67 İlgi Çekici Tek Boynuzlu At Dövme Tasarımları

Tek boynuzlu at dövmeleri kaprisli, eğlenceli ve renklidir. Eğlenceli ve sevimliden biraz ürkütücüye kadar geniş bir diziyi sergileyen bulduğumuz çeşitliliği seveceksiniz..

onları kim giyer?

Tek boynuzlu atları tercih eden kesinlikle erkekler olsa da, tek boynuzlu atlar genellikle kadınlar tarafından imzalanır..

Genel renk paleti nedir?

Pasteller daha canlı renkler olduğu gibi oldukça popülerdir. Çeşitli maviler, morlar, pembeler ve kırmızılar göreceksiniz. Biraz sarı ve tabii ki siyah, beyaz ve gri ekleyin ve düz bir tek boynuzlu at rengine sahip olacaksınız..

genel yerleşim nerede?

Önkollar, bacaklar ve sırtlar genellikle en popüler yerleşimlerdir..

  1. Bu tek boynuzlu at, onu çevreleyen çok fazla renkle siyah renkte özetlenmiştir. Mavi ve mor tonları görüntüyü gerçekten öne çıkarıyor. Üçgen ilginç bir ek özelliktir ve beyaz yıldızlar tüm görüntünün biraz tuhaf görünmesini ve rüya gibi görünmesini sağlar..

99-unicorn-dövmeler

2. Bu örneğin daha çocuksu bir havası var. Yaratıcıdır ve birkaç farklı boyuta ve gölgelendirme düzeyine sahiptir. Seçilen renkler, genel çocuksu görünüme atfedilmeye devam eden spektrumun her yerinde..

100 tek boynuzlu at dövmeleri

3. Uçmak üzere olan bu tek boynuzlu ata bakın. Tehdit edici bir modda değil, daha çok heyecanlı ve hazır bir duruş, sırada ne varsa ona hazır..

101-tek boynuzlu at-dövmeler

4. Mavi, beyaz ve siyahın derin tonları bu görüntüde gerçekten kontrast yaratıyor. Çok fazla mürekkep, zaman ve çaba gerektirdi.

102-tek boynuzlu at-dövmeler

5. Bu şimdiye kadar gördüğümüz dostane yüzlerden daha tehditkar bir bakış. Baskın görünümü, şarj dörtnalasının arkasındaki dramatik gölgeleme ve renk gibi canlı ateşle geliştirilmiştir..

91-tek boynuzlu at dövmeleri

6. Şimdi “My Little Pony”yi anımsatan daha masum görünüme dönüyoruz. Gözler, masumiyet verecek şekilde gölgelendirilmiş ve seçilen renkler hafif ve neşeli.

92-tek boynuzlu at-dövmeler

7. Bu, tek boynuzlu atların yüzünün etrafındaki altın çerçeve içinde birçok ayrıntıya sahip ayrıntılı bir resimdir. Seçilen çeşitli renkler, tek boynuzlu atın asil bir tasvirini oluşturmak için birbirini dengeler..

93-tek boynuzlu at dövmeleri

8. Sanatçının bunu gölgeleme şekli, tek boynuzlu atın üç boyutlu görünmesini sağlar. Korna neredeyse vücuttan çıkıyormuş gibi görünüyor. Saçlar bile rüzgarda savruluyormuş gibi görünüyor.

94-tek boynuzlu at dövmeleri

9. Bu, arkasındaki mor ve pembe bulutla kurtarmaya giden görkemli, beyaz tek boynuzlu at ile muhteşem bir görünüm. Ana hatlarda ve at yüzlerinde çok fazla detay var. Elmaslar bile çok yoğun çaba harcadı.

95-tek boynuzlu at dövmeleri

10. Bu neredeyse bebek tek boynuzlu at gibi görünüyor. Yüzü çok tatlı ve kontrast onun daha genç özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Gölgelendirme, bu tasarım için gerçekten yumuşak bir genel görünüm yaratıyor.

96-unicorn-dövmeler

11. Bu renkli şaheser, pembe ve açık mavi ve yeşillikleriyle eğlencelidir. Oldukça detaylı ve iyi düşünülmüş.

97-tek boynuzlu at dövmeleri

12. Bu mükemmel bir geometrik tek boynuzlu at. Bu görüntüyle ilgili oldukça fazla ayrıntı olduğundan, montajı biraz zaman aldı..

98-tek boynuzlu at dövmeleri

13. Bu tek boynuzlu at biraz yıpranmış görünüyor. Sanatçı, bu hayvanın yaşam benzeri bir temsilini yaratan gölgeleme ile muazzam bir iş çıkardı. Çok renkli uçuşan saçlar, kulakların içindeki kırmızı, zıt sarı boynuz ve hatta mavi gözler güzel bir resim oluşturur..

9-tek boynuzlu at dövmeleri

14. Bu tek boynuzlu atın yelesi harika. Buradaki çizgi detayı gerçekten oldukça şaşırtıcı.

1-tek boynuzlu at dövmeleri

15. Sanatçının hayvanı konumlandırma şekli, sanki göğsünden fırlıyormuş gibi görünüyor..

2-tek boynuzlu at dövmeleri

16. Tüm gölgelemelerin ortasındaki beyaz çerçeve, güzel bir masumiyete sahipmiş gibi görünmesini sağlıyor..

3-tek boynuzlu at dövmeleri

17. Vay canına, burada çok fazla renk oluyor. Bu harika bir parça. Renklerin kullanımı, kontrasttaki varyasyonlar ve parçanın genel özü inanılmaz..

4-tek boynuzlu at dövmeleri

18. Bu, göz alıcı ve yaratıcı bir şekilde inşa edilmiş, ince ama güzel hazırlanmış bir tasarımdır..

5-tek boynuzlu at dövmeleri

19. Bu ustaca yapıldı. Korna, sayfadan kalkıyormuş gibi görünür ve şeritler rüzgarda esiyormuş gibi görünür. Tek boynuzlu atın burnuna konan küçük kelebeğe dikkat edin.

7-tek boynuzlu at dövmeleri

20. Bu çok cesur ve canlı bir parça. Yeşil gerçekten dışarı atlıyor ve oldukça iyi bir açıklama yapıyor. Çok parlak olduğu için muhtemelen oldukça yeni bir parça. Düşünceleriniz nelerdir?

8-tek boynuzlu at dövmeleri

21. Bunun hakkında durmadan konuşabiliriz. Ağaçtan başlayalım. Yaprakları çok güzel bir şekilde boyanmış gölgeleme ve kontrast derecelerine sahiptir. İçeride tünemiş baykuş, onu biraz huysuz gösteren benzersiz bir tasarıma sahiptir. Kuşlar kaprisli ve kaygısız görünüyor. Çiçekler tek boynuzlu atın etrafında dans ediyor gibi görünüyor ve tek boynuzlu atın kendisi kendinden emin ve eğlenceli görünüyor. Hayvanların hepsi sanki olacakları tahmin ediyormuş gibi ağacın dibine oturmuşken yerde de eğlenceli atmosfer devam ediyor. Her şey çok güzel akıyor ve tüm renkler çok estetik.

86-tek boynuzlu at-dövmeler

22.  Bu güzel parça gerçek sanatı temsil ediyor. Sıradan bir gözlemcinin kolayca gözden kaçırabileceği ama gerçek sanatçının gözden kaçırmaması gereken o kadar çok ayrıntı var ki. Bu resmin en sevdiğin yanı ne?

87-tek boynuzlu at dövmeleri

23. Tek boynuzlu atı çevreleyen çerçeve çok detaylı ve yapımı uzun zaman aldı. Parça tamamlanmadan önce muhtemelen birkaç kez sandalyede oturmak gerekti. Sanatçının bitirmeden önce yapması gereken birkaç aşama vardı. Sanatçı, gölgeleme ve kontrast ile muazzam bir iş çıkardı. Görüntü gerçekten ortaya çıkıyor.

88-tek boynuzlu at dövmeleri

24. El dövmeleri her zaman büyüleyicidir ve bu bir istisna değildir. Bunu tamamlamak için gereken beceri ve sabır bir tondur, kemiğe mürekkeple yazıldığı için muhtemelen acı verici olduğundan bahsetmiyorum bile..

89-tek boynuzlu at dövmeleri

25. İşte My Little Pony’nin başka bir sevimli tasviri.

90-tek boynuzlu at dövmeleri

26. Bu tek boynuzlu atın gökkuşağı rengindeki saçları gerçekten de görenleri şaşırtıyor. Sanatçı, mükemmel kontrast sağlayan yüz için gölgeleme rengi olarak pembeyi seçti..

10-tek boynuzlu at dövmeleri

27. Görünüşe göre bu adam biraz hasta hissediyordu. Gerisini boyar mısın yoksa olduğu gibi bırakır mısın?

16-tek boynuzlu at dövmeleri

28. Tek boynuzlu atın yüzünün olmaması ilginç. Bu muhtemelen tuval için önemli bir anlam taşır. Renklerin kontrastı da dikkat çeken bir diğer nokta..

14-tek boynuzlu at dövmeleri

29. Kanatlar bize gerçekten sıçrayan ilk şey. O kadar delice detaylılar ki. Sanatçı, bunun gibi bir yaşam benzeri imaj yaratmak için açıkçası süper yetenekli. Çiçekler, tek boynuzlu atın kudretli şiddetiyle güzel bir tezat oluşturuyor..

12-tek boynuzlu at dövmeleri

30. Yüzdeki geometrik şekli ve tüm görüntünün soyutluğu nedeniyle bu büyüleyici. Seçilen renkler tek kelimeyle harika. Sarının ipuçları gerçekten her şeyi canlandırıyor.

13-tek boynuzlu at dövmeleri

31. Küçük bir görüntü olabilir ama kesinlikle şiddetli ve aşırı koruyucu. Gidip günü kurtarmak için uçmak üzere gibi görünüyor.

11-tek boynuzlu at dövmeleri

32. Parmağın üzerinde oldukça detaylı basit bir boynuz.

17-tek boynuzlu at dövmeleri

33. Bu oldukça uzak bir tasarım. Mekikte kalpler bir tür ilişkiden bahsediyor gibi görünüyor. Değişen renkler, ne tür bir ilişki olduğunu biraz kafa karıştırıcı hale getiriyor. Uzay gemisi ilginç bir ek dokunuş. Tek boynuzlu atın uzay gemisine taşındığı düşünülüyor. Tüm parça boyunca çok fazla renk ve çok fazla hareket meydana geliyor..

18-tek boynuzlu at dövmeleri

34. Bu tasarım için kullanılan mürekkep miktarlarını kontrol edin.

19-tek boynuzlu at dövmeleri

35. Gözler o kadar yoğundur ki ileriye doğru hücum eder. Sanatçı, saçları esiyormuş gibi göstererek harika bir iş çıkardı..

20 tek boynuzlu at dövmeleri

36. İşte bol renkli muhteşem bir tasarım. Yay gerçekten bütün parçayı bir araya getiriyor.

21-tek boynuzlu at dövmeleri

37. Bunu özellikle kızıl saçlı ve kırmızı kalpli olduğu için beğendik. Bütün parçayı gerçekten öne çıkarıyorlar. Sanatçı mükemmel bir iş çıkardı.

22 tek boynuzlu at dövmeleri

38. Tek boynuzlu at neredeyse savaştan geçmiş gibi görünüyor.

26-tek boynuzlu at dövmeleri

39. İşte küçük ama içsel bir tasarım.

25 tek boynuzlu at dövmeleri

40. Bu parçanın katmanları var, bu da hepsinin bir anda olmadığını gösteriyor. Kırmızı güneş benzeri görüntü kendi içinde son derece ayrıntılıdır. Eğriler, akış, minik çizgiler hepsi büyüleyici. Tek boynuzlu atların saçları güzelce yapılmış ve zümrüt mavisine dönüştüğü alt kısımda inanılmaz bir kontrast var. Boynuzun etrafını saran incilere ve çıkıntı yapan zümrütlere dikkat edin. Yüzü ve gözleri güzel ve hayat gibi. Çiçek, harika bir dokunuş olmasına rağmen orijinal tasarımın bir parçası gibi görünmüyor.

24-tek boynuzlu at dövmeleri

41. İşte başka bir çarpıcı görüntü. Yüzü ve yeleyi çevreleyen detay inanılmaz.

29-tek boynuzlu at dövmeleri

42. Bu tek boynuzlu at çok mutlu görünmese de, bu kişinin dövmenin ortaya çıkmasından memnun ve mutlu olduğuna %100 eminim. tek boynuzlu atın saçındaki detaylar bu parçaya hareket katıyor ve sanki bu çatık karakterin sırtından aşağı doğru akıyormuş gibi görünüyor. gökkuşağı renkli boynuz bir klaver fikridir ve göze hafif beyaz mürekkebin eklenmesi, bu dövmenin tamamına hoş bir küçük pop vermek için ona bir parlaklık ve parıltı verir..

30 tek boynuzlu at dövmeleri

43. Bu kişi dövmesi için ne kadar eşsiz bir tasarım seçmiş. Bu inandırıcı hayvanın gövdesinde doğrudan bir galaksiye bakıyormuşsunuz gibi görünüyor. renklerin girdapları, parlak beyaz yıldızlar ve tek boynuzlu atın silüeti, görkemli ve büyülü bir sanat eseri yaratmak için bir araya geliyor. hem tuvale hem de dövme sanatçısına aferin.

31-tek boynuzlu at dövmeleri

44. Bu dövme, dövme sanatçımızı ve yeteneklerini bildiğimizden emin olmak için hepimize bir ders olabilir. Dürüst olmak gerekirse, bu dövme bana bir hapishane dövmesini hatırlatıyor. Çizgi çalışması biraz özensiz ve bunların tek boynuzlu atın boynundaki kelimeler mi yoksa sadece karalamalar mı olduğunu anlayamıyorum..

32-tek boynuzlu at dövmeleri

45. Bu soyut ve süper iddialı tek boynuzlu at dövmesi, hemen dikkatinizi çekiyor. Bacaklarının farklı renklerde olması ve tek boynuzlu atın boynundaki tüm zig zagları ile gerçekten dikkatleri üzerine çekiyor. Bu dövmedeki çizgi çalışması ve çıkış çizgileri, ne kadar pürüzsüz oldukları konusunda çok etkileyici..

33-tek boynuzlu at dövmeleri

46. ​​Kulağın hemen arkasında bulunan bu basit ama güzel dövme, dövme yaptırmak için her zaman eğlenceli bir küçük saklanma yeridir. Saçını toplarsa bunu kolayca gizleyebilir, ama eğer saçını toplarsa, dünyaya eğlenceli küçük tek boynuzlu at dövmesini gösterebilir. tek boynuzlu at çizimi, “merhaba kedicik” türünden bir çizimi veya bir lise defterinde karalanmış olarak görebileceğiniz bir şeyi hatırlatıyor. her iki durumda da, bu dövmeye bakmak eğlenceli ve eminim ki yapmak eğlenceliydi.

34-tek boynuzlu at dövmeleri

47. Bu bir tek boynuzlu at dövmesi olsa da, aslında oldukça kötü bir kıçı. Atın beyaz gözleri ve detaylı kasları, ona sevimli bir “benim küçük midillim” görünümünden ziyade büyülü veya mistik bir görünüm kazandırıyor. Renkler ve ay bu büyülü yaratığı çevrelerken, bu dövmenin tamamı bir araya gelerek harika bir sanat eseri ortaya çıkarıyor..

40 tek boynuzlu at dövmesi

48. Bu, bir dövmeyi olduğundan daha fazla öne çıkarmak için beyaz mürekkebin nasıl kullanıldığının mükemmel bir örneğidir. Saçtan kirpiklere kadar her şeydeki detaylar bu dövmeyi çok etkileyici kılıyor. Gözdeki az miktarda beyaz, ona parlak bir görünüm verir. Bu tek boynuzlu at bir peri kuyruğundan fırlamış gibi görünüyor.

39-tek boynuzlu at dövmeleri

49. Bu iki kişinin, iki mitolojik hayvanın portrelerini yaptırmak için akıllıca bir fikri vardı. Tek boynuzlu at bu dövmede görkemli görünmek için yapılmış, sadece boynuzlu atın kendisinde değil, aynı zamanda afiş ve arka planda da aşırı miktarda ayrıntı verilmiştir. tek boynuzlu atın üzerindeki boynuzlar ve onu çevreleyen çiçekler, bu dövmeye çok fazla derinlik ve sanatsal ilham veriyor. Parlak pembe çiçekler ve taç, bu dövmeyi tamamen yeni bir seviyeye getiriyor. Bu genel olarak çok iyi yapılmış bir dövmeydi.

38-tek boynuzlu at dövmeleri

50. Bu dövmedeki renkler göz alıcı ve dövmeden fırlıyor. Bu tek boynuzlu at dövmesi, pembe ve mavinin mükemmel karışımına sahiptir. Bu dövme yüzünüze bir gülümseme getirmiyorsa, o zaman bir şey yapabilir mi bilmiyorum.

36-tek boynuzlu at dövmeleri

51.

35 tek boynuzlu at dövmeleri

52.

41-tek boynuzlu at dövmeleri

53.

42-tek boynuzlu at dövmeleri

54.

43-tek boynuzlu at dövmeleri

55.

44-tek boynuzlu at dövmeleri

56.

45 tek boynuzlu at dövmeleri

57.

46-unicorn-dövmeler

58.

52 tek boynuzlu at dövmeleri

59.

51-tek boynuzlu at dövmeleri

60.

50 tek boynuzlu at dövmesi

61.

49-tek boynuzlu at dövmeleri

62.

48-tek boynuzlu at dövmeleri

63.

53-tek boynuzlu at dövmeleri

64.

55 tek boynuzlu at dövmeleri

65.

56-tek boynuzlu at dövmeleri

66.

57-tek boynuzlu at dövmeleri

67.

58-tek boynuzlu at dövmeleri