Kral ve Kraliçe için 108 Taç Dövme Tasarımı

Sallanan taç dövmeleri olan herhangi bir Kral ve Kraliçe var mı? Kaşlarınızı alt üst edecek 108 taçlık bir listemiz var. Taç takmak için kraliyet mensubu olmanız gerekir ve taç dövmesi yaptırmanın en iyi yanı, bir yay aldığınızda düşmemeleridir. Taç dövmeleri, oyunun zirvesinde olmanın ve her zaman daha fazlası için çabalamanın bir sembolüdür. Ayrıca beton ormanın Kralı ve Kraliçesi anlamına da gelebilirler. Sakin olun, yerleşin ve muhteşem taç dövmeleriyle dolu bu kraliyet galasında gezinin.

Uyluk Taç Dövmesi

Saat kaç? Uyluğunuzda dövmeli saatin üstüne bir taç yaptırmanın zamanı geldi ve neden iyi bir ölçü için oraya biraz gül atmıyorsunuz?.

Göğüs Taç Dövmesi

Bu kanatlı güzel bir göğüs taç dövmesidir. Sanatçı parça üzerinde bir patlama işi yaptı. Kanatlar çok karmaşık işlerden oluşuyor.

El Taç Dövmesi

Kim ormanın kralı? Bu adam! Patron gibi elinde taç olan bir aslanı sallamak. Aslan ormanın gerçek kralıdır. Kimseden hiçbir şey almayan gururlu bir canavar.

Kulak Taç Dövme Arkası

Kulağın arkasında küçük bir dövme için harika bir yer var. Bu bayan, bu güzel taç dövmesi örneği ile doğru fikre sahip. Mor ve pembe renklerini bilmiyorum. Morarma gibi duruyor.

Renkli Taç Dövmesi

Bu, bir taç dövmesine benzersiz bir bakış. Harika görünüyor. Taç dövmesinin yapıldığı bu kişinin vücuduna şövale boyası dökülmüş gibi.

taç-dövme

Önkol Taç Dövmesi

İşte harika bir çizgiye sahip güzel ve basit bir taç dövmesi. Dövmeler her zaman harika görünmek için büyük ve karmaşık olmalıdır. Bazen basit en iyisidir.

Göğüs Taç Dövmesi

Yukarıdaki dövme, gökkuşağının tüm renklerini içeren başka bir göğüs dövmesidir. Sanatçı iyi bir iş çıkarmış ve bazı destekleri hak ediyor..

Anne ve Baba Taç Dövmesi

Tanrım! Bu kişinin anne ve baba dövmesi yaptırabilmesi için ebeveynlerini gerçekten sevmesi gerekir. Sanırım çocuklarını yetiştirmek için iyi bir iş çıkardılar. Dövme hariç. haha. jk.

Damga Taç Tatt

Bu, okulda alacağınız bir pulu anımsatan havalı küçük bir taç dövmesi. Bu hanımefendi iyi bir kız olmalı ve yaptığı iyiliklerle damgalanmış olmalı. Bu basit ve bir tedavi olarak çalışıyor.

Bilek Taç Tatt

Bana bir bilek dövmesi seviyorum. Aynı anda hem biraz dışarıda hem de sağduyulu olmak istiyorsanız mükemmel bir yer. Cehennem gibi acıtabilir ama bunu bir dayanıklılık testi olarak düşün.

Snus Kutusu Taç Dövmesi

Yukarıdaki dövme snus kutusunun üzerindedir. Sorabileceğiniz bir snus kutusu nedir? Buna deniyor çünkü İsveç tütününü kokladığınız yer orası..

Kraliyet Hazinesi

Beni kilitle ve anahtarı at. Bu dövme tüm çan ve ıslıklara sahiptir. Prensim olmak istiyorsan önce kalbimin anahtarını bulman gerektiği anlamına gelebilir. Dövme ne olursa olsun, havalı bir dövme olduğu anlamına gelir.

Bir Aşk Taç Dövmesi

Bob Marley’in ünlü sözleri. Aşk, dünyayı fethetmek için ihtiyacımız olan tek şey. Bir aşk bebeği. One Love.

Ölü Taç Dövme Günü

Ölü dövmenin bu Meksika esintili günü kesin bir vurucu. Renkleri seviyorum ve kafataslarındaki mücevherler hoş bir dokunuş.

Kalça Taç Dövmesi

Bu dövme oldukça havalı. Ah, bu şaka korkunçtu. İlkokuldan beri Romen rakamlarını kullanmadım. Hangi sayı olduğunu biliyorsanız, yorum kutusuna bir yorum bırakın ve bir ödül kazanabilir veya kazanamayabilirsiniz. Her şey içinde bulunduğum ruh haline bağlı.

Belair Tattoo’nun Taze Tacı

Bu, aldığı kadar taze. Hala üzerinde plastik kaplama var. Kalbimin kraliçesi olduğunu söylesem bana inanır mısın? aşk vızıltısını hissedebiliyor musun?

Kol Taç Dövmesi

Bu, iyi bir şekilde biraz kabataslak. Çocuksu yazıları ve bodur taslağı seviyorum. Dövmenin ne dediğini bilen varsa yorum kutusuna yazsın. bilmek istiyorum.

Buzağı Taç Dövmesi

Bu dövme bir canavar. Bir taç ve kanatlı bir kolye takan bir panter. Ormanın kralı olmak için bir aslana parası için şans verirdi. Sanatçı detay ve görüntü ile gerçekten harika bir iş çıkarmış..

Kafatası Taç Dövmesi

Ne güzel bir dövme? Taç giyen bir kafatası. Kral Louie ve karısı onun tacı olmadan gömüldüğünü görmeye dayanamadı. Şey, belki ama bu dövmelerin güzelliği. Kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz. Tıpkı bugünlerde medya gibi.

Yan Vücut Taç Dövmesi

İşte çok havalı bir yan gövde taç dövmesi. Çok büyük ve süper havalı görünüyor. Dövme sanatçısı gerçekten iyi bir iş çıkarmış.

Büyük Kafatası Taç Dövmesi

Vay! Bu korkutucu. Özellikle sanatçının dövmeyi gerçekten hayata geçirmek için pembe ve beyazı nasıl kullandığını seviyorum. Detay çok karmaşık ve rekabet etmesi uzun zaman almış olmalı. İlgililere İyi Çalışmalar.

Biceps Taç Dövmesi

Dikenlerin klasik tacı. Dikenli taç, uzun zamandır Hıristiyan kültüründe bir simge olmuştur. İsa çarmıha gerildiğinde onları giydi. Her ne kadar yanılıyor olsam da şapka konusunda onun seçimi olduğunu düşünmüyorum. Din konusunda o kadar bilgili değilim. Eğer biliyorsanız bize yorumlarda bir satır bırakın.

Onun ve Taç Dövmesi

Aşkı göstermenin bileklerdeki bir taç dövmesinden daha iyi bir yolu olabilir. Bu harika bir fikir. Sanırım kız arkadaşıma önerebilirim. Olumsuz bir etkisi olabilir ve ilişkide baskı hissedebilir ve beni terk edebilir..

Elmas ve Taç Dövmesi

Bu açıkça bir balerin olmayı temsil ediyor. Taç, kralın sembolü ve elmas, bu adamın dünyayı yönetmesini sağlayacak mücevherleri olduğu anlamına geliyor. Dövme güzelce yapıldı.

Kral Taç Dövmesi

Bu adam birinin kralı. Acaba o mu yaptı yoksa kendini bir tür hanımefendi mi sanıyor? Aslan yüzündeki detay harika. Yakından bakarsanız aslan ağlıyor. Zavallı aslana ne olduğunu merak ediyorum. Aslan hakkında harika bir hikayeniz varsa yorumlarda bize ulaşın.

Kol Taç Dövmesi

Vay! Görkemli başlıktaki görkemli baykuş. Sonra şüpheye düştüğünde içine bir de gül koy. Bu gerçekten de bazı güzel sanatların bir göstergesidir..

Kol Taç Dövmesi

Harika Scott Batman. Bu büyük ve cesur bir dövme. Çok karanlık ve detay tek kelimeyle çarpıcı. Sanatçının renkleri nasıl tersine çevirdiğini ve çoğunlukla düz siyah kullandığını seviyorum..

Pektoral Taç Dövmesi

Peck dövmeleri harika. Düzgün bir vücuda sahipseniz daha da iyidirler. Bu adamın en azından güzel meme uçları var. Saç, pastanın üstündeki kirazdır.

Taç Dövme Tasarımı

Kendi dövmenizi tasarlamak her zaman eğlencelidir. Bu listede beğendiğiniz tüm dövmelerin en iyi unsurlarını alıyor ve tüm dövmelerin en üstün kralını yapmak için bunları bir araya getiriyorsunuz..

Bacak Taç Tatt

Liliana da kim? Gerçekten önemli değil. Tek yapman gereken, gözlerinin önündeki güzel sanat eserine hayran olmak..

Omurga Taç Dövmesi

Omurga dövmeleri iyi yapılırsa havalı görünür. Her zaman vücudun konturu ile uyumlu olanı tasarlamak için para ödüyor. Omurga dövmesi yaptırırsanız, omurganızdan aşağı akmalıdır. Bu nedenle o bölgeye uygundur. Yuvarlak dövmeler omuzda ve popoda harika görünüyor.

Taç Dövmesi Öncesi ve Sonrası

Bu biraz önce ve sonra çekim. Bir dövmenin ilerlemesini görmek harika. Basit görünmeye başlıyorlar ama gölgeleme gerçekten hepsini bir araya getiriyor. Sonuç, taç takan güzel bir dişi aslan.

Kıllı Göğüs ve Taç Dövmesi

Bu adam devam ediyor. Bandana. Kontrol etmek. Kıllı göğüs. Kontrol etmek. Dövmeler. Kontrol etmek. Ben bir kadın olsaydım bu adam daha fazla bekar olmazdı. Resmin geri kalanını görebilseydin, eminim ki muhabbet kuşu kaçakçıları giyiyordur..

Badass Taç Dövme

Bu bir badass dövmesi. Sertliğin tüm unsurlarına sahiptir. Taç gerçekten iyi yapılmış. Deriden parlıyor gibi görünüyor. Bu kafatası, kafasına böyle parlak bir taç taktığı için şanslı bir çocuk..

Ayak Bileği Taç Dövmesi

Dövmeler söz konusu olduğunda başınıza taç takmanıza gerek yok, istediğiniz yere takabilirsiniz. Kolunuzda, ayak bileğinizde ve hatta yüzünüzde bile takabilirsiniz..

Bulutlar ve Taçlar

Bu dövme çok şey anlatıyor. Bir gün bunların hepsi senin olacak. Baba tacı oğluna devreder. Bu, özellikle atılan oyunlarda her zaman en iyi fikir değildir. Kral olan o küçük piç bir korkuydu.

Bacak Taç Dövme Arkası

Bacaklarının arkasına aynı dövmelerden iki tane yaptırmak, bunun için harika bir yol. Yay ve kafatasları gibi birçok farklı nesneyle yapıldığını gördüm. Tek sınır hayal gücünüz.

Metin Taç Dövmesi

Sanatçının dövmenin ana hatlarına metni dahil etme şeklini seviyorum. Bu çok yaratıcı bir stil ve çizgi çalışması rakipsiz. iyi iş efendim veya hanımefendi.

Fil Taç Dövmesi

Şimdi hepsini gördüm. Taç giyen bir fil. Kim düşünebilirdi? Eh, bu sanatçı kesinlikle yaptı ve neden taç giyen bir fil olmasın. Sonuçta onlar görkemli bir canavar. Sizce başka hangi hayvanlar taç giymeli? Yorumlar kutusunda bize ulaşın.

Parmak Taç Dövmesi

Bu bir taç dövmesi için harika bir yer. Parmak, fazla detay gerektirmeyen küçük dövmeler yapmak için mükemmeldir. Bu adamlarda onun ve onun dövmeleri var. Çok tatlı.

Kafa Parçası Üzerindeki Kafa Parçası

Bu cidden havalı bir dövme. Başörtüsü takan bir aslan başlığı takan bir kadın var. Bu çılgın adam. Ne yaratıcı bir sanat eseri orada.

Arka Kol Taç Dövmesi

Bu dövmede bulunan taç kesinlikle kusursuz. Dövme sanatçısı kesinlikle çivilenmiş. Detay ve renklendirme yüksek standarttadır. Dövme sanatçısının kim olduğunu bilmek iyi olurdu. Bir sonraki dövmemi yaptırmalarını sağlardım.

Bakım Sonrası Dövme

Yaptıktan sonra dövmelerinize düzgün bir şekilde bakmanız çok önemlidir. Bu, ilk aldığınız zamanki bütünlüğünü korumak istiyorsanız, dövmeyi yaptırmak kadar önemlidir. Her zaman dövme sanatçınızdan nasıl yapılacağına dair talimatlar isteyin. dövmene düzgün bak. İlk birkaç hafta onu sudan uzak tutmanız gerekir, aksi takdirde soyulacak ve pistte daha sonra bir rötuş yapmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca yarayı nemli tutmanız gerekir, böylece kabuklar dökülmez ve onunla birlikte mürekkebin bir kısmı alınır. Dövme sanatçınız size her şekilde söyleyecektir..

Taç dövmeleri bir sonraki dövmeniz olabilir. Umarım listeden bazı fikirler ve ilham almışsınızdır. sahip olduğumu biliyorum. Taç dövmesi yaptıracak bir sonraki Kral veya Kraliçe kim olacak? Bu liste iyi oldu. Tüm dövmeler kaliteliydi. Her zaman kendimiz gibi dövme severlerden haber almaya hevesliyiz, bu yüzden utangaç olmayın ve yorumlarda bize bir satır bırakın. sizden haber almak isteriz.