačky musí byť dostatočne atraktívny a hravý, aby upútal pozornosť malých zvierat.

Elegantný integrovaný odpadkový box

otvory pre príborník pre mačací nábytok

Predovšetkým musia byť dobre prispôsobené návykom našich domácich miláčikov. V prvom rade by nábytok pre mačky mal ponúkať možnosť, aby si naň mačky mohli nabrúsiť nechty. Žiadny z kúskov by nemal byť výnimkou. Navyše by mali byť vyrobené z materiálov, ktoré akosi aj po tomto úkone vyzerajú viac -menej dobre. To je také dôležité, pretože nábytok pre mačky bude potom nakoniec doma. Nechcete predsa vidieť ležať škaredé kúsky, však?

Kvalitný mačací nábytok je drahý, ale stojí za to. Sú súčasťou výchovy. Vytvorili ich dizajnéri a tiež pedagógovia zvierat. Pomáhajú vám urobiť z každodenného života s mačkou čisté potešenie.

Vtipná chatka so žraločími mačkami

mačací nábytok mačací dom plstená ryba

Nábytok s integrovaným vybavením pre mačky

Hranice medzi ľudským a mačacím nábytkom sa niekedy stávajú nejasnými. Kombinujú ich dizajnéri. Nakoniec prídu na rad praktické a ergonomické riešenia. Môžete integrovať miesto na bočnom stolíku pod sklom alebo na pohovke, kde si mačka nájde svoje najlepšie miesto. So správnym materiálom a správnymi vzdelávacími metódami sa tam dostane.

Mačky sa rady skrývajú kdekoľvek

nočný stolík pre nočný stolík nočný otvor pre konzolu

Ďalším nábytkom tohto typu sú police a skrine, ktoré sa používajú vo vnútri pre mačky. S vhodnými otvormi im umožníte ľahký vstup a výstup. Mačky sa radi schovávajú na tmavých miestach. Budú tam radi tráviť čas.

Maloformátový nábytok

Môžete tiež urobiť malú napodobeninu kusu nábytku, ktorý mačky milujú. Môže to byť malá posteľ, ktorá vyzerá rovnako ako skutočná ľudská posteľ. Vyrobte si na ňom aj vhodné prikrývky.

So sviežou vôňou bude priťahovať zvieratá

mačací nábytok mini posteľ mačacia posteľ

Horolezecké stanice

Mnoho nábytku pre mačky slúži aj ako lezecké stanice. Mohol by to byť prepracovaný mačací strom, ale existuje mnoho ďalších nápadov, napríklad vo forme policového systému. Lezeckú stanicu postavíte na stenu, strop alebo okolo stĺpa. Vďaka svojim prirodzeným inštinktom mačky aj tak vstávajú. Našťastie, napriek takýmto horolezeckým staniciam, ani raz nebudete používať svoju skriňu! Nebola by to dobrá skúsenosť!

Vytvorte pre svojich blízkych nádherné horolezecké kráľovstvo

drevený rebríkový nábytok pre mačku

Chladný stojan na kvety v minimalistickom štýle s integrovaným domčekom pre mačky

mačací nábytok stojan na kvety dom pre mačky

Regál vhodný pre mačky

regály na knihy pre mačací nábytok

Ratan je ideálny na šlofíka

mačací nábytok konferenčný stolík ratanový krycí sklo

Čistý relax

mačací nábytok závesné schody drevené laná

Môj dom – moja pevnosť!

nábytok pre mačky drevená rúra vyhrievanie postele pre mačky

Farebné vajíčkové domčeky pre vaše roztomilé mačičky

mačací nábytok vajíčko pre mačku

Prestávka pod kreslom

mačací nábytok mačacie lôžko skrývajúce sa kreslo

Takže sa cítite v teple a bezpečí

nábytok pre mačky kožušina pre mačku

Užite si voľný čas vo dvojici

hojdací stôl pre mačky drevená posteľ pre mačky

Hrať a spať, spať a hrať

mačací nábytok nástenný dom schody

Toto je najlepší spôsob, ako nabrúsiť nechty

mačací nábytok mäkká podložka na poškriabanie nechtov