Hayatı Temsil Eden 135 Gerçekçi Portre Dövmesi

Portre dövmeleri, alabileceğiniz en muhteşem tasarımlardan bazılarıdır. Bazı insanlar, sevdikleri aile üyelerinin portrelerini ister çocuk ister aile üyeleri olsun, alırlar. Herkes gerçek hayattan portreler yaptırmıyor, bazen ünlüler ya da Keanu Reeves ya da Bob Marley gibi hayran oldukları insanlar oluyor. Hemen hemen herkesin portre dövmesini yaptırabilirsiniz..

Birini hatırlamaya gelince, mesele onu kalıcı ama saygılı bir şekilde hatırlamanın yolunu bulmaktır. Dövmeler, birine hayatınız için ne kadar önemli olduklarını göstermenin harika bir yoludur. İnsanlar, aile üyesi hala hayatta olsa da olmasa da bunu yapar. Bu portreler, ister gerçek ister hayatınızda olması gerekmeyen kişiler olsun, genellikle fotoğraflardan yapılır..

Hem erkekler hem de kadınlar, özel oldukları için bu tür dövmeleri yaptırmayı severler. Portreler, gerçekten orijinal bir dövme yapmak için diğer unsurlarla da iyi uyum sağlayabilir. Basit bir arka plan kullanarak portre dövmeleri yapabilirsiniz. Veya arka planda manzara ile veya sanatsal tasarımlar ekleyerek deneyebilirsiniz. Size özel olmaları için portreler oluşturmanın birçok harika yolu vardır..

Bugün sahip olduğumuz harika teknolojiyle, sahip olabileceğiniz harika bir portre dövmesini yaptırmak her zamankinden daha kolay. Bugün sahip olduğumuz teknoloji ile bir resmi kelimenin tam anlamıyla portre dövmesine dönüştürebilirsiniz ve bazı dövmeler o kadar gerçekçi ki fotoğraf ile dövme arasındaki farkı söylemek zor. Portre dövmeleri, insanların onlar hakkında konuşmayı bırakamayacakları noktaya saygı duyan türdendir..

Yoda Dövmesi

Bu, birçok insanın sevdiği sevilen bir karakter ve harika bir konuşma parçası yapıyor. Renkleri seviyoruz çünkü dövmeyi gerçekten parlatıyor.

Aile Portresi

Bu muhtemelen bir anne-kız portresi ve sevgi dolu bir ilişkiyi temsil etmenin güzel bir yolu..

Amerikan Korku Hikayesi

Bu dövmenin ne kadar gerçekçi olduğunu seviyoruz ve aynı zamanda biraz ürkütücü. Popüler şov America Horror Story’den bir karakter ve bu tür dövmeyi seviyorsanız, doğru olanı bulmuş olabilirsiniz. Sevdiğin bir karakteri temsil etmenin kötü bir yolu.

Sevilen Birini Temsil Etmek

Gördüğünüz gibi, bu sevdiğiniz birini temsil etmenin harika bir yolu. Burada RIP ve bir isimle bir portremiz var ve mükemmel çalışıyor. İsterseniz dövmeye bir tarih de ekleyebilirsiniz..

Çarpıcı Örnekler

Bu dövmeyi seviyoruz çünkü çok detaylı. Bir kol tasarımı için harika olan muhteşem bir görünüm.

En Sevdiğiniz Evcil Hayvan

Bu, sahibinin en sevdiği evcil hayvanın harika bir dövmesidir. Dövme portreleri söz konusu olduğunda evcil hayvanlar da popüler bir seçimdir. Bu o kadar gerçekçi ki sahibinin memnun olduğundan eminiz..

Savaşçı Dövmeleri

Dövme kılıfı için harika bir görüntü olan bir başka çarpıcı dövme. Güçlü bir dövme fikri arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

Kişisel nedenlerden dolayı

İnsanlar kendilerini daha yakın hissettirdiği için çocuklarını vücutlarına almayı severler. Bu başka hiçbir şeye benzemeyen bir aşk.

Çarpıcı Görüntüler

Bu muhtemelen orduyla ilgili ama bu kesinlikle kişiselleştirilmiş bir dövme çünkü dövmede uğur böceği gibi anlamadığımız unsurlar var. Bu, savaşa gitmenin veya bir yoldaşın anısına olabilir..

radyo sunucusu

Bunun gibi bir resim kişiselleştirilmiş bir resimdir ve onu seveceğinizden emin olabilirsiniz. İş portre çekmeye geldiğinde, kalbinize yakın bir şey elde etmek istersiniz..

Güzel kızlar

İnce ve güzel bir kızın çarpıcı bir örneği.

Bebek Resimleri

Bebek resimleri de portreler için harika seçeneklerdir..

Doğum Tarihleri

Gördüğünüz gibi, bebekler dövmelerde çok popüler ve doğum için bir tarih bile eklenmiş..

Bir Aşk Anı

Bundan daha güzel bir portre dövmesi bulmak zor olabilir, kesinlikle nefes kesici. O kadar gerçek görünüyor ki, bunun bir fotoğraf değil de bir dövme olduğuna inanmak zor.

Dini Tasarımlar

Dövmeler söz konusu olduğunda, İsa veya Meryem’in imajını almak yaygındır. İnsanlar inançlarını temsil etmek isterler ve bu durumda,

Portre dövmeleri bir nedenden dolayı popülerdir çünkü en sevdiğimiz insanların nefes kesici tasarımlarıdır. Onları çeşitli farklı tarzlarda yapabilir ve hayatınızda sevdiğiniz kişiyi gerçekten temsil edebilirsiniz. İnsanların portre dövmesi yaptırmaya karar vermelerinin birçok nedeni var. Böyle bir dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var..

İnsanların Portre Dövmeleri Almasının Nedenleri

Sevilen Birini Anmak

İnsanların sevdiklerini anmaya çalıştıkları birçok yol vardır ve bunlardan biri de dövmelerdir. En küçük dövmenin bile çok anlamı olabilir. İnsanlar aile üyelerini anmak istediklerinde genellikle bir portre dövmesi yaptırırlar. Belirli bir fotoğraf size doğru dövmeyi yaptırmanız için gereken ilhamı verebilir. Dövme sanatçıları genellikle üzerinde çalışmak için belirli bir fotoğraf isterler, bu nedenle birini hatırlamak istemenizi sağlayan fotoğraf türünü seçmelisiniz. Dövme muhtemelen fotoğrafı taklit edecek, bu yüzden iyi olduğundan emin olun..

Mükemmel dövme için ihtiyaç duyduğu her ayrıntıyı alabilmesi için sanatçıya sunmak için iyi bir fotoğrafınız olduğundan emin olmak istersiniz. Dövmeden pişman olmak istemezsiniz, bu yüzden hiçbir şeyin geride kalmadığından emin olmak istersiniz. Portreler genellikle her zaman gerçekçi bir şekilde yapılır, bu nedenle sanatçının sevdiklerinizin sahip olduğu tüm benzersiz özellikleri gördüğünden emin olmak istersiniz. Bu benzersiz özellikler, kişiyi diğerlerinden farklı olarak özel ve benzersiz yapan şeydir. Yüzlerinin her zaman yanınızda olmasını istiyorsunuz, böylece tam olarak onları hatırladığınız gibi göründüklerinden emin olmak istiyorsunuz..

Tanıdığınız Birinin Onuruna

Hayatınızdaki birini onurlandırmak, insanların portre dövmesi yaptırmalarının başka bir nedenidir. En popüler olanlar çocuklarınki gibi görünüyor.

Çocuk sahibi olmaya karar verdiğinizde bu hayat değiştiren bir olaydır, hayatımızı sonsuza dek etkileyen bir şeydir. Ebeveynler, çocuklarını her zaman yanında tutmanın bir yolu olarak vücutlarına alma eğilimindedir. Bir ebeveynin çocuklarıyla her zaman birlikte olamadığı zamanlar vardır, iş için çok uzakta olabilirler ve çocuklarını dövmeli görmek, onlara yakın olduklarını hissettirecektir. Çocuklarınızın portresini yapmanın tonlarca harika yolu var. Çocuklarımız çok hızlı büyüyor ve bu da yıllar içinde çok değişecekleri anlamına geliyor. Bazen onları sonsuza kadar genç tutmak isteriz. Bir portre dövmesi ile çocuklarınıza sizin için ne kadar önemli olduklarını gösterebilirsiniz..

En Sevdiğiniz Ünlüyü İdol Etmek

Ünlüler çok büyük ve her zaman öyle oldular. İnsanlar onları idolleştirmeden edemiyor, hepimizin favori oyuncuları veya müzisyenleri var. Seninle rezonansa giren bir aktör veya ünlü olabilir, hayatında bir ders vermiş biri. İnsanlar uzun zamandır ünlülerin portre dövmelerini yaptırıyorlar. Bu yüzden insanların kollarında Bob Marley’i ya da popüler müzisyenleri görüyorsunuz. Ünlüler için en popüler dövme seçeneklerinden bazıları Heath Ledger, Marilyn Monroe ve Johnny Cash olmuştur. Hollywood’da çok fazla ikon var ve onları dövme şeklinde görüyoruz. Eskiden dövme olarak gördüğümüz efsanelerdi ama artık durum böyle değil. Pek çok modern ünlünün dövmelere dönüştürüldüğünü görüyoruz. Bir ünlünün dövmesinin dikkatini çekmek istiyorsanız, o zaman kolayca tanınabilir bir ünlüye sahip olmanız gerekir. İnsanların onun kim olduğunu bilmesini istiyorsanız, o zaman anlaşılmaz biri için gitmeyin..

Emin olmak istediğiniz tek şey, portre çalışması yapmayı bilen birini işe almanızdır..

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Evcil Hayvan Portresi Almak

Daha önce de söylediğimiz gibi, evcil hayvanınızın portresini dövme olarak yaptırmak oldukça popüler bir temadır. Birçok insan, ölen bir evcil hayvanı hatırlamak için bunu yapacaktır. Evcil hayvanınızın vefat etmesi gerekmez, ancak bir evcil hayvan portresi almanız için birçok insan bunu sadece evcil hayvanlarını çok sevdikleri için yapar. Pek çok insan evcil hayvan portresine gerçekçi bir yaklaşım benimser ve doğrudan fotoğraftan dövme yaptırır. Muhtemelen, harika bir fotoğraf elde etmek için ihtiyaç duydukları ayrıntıları yakalayabilmeleri için bir fotoğrafa en çok ihtiyaç duyduğunuz anlardan biridir..

Sevdiğiniz Bir Karakter

Ünlüler söz konusu olduğunda, bir ünlüye aşık olabileceğiniz kadar bir karaktere de aşık olabilirsiniz. Bir karakterin hayranı olmak çok büyük bir şeydir ve birçok insan bir filmden veya TV şovundan en sevdiği karakterse dövme yaptırır. Bir video oyununa, kitaba veya filme aşık olan insanlar var ve bu karakterler onlar için gerçek oluyor. Bu karakterlere olan sevgilerini, bunu temsil edecek bir dövme yaptırarak gösterirler ve bunu bir portre tasarımı ile yaparlar. The Walking Dead, Nintendo, Star Wars, Harry Potter ve Twilight’taki popüler karakterlerden en popüler tasarımlardan bazıları. En sevdiğiniz karakterlere olan sevginizi temsil etmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı seçenek var. Portreler, karakter stilleri için mükemmeldir çünkü izlediğiniz şovlardan herhangi bir tasviri kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz modern unsurlar nedeniyle kullanabileceğiniz tasarımda çok daha fazla yaratıcılık var. Çizgi karakterler de portre dövmeleri için harika seçeneklerdir ve aynı zamanda sanatçınıza birlikte çalışmak için çok fazla esneklik sağlar. Bir çizgi filmde gerçek bir insandan çok daha fazla özgürlük var.

portre-dövmeler

Bu, çok fazla inanılmaz ayrıntıya sahip bir dövme. Bu harika bir fikir ve her vücut parçası için farklı görüntüler kullanmak kesinlikle ilginç bir fikir. Sizin için doğru dövmeyi seçmeye gelince, sonsuza kadar seveceğiniz bir şey seçmeye çalışın. Bu siyah beyaz tasarımları seviyoruz.

Frankenstein, klasik bir masaldan harika bir karakter ve tam da aradığınız şey olabilir. Efsanevi bir dövme tasarımı istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

Sanat Eserleri

Tarih, yüzü ve büstleri betimleyen sanatla doludur, kelimenin tam anlamıyla tarihin her yerindedir. Özellikle yüz, insanların uzun zamandır büyülendiği bir şeydir. Herkes için benzersiz bir şey ve sanatçıların yıllardır ustalaşmaya çalıştığı bir güzellik. Portre dövmeniz tanıdığınız birinin resmi olmak zorunda bile değil. İsterseniz dergiden bir resim olabilir. Bu fikir toplumda daha da popüler hale geldi, bu yüzden güzel yüzleri her zaman dövme olarak görüyoruz. Şaşırtıcı dövmeler, ya bir sanat eseri olan ya da gerçekçi bir şekilde ustalaşmış bilinmeyen bir figürden yapılır. Kadınların yüzlerini kullanmak erkeklerden daha popülerdir ve bunun nedeni genellikle çoğu erkeğin böyle bir dövme yaptırmasıdır. Dövme söz konusu olduğunda genellikle bir tür gerçek yaşam ilhamı vardır. Rastgele bir yüz veya bir ünlüden ilham alınmış olabilir. Her iki durumda da, tanıdığınız birinden birini almadan portre tarzı bir dövme elde edebilirsiniz..

Bunun gibi muhteşem bir dövme tasarımı türünün tek örneği çünkü çok gerçekçi. Böyle bir dövmeyi nasıl sevmezsin? Çok gerçekçi ve portre dövmesi söz konusu olduğunda tam olarak istediğiniz şey bu. Cesur ve güzel olan seksi bir tarz.

Komik ve şaşırtıcı bir ünlü tarzı. Seveceğinizden emin olduğunuz harika bir görünüm. Bu rapçi sektörde bir efsane olmuştur ve konu havalı bir dövme olduğunda bu sizin için doğru olanıdır..

Favori Karakter Bağlantısı

Bu, insanların yıllardır hayranı olduğu bir karakter ve bu dövmenin de anlamı var..

Profesyonel Bir Sanatçı Araştırın

Herhangi bir yerde bir portre dövmesi yaptırabileceğinizi düşünebilirsiniz, herhangi bir dövme yerine gidin ve istediğinizi elde edin. Özellikle portre dövmeleri söz konusu olduğunda bu şekilde çalışmaz. Bu tür dövmeler sanat eseridir ve herkesin yapabileceği türden değildir. Hepimiz çocuklar tarafından çizilmiş gibi görünen dövmeler görmüşüzdür ve bu, herhangi bir dövmeciye gittiğinizde aldığınız risktir..

Portreler konusunda uzmanlaşmış birini seçebilmek istiyorsunuz çünkü o kişi profesyonel olacak ve size mümkün olduğunca gerçekçi bir şey sunabilecek. Bunlar kolay dövmeler değil ve sanatta bir yüz yaratmak asla kolay bir iş değil. Sanatçının sana ne verebileceğini bilmek istiyorsun çünkü veremeyecek çok şey var. Oluşturduğunuz bir eskizden bir sanatçı arıyorsanız bu daha da önemlidir. Gerçek sanatın geldiği yer burasıdır.

Araştırmanızı yapmaya ve size aile üyenizin ayrıntılı ve gerçekçi bir dövmesini verebilecek bir sanatçı aramaya değer. Bunu yapmazsanız, kalıcı olarak sıkışıp kaldığınız kötü uygulanmış bir dövme ile sonuçlanabilirsiniz. Hepimiz o portreleri gördük, civciv dişleri olan ve hatırlamak istediğimiz aile üyesine pek benzemeyen portreleri. Araştırmanızı yapın ve hatta bunu yapmak için sanatçıları kimin önerdiğini görmek için etrafınıza sorun..

portre-dövmeler

Portre dövmeleri türünün tek örneği çünkü bir şekilde sizin için özeller. Sevdiğiniz birini hatırlamak, sevilen birini temsil etmek veya sadece en sevdiğiniz ünlüyü idolleştirmek istediğiniz için bu dövme özeldir..

İstediğiniz kişiyi temsil etmenin birçok yolu vardır. Mümkün olduğunca gerçekçi dövmelerden yanayız çünkü teninizde bir fotoğrafın olması gibi. Bu dövmeler çarpıcı ve kesinlikle hakkında konuşabileceğiniz dövmeler olacak. Çok dikkat çekecek konuşma parçalarıdır..

Umarız sevdiğiniz birini bulmuşsunuzdur çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok harika şey vardır. İlhamınızı bizimle paylaşın.