145+ Sizi Memnun Edecek Güzel Kulak Arkası Dövmeleri

İnceliği seviyorsanız, kulak arkası dövmelerini seveceğinizden emin olabilirsiniz. Genellikle küçük ve incedirler ve gerçekten kolayca gizlenebilirler. Küçük dövmelerden hoşlanıyorsanız ve farklı bir şeyler arıyorsanız kulak arkası dövmelerini seveceğinizden emin olabilirsiniz. Benzersizdirler ve dövmeler için alabileceğiniz daha fazla imza stilinden biridirler..

Kulak arkası dövmeleri asi bir dövme şekli olarak kabul edilir. Bunun nedeni genellikle alanın biraz kötü görünmesidir, ancak aynı zamanda bunu kendinize saklamakla da ilgilidir. Sıçrama yaratmakla ilgilenmiyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Normalde saçlarını kulağının arkasına sıkıştıran biriyseniz, kulak arkası dövmesi tam size göre çünkü sanatınızı arada sırada gösterebilirsiniz..

gelince bir sonraki dövmeni seçmek, çok farklı seçeneğiniz var; neredeyse sonsuz görünüyor. Bir sansasyon yaratmak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla dövme var. Kelebekler, güzel çiçekler, geometrik tasarımlar, hayvanlar ve hatta tüyler gibi pek çok seçenek var..

Kulak arkası dövme yaptırmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Hep hayalini kurduğunuz dövmeyi bulmak için takipte kalın.

Aşağıda 145+ Kulak Arkası Güzel Dövmeler

  1. Çapa

Çapa her zaman dövmeler için popüler bir seçim olmuştur. Yelkene veya su ile ilgili herhangi bir şeye ilginiz varsa, bu tasarıma bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

kulak arkası dövmeleri

2. Renkli Tüyler

Bu muhteşem dövmenin bazı güzel renkleri var. Renkler bu dövme tasarımının en iyi parçasıdır; onlar oldukça inanılmaz.

3. Kırmızı Göz

Farklı bir şey arayan biri için alışılmadık bir dövme. Daha keskin bir stiliniz varsa, bu sizin için dövme.

4. Kırmızı Tüy

Kırmızı ve Siyah her zaman harika bir renk kombinasyonudur. Renkler arasındaki kontrast gerçekten harika.

5. Bir Kılıç

Çizgi film kılıçları her zaman eğlenceli tasarımlardır. Eğer bir oyuncuysanız veya savaşçı unsurları seviyorsanız, o zaman sizin kadar eğlenceli bir tasarım isteyeceğinizden emin olabilirsiniz..

6. Çarpıcı Tasarımlar

Bu kelebek tasarımı gerçekten özel bir tasarımdır. Siyah ve beyaz tasarım her zaman zarif ve harikadır. Bu kelebeği seviyoruz çünkü biraz gizemi var.

7. Mavi Çiçekler

Kadınsı bir dokunuş istiyorsanız, çiçekler her zaman en iyi seçimdir. Bu dövmenin parlak mavisi gerçekten göz alıcı.

8. Pençe Baskıları

Hayvanları seviyorsanız, bu sevimli küçük baskıları seveceğinizden emin olabilirsiniz. Küçük pati izleri zarif ve gizlenecek kadar küçüktür.

9. Ayçiçeği

Ayçiçeği her zaman denemek için harika bir görüntüdür. Bu çiçekte tohumları pratik olarak görebilirsiniz ve parlak renkler gerçekten harika..

10. Bir Gemi

Çizgi film görüntüsü olan harika bir gemi tasarımı. Eğer bir korsansanız veya sadece deniz görüntülerini seviyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

11. Renkli Kuş

Harika bir renge sahip basit bir kuş tasarımı. Kuş tasarımı ile birlikte gitmek için harika bir renk grubu.

12. Ay Savaşçısı

Sailor Moon kedisinin harika bir görüntüsü ve çok şirin. Mor renk gerçekten türünün tek örneği.

13. Göz

Küçük ve benzersiz, basit bir göz tasarımı. Mavi göz gerçekten sıradışı.

14. Kurban

Bu dövme tasarımının çok fazla sembolik anlamı var. Manevi bir insansanız, nihai fedakarlığı simgeleyen bir dövmeyi seveceğinizden emin olabilirsiniz..

15. Noktalı Çiçek

Gölgelendirme nedeniyle gerçekten büyülü olan harika bir dövme tasarımı. Dövmeyi harika yapan şeyin bir parçası olan koyu rengi seviyorum.

16. Basit Çiçekler

Bazı güzel çiçeklerin basit, tasarımı. Soluk renkli büyük çiçekler.

17. Boya Tasarımları

Bu boya sıçramalarını, gerçekten benzersiz oldukları dövme tasarımında seviyoruz. Tavus kuşu tüyü gerçekten harika ve renkleri göz alıcı.

18. Orta Tasarımlar

Bu kulak arkası dövmesi muhteşem ve kulağın arkasına uyan çoğu dövmeden biraz daha büyük. Ama daha az güzel değil.

19. Tilki

Üzgün ​​küçük bir tilkinin tatlı dövmesi. Bu tilkinin kesinlikle en iyi tilki dövmesi olduğunu düşünüyoruz. Tatlı ve aslında yüzümüzü gülümsetiyor.

20. Pembe Gül

Gerçekten tatlı olan küçük bir gül. Basit bir şey arıyorsanız harika bir dövme.

21. Pembe Çiçekler

Pembe renkte muhteşem görünen muhteşem bir çiçek dövmesi. Bu, mini bir tabloya sahip olmak gibidir; bu muhteşem.

22. Ağaç Tasarımları

Bir ağacın basit bir silueti harika bir dövme yapar. Bir doğa aşığıysanız, tam da bunu temsil eden bir dövmeyi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Çok basit olmasını seviyoruz ama yine de güçlü bir dövme.

23. Kalp Atışı

Gerçekten şaşırtıcı ve eğlenceli görünen harika bir tasarım. Kalp atışı dövmesi, oradaki en popüler tasarımlardan biridir ve bu gerçekten büyülüdür..

24. Baş Harfler

Belki de sevilen birini kabul etmek istersiniz, bu eğlenceli bir dövme fikri. Büyük bir dövme tasarımı, ancak aradığınız buysa, o zaman harika bir tasarım seçimi.

25. Taç

Hayatınızın geri kalanında bir Kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız, bu dövme tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Hepimiz bazen kraliyet ailesi üyesi gibi hissetmeyi severiz ve bu böyle hissetmenin harika bir yolu.

26. Yarım Çiçek

Çiçekleri seviyorsanız, bu badas stilini seveceğinizden emin olabilirsiniz, bu seksi ve benzersizdir. Hepimiz bu siyah beyaz dövmeleri seviyoruz çünkü ona biraz karmaşıklık katıyorlar..

27. Kağıt Düzlem

Bu kulak dövmesinin arkasındaki tamamen sevimli. Eşsiz ve harika. Kulağın arkasında uçan tatlı dövmeyi seviyoruz. Muhteşem bir görüntü ve çok eğlenceli.

28. Yıldız Aşkı

Aynı zamanda çok eğlenceli olan basit bir dövme. Bazı dönen unsurları olan bir yıldız gerçekten eğlenceli bir yıldızdır..

29. Renkli Yıldızlar

İçlerinde bir sürü harika renk bulunan sade tasarımlar. Bütün bu yıldızlar boyundan aşağı doğru iner; sadece kulak arkasına takılmıyorlar.

30. Geometrik Tasarımlar

Rakamları seviyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz, bu gerçekten benzersizdir..

31. Eşsiz Tüyler

Çok muhteşem harika bir tüy, çizgiyi kesinlikle çekecek benzersiz bir tüy stili. Tüy kulağın şeklini takip eder ve özel bir dövme yapar..

32. Joker

Joker hayranıysanız, bu oldukça harika bir dövme tasarımıdır. The Joker’in genel alay konusu ve oldukça havalı bir tasarım. Bu çok havalı, oldukça kötü bir dövme tasarımı. Siyah ve kırmızı tamamen Joker’in görünüşüdür.

33. İsim

Sevilen birinin kulağının arkasındaki harika bir isim, sizi tüm hayatınız boyunca mutlu edeceğinden emin. En çok sevdiğiniz kişiyi seçin ve yazmaya başlayın. Sadece sonsuza kadar olduğundan emin ol çünkü dövme kesinlikle.

34. Havalı Tilki

Tilkileri seviyorsanız, bu tilkileri seveceğinizden emin olabilirsiniz. Sevimli ve çılgınlar ve çok eğlenceli bir dövme tasarımı.

35. Oklar

Basit ama özel bir anlamı olan harika bir dövme. Herhangi bir yöne işaret eden oklar, sahibine bir şey ifade eder.

36. Küçük Gül

Bu gül çarpıcı ve küçükken bile ayrıntılara sahip. Güllere karşı bir sevginiz varsa bu zarif tasarımı atlamayın..

37. Semboller

Çin sembolleri, onları nereye koyarsanız koyun gerçekten güzeldir.

38. Güvercin

Tüm hayatınız boyunca seveceğinizden emin olduğunuz harika bir dövme tasarımı.

39. Ay

Küçük bir tasarım arıyorsanız, bu küçük ayı isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Kulağın arkasına rahatça oturur ve saçlarınız aşağıdaysa, orada olduğunu bile fark etmezsiniz..

40. Yüzen Çiçekler

Bu muhteşem çiçekler gerçekten şaşırtıcı ve harika. detayı ve rengi seviyorum.

41. Yavru Kedi Aşkı

Bir kedinin bu taslağı tamamen sevimli. Eşsiz bir dövme istiyorsanız ve kedi sevginiz varsa, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

42. Basit Çiçekler

Kulağın arkasına rahatça oturan küçük bir çiçek.

43. Muhteşem Tasarımlar

Bu muhteşem bir çiçek tasarımının harika bir örneğidir. Ne kadar küçük ve muhteşem renklendirmeyi seviyorum.

44. Pembe Çiçek

Bu pembe çiçek kulağın biraz altında. Renk ve tasarım kesinlikle harika. Bir çiçek tasarımı arıyorsanız, bu sizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz..

45. Mor Çiçekler

Parlak mor sıçramaları olan harika bir çiçek tasarımı. Kesinlikle seveceğiniz harika bir stil.

46. ​​Büyük Çiçek

Gerçekten türünün tek örneği olan harika bir çiçek tasarımı. Papatyaları seviyorsanız bu tasarım tam size göre..