113 Pusula Dövme Tasarımları Yolunuzu Bulmanıza Yardımcı Olacak

Pusulanız, hayat denen dolambaçlı yoldaki yolculuğunuzda size rehberlik edecek yol gösterici ışık olsun. Akıllı telefonun icadından önce pusulalar yön yönlendirmesi için kullanılıyordu. Bir pusula dövmesi, rehberliği, yönü ve zor zamanlardan ve fırtınalı sulardan geçme isteğini temsil eder. Bu yayında, internetteki en iyi pusula dövmelerinin bir listesini derledik.

pusula-dövmeler

Göğüs Pusulası Dövmesi

Bir dövmenin bu mutlak güzelliğine bakmaz mıydınız? Bu adam belli ki pusulasını kalbine yakın tutuyor. Dedikleri gibi, kalbinizin pusulasına rehberlik edin ve asla kaybolmayacaksınız. Kalbinin istediğini yap ve sen de doğru yolda olacaksın diyor. Bu dövme bunu güzel bir şekilde temsil ediyor ve sanat eseri olağanüstü. Pusula çok detaylı ve bastırılmış renkler ona antika bir his veriyor. Cildi yırtan pusula güzel bir efekt ve ana konuyu gerçekten hayata geçiriyor.

Kol Pusula Dövme

Bu tam kol, mütevazi pusula etrafında temalı. Bu adam kolunda bu kadar çok pusula varken asla kaybolmaz. Onu ormana gönderin ve her zaman evinin yolunu bulacaktır. Ev nerede olursa olsun. Kimisi evin kalbinin olduğu yerdir der, kimisi evin başını koyduğu yerdir der..

Omuz Pusulası Dövmesi

Bu, benzer temalar kullanarak vücudun bir bölümünden diğerine zahmetsizce aktarılan ilginç bir dövmedir. Pusulanın takılı olduğu ip omzuna oturur ve yuvarlak dövmelerin omuzda ne kadar iyi durduğunu görebilirsiniz. Çok fazla ince detayı olan karmaşık bir dövme ve bu adam dövmesini iyi seçmiş. Bu çocukta yetenek var.

Biceps Pusula Dövmesi

O pazıları esnet ve güzel pusulanı göster. Ayrıca yırtıcıları caydırmak için bir kendini savunma mekanizması olarak da kullanılabilir. Herhangi bir durumda kendinizi tehdit altında hissettiğinizde, rahatsız eden tarafın yaklaşmasını bekleyin ve ardından bam. Silahları kır. Silah derken biceps’i kastediyorum. Hiçbir şekilde gerçek bir silahı kamçılamamalısınız. Dövmeli pazı yeterli olacaktır. Suçlunun kafası o kadar karışacak ki ne yapacaklarını bilemeyecekler. Dövmeler sadece vücut sanatından daha fazlası olarak kullanılabilir. lütfen beni ciddiye almayın.

Önkol Pusula Dövme

İşte bir pusulanın başka bir ana örneği. Sanat eseri parlaktan başka bir şey değildir ve mavi ve altın birlikte çarpıcı bir renk kombinasyonudur. Sanatçı, derinlik yaratmak için çeşitli derecelerde nesneler ve dokular kullanmıştır. Dövme gerçekten canlanıyor ve cildin ortaya çıkıyor. Hiç ıslak buğday bix yemeyin dediğini duydunuz mu? Pusulada kuzeyi, güneyi, doğuyu, batıyı hatırlamanın bir yolu. Pusula üzerindeki yönleri hatırlamanın özel bir yolu var mı? Sizden haber almak isteriz. Yorumlar kutusunda bize ulaşın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Sırt Pusulası Dövmesi

Alev alev yanan mavi midye beni korsan! Bu çılgın, denizcilik dövmesine bir bakın. Açık denizler akıyor. Böyle bir durumda ne yaparsınız? Sana ne yapman gerektiğini söylüyorum. Daha sakin sulara ulaşana kadar yelken açmaya ve fırtınayı atmaya devam edersiniz. Hayat kolay değil, kötü zamanlarda sebat etmek güç ve dayanıklılık gerektirir ve gerçekten akışa ayak uydurmanız gerekir. Hayat pusulasının büyük mıknatısıyla savaşmayın. Hayat denizinde akıntıya karşı yüzmeyin. Akışla git, kalbinin pusulasındaki mıknatısı takip et. İçgüdülerinizi dinleyin ve asla yanılmayacaksınız çünkü evren size tam olarak ihtiyacınız olanı ihtiyacınız olduğunda verir. Tek ihtiyacın olan biraz inanç ve iyi olacaksın. Güven Bana

Suluboya Pusula Dövme

İşte bir pusula dövmesine yeni bir bakış. Sıkı çizgiler ve gevşek renkler gerçekten birlikte uyum içinde çalışırlar, ancak çok farklıdırlar. Tıpkı hayatın birçok yönü gibi. Denge için her zaman Ying ve Yang’a ihtiyacınız var. Her şeyin fazlası iyi bir şey değildir. Örneğin muzları alın. Muz yemek için lezzetli ve sağlıklıdır ancak çok fazla yerseniz yanaklarınızı tutarak tuvalete koşarsınız. Yüzündekiler de değil. ne dediğimi biliyorsan.

Çiçekler ve Pusula Dövmesi

Şüphe duyduğunuzda, bazı çiçeklerle baharatlayın. Pusula dövmesinin etrafındaki biraz eski çiçekleri kim sevmez ki? Her zaman bazı yunuslar veya yıldızlarla karıştırabilirsiniz. Gökyüzündeki konumlarına göre rotanızı çizdiğinizi temsil eden yıldızlar ve yıldızlarınız hizalandığında, bir dövme sandalyesinde oturuyorsunuz, yarısı viski dolu, bir pusula ve yıldız dövmesi yaptırıyorsunuz. Dövmelerin güzelliği budur. Bir anda ortaya çıkabilirler. Sanat, yaratıcının zihninden gelir ve tuval herhangi bir zamanda Walz’a girebilir, aşağı inip hadi gidelim diyebilir. Bu durumda sihir.

Mandala Pusula Dövmesi

Herkes iyi bir mandalayı sever. Herkes iyi bir pusulayı sever. Neden ikisini birleştirip süper bir dövme yapmıyorsunuz? Travelling Wilburys gibi seçkinlerden oluşan bir grubu andırıyor ya da onun gibi bir şey. Sanki Tabacco ve Aesop Rock bir grup oluşturmuş ve onu kesinlikle öldürmüşler. Elinde sabah kahvesiyle ilk sigaranı yakmak gibi. Sadece işe yarıyor bebeğim. Bu adam balo için bir tarih bulmakta zorlanmayacak. Göz kırp, göz kırp, eğer sürüklenmemi yakalarsan.

Uluslararası Gezgin

Bir kişinin dünyayı dolaşırken pusula görevi görmesi için bir alete veya cihaza ihtiyacı vardır. Hayır! Artık değil. GloboTrot Body Tattoo Traversing Inc Makinesini tanıtmaktan mutluluk duyuyorum. Navigasyon için kullanılan tüm yüksek teknoloji aletlerinizin yerini alacak bir dövme. Tek yapmanız gereken yerel dövme sanatçınıza gidip dövme ve pusula olarak dünyanın bir haritasını almak. Tam orada kendini keşfetme yolculuğuna başlamak için ihtiyacın olan her şeye sahipsin. Ama bazı insanlar o kadar kaybolmuş ki pusuladan biraz daha güçlü bir şeye ihtiyaçları var. Belki düz bir viski, sonra da dövme haritasına bakan pusula şeysi. Dünyayı dolaşmanın daha iyi yollarını biliyorsanız, yorum kutusunda bize ulaşın. Konuyla ilgili düşüncelerinizi duymak isteriz.

Kuş Pusulası Dövmesi

Pusulalarınızın etrafına çiçek almaktan sıkıldınız mı? Eh, başka flora ve fauna mevcut. Örneğin bu güzel kuşu ele alalım. Kim güzel bir kuş? Bu kuş güzel yeşil tüyleriyle ve belli ki doğru yöne gidiyor. Pusulayı takip ediyor. Bu kuşun dişi olduğunu varsayalım, çünkü posta kuşu hiçbir zaman yönleri öğrenemez. bu arada şakaydı.

Aksiyon Çekimi

Bana iyi bir aksiyon çekimi seviyorum ve bu bir hayal kırıklığı değil. Sanatçı tam uçuş modunda ve tüm dikkati eldeki görevde. Sandalyedeki delikanlı yerinde ve derisini delen iğneleri ışık hızında almaya hazır. İğnenin delinmesinin ardından, mezarına kadar yanında olacak bir eser oluşur. Tabii beğenmezse ve lazer tedavisi olmazsa. Ama dövme sanatçısının gözlerine bakınca. Bence bu dövme bir kraker olacak ve güçlü bir lazer ışını yoluyla eterde kaybolmayacak..

Pusula Dövme Noktası Nerede??

Doğrudan dövme stüdyosu mankenine işaret ediyor. Taze mürekkep için sizi dövme stüdyosuna çağıran mıknatısı takip edin. Belki bir pusula dövmesi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Belki kuşlar veya çiçeklerle bir pusula dövmesi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ana şey, kalbinizin pusulasını takip etmektir ve yolun her adımını size bildireceğinden ve karanlık zamanlarda ve önyargının olmadığı topraklara ışıkta size rehberlik edeceğinden. Vay! Geçmiş hayatımda bir tür şair-filozof olmalıydım. Bu metin tuhaf, belirsiz bir şekilde derindi..

Kafa Pusulası Dövmesi

Vay! Bu adam sert bir dövme meraklısı. Kendinizi sert bir dövme meraklısı olarak görüyorsanız, bize bir satır yazıp sahip olduğunuz en tuhaf dövmenin ne olduğunu söylemelisiniz. Aşağıdaki yorum kutusunda bize ulaşın.

Kulak Arkası Dövmesi

Tamam, bu listenin pusula dövmelerine adanmış olduğunu biliyorum ama sizi tahmin etmeye devam etmek için kulağın arkasına arsız bir gül attık. Bahse girerim, “Bu garip görünümlü bir pusula. Bu çok benzersiz. Aslında, gerçek kuzeyin hangi yönü olduğunu söyleme yeteneği olmayan bir çiçek. Pusula bunu belirlemek için bir şekilde manyetik kullanır ama benden alıntı yapma. Bağımsız bir düşünür ve öğrenen olun ve kendiniz için google’da aratın. Ben senin annen ya da arama motorunuz değilim.

El Pusulası Dövmesi

O el konuşabilseydi, bahse girerim anlatacak milyonlarca hikayesi olurdu. Tüm morluklara ve ne kadar büyük olduklarına bakın. El, yakaladığı birçok hamburger ve biranın hikayesini, kaç yüze yumruk attığını ve sahibinin haftalık olarak ne sıklıkla mastürbasyon yaptığını anlatırdı. Gece geç saatlerde dövme stüdyosuna yapılan gezilerin hikayesini, sahibine ulaşamayacak kadar sarhoş olduğunu anlatacak ve evinin yolunu bulmak için bir pusula dövmesi yaptıracak aydınlığa sahip olacak. Giysilerine iğne saplayan vızıldayan bir makine tarafından işkence görme hikayelerini anlatırdı..

Antwoord ölmek

Hey millet, bu ünlü kişinin dövmesi var, bu yüzden havalı olmalılar. Jk. Elbette bir ünlünün bir tane olsun ya da olmasın havalılar. Havalı insanların dövmeleri olduğu sayısız kez belgelendi. Açıktır ve söylemeye gerek yoktur. Eğer bir dövmeniz yoksa ve bunu okuyorsanız, şimdi bir dövme yaptırmalısınız. Belki bir pusula ya da bunca zamandır havalı olmadığın ve bunu telafi etmen gerektiği için havalı diyen bir dövme..

Pusula ve Çapa Dövmesi

Klasik ikili. Hayatın açık denizlerinde yelken açarken ihtiyacınız olan iki şey. Bu araçlar, başarılı ve güvenli bir tekne gezisi için çok önemlidir. Çapa, bir balık sürüsüne geldiğinizde bu mekanizmayı denize atmak ve tekneyi durdurmak için kullanabileceğiniz için harikadır. Bu, oltanızı atmanıza ve büyük bir balık yakalamanıza izin verecektir. Pusula, hayat dediğimiz bu şeyde istikametli yolculuğunuzda size rehberlik edecek. Sadece bir dövme. bence değil.

Göğüs Pusulası Dövmesi

Bu dövmede cidden güzel ve düzgün çiçekler var. Dövme sanatçısı bu konuda olağanüstü bir iş çıkardı. Bu adamın göğsünü gerçekten vurguluyor ve elli kat daha iyi görünmesini sağlıyor. Pusula, genel motif üzerinde iyi çalışan güzel ve basittir.

Sanatçı İş Başında

Üstadın muhteşem bir aksiyon karesi daha. Gördüğünüz gibi eldiveni takılı ve işini yapmaya hazır. Dövme sanatçıları, endişelendiğim kadarıyla yeterince tanınmaz. Bir günü hak ediyorlar ve herkes işten ve ücretsiz dövmelerden bir gün izin alıyor. Ama sanırım dövme sanatçıları, tüm ücretsiz dövmeleri verecekleri için yapmazlardı. Sadece mükemmel bir dünyada.

Yan Vücut Pusula Dövme

Biraz seksi bir şey istiyorsanız, yan vücut dövmesine gidin. Kıyafetlerini alacak şanslı kişiye açıklanacak. Güneşli bir yerde yaşıyorsanız, her zaman kırbaçlayabilirsiniz. Yan vücut dövmesiyle sahildeki insanları etkileyin.

Gül ve Pusula Dövmesi

Tüm bunların anlamı ne? Çiçek ve pusula birlikte çok fazla dövme yapıyor. Kalbinizin pusulasını takip ettiğinizde çiçek açacağınız anlamına gelebilir. Belki de aşkların pusula yönüne ve çiçeklerin büyüdüğü yöne doğru büyüdüğü anlamına gelir. Ya da sadece birlikte havalı görünüyorlar. Asla bilemeyeceğiz. Ama sebep ne olursa olsun, olayların büyük şemasında alakasız.

Boyun Pusulası Dövmesi

İşte pusulaya ilginç bir bakış. Tasarımda oldukça basit, ancak hacimler konuşuyor. Basit çizgi çalışması ve ilginç renk, küre ve pusulanın seyahat çağrışımlarına sahipken, dövmeyi kalıcı bir şekilde hayata geçirir..

Bilek Pusula Dövme

İşte onun pusula dövmesiyle eşleşen güzel. Bu çift ne kadar kaybolsalar da birbirlerini her zaman bulabileceklerini söylüyor. Ne kadar tatlı! Siz ve eşiniz hangi eşleşen dövmeleri alırdınız? Yorum kutusunda bize ulaşın çünkü bilmek isteriz. Ortağım ve benim gökkuşağı üzerinde sörf yapan ters tek boynuzlu atlarımız var. Sarhoş ve sıkılmış olmamız bir şey ifade etmiyor.

Dövme Bakımı

Dövmenizin bakımı çok önemlidir. Dövmenizi alır almaz, sanatçıya nasıl bakım yapacağını sormalısınız. Bu bilgiyi size aktaracak en iyi insanlar onlar olacaktır. Aksi takdirde internetten araştırabilirsiniz. Dövme bakımı oldukça kolaydır. Kabuk iyileşene kadar sudan uzak tutmanız gerekir. Ayrıca kabukları nemli tutmanız gerekir, böylece soyulmaları ve değerli mürekkebi yanlarına almaları gerekir. Temiz ve kirden, kirden ve enfeksiyondan uzak tutun.

Bacak Pusulası Dövmesi

Pusula gül tarafından kapatılıyor. Yolda kanlı bir çiçek varsa kadranı nasıl göreceksin? Hiç bir anlamı yok. Bu adamın gerçek kuzeyi görebilmesi için pusulasına bazı kadranlar takması gerekiyor, yoksa kaybolacak..

Gerçekçi Pusula Dövmesi

Bu dövme mutlak bir yırtıcıdır. Yakından bakarsanız, ne kadar ayrıntı ve çizginin dahil olduğunu görebilirsiniz. Tamamlanması çok uzun ve sandalyede saatlerce sürerdi. Bu, sanatçının odaklanma ve böylesine harika bir sonuç elde etme yeteneğinin bir kanıtıdır..

Denizcilik Teması

Denizcilik teması uzun zamandır dövmelerle ilişkilendirilmiştir, çünkü Donanmadaki denizciler biraz mürekkep yaptırmak için bir tutkuya sahiptiler. Orada geçirdikleri zamanın bir hatırlatıcısı olarak limandan limana gittiklerinde genellikle dövme yaptırırlardı..

Umarım sorunsuz bir şekilde listenin sonuna kadar yolunuza devam etmişsinizdir. Listede, yıllar önce James Cook’u Avustralya’ya götürmeye yetecek kadar pusula vardı. Yeni bir dövme havasındaysanız, hayatta yolunuzu asla kaybetmemek için bir pusula almayı düşünebilirsiniz. Çiçeklerin pusula ile iyi gittiği listeden de anlaşılacağı gibi. Her zamanki gibi, dışarı çıkıp yeni bir dövme yaptırmak için listeden biraz ilham aldığınızı umuyoruz..