Bu Angelina Jolie Dövmeleri ile Hollywood Yıldızı Glam ile Göz Kamaştırın

Bir kayanın altında yaşamıyorsanız, Angelina Jolie’nin kim olduğunu bildiğinizden eminiz. Çok sayıda en çok hasılat yapan filmde rol alan bir Amerikan Hollywood oyuncusu. Canlandırdığı rollerin yanı sıra desteklediği davalar, renkli kişiliği ve tartışmalı aşk hayatıyla da ünlü. Bu en çok aranan aktris ve ikonik film yıldızının neden bazı Angelina Jolie dövmelerini kopyalamak isteyen meraklılar yarattığı hakkında daha fazla bilgi edinin..

Bu Havalı Angelina Jolie Dövmelerinden Bazıları

Angelina Jolie, küçük ve zar zor olandan devasa ve göz alıcı olana kadar her türlü dövme stiline ve boyutuna sahiptir. Çoğu film yıldızının aksine dövmeleriyle gurur duyuyor ve her fırsat bulduğunda dövmeleriyle hava atıyor. Yüzünü gösteren dergi kapakları ve film afişlerinin yanı sıra, dövmelerinin fotoğrafları da internette var..

Dövme sanatındaki eşsiz kişiliği ve zevki nedeniyle, birçok hayran onunkine benzeyen dövmeler yaptırmayı tercih etti. Aslında, bazıları sadece yüzünü vücutlarına dövme yaptırmak zorunda kalan ölümsüz destekçilerdi. Bahsettiğimiz bu harika Angelina Jolie dövmelerinden daha fazlasını görmek için aşağı kaydırın:

Angelina Jolie’nin Kızıl Dövmesi

Eski kocası Brad Pitt ile üç biyolojik çocuğundan önce, Maddox Chivan’ın annesiydi. Onu Kamboçya’dan evlat edindi. Bu nedenle, ülkenin resmi dili bu dövme için ilham kaynağı oldu..

Angelina-Jolie-Dövmeler

Koruma Duası

Geleneksel Tay iğne ve çekiç dövme prosedüründe yapılan Noo Sompong Kanhphaiin, Angelina Jolie’nin çalışırken ve diz çökerek dua ederken şarkı söyleyen dövme sanatçısıydı..

Koordinatları çocuklarının doğum yerleriyle eşleştirin

Çocuklarına ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Aslında, hayatında onlara ne kadar değer verdiğini kanıtlayan mürekkep takıyor. Sol üst kolundaki bu dövme, altı çocuğunun doğum yerlerinin harita koordinatlarıdır..

Winston Churchill’e Saygı

Sol ön kolunun içinde Romen rakamlarıyla 13 Mayıs 1940 tarihi var. Bu gün, İngiliz devlet adamı dikkate değer “kan, emek, gözyaşı ve ter” konuşmasını yaptı.

Demi Lovato, Angelina Jolie’yi kanalize ediyor

Angelina Jolie’nin Romen Rakamlı mürekkeplerini nasıl salladığı gibi, Demi Lovato da minimalist dövme stilini seviyor. Göğüs kafesinin üzerindeki dövmeler, aile üyelerinin doğum tarihlerini temsil ediyor..

Angelina Jolie’nin Sırt Dövmeleri

Film yıldızı bilinen bir dövme tutkunu. Bir gezgin olduğu gibi, vücudu da dünyanın dört bir yanından ziyaret ettiği birkaç kişiden aldığı dövmelerle süslenmiştir..

Angelina Jolie Dövme Uzmanı

Dövmeleri çoğunlukla tek ton siyah mürekkeple yapılır. Ancak renk zevki basit olduğu gibi tasarımlar da karmaşık ve kişiye özel. Aynı zamanda anlamlı ve semboliktirler, bu da onları daha özel kılar..

Beni besle beni yok et

Göbeğinin birkaç santim altında büyük bir haç bulunan bu Latince ifade, “Beni besleyen beni yok eder” anlamına gelir.

Angelina Jolie Dövme şablonları

Angelina Jolie en ilginç dövmelere sahip. Daha fazla insan süperstarın mürekkeplerine göz dikmek istediğinden, müşterileri için onun dövmelerini kopyalamayı teklif eden bazı dövme dükkanları var..

Bengal Kaplanı Sırt Dövmesi

Aktris 2004 yılında Bangkok’ta sırtına bu Bengal kaplanı dövmesini yaptırdı. Kaplanın Angelina Jolie’nin hipnotik ve delici bakışlarına uyması için sert duruşuna hayran kaldık..

Haklarını bil

Angelina Jolie’nin Birleşmiş Milletler büyükelçisi olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. O, insan haklarının sadık bir savunucusudur ve bu dövmenin Gotik harfleri, bu amaca olan güçlü desteğini daha da vurgulamaktadır..

Sanatsal Alt Sırt Dövmesi

Bu parçayı çizen dövme sanatçısı Noo Sompong Kanhphaiin’dir. Ayrıca kürek kemiği dövmesinin sanatçısıdır..

Kırmızı Halıda Spot Işığını Çalmak

Angelina Jolie sırt dövmelerini kırmızı halıda sergilemeyi çok seviyor. En çok sırtını ortaya çıkaran elbiseler giymeyi seviyor, böylece dövmeleri de yüzü kadar fotoğraf çekebiliyor..

aşk ilan etmek

İnsanların, sevgilerini ifade etmek için bir jest olarak sevdiklerinin isimlerini üzerlerine dövme yaptırdığını görmek yaygındır. Ancak Hollywood aktrisi Angelina Jolie için, bu kırmızı halı görünümü için üst kolunu giydirmek için isimleri yerine çocuklarının ve kocasının doğum yeri koordinatlarını aldı..

Angelina Joile’nin İç Bilek Dövmesi

Dövme, rune tarzında “H” harfidir. Mürekkebi aldığı sırada Timothy Hutton ile çıkıyordu, ancak sembolün kardeşi James Haven hakkında daha fazla anlama geldiğini söylüyor..

Angelina Jolie’den Coğrafya Dersleri

Sağ üst kolundaki dövmeler, ailesinin doğum yerlerinin enlem-boylam koordinatlarıdır..

Geri Kaygan, Islak Görünümlü Güzellik

Angeline Joilie’nin en popüler fotoğraflarından birini yeniden canlandıran bir dövmede, bu film yıldızının enfes güzelliği için affedilmeyecek bir görünüm veya stil neredeyse hiç olmadığından eminiz..

Angelina-Jolie-Dövmeler

Lara Croft: Tomb Raider

Angelina Jolie’nin beyaz perdedeki en unutulmaz filmlerinden biri, video oyunu “Tomb Raider”ın 2001 film uyarlamasındaki başrolüdür.

patron dövüşü

Tomb Raider’da Lara Croft, antik mezarlardan değerli eserler almak için dünyayı dolaşıyor. Sık sık antik tanrı heykelleriyle savaşıyor, tıpkı bu adamın önkol dövmesindeki bu Buda gibi.

İki taraf

Bu önkol dövmesinde, bir yanda delici bakışlı, diğer yanda transandantal bakışlı güçlü ve kadın görüntüsü görüyoruz. Angelina Jolie’nin göz kamaştırıcı gözleri gibi.

Bir kız ve silahları

O bir nedeni olan bir asi. Lara Croft, aynı anda iki tabanca kullanabilen uzman bir dövüşçü ve çok yönlü nişancıdır..

alıngan arkeolog

1996’da çok popüler olan bir aksiyon-macera video oyununa dayanan Angelina, İngiliz Arkeolog olarak başrolü oynadı..

Çok Ödüllü Oyun Karakteri

2006’da Lara Croft, Hollywood’daki aktörlere ve aktrislere verilene benzer bir tanıma olan “Walk of Game” ile yıldızını kazandı..

Angelina Jolie, Lara Croft olarak

Lara Croft’un imzası niteliğindeki görünümü, önde birkaç dağınık kaküllü uzun örgülü saçtır..

Angelina Jolie Dövmeleri Şeklinde Vücut Sanatı

Yaratıcılık söz konusu olduğunda, kalıcı olarak giymeye değer bir tasarım bulduğunuz sürece neredeyse hiçbir şey çok garip değildir. Bu Angelina Jolie dövmesinde, diğer süslemelerle mürekkeplenmiştir. Avangard cilt sanatı hakkında konuşun.

Angelina Jolie gibi dudaklar

Dudakları Angelina Jolie’nin en çarpıcı yüz hatları arasında yer alıyor. Fark edilmemesi zor, doğal olarak öpülebilir bir suratına sahip..

Angelina Jolie’nin Yüzü

2009 yılında Vanity Fair tarafından “Dünyanın En Güzel Kadını” olarak gösterilen aktrisin yüzü sayısız başyapıta konu oldu, bu ürkütücü eskiz dövmesi de dahil.

Sigara Dövmeli Angelina Jolie

Angelina Jolie, şu anki Hollywood süperstarı olmadan önce genellikle karakter rollerinde oynuyordu. İşte sigara içen genç, grungy Angelina Jolie’nin dövmesi.

İki Dövme Tasarımını Harika Bir Başyapıtta Birleştirmek

Eşsiz ve anlamlı bir dövme yaratmak için iki tasarımı birleştirmek için, ayrıntılara meraklı ve müşterinin vizyonuyla ekstra yol kat etmeye istekli parlak bir dövme sanatçısı gerekir..

Kız, Kesildi

Bu dövme, Angelina Jolie’nin en unutulmaz karakterlerinden birinin hatırası. Bu psikolojik drama filminde, genç bir Angelina Jolie, Akademi Ödülleri, Altın Küre ve Screen Actors’ Guild’den 3 En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanan bir rolle Winona Ryder ile birlikte rol alıyor..

Angelina Jolie’nin Yüz Yapısı

Angelina Jolie’nin yüz şekli ve kemik yapısı yumuşak, meleksi tipte değil, ama insanların ilgisini çeken ve ona daha uzun süre bakma isteği uyandıran mükemmel bir çekicilik..

Aranıyor: Arkadaki Angelina Jolie Dövmeleri

2008’de Angelina Jolie, aksiyon-gerilim filmi Wanted’da Fox adında uzman bir suikastçı rolünü oynadı..

Angelina-Jolie-Dövme

Angelina Jolie’nin Bilek Dövmesi Oscar’da Görünüyor

İşte Angelina Jolie, 2001’de Oscar için kırmızı halı basını fotoğrafı sırasında kocaman bir gülümsemeyle hayranlarına el sallıyor. Dövme, kardeşi James Haven’ın onuruna yapılan rün stili “H”..

Güçlü Bir Kalp

Angelina Jolie ve o zamanki kocası Brad Pitt, Mayıs 2007’de Cannes’daki Palais des Festivali’nde “A Mighty Heart” filminin prömiyerini yaptıktan sonra arabanın içinde çekildi. Bu fotoğraf, Angelina’nın ünlü bluzunun net bir görüntüsünü alıyor. çocuklarının doğum yeri koordinatlarının kol dövmesi.

XIII ile başladı

Angelina Jolie, sosyal sözleşmelere bağlı kalacak biri değil. 13 Mayıs 1940 tarihini taşıyan bu iç kol önkol dövmesi. Ama öncesi bir tarihti, bunu sadece Romen rakamlarıyla 13 rakamıyla yaptırmıştı. Batıl inançlara inanmıyor ve bazıları tarafından genellikle şanssız sayılan bir sayı elde etmek, onun normdan çıkma yolu..

Angelina Jolie’nin Kol İçi Yazıtları

Sağ ön kolunun içinde Arap harfleriyle “kararlılık” kelimesi bulunurken, sol iç önkolunda Amerikalı oyun yazarı Tennessee Williams’ın bir alıntısı bulunur. İçinde, “Kafeslerde tutulan, yüreği vahşiler için bir dua” yazıyor.

Angelina Jolie’nin eski kocasının adıyla meşhur ejderha dövmesi

Gençliği sırasında sahip olduğu bir dövme, üzerine Billy Bob adındaki oryantal ejderha dövmesi dövmesi, eski sevgilisi ve eski kocası Billy Bob Thornton ile birlikte olduğu dönemde yapılmıştı. Aralarında 20 yıllık bir boşluk olan bir Mayıs-Aralık Romantizmiydiler. 2000 yılında evlendiler, ancak ikisi 2003’te yollarını ayırdı. Ayrıldıktan sonra dövmeyi kaldırmaya karar verdi ve bir daha asla başka bir erkeğin adını dövme yaptırmamaya karar verdi..

taze mürekkep

Aşağıda Angelina’nın en son sırt dövmelerine daha yakından bakın. Bu Sak Yant dövmeleri, eski bir Taylandlı keşiş tarafından geleneksel çekiç ve iğne tarzında yapıldı..

zahmet ve gözyaşı

Bu dövmeler sadece Wanted filmi için giydiği geçici dövmelerdi. Bu sözlerin ilhamı, Sir Winston Churchill’in konuşmasından bir satırdan alınmıştır. “Kan, zahmet, gözyaşı ve terden başka sunacak hiçbir şeyimiz yok” şeklinde alıntılanmıştır.

Siyah Elbise ve Siyah Mürekkeple Zarif

İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödül töreninin kırmızı halısında fotoğraflanan Angelina, muhteşem aurası ve çarpıcı ve türünün tek örneği vücut sanatıyla görenleri hayrete düşürüyor..

 Panthera T. tigris

Bengal Kaplanı, Hindistan alt kıtasına özgü bir kaplan türüdür. Ne yazık ki, bu muhteşem kedigiller zaten nesli tükenmekte olan türler olarak kabul ediliyorlar, bu nedenle Uluslararası Doğa Koruma Birliği’nin (IUCN) Kırmızı Listesine aittirler. Onların güzelliğini yakalayan Angelina Jolie, sırtında büyük bir Panthera Tigris tigris dövmesine sahip. Angelina’nın artık sevmediği ve değiştirmek istediği eski bir dövmeyi kapsıyor..

Hah Taew

Eski Khmer dili Khom’u kullanan “Usta Yant” olarak da adlandırılır. Beş çizginin her biri, adaletsizliklerden, kötü şanstan ve kara büyüden korunmak, iyi talihi ve başarıyı davet etmek ve karizmayı artırmak için özel bir “yantra” ya da nimeti temsil eder..

Angelina Jolie’yi tam kollu dövmede hayal etmek

Bu fotoğraf, Angelina Jolie’nin tam kollu olsaydı nasıl görüneceğinin sadece bir maketi olsa da, bu stili gerçekten başarabileceğinden eminiz..

Bir Sanat Eserinin Sahne Arkası

İşte Angelina Jolie’nin Khmer Sak Yant omuz bıçağı dövmesi için gerçek dövme seansından bir anlık görüntü.

Dövmeleri onun en iyi tarzıdır.

Angelina Jolie, kıyafet kadar hiçbir şeye sahip olmasa bile, büyüleyici doğal güzelliği ve aynı derecede güzel cilt sanatıyla hala öldürüyor. Önde ve ortada onun Sak Yant dövmesi var, sonra alt yarısını kaplayan beyaz çarşafların üstünden bakmak onun kaplan dövmesi..

Eski kocası Billy Bob

Angelina, 2000 yılında aktör Billy Bob Thornton ile kısaca evlendi. Ancak çift 2002’de ayrıldı. Boşanmalarının ardından bir yıl sonra sonuçlandı. Bugün dostane kaldı ve iki yıldız dostluklarını korumayı başardı.

Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi

Birçok insan Angelina Jolie’yi ikonik, güçlü ve bağımsız bir kadın olarak görüyor. Ama kötü kıçlı görüntünün arkasında yumuşak ve şefkatli bir kalp var. Ensesinin altındaki “haklarını bil” dövmesinde açıkça görülen insan hakları için güçlü bir savunucudur..

En İyi Dövme Örtüsü

Billy Bob ile olan evliliği sona erdikten sonra Angelina Jolie, kolunun üst kısmındaki adının dövmesini sildirdi. Adının ve ejderha tasarımının neredeyse silinmesi için birkaç lazer dövme silme seansı aldı. Üst kolunun görünümünü iyileştirmek ve aynı noktada gösteriş yapmak için daha anlamlı bir şeye sahip olmak için Angelina, çocuklarının doğum yerlerinin coğrafi koordinatlarını yazdırdı..

Yaşam ve Ölüm Hatırlatma

Zaten silinmiş ve değiştirilen eski Angelina Jolie dövmeleri arasında, “ölüm” kelimesi için Japonca karakterin bu dövmesi var. Hayatını her zaman dolu dolu yaşamasını hatırlatmak için mürekkebi yazdırdı. Bu sitede artık bir Khmer nimet dövmesi var.