Küçük Papatyaları Zorlayan 184 Ölü Dövmeler Günü

Ölüler Günü, tüm dünyadaki Meksikalılar tarafından düşmüşleri hatırlamak ve saygı göstermek için kutlanır. içinde bilinir İspanyolca Dia De Muertos olarak. Bu muhteşem günden ilham alan sanat eseri, şaşırtıcı bir şey değil ve insanların sanatı benimsemesi ve dövme topluluğu da doğaldır. Dövme dünyası çeşitlilikle doludur ve Ölüler Günü gibi benzersiz kültürel kavramları sever. İnternetin izleme keyfiniz için sunduğu en iyi Day of the Dead dövmelerinin bir listesini derledik.

ölü dövme günü

Ölü Dövmenin Vücut Günü

Bu dövme canavarına bakar mısın? Ölü sanat tarzının günü için oldukça tipiktir. Bu bayan çok güzel. Dövme sanatçısı bu güçlü güzel dövmeyle harika bir iş çıkarmış. Elde etmesi gereken ayrıntı ve zaman bir ilham kaynağıdır. Listenin geri kalanı için çıtayı gerçekten yükseltiyor. daha iyi olacağına eminim.

Ölü Dövmenin Kol Günü

Bu dövme, ölü stil sanat eserlerinin bazı geleneksel günlerini içeriyor. Bunu listede çok göreceksiniz. Bu aynı zamanda kutlama gününde insanlar tarafından yapılan makyajdır. Taban olarak beyaz boya ve siyah detaylardan oluşmaktadır. Sık sık siyah göz makyajı ve dudak üzerinde dikişler göreceksiniz. Stiller ülke genelinde farklı bölgelere göre değişir. Yukarıdaki resimde alnındaki çiçeğe bayılıyorum. Aksi takdirde ölü temaya bir dokunuş hayat ekler.

Ölü Dövmenin Arka Günü

Bu etkileyici bir dövme. Şapka ve saç gerçekten onu harekete geçirdi ve yakından bakarsanız, altta bir Meksika ya da Los Angeles caddesi görebilirsiniz. Bu bayanın halka küpeleri ve buna uygun şapkasıyla bir stili var. Sanatçının saçları dalgalı bir şekilde nasıl yaptığını seviyorum. Bütün bunlar sadece bir renk kullanılarak yapılır ve ölü dövmenin bir gününün güzel bir örneğidir..

Ölü Dövmenin Bacak Günü

Bu, Terri Hatcher’ın örümcek ağları ve göğüs dekoltesiyle makyaj yaptığına benziyor. Bu harika bir portre ve sanatçının işlerini onlar için kesmiş olmalı ama uçan renklerle başardılar. Gözler büyüleyici ve saçlar o kadar ince ayrıntılara sahip ki nefes kesici.

Ölü Dövmenin Omuz Günü

Setinizi havaya atın, sanki umursamıyormuş gibi etrafta sallayın. Bu kadın silahını kime doğrultuyor? Birinin biraz eti var, bu bayanlar tabancasına cevap verseler iyi olur. sende sorun yok Aklında intikam olan bir femme fatale. Sence onun arka hikayesi nedir? Herhangi bir fikriniz varsa yorum kutusunda bize ulaşın.

Ölü Dövmenin Önkol Günü

Bu gangsta, puro içen bir gangsta ile DOTD dövmesini sallıyor. Bu dövmedeki silindir şapkayı ve bu adamın yüzündeki kendini beğenmiş ifadeyi sanki önemli biriymiş gibi seviyorum. Ayrıca, orakçı ziyaret edene kadar günleri sonsuza kadar saydığımız anlamına gelen bir saat de var..

Ölü Dövmenin Pazı Günü

Peki, ölülerden ilham alan portrenin bu gününde tüm eşyaları giyen bu seksi bayana bakmaz mısınız? Cidden havalı bir makyajla ünlü bir aktris olabilir gibi görünüyor. Sanatçı, bu kadar ince detay ve yapıya sahip bu şaheseri yaratmakta muhteşem bir iş çıkarmıştır..

Ölü Dövmenin Geleneksel Günü

Bu, festivali kutlamak için kullandıkları süs eşyaları ve sanat eserlerinde göreceğiniz daha geleneksel tarzdır. Her ne kadar güzel olsa da tasarımda daha basit. Renkler onu gerçekten canlandırıyor ve patlatıyor. basit versiyonu sever misin?

Ölü Dövmenin Elvis Günü

Evet, doğru millet, ölü tarzı yüz boyama gününde kral binada. Elvis, ünlü kalça sarsıcı hareketleri ve pürüzsüz ve kremsi sesiyle rock and roll’un kralıydı. Kariyerinin sonlarına doğru çok fazla pastırma ve fıstık ezmeli sandviç yemekten morbid obez oldu. Eminim bundan daha fazlası vardı ama siz anladınız. Şişman piç, hayranlarını korkutarak genç yaşta öldü. Pek çok kişi vardı ve onunla havaalanında, her şeye gücü yeten Elvis’i bir an için görmek için çığlık atarak buluşurlardı. R.I.P Elvis.

Ölü Dövmenin Shin Günü

Bu dövme heyecan verici. Vay. Renkler kesinlikle göz alıcı. Şeker kafatası ve siyah iskeletin üstünde ağızdan çıkan gül ile tüm parçanın genel tasarımını seviyorum. Siyah iskelet ve renkli kafatasının kontrastı, tasarımda zıt kutuplara sahip olmalarına rağmen birlikte iyi çalışır..

Ölü Dövme Kovboy Günü

Giddy Up Ortağı! Midilliyi eyerleyin ve onları yönlendirin çünkü kovboy gününüze ölü dövme yaptırmanın zamanı geldi. Bu kişinin ölümsüz kovboyuna bakın. Göğsünden birkaç ok yemiş ve erken emekli olmuş gibi görünüyor. Bu çok güzel bir sanat eseri ve bu düşmüş kovboy için büyük bir övgü. Belki parçalar halinde dinlenmek.

Ölü Dövmenin Büyüleyici Günü

Bu büyüleyici bir Ölülerin Günü dövmesidir. Partnerinize olan sevginizi ifade etmenin harika bir yolu. Dövme kalıcı oldukları kadar çok şey söyleyebilir ve diğer kişinin ölümden bizi ayır deme konusunda ciddi olduğunuzu bilmesini sağlar. Bu, listedeki diğer dövmelere kıyasla oldukça basit bir dövme ama işe yarıyor. Kalın ana hatlar ve basit stiller hoş dokunuşlar ve daha yoğun detaylı dövmelerden ferahlatıcı bir değişiklik..

Ölü Dövmenin Mariachi Günü

Bu tatlı. Bir mariachi, sevgilisine düğün gününde bir melodi çalıyor ve onların ölmüş olmaları, hayal gücünü pek çok şeyi merak etmeye bırakıyor. Nasıl öldüler? Düğünlerinde mi öldüler? Gerçekten çok tatlı ve ilk akla gelen romantizm kelimesi. Tüm dövme, renkten sanat eserine ve konsepte kadar zorlayıcı. Onu kesinlikle öldüren bu dövme sanatçısına teşekkürler. Çiviyi tabuta koy.

Ölü Dövmenin Eğlenceli Günü

Bu, büyük boy bıyıklı bir adam içeren DOTD dövmesine tuhaf bir bakış. Lezzet tadını tüm ihtişamıyla gerçekten sallıyor. Çizgi çalışması inanılmaz ve dövme, canlandırıcı bir değişiklik olan sadece bir renge sahip. On üzerinden on buna arkadaşlar.

Ölü Dövmenin Kedi Günü

Sanırım şimdi hepsini gördüm millet! Ölü dövmenin bir pisi kedi günü. Bu, yarı kedi ve yarı insan gibi görünen bir kedi dövmesine havalı ve benzersiz bir bakış. Sanatçı, bu adamların büyük ve sulu baldır kası ile büyük bir tuval ile çalışıyordu..

Ölü Dövmenin Dans Eden İskelet Günü

O eteği bağla ve beni toplantıya götür. Çapalama zamanı, ölümsüz tarzı. Meksika’nın dört bir yanından gelen tüm iskeletler, çizgi dansı yapmak için yerel salonda toplanır. Tıpkı insan iskeletlerinin dans etmeyi sevdiği gibi. Elvis ve Doobie Brothers’ın klasik hitine sallamayı, tıngırdatmayı ve yuvarlanmayı severler. Henüz ölmediysen, öldüğünde kesinlikle araman gereken bir şey var..

Ölü Dövmenin Kafatası Günü

Şimdi, bahsettiğim şey bu. Güzel renklere ve harika tasarıma sahip bir kafatası. Bu dövmelerden birini alacak olsaydım, bunun gibi bir şey olması gerekirdi. Kafatasındaki farklı desenleri ve işaretleri seviyorum. Bunun gibi harika bir dövme gördüğünüzde gerçekten görülmesi gereken bir şey. DOTD dövmesi yaptıracak olsan ne alırdın??

Ölü Dövmenin Küçük Deniz Kızı Günü

Ariel, bir grup aç deniz yengeci tarafından öldürüldü. Zavallı kız canlı canlı yendi ve şimdi Küçük Deniz Kızı’nın devamında ölümsüz oldu. O sinir bozucu yengeçlerden intikam almak istiyor ve her biri yok olana kadar durmayacak. Okyanusun dibindeki uçsuz bucaksız arazide katilini ararken hayır cevabını kabul etmeyecek ve ancak o zaman ve ancak o zaman huzur içinde yatabilecektir..

Ölü Dövmenin Şeker Kafatası Günü

Bu kafatasları o kadar lezzetli görünüyor ki onları yiyebilirsiniz ve bu yüzden onlara şeker kafatasları denir. Bu beyefendinin silindir şapkası var ve güzel yüzü ve gülleriyle oldukça zarif görünüyor. Şanslı bayanın kim olduğunu merak ediyorum. O bir tedavi için var.

Ölü Dövmenin Mum Günü

Bu kafatası bir mum ve üzerlerinde harika işaretler olan bir kafatasına sahiptir. Renkler olağanüstü ve gerçekten onu patlatıyor. Çiçekler pastanın üzerindeki dondurmadır ve bu DOTD dövmesinin harika bir örneğidir. Gençliğinizi ve şişeler ve benzeri şeyler üzerinde eriyen mumlarla oynadığınızı hatırlayın. Bu dövme bana onu hatırlatıyor.

Ölü Dövmenin El Günü

El bugünlerde çok havalı bir yer. Dövmeler sosyal norm haline geliyor ve artık görünür dövmeler yapmak her zamankinden daha fazla kabul görüyor. El ve yüz herkesin gözünde çok iyi, o halde neden bu güzel dövmenizi açıkça görülebilen bu noktalardan yaptırarak göstermiyorsunuz?.

Aşk, Ölü Dövmenin Hava Günü’ndedir

Aşk havada, etrafa baktığım her yerde. Öpücükler havada, gök gürültüsünde ve ağaçta. Aptal mıydım bilmiyorum ve akıllı mıydım bilmiyorum ama inanmam gereken bir şey ve gözlerine baktığımda orada. Aşık mısın? Öyleyse, sevginizi güzel bir DOTD dövmesiyle başkalarına ifade edin. Sonra bunu göstererek onları şaşırtın. Ya seni daha çok sevecekler ya da başka yöne koşacaklar.

Ölü Dövmenin Kafatasları ve Çiçekler Günü

Vay! Bu gerçekten çok güzel bir sanat eseri Sanatçı bu tasarımı alırken işlerini onlar için gerçekten kesmiş ama kesinlikle çivilenmişler. Kafatasındaki ince detay, sabit bir el ve sandalyede sayısız saatler geçirebilirdi. Çiçekler dövmeyi gerçekten canlandırıyor ve renk katıyor.

Dövme Bakımı

Dövmenizin bakımı, yaptırmak kadar önemlidir, böylece tüm renklerini korur. Yapılacak en iyi şey, dövme sanatçınızdan onlara bakmanın en iyi yöntemini sormaktır. Kabuklar iyileşene kadar onları sudan uzak tutun. Kabuklar çıkarsa, değerli mürekkebin bir kısmını alacaktır ve bir rötuş için dövmeciye geri dönmeniz gerekir. Ayrıca kabukların soyulmasını önlemek için nemlendirici ile nemli tutun..

Arkadaşlar liste hakkında ne düşünüyorsunuz? Orada gerçekten güzel bir ölü dövme günü vardı. Bir tane bile gördüğümü sanmıyorum. Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, araştırmanızı yaptığınızdan ve işi yapmak için yetkin bir dövme sanatçısı avladığınızdan emin olun, aksi takdirde kalıcı bir boktan dövme ile kalabilirsiniz ve şimdi bunu istemiyoruz. Umarım arkanızdan kurtulmak ve yerel dövme stüdyonuza gitmek için listeden biraz ilham almışsınızdır. Açlıktan ölmemiş olsalar bile, açlıktan ölmek üzere olan sanatçıları veya genel olarak sanatçıları desteklemek her zaman iyidir..