Psie maškrty: druhy maškrtiek a ich výhody

"Pes je najvernejším priateľom človeka"

Každý z nás počul, že pes je najlepší priateľ človeka! Jeho vernosť, inteligencia, oddanosť a náklonnosť sú nám všetkým dobre známe a neskutočne obohacujúce. Majitelia psov to predovšetkým dokazujú a môžu povedať áno. Ďakujem vám za to najlepšie s dobrou starostlivosťou, dlhými prechádzkami a dostatočnou náklonnosťou. Stále je však možné urobiť niečo viac, a to dať psovi špeciálnu pochúťku so psími pochúťkami. Aj my ľudia si radi doprajeme niekoľko občerstvenia. Doprajte svojmu psovi teda malú pochúťku okrem bežného jedla, ako odmenu za tréning alebo ako špeciálnu zábavu pri žuvaní. Pamlsky pre psy majú množstvo výhod a chceli by sme tu pre vás uviesť tieto a niektoré druhy maškrtiek.

zdravé maškrty a maškrty pre psa

Psie lahôdky podporujú starostlivosť o chrup

Pretože pravidelné čistenie zubov psa zvyčajne nie je možné, žuvačky podporujú čistenie zubov. Existujú špeciálne vyvinuté výrobky, ktoré zabraňujú tvorbe usadenín a spomaľujú tvorbu zubného kameňa. Pri výbere takýchto žuvacích predmetov je dôležité zabezpečiť, aby mali správnu veľkosť. Pamlsky by mali byť dostatočne veľké, aby dobre zapadli do úst zvieraťa, a nie príliš malé, aby ich hneď neprehltlo.

Práca pre vášho štvornohého priateľa

Žuvačky nie sú len obyčajným krmivom pre psov, ale predstavujú tiež druh povolania pre vášho psa. Lekerlis, ako sú žuvacie kosti, sa používa vtedy, ak chcete, aby bolo vaše zviera hravým spôsobom šťastné a keď chcete uľahčite krátke odlúčenie alebo ak si chcete na chvíľu oddýchnuť. Lahodné krmivo pre psov uspokojuje prirodzenú potrebu zvieraťa žuť, masíruje ďasná a posilňuje žuvacie svaly. Od mäsiara by ste opäť nemali dostať kosti príliš veľké alebo čerstvé. Na tento účel je vhodnejšie tvrdé teľacie alebo bravčové uši, jahňacia alebo volská pizza.

rôzne maškrty pre psov

tréningová odmena so psími maškrtami

Chutné odmeny a tréningové občerstvenie

Chutná pochúťka povzbudí každého psa k ďalšiemu výcviku. Aby bolo psovi jasné priame spojenie, treba akciu ihneď podať. Dobre zabalené psie maškrty sú ideálne na prechádzky. Majú však veľmi vysoký obsah kalórií a mali by ste ich používať striedmo. Existujú tiež niektoré, ktoré váš pes nesmie jesť, ako sú paradajky, hrozienka a hrozno.

Viac vhodných a skvelých žuvacích predmetov pre svojho milovaného štvornohého priateľa nájdete na www.hunde-kausnacks.de. Môžete si ich tiež rýchlo objednať online. Teraz sa rozhodnite, s akými maškrtami chcete svojmu psovi dopriať potešenie zo žuvania a zároveň zaistiť jeho dobrú ústnu hygienu. Užívajte si dobré chvíle so svojim štvornohým priateľom aj naďalej.

psie maškrty pre najlepšieho priateľa

maškrty a maškrty pre psov