Hayatınızı Aydınlatacak 144 Ayçiçeği Dövmesi

NS ayçiçeği en çok tanınanlardan biridir. ve tüm çiçeklerin güzeli. Sarı merkez ve taç yaprakları güneş ışınları gibi altın renginde olduğu için uygun bir şekilde adlandırılmıştır. Ayçiçekleri, her zaman güneşe doğru, tek bir yeşil saptan çok uzar. Herkesin ayçiçeklerini sevdiğini söylemek oldukça güvenli ve dövme dünyası da öyle. Bu yüzden internetteki en iyi ve en kötü ayçiçeği dövmelerinin bir listesini sizler için derledik..

ayçiçeği dövmesi

Ayak Ayçiçeği Dövmesi

İşte siyah beyaz bir ayçiçeği dövmesi. Açıkçası, bu adam dövmesi için rengin gerekli olduğunu düşünmedi veya belki de henüz bitmedi. Ana hat ve gölgelendirme oldukça iyi. Umarım bir gün yeterince para biriktirir ve onu renklendirir.

Omuz Ayçiçeği Dövmesi

Omuz, ayçiçeği gibi yuvarlak dövmeler için harika bir yerdir. Bu bayan, güzel renkli ayçiçeği dövmesiyle devam ediyor. Gerçek çiçeğin üzerindeki detay oldukça nefes kesici. Sanatçı, bu sanat eseri üzerinde bir patlama işi yaptı. Yapraklarda kullanılan yeşil rengi seviyorum.

Bacak Ayçiçeği Dövmesi

İşte üç ayçiçeği içeren büyük bir eski bacak dövmesi. Özellikle ayçiçeği dövmeleri söz konusu olduğunda daha çok neşeliyim. Kalın siyah çerçeve ve canlı renkler bu bebeği gerçekten ateşe verdi.

Kol Ayçiçeği Dövmesi

İşte bir başka siyah beyaz ayçiçeği vurucu. Gölgelendirme tanımda verir. Renk almıyorsanız, dövmenizi hayata geçirmek ve pop yapmak için karmaşık gölgelendirme çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz..

Bir Buket Ayçiçeği

Bir ayçiçeğinden daha iyi olan nedir? Tabii ki bir buket ayçiçeği. Bir dahaki sefere o özel kişiye hediye almayı düşünüyorsanız, ona bir buket ayçiçeği alın. Daha da iyisi onlara dövme şeklinde bir buket ayçiçeği al. Daha uzun süre dayanırlar ve sadece dünün ekmeği gibi atılmak üzere bir vazoda su içinde yok olmazlar ve ölmezler. Bu ömür boyu sürecek bir hediye, bu yüzden doğru kişi olduğundan ve buna değdiğinden emin olun. Ayrıca dövmeyi yaptırmaya istekli ve hazır olmaları gerekir..

Aşk için Ayçiçeği Dövmesi

Yukarıdaki görüntü, altında çok özel bir mesaj bulunan harika bir ayçiçeği dövmesidir. Bu kişi bir dövme şeklinde birine aşkını ilan ediyor. Bunu yapmayı planlıyorsanız dikkatli olun çünkü bugünün aşkı yarının düşmanına dönüşebilir. İsteyeceğiniz en son şey, vücudunuzda düşmanınızın dövmesiyle hayatın etrafında koşmak. Sözüne uymadığınız sürece. Arkadaşlarınızı yakın, düşmanlarınızı daha yakın tutun. O zaman düşmanınızın dövmesini yaptırmakta sorun yaşamazsınız. Ayaklarınızın üzerinde durmanız gerektiğinin sürekli bir hatırlatıcısı olacak..

Bacak Ayçiçeği Dövmesi

Bacak dövmeleri bomba gibidir. Bomba dediğimde, harika olduklarını kastediyorum. Bacak, süper büyük dövmeler için harika bir yer ve bu adamın yaptığı da tam olarak bu. Bacağında kocaman bir ayçiçeği var ve harika görünüyor. Bu birinci sınıf bir çalışma ve sanatçı biraz krediyi hak ediyor. Ayçiçeği dövmesini nereye yaptırırsın?

Renkli Ayçiçeği Dövmeleri

Ayçiçekleri sadece güzel bir manzaradan daha fazlasıdır. Ayrıca başka işlevleri de vardır. Onları yiyebilirsiniz ve ayrıca yemeklik yağ yapmak için kullanılırlar. Bu listeyi yazdığım Vietnam’da yaygın bir uygulama olan tohumlarını da insanlar yiyor. İnsanlar kahve dükkanlarında oturup ayçiçeklerini çiğnerken ve kabuğunu tükürürken kabarcık çayı içecekler. Önce kavurmanız gerekiyor, sonra lezzet vermesi için biraz tuz eklemelisiniz..

Kroki Tarzı Ayçiçeği Dövmesi

Yukarıdaki ayçiçeği biraz kabataslak. Bir kaykay numarası yaptığınızda olduğu gibi değil ve riskli görünüyor. Kaba bir şekilde bir şey çizdiğinizde olduğu gibi yarım yamalak. Yine de havalı görünüyor. Yarım yamalak dövmelerin bir sürü karakteri vardır ve doğru yapıldığında havalı görünürler. Bu dövmede çizgilerin nasıl bir araya gelmediğini ve ona kaba bir kamber çekiciliği vermesini seviyorum.

Ayçiçeği Dövmesi

Sırt, büyük kıçlı dövmelere duvar resmi yaptırmak için harika bir yer. Bazı insanlar korkutucu ve zor bir şey elde eder. Diğer insanlar ayçiçeği alır. Bu tamamen size kalmış ve kimsenin size farklı bir şey söylemesine izin vermeyin. Mahalle baskısına boyun eğmeyin. Sırf etraftakiler kafatasları, ateş ve kükürt alıyor diye senin de aldığın anlamına gelmez. Kendi işinizin patronu olun ve zevkinizi gıdıklayan buysa ayçiçekleri alın. Kahretsin, istersen hercai menekşe al. Ancak unutmayın, nefsi müdafaayı öğrenmek zorunda kalabilirsiniz, çünkü sert dövmeleri olan insanlar sizi tercih edebilir veya etmeyebilir. Kiminle takıldığına bağlı. Çiçek ve uğur böceği dövmeleriniz olsa da, arkadaşlarınız sizi tam olarak olduğunuz gibi kabul etmelidir..

Kafatasları ve Ayçiçekleri

Yaratıcı olun ve karıştırın. Bu kişi, güzel ve hoş çiçeklerin zıt kutuplarına, badass kafataslarına gitti. Bu dövme, hayattaki ikiliği ve erkek olmanın sıkıntılarını temsil edebilir. Sert ve cesur olmalısın ve bazen sadece savunmasız olmak istersin ama yapamazsın. Çiçekler, kırılgan oldukları ve genellikle toplandıktan sonra öldükleri için açıkça kırılganlığı temsil eder. Kafatasları hayatın da kırılgan olduğunu ve bizlerin de doğduktan kısa bir süre sonra öleceğimizi temsil ediyor. Bir çiçeğin yaşamı, bir insanın ya da herhangi bir doğanın yaşamına oldukça benzer. Doğduğumuz andan itibaren ölmeye başlarız ki sen de iyi vakit geçirebilesin..

Önkol AyçiçeğiDövme

Önkol, dövme için başka bir harika noktadır. Aslında vücudun herhangi bir kısmı dövme için harika bir yer. Penis, yüz, aklınıza gelebilecek her yer vücudunun o kısmına dövme yaptırmış. Dövme yaptırmayı düşünmediğiniz alt bölgelerde bile, birinin vücudunun o kısmına dövme yaptırdığını garanti edebilirsiniz. Birinin dövme yaptırdığını duyduğun en tuhaf yer neresi? Yorumlar kutusunda bize ulaşın ve bize bildirin.

Omuz Bıçağı Ayçiçeği Dövmesi

Vay! Bu dövmenin arka planına bakın. Çok neon ve güzel. Dövmenizi tasarlarken, sanat eserini bütünsel bir doğa içinde düşünün ve hangi vücut kısmına alacağınıza göre tasarlayın. Dövmenizi tasarlarken vücudun konturunu kullanın. Örneğin, omurganıza bir ayçiçeği dövmesi yaptıracak olsaydınız, uzun ve omurganız boyunca uzanacak şekilde tasarlamak istersiniz. Omzuna bir tane alacaksan, tüm omzunu dövmeyle doldurmak istiyorsun..

İki Ayçiçeği Dövmesi

Bu bayan, her iki bacağında da aynı dövmeleri olan ayçiçeği dövmelerini sever. Bu harika bir etkidir ve simetri ekler. Kendini dünyaya ifade etmek için tüm vücudunu bir tuval gibi kullanıyor. Toprakta büyüyen çiçeğe bile uyuyor. Ayçiçekleri çok dayanıklı bitkilerdir ve her yerde büyüyebilirler. Ayrıca yeni başlangıçları ve mutluluğu temsil edebilirler. Sonuçta, ayçiçeği tarlasında atlarken kim kızabilir ki? Eh, ben olabilecek biriyim ama çok fazla insan değilim. Kızgın bir kişi, elinde orakla tarladan atlar, onları keser ve üzerlerine basardı..

Gövde Ayçiçeği Dövmesi

Justin Timberlake’in dediği gibi, bu güzel kadının yaptığı gibi karın bölgenize seksi bir ayçiçeği dövmesi yaptırarak seksiliğinizi geri getirin. Erkek ya da kadın farketmez, kulüpte kaldıktan sonra gece birini eve götürdüğünü ve gömleğini kaldırdığını ve onlara altın ışık ışınları saçan seksi ayçiçeği dövmesini ortaya çıkardığını hayal et. Çılgına döneceklerinden ve kıyafetlerinizi daha da hızlı yırtacaklarından emin olabilirsiniz. Tabii ayçiçeklerinden nefret edip onları tekrar giymeye başlamazlarsa.

Siyah Ayçiçeği Dövmesi

Bu, ayçiçeğini parlatmak için renklendirmeniz gerekmediğine dair en iyi örnek. Bu dövme, mükemmel bir çiçek resmi iletmek için ayrıntılı gölgeleme ve şaşırtıcı çizgi çalışması kullanır. Renkli mi yoksa siyah mı tercih edersiniz? Karar veremedim ikisi de harika görünüyor. Belki iki tane almam gerekecek.

Boyama Stili Ayçiçeği Dövmesi

Bu dövmenin tarzını seviyorum. Ayçiçeği, akrilik boyalarla cilde boyanmış gibi görünüyor. Bu sanatçı, bu etkiyi yaratmak için iyi bir iş çıkarmış. tekniklerini merak ediyorum.

Daha Fazla Kafatası ve Ayçiçeği Dövmesi

Sanatçının yukarıdaki resimde elde ettiği şeyi beğendim. Bu belalı kafatasına gözler yerine ayçiçekleri koyarak kutunun dışında düşünüyorlar. Gerçekten bir fark yaratıyor ve önyükleme yapmak için harika görünüyor. Ayçiçeklerinin yerini alabilecek başka ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kutusunda bize ulaşın. Şahsen benim için, tekerlek yerine ayçiçeği olan bir araba alabilirim. İçinde ayçiçekleri olan güzel bir saksı kutusu da alabilirim. El arabası gibi bir şey. Ne düşünüyorsun?

Kelebekler ve Ayçiçeği Dövmeleri

Kelebekler ve çiçekler kahve ve sigara, mısır ve havuç gibi ya da bezelye ve havuç gibi birlikte giderler. Forrest Gump’ın o filmde ne dediğini hatırlayamıyorum ama siz anladınız. Nedense kelebekler çiçekleri sever. Mantıklı, çiçekleri severim ve kelebek değilim belki onlar da tıpkı insanlar gibi güzel şeylere ilgi duyarlar. Her ikisi de doğanın ürettiği olağanüstü sanatlardan bazıları. Bu liste gibi çok ilham verici. Ben doğalım ve bu listeyi yaptım, o yüzden kelebek gibi ol, güzel ol, doğal ol ve en önemlisi mutlu ol çünkü mutluluğun diğer insanlara ve sonunda tüm dünyaya yayılacak. Herkes bunu yaparsa dünya çok daha mutlu bir yer olur.

Bilek Ayçiçeği Dövmesi

Bilekteki dövmeler harika görünüyor ve küçük bir şey almak için harika bir yer. Bu kişinin küçük ve narin bir ayçiçeği var. Aynı zamanda süper sevimli ve süper rock and roll.

Kalça Ayçiçeği Dövmesi

Hippi hippi sallayın! Bu kalçada çok güzel bir ayçiçeği. kalça olduğunu düşünüyorum. Bunun hangi vücut parçası olduğunu biliyor musun? Aşağıdaki yorum kutusunda bana ulaşın ve hangi vücut parçası olduğunu düşündüğünüzü bana bildirin..

Elmaslar ve Çiçekler

Dövmenizin çevresine sınır koymayı hiç düşündünüz mü? Kenarlık almak dövmeye daha fazla derinlik ve boyut kazandırır. Bu kişinin bir pırlantası var ve bordür çiçek tarafından kırılmış, bu da ona deriden gerçekten fırlamış gibi bir görünüm kazandırıyor..

eski okul stili

Bu eski okul tarzı bir ayçiçeği dövmesidir. Eski okul stili, retro bir his vermek için temel gölgeleme ve renk kullanır.

Eşsiz Ayçiçeği Dövmesi

Bu ayçiçeğinin gövdesi ellerden yapılmıştır. Kim düşünebilirdi? Sanatçı yaratıcı, zeki bir çerezdir. Sonuçta biz insanlar da doğayız.

Biceps Ayçiçeği Dövmesi

Şişkin bicepsleriniz mi var? Bicepslerinizi daha iyi göstermek ister misiniz??

Peki, senin için çözümüm var mı? Sadece yerel dövmecinize uğrayın ve üzerlerine bir dövme yaptırın. Ayçiçeği, pazı üzerine dövme yapmak için güzeldir. Belki silah kelimesini anlayabilirsin. Silahlarınız, pazınızda olduğu gibi, insanları ezebileceğiniz ve öldürebileceğiniz öldürücü silahlar gibi. Böyle iğrenç şeyler yapacağından değil tabii.

Tatlı Küçük Ayçiçekleri Her Yerde

Eh, bu güzel ayçiçeğine bir göz atmazdın. Boyama çalışması harika. Arka plandaki tavus kuşu tüylerini seviyorum. Dövmelerin bir eşi etkilemenin harika bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Tavus kuşunun ortaklarını çekmek için güzel renkli tüyleri vardır. Barda veya kulüpte almak için güzel renkli dövmelerinizi kullanabilirsiniz. Tek yapman gereken dövme yaptırmak ve karşı cinsten kesinlikle etkileneceksin..

Dark Twist ile Ayçiçeği Dövmeleri

Bu ayçiçeklerine bakın, hepsi siyah bir sızıntıyla kaplı. Aynı zamanda serin ve biraz karanlık görünüyor. Siyah ve dağınık arka plan, çiçeklerin deriden çıkmasını ve kendilerine ait bir hayata dönüşmesini sağlıyor..

Baba Ayçiçeği Seviyor

Baban ayçiçeklerini sever mi? Bu kişinin babası kesinlikle yapar ve sizi bu kadar iyi bir insan olarak yetiştiren adama bir ayçiçeği dövmesi yaptırmaktan daha iyi ne olabilir? Bir baba ve çocuk arasındaki aşk büyüdükçe, tarladaki ayçiçekleri de büyür. Kum saatinin içinden geçen kumlar gibi, bunlar hayatın günleri ya da buna benzer bir şey.

Göğüs Ayçiçeği Dövmesi

Göğsüne bir ayçiçeği al. Gerçekten büyük ve plajda gömleğinizi çıkardığınızda insanlar sizi omzuna kaldıracak ve sizi sahil boyunca ve okyanusa taşıyacak. Dövmeniz tazeyse, gömleğinizi açık tutmak isteyebilirsiniz çünkü ilk yapıldıktan sonra onları ıslatmamanız gerekir. Silahları ve göğsünüzü çıkarmadan önce birkaç hafta bekleyin. Bu, dövmenizin iyileşmek için zamana sahip olmasını sağlayacaktır..

Bakım Sonrası Dövme

Dövme tamamlandıktan sonra bakım yapmak, süreçte çok önemli bir adımdır. Dövmeniz tamamlandıktan sonra, değerli mürekkebin soyulmasını önlemek için özellikle kabuklanma aşamasında onu nemli tutmanız gerekir. Ayrıca sudan uzak tutmanız gerekir. Bu, mürekkebi köreltecek ve bir rötuş için dövmeciye geri dönmeniz gerekecek..

Mürekkep Sıçrama Tarzı

Bu ayçiçeği dövmesi, mürekkep püskürtme tarzında yapılmıştır. Bu stili seviyorum çünkü renkli ve eğlenceli ve geleneksel dövmeye benzersiz bir yaklaşım.

Kaburga Ayçiçeği Dövmesi

Biraz eğlenceli ve biraz seksi bir şey arıyorsanız, göğüs kafesi dövmesi yapın. Yukarıda görebileceğiniz gibi, bu bayan yan göğüs kafesinde bir ayçiçeği ile çok iyi görünüyor. Dövmenin kendisi parlaktan başka bir şey değil. Bana şunu hatırlatır. Dövmenizi yaptırırken her zaman iyi bir dövme sanatçısı seçin, yoksa bir dud ile sonuçlanabilir, o zaman hayatın geri kalanını onunla yaşamak veya üzerini örtmek zorunda kalabilirsiniz. Bu saçmalıktan kaçınmak için önceden plan yapın ve iyi bir ilk yapın.

Ayçiçeği dövmelerinin listesi bu ve iyi değil miydi? Bazı ciddi anlamda iyi dövmeler vardı ve umarız bir sonraki dövme salonu seyahatiniz için listeden bazı fikirler ve ilham almışsınızdır. Dövmelerin hayat olduğunu ve dövmelerin ömür boyu olduğunu unutmayın, bu yüzden pişman olmayacağınız iyi bir dövme yaptırın. Ve tabii ki iyi bir hayat.