Kendinizi Bir Badass Gibi Hissettirecek 145 Eşsiz Samuray Dövmesi

Kendinizi biraz kötü hissettirecek bir dövme arıyorsanız, Samuray dövmelerini seveceğinizden emin olabilirsiniz. Uzun yıllardır popülerler ve asla modası geçmiyorlar. Dövüş sanatlarına gelen disipline karşı asla şansınız yok. Dövüş sanatları ayrıca öldürme veya savaşta olma korkusunun üstesinden gelmede harikadır. Seni koruyan bir şeyin parçası olduğunu bilmek seni bu kadar kötü hissettiren şey..

Samuray denince aklınıza ilk ne geliyor? Kılıç mı olacaktı? Elbette öyle, en havalı yönlerinden biri.

Önemli samuray kılıcı hakkında gücü elinde tutması mı ve bunun nereden kaynaklandığını bilmemiz mi gerekiyor? Dövüş sanatları tamamen onur, cesaret ve saygı ile ilgilidir. Bunlar, kaotik zamanlarda onlara yardımcı olmak için sıkı sıkıya tuttukları değerlerdir. Bu temel değerlere de inanıyorsanız, neden onları bir dövme ile temsil etmeyesiniz? Ayrıca zor zamanlarda onlara yardımcı olmak ve her zaman jilet gibi keskin bir odaklanmaya sahip olmalarını sağlamak için meditasyon kullandılar..

Cesaret ve şerefi temsil eden bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız, o zaman bir Samuray dövmesi tam size göre. Aşağıda, Kendinizi Badass Gibi Hissettirecek 41 Eşsiz Samuray Dövmesi bulunmaktadır:

1. Detaylı Tasarım

Bu inanılmaz dövme tamamen detaylı ve aynı zamanda oldukça harika görünüyor.

samuray dövmeleri

2. Büyük Samuray Dövmeleri

Büyük bir dövme arıyorsanız, bu sizin için olabilir. Bu tasarımla çok sayıda şaşırtıcı renklendirme var.

3. Savaşçı

Bu Samuray bir kaplanla savaşıyor ve savaşları vahşi görünüyor.

4. Kızgın Dövüşçü

Bu kıç avcı uçağı harika bir kol kol tasarımı sağlar.

5. Büyük Detay

Bu eski bir samuray tasarımı ve detay inanılmaz, bir çizim gibi görünüyor. Koyu gölgeleme aynı zamanda tasarıma tamamen başka bir görünüm kazandırıyor. Bu inanılmaz dövme tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz..

6. Bir Yüz

Bu kol tasarımı için sadece savaşçının yüzünü görüyorsunuz, ancak ihtiyacınız olan tek şey bu. Yüzlerinde gösterdikleri yara izini seviyorum. Harika bir dövmeye sahip olmak için tam vücut görüntüsüne ihtiyacınız yok. Burada çok fazla duygu var.

7. Kılıç

Samuray kılıcı, Samuray dövmelerinin en popüler yönlerinden biridir. Bu muhteşem tasarımla yanlış gidemezsiniz. Çiçek öğeleri, genel tasarıma biraz gizem katıyor.

8. Geleneksel Sanat

Samuray sanatı söz konusu olduğunda bu çok geleneksel bir tasarım. Savaşçının arkasındaki kızıl güneş, gerçek bir geleneksel yöndür. Bu savaşçı, düşünceli bir an yaşıyor gibi görünüyor. Kızıl güneş sadece tüm görüntüyü patlatıyor.

9. Kalın Renkler

Cesur renkleri olan bir Samuray savaşçısı. Burada da çok fazla ateş var. Yeşil, bu tür bir tasarım için alışılmadık bir renktir, ancak bu onun kötü bir şey olduğu anlamına gelmez. Renkle deneme yapmak sorun değil. Uzun sürer.

10. Çizimler

Bu detaylı dövmenin bazı ciddi şaşırtıcı unsurları var. Burada yer alan detaylar gerçekten şaşırtıcı. Bundan daha kötü bir tasarım bulamazsınız.

11. Kör Adam

Bu savaşçı kör kalarak eğitiyor, böylece usta olabiliyor. Samuraylar arasında yaygın bir uygulamadır çünkü savaşta diğer duyularını da kullanabilmek isterler..

12. Harika Bir Samuray Dövme Tasarımı

Detaylı bir dövme arıyorsanız, bu dövme ile yanlış gidemezsiniz. Bu dövme gerçekten şaşırtıcı ve biraz da baş belası. Bu dövmenin sertliğini seviyorum; onu benzersiz yapan şeyin bir parçası.

13. Muhteşem Renkler

Bu kol dövmesinin birçok harika rengi var. Detaylar ve renkler harika bir dövme fikri yaratır. Bir omuz kılıfı arıyorsanız ne kadar yaratıcı bir tasarım. Savaşçının gözlerindeki şiddeti görebilirsin. sadece onu seviyorum.

14. Samuray Kılıcı

Gününüzü aydınlatacak harika bir kılıç dövmesi. Bu tasarımda kılıç kınına geçirilmiştir ve kesinlikle seveceğiniz bir kılıçtır..

15. Karanlık Kafatası

Bu badass savaşçı başka bir alemden ya da belki de sadece yürüyen ölülerin bir parçası. Her iki durumda da, bundan daha sert bir dövme bulamazsınız. Alt kısımdaki kafataslarının eklenmesi onu çok daha iyi hale getiriyor. Bu dövmede yer alan gölgelemeyi seviyorum çünkü gerçekçi.

16. Uzaklara Sürüklenmek

Kılıç okyanusa atıldı ya da belki kendi kendine kaçmaya çalışıyor. Renkler de eğlenceli. Daha çok karikatürist bir görüntü ama yine de eğlenceli. Maviler ve kırmızılar birlikte harika görünüyor.

17. Yumuşak Detaylar

Harika bir dövmeye sahip olmak için çok fazla ayrıntıya ihtiyacınız yok. Bu şiddetli bir savaşçı ve gerçekten şaşırtıcı.

18. Koyu Kırmızı

Samuray kasklı harika bir kafatası tasarımı. Bu dövmeyle ilgili cesur renkleri seviyorum.

19. Karanlık Dövmeler

Çok fazla karanlık detayı olan harika bir dövme.

20. Yaratıcı Tasarımlar

Bu dövmenin çok fazla detayı yok ama yine de oldukça havalı bir tasarım. Orada kırmızı ve siyah birlikte gerçekten çok iyi.

21. Cesur Tasarımlar

Seveceğinizden emin olduğunuz oldukça büyük bir dövme tasarımı. Burada harika bir dövme yapan birçok detay var..

22. Derin Düşünen

Harika bir tasarım çünkü burada derin düşünen bir savaşçımız var. Seveceğinizden emin olduğunuz çarpıcı bir tasarım.

23. Çılgın Savaşçı

Cesur renklere sahip harika bir tasarım. Savaşçıların yüzündeki ifade biraz sıra dışı, ama belki de deliler vakasına sahiptir..

24. Çarpıcı Renkler

Bu dövme tasarımının bir parçası olan harika renkleri seviyorum. Renkleriyle gurur duyan azılı bir savaşçı.

25. Cesur Savaşçı

Bu dövme çok karanlık ve biraz gizemli. Yardım edemeyiz ama içerdiği ayrıntıyı da seviyoruz.

26. Koyu Mavi

Korkunç savaşçı sıra dışı ama gerçekten harika. Bu cesur renklendirmeyi seviyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

27. Savaşçı Ol

Kılıç deriye gömülü gibi görünüyor. Harika bir tasarım seçimi.

28. Hoşnutsuz

Samuray savaşçıları söz konusu olduğunda huysuz bakış yaygın bir durumdur ve bunun nedeni genellikle savaşçıların sert olmaları ve eldeki göreve odaklanmalarıdır..

29. Portre

Bu tasarım bir portreye çok benziyor. Çarpıcı ve o kadar ayrıntılı ki bir fotoğraf olabilir.

30. Siyah Beyaz

Siyah beyaz dövmeler her zaman harikadır ve bu durumda biraz karanlıktır. Uzun zaman önce ölmüş bir asker, ama dövmenin etrafındaki detay ve ruh hali inanılmaz.

31. Farklı Bir Savaşçı Türü

Hepimiz savaşçı olabiliriz bu adam bile.

32. Aç Kaplan

Bir savaşçıya ilginç bir bakış, bu durumda bir kaplan ve kavgaya aç gibi görünüyor.

33. Gizemli Vibe

Karanlık ve harika olduğu için kesinlikle seveceğiniz harika bir tasarım.

34. Aşk İlişkisi

Bu Samuray savaşçısının ortasında bir Geyşa kızı var. Gerçekten büyülü olan detaylı bir dövme.

35. Bacak Dövmeleri

Bu Geyşa, Samuray savaşçılarının yanında. Parlak renklere sahip bu harika tasarımlara doyamıyoruz. Onlar gerçekten türünün tek örneği.

36. Birçok Detay

Harika detaylar ve koyu gölgelerle dolu bir dövmenin bir başka harika örneği. Yüzünde tuhaf bir ifade olan başka bir savaşçı ama aynı zamanda orijinal..

37. Korkunç Tasarımlar

Gerçekten kötü bir dövme istiyorsanız, bu bacak tasarımı aradığınız şey olabilir. Savaşçıların yüzleri gerçekten çok kötü ve bunun gibi çok fazla görmeyeceksiniz, bu yüzden aynı zamanda özgün bir tasarım. abartılı özelliklerini seviyorum.

38. Renklerin Gökkuşağı

Sırt dövmesi detaylı ve renklidir. Cesur ve parlak bir şey istiyorsanız, o zaman bu sizin için dövme.

39. Çarpıcı Mavi

Farklı bir savaşçı türü ve biraz gizemi var. Burada yer alan renkleri seviyorum; çok hareketliler. Bir Samuray savaşçısı dövmesi istiyorsanız ama biraz farklı bir dövme istiyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

40. Meditasyon

Meditasyon yapmak, bir Samuray savaşçısı olmanın önemli bir parçasıdır. Bu dövmede, arkayı dolduran çok sayıda harika arka plan manzarası var. Savaşçı ortada ve oldukça düşünceli görünüyor. Burada çok fazla renk yok, ancak kırmızı, görüntünün geri kalanını patlatıyor.

41. Gizemli Kafatası

Ölü bir savaşçı kafatasının bir başka harika örneği. Bunlar havalı dövmeler çünkü kafatasları onları normalden biraz daha sert yapıyor. Tasarımı seviyorum ve gerçekten ilham verici.