115 Güçlü ve Kutsal Ankh Dövmeleri

Bu tür dövmeler muhteşem ve gizemlidir ancak arkalarında çok fazla anlam vardır. Ankh dövmeleri bolluk ve yaşam gibi şeyleri temsil eder. Bolluk tüm insanlık ve doğa ile ilgili her şey için mevcuttur. Hayatı oluşturan tüm unsurların bir araya gelmesidir. Ankh’ın farklı şeyler ifade eden parçaları var. Tepede, güneşin dünya ufkuyla birleştiğinde sembolü olan bir halka vardır. Güneş ve dünya arasındaki birlik, dünya için büyük bir anlaşmadır. eski Mısır zihniyet. Tarih bize Mısır topraklarında güneşin her zaman tatlı bir şekilde toprağı öptüğünü ve bunun toprağa bereket getirdiğini anlatır. Mısır’da, toprak, su ve güneşi içeren birkaç nedenden dolayı yaşamın gelişeceği vaat ediliyor. Sembol kutsaldır çünkü eski Mısır tanrıları olan İsis ve Osiris arasındaki birliği temsil eder. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok harika seçeneğimiz var ve sevdiğiniz bir şeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu Güçlü ve Kutsal Ankh Dövme Tasarımlarına göz atın.

Basit Üçüncü Göz

Bunun gibi basit bir tasarım sadeliği ile özeldir. Siyah beyaz ve abartılı bir şey değil.

ankh-dövmeler

Daha Koyu Tasarımlar

Bunun gibi bir kol tasarımı karanlık ve tehlikelidir. Herkesin denemek isteyeceği havalı bir görünüm.

Harika Görüntüler

Bu, çoğundan biraz farklı ama aynı derecede yaratıcı. Her yere yerleştirebileceğiniz küçük bir tasarım arıyorsanız, bu sizin için olanıdır..

Eritme Tasarımları

Bu semboller, güçlü oldukları için bir nedenden dolayı karanlık ve gizemli olarak görülüyor. Üçüncü gözün detayını seviyoruz çünkü o kutsal ve güzel. Daha koyu bir sembol arıyorsanız, bu sizin için olanıdır..

Biraz Renk Ekle

Bu küçük bir tasarım ve renkli parlak bir tasarım. Deneyin ve ne kadar sevdiğinizi görün.

Basit Bir Söz

Bu, omurgaya iyi oturan hassas bir tasarımdır. Basit ve güzel bir şey istediğinizde, gidilecek stil budur. İçinden küçük parçalar sarkan bir avize gibi.

Çiçek Tasarımları

Bu muhteşem tasarımın üstünde ankh sembolü olan bir dizi çiçek var. Basit ana hatlar ama narin, zarif ve güzel. Çok büyük bir dövme de değil, mükemmel bir beden.

Göğüs Dövmeleri

Göğsün ortasına oturan büyük bir dövme. Tüm ana semboller buradadır ve bunlarla doğrudan bağlantılıdır.

Mücevherli Tasarımlar

Böyle havalı bir tasarım sizi özel hissettirecek.

Altın Seçenekler

Dövmeyi gerçekten öne çıkaran parlak ve cesur renklere sahip çarpıcı bir tasarım.

Dövme Ne Anlama Geliyor??

Mısır Ankh dövmesi tamamen yeniden doğuş ve yaşamla ilgilidir. Mısırlılar onu kadın ve erkeğin birliğini, yeniden doğuşu ve sonsuz yaşamı temsil etmenin bir aracı olarak kullandılar..

cesur ve güzel

Stili tamamlayan çok sayıda düz çizgiye sahip çarpıcı bir tasarım. Kesinlikle seveceğiniz türden bir görünüm.

Üçüncü Göz

Üçüncü Göz, Ankh dövmesiyle iyi giden harika bir dövmedir. Bu, bir manşon tasarımı olarak iyi çalışacak oldukça büyük bir tasarımdır. Ankh dövmesiyle kullanabileceğiniz bir sürü farklı unsur var, bu sadece bir fikir.

Dövmenizi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Dövme yaptırmak, özellikle ilkinizse, heyecan verici bir zaman olabilir. Dürüst olalım, ne zaman yeni bir dövme yaptırsak heyecan verici bir an oluyor. Dövmenizi yaptırmadan önce bilmeniz gereken şeyler var, asla acele etmeniz gereken bir şey olmamalı. Dövmeni sonsuza kadar sevebilmek istiyorsun, bu yüzden ödevini yapmak önemli. Bu heyecan verici zamana hazırlanmanız için bazı ipuçlarımız var. Unutmamalısın ki sadece sana bir sanat eseri değil, vücuduna kalıcı bir şey de koyuyorsun. Ne istediğinizi düşünmek için birkaç dakikanızı ayırmak istiyorsunuz..

İşte dövmeniz hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey:

Dövmenizi Hafife Almayın

Vücutlarına ne koyduklarını pek düşünmeden birbiri ardına dövme yaptıracak insanlar var. O kadar çok alacaklar ki, onlarla ne yapacaklarını bilemeyecekler ya da daha sonra kaldıracaklar. Bu yüzden gençler asla dövme yaptırmamalıdır çünkü gençken dövme için seçtiğiniz şeylerin yetişkin olarak hala mutlu olacağınız bir şey olması pek olası değildir..

Dövme yaptırmaya gelince, istediğiniz tasarımı düşünmek istersiniz. Dövme yaptırmak için acele etmeyin, kararınız hakkında uzun uzun düşündüğünüzden emin olun. Araştırmanızı gerçekten yaparsanız, sonsuza kadar seveceğiniz bir dövme yaptırabilirsiniz. Tavsiye edeceğimiz bir şey, herhangi bir kişinin adını vücudunuza koymaktır. Bu seçimin arkasında pişmanlık olduğu sık sık olur. Özellikle erkek arkadaşınızın adını vücudunuza dövme yaptırıyorsanız. Romantik görünebilir, ancak birçok kez insanlar ayrıldı ve sonrasında bununla ne yapacaklarını bilmiyorlar. Bu sadece ilerlemeden önce düşünmeniz gereken bir şey. Çocuğunuzun adını veya annenizi vücudunuza koymak iyi olabilir, ancak başkalarını iki kez düşünün. Bir dövmeyi her zaman sildirebilirsin ama bu pahalı ve acı verici.

Sanatçıyı Araştır

Lütfen ne yaparsanız yapın, size dövme yapacak kişiyi araştırın. Tüm sanatçılar eşit yaratılmamıştır ve size dövme yapacak birini seçmeye gelince, profesyonel ve saygın birini bulduğunuzdan emin olmak istersiniz..

Dövmesi olan insanları tanıyorsanız ve onları seviyorsanız, onlara dövmeyi kimin yaptığını sorun. Diğer insanların dövmeleri, iyi oldukları sürece en iyi reklamdır. Bu, dövme arayan biri için harika bir başlangıç. Instagram’da dövme sanatçılarını görebilir ve hayran olduğunuz birini bulursanız oradan başlayabilirsiniz. Tüm çalışmalarını Instagram’da görebilir ve hatta incelemeleri görebilirsiniz..

Bir sanatçı ile randevunuzu almadan önce birkaç soru hazırlamalısınız. İlki şöyle olmalı: Aradığınız dövme seçtiğiniz sanatçıyla uyumlu mu? Örneğin, portre yapmak için yalnızca karikatür tasarımları yapan bir sanatçıyı işe alırsanız, sonuçlardan memnun kalmayabilirsiniz. Kiraladığınız sanatçının, aradığınız dövme türünde biraz deneyimi olduğundan emin olun..

Sahip olmanız gereken diğer sorular, depozito gerekli mi? İptal politikası var mı? Sanatçı nasıl çalışır? Dışarıda popüler sanatçılar varsa, o zaman aylarca rezerve edilebilecekleri gerçeğine hazırlıklı olmalısınız ve bir bekleme listesine girmeniz gerekecek..

Yetenekli ve profesyonel bir sanatçı, randevu ayarlamadan önce istediğinizi dinleyecek ve dövmeyi tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Birlikte çalışırsanız, istediğiniz dövmeyi yaptırmanız olasıdır..

Sanatçının Güvenlik Önlemlerini Kullandığından Emin Olun

Bir sanatçı seçtiğinizde, yalnızca güvenlik önlemleri aldığından değil, tüm mağazanın da olduğundan emin olmak istersiniz. Yaşadığınız eyalete, il veya ülkeye bağlı olarak farklı gereksinimler vardır, bu nedenle yaşadığınız yerde hangi gereksinimlerin olduğunu kontrol etmeniz gerekebilir. Dükkan ve sanatçıların lisans ve sertifika sahibi olmasını gerektiren yerler var. Gittiğiniz mağazanın yürürlükteki yasalara uygun olduğundan emin olmak istersiniz..

Bir mağazanın doğru yasal gerekliliklere sahip olduğundan emin olmak için kontrol etmeniz gereken tek şey bu değildir. Tesisin kendisine bakmak istiyorsunuz. Temiz bir dükkan çok önemlidir çünkü dövmenizi nerede yaptırdığınız hakkında çok şey söyler. Pırıl pırıl temiz olduğundan ve hatta dezenfektan koktuğundan emin olmak istersiniz. Dükkanı ziyaret ettiğinizde, gördüğünüz aletlerin yanı sıra temiz sanitasyona bakın. Sanatçı, yepyeni tek kullanımlık iğneleri tam önünüzde açıyor olmalıdır. Mürekkep de önünüzde taze olarak hazırlanmalıdır. Oraya varmadan önce iğneleri açılmış herhangi bir yerden şüphelenin. Bunu senin önünde yapıyor olmalılar. Yeni dövmenizin açık bir yaraya sahip olmak gibi olduğunu ve enfeksiyon kapmanın bu kadar kolay olabileceğini unutmamalısınız..