Mükemmel Mesajı Verecek 155 İnanılmaz Sadakat Dövmesi

Bir hataya sadık olduğunuzda, hislerinizi temsil eden bir dövme yaptırmanız olasıdır. Sadakat dövmeleriyle gördüğünüz insanlar, hayatlarındaki insanlar için yukarıda ve öteye giden ve karşılığında aynısını isteyen kişilerdir. Sadakat onlar için muhtemelen en önemli özelliktir ve daha azıyla yetinmezler..

Sadakat hakkında dövme yaptırmak, başkalarına olan bağlılığınızın kalıcı bir tasvirini istediğiniz anlamına gelir. Bu dövmeler, başkalarına olan bağlılığınızın bir göstergesidir. Bu tür dövmeler şu anda oldukça popüler çünkü sadakate her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. Sadakat dövmesini göstermenin farklı yolları vardır. En yaygın olanlardan biri basitçe “sadakat” kelimesini kullanmaktır. Benzersiz bir şey yaratmak için bunu dövmedeki diğer unsurlarla birleştirebilirsiniz..

Çiftler bu tür dövmeleri gerçekten seviyorlar çünkü uyumlu dövmeler yaptırabiliyorlar ve birbirlerine sadık oldukları için bu onlar için çok daha fazla şey ifade ediyor. Sadakat dövmeleri çiftler arasında popülerdir çünkü bu onların birlikteliklerini temsil etmelerinin bir yoludur. Erkekler de bu tür dövmeleri sever çünkü insanların onları sadık bir eş olarak görmelerini sağlar. Sadakat göstererek, müstakbel eşinizin ona karşı belirli bir sorumluluğunuz olduğunu bilmesini sağlayabilirsiniz. Bir aile genellikle sadakatin nerede olduğu hissine kapılır..

Sadakat kelimesini de kullanmak zorunda değilsin, bu kelimeyi bir dövmede göstermenin birçok yolu var. Kendiniz için orijinal yapabilirsiniz, böylece diğer birçok dövmeyle aynı dövmeye sahip olmazsınız. Bir dövme şeklinde sadakati temsil edebilmek harika bir duygu. Sadakat gerçekten sadece başka birine karşı samimi, saygılı ve kibar olmakla ilgilidir..

Bağlılığınızı bir üst seviyeye taşımanız için birçok seçeneğimiz var. Mükemmel Mesajı Gönderecek Bu İnanılmaz Sadakat Dövmelerine göz atın:

Sadakat ve Aşk

Bu iki kelime el ele gider, bu yüzden bu harika bir dövme örneğidir..

sadakat-dövmeler

Harika Yazı Tipleri

Bu sadece basit bir kelime ama yazı tipini değiştirirseniz biraz farklı görünmesini sağlayabilirsiniz..

bilek dövmesi

Bu, özellikle küçükse, basit bir dövme yapmak için harika bir yerdir. Ayrıca size hatırlatmak için harika bir yer olacak.

Kısa ve Basit

Sadık, sadakat kadar güçlüdür ve bu durumda bazen kısa ve tatlı olmak en iyisidir.

El yazısıyla yazılı

Basit ve doğru olan bir başka harika dövme.

Sadakat Dövmelerinin Yerleştirilmesi

Bu dövme popüler bir dövme ve konumu da öyle. Bu tür dövmeler, bir kişinin gerçekten ne istediğine dair içgörülerdir. Bu tür dövmelerin en yaygın olduğu yerlerden biri, burada gördüğünüz gibi önkoldur. Bazı insanlar bu dövmeleri omuza, sırta, kollara ve hatta parmaklara da koyarlar. Hatta göğüslerine ve bacaklarına koyanlar bile olmuştur ama en yaygın bölge önkoldur. Nerede olmasını istediğinizi belirlemek için gerçekten istediğiniz dövmenin boyutuna bağlıdır. Gerçekten küçük bir dövme istiyorsanız, bilek veya parmak bunun için en iyi yer olabilir..

Kadın Dövmeleri

Basit bir kalp dövmeyi değiştirecek ve daha kadınsı yapacak.

Kol Tasarımları

Bu kol tasarımı güzel ve Sadakat, dövme için gerçekten eşsiz olan güllerin içinde işaretlenmiştir..

parmak dövme

Sadece küçük bir dövme tasarımı istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Kısa ve basit ve istemiyorsanız büyük bir dövme yaptırmanıza gerek yok..

Büyük Dövmeler

Bu, sadakate ne kadar inandığınızı gerçekten gösteren büyük bir dövme tasarımının harika bir örneğidir..

Farklı diller

Bazen sadece dili değiştirmek size benzersiz bir dövme verecektir..

harika dövmeler

Önkol dövme tasarımının bir başka harika örneği.

Sadakat Dövmeleri

Doğrudan konuya yönelik basit bir tasarım.

Bir Dövme Sanatçısı Nasıl Seçilir

 1. Ne İstediğinizi Bilin – Oldukça basit görünüyor, değil mi? Duvardan bir dövme seçmenize izin verecek birçok dövme yeri var, ancak aradığınız şey bu değilse, istediğiniz konuda uzmanlaşmış bir sanatçı bulmalısınız..
 2. Dövmeniz Hakkında Zor Olan Nedir? – Dövmenizin zor kısımlarını nasıl yapacağını bilen bir sanatçı seçmeniz önemlidir. Karmaşık bir çizgi çalışması varsa, o alanda iyi bir sanatçı bulmanız gerekir. Belki bir portre, sulu boya dövmesi, hatta soyut istersiniz. Bu alanlarda deneyimli bir sanatçıya gitmek önemlidir çünkü tüm sanatçılar aynı tip dövmeler üzerinde çalışmaz. Sanatçınız daha önce hiç sulu boya dövmesi yapmadıysa, sonuçlarınızdan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Araştırmanızı yapmalı ve sanatçının istediğiniz dövmeyi yapabileceğinden emin olmalısınız..
 3. Bir Tavsiye Alın – Muhtemelen dövmeli birçok insan tanıyorsunuzdur, bu yüzden etrafa sorun ve tanıdığınız birinin belirli bir sanatçıyı tavsiye edip etmediğini ve nedenini öğrenin. Çoğu sanatçının artık web siteleri de var, bu yüzden oraya gidebilir ve yaptıkları dövme türlerini görebilirsiniz. İstediğiniz dövmeyi başka bir kişide görmüş bile olabilirsiniz. Onlara mürekkebi nereden aldıklarını sormak sorun değil.
 4. Kirli Bir Mağazaya Gitmeyin – Tüm dövme dükkanları eşit yaratılmamıştır ve aslında oldukça iğrenç olan çok şey var. Ucuz dövmeler sunsalar bile kirli bir salona gitmemek sağduyu olmalıdır. Kirli bir kuaföre veya tırnak salonuna gitmezsiniz, bu yüzden dövme yerinizi seçerken profesyonel bir yere gideceğinizden emin olun. Bazı yerlerde kötü bir vibe alabilirsiniz ve o zaman öyle olmadığını bilirsiniz. senin için yer. Sağlığınızı riske atmayacağınız veya kötü bir dövme yaptırmayacağınız bir yere gidecek kadar vücudunuza saygı gösterin..
 5. Beğendiğiniz Bir Sanatçı Seçin – Bunun önemli olduğunu düşünmeyebilirsiniz ama gerçekten önemli. Onları sadece bir sanatçı olarak değil, bir insan olarak da sevmek istiyorsunuz. Dövme yaptırmak için saatlerce sandalyede kolayca oturabilirsiniz. Sanatçınızla başınızı belaya sokarsanız, deneyim sizin için çok rahatsız edici olabilir. İyi anlaştığınız birine gitmek en iyisidir, yoksa dövme yaptırırken zamanınızı endişelenerek geçirebilirsiniz. Sanatçılar genellikle bir tasarımın detaylarına veya dövmenizin yerleşimine gelince en iyisini bilirler, ancak istediğiniz son şey, gerçekten istemediğiniz bir şey hakkında konuşulmaktır. Bu senin dövmen ve ona sonsuza kadar bakman gerekecek, bu yüzden akıllıca seçim yap.

Dövme Sonrası Bakım İpuçları

Artık aradığınız muhteşem sadakat dövmesine sahip olduğunuza göre, dövmenizin hayatınızın geri kalanında iyi durumda kalmasını sağlamak istiyorsunuz. Bu her zaman kolay değildir ve pek çok insan sahip oldukları dövmelere düzgün bakmadıkları için zarar vermiştir. Dövme yaptırma sürecinin en önemli kısım olduğunu düşünebilirsiniz ama değil, sonrası bakımdır. Dövme sanatçınız size bakım sonrası talimatlar verecek ve bunları takip etmek her zaman en iyisidir. Ancak dövmenizi mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olacak bazı harika ipuçları vereceğiz..

Yeni Dövmenizin Bakımı Nasıl Yapılır?

 1. Bandajı Açık Bırakın – Tüm dövme sanatçıları dövmeyi bandajlamaz, ancak yaparlarsa, sanatçı çıkarmanızı söyleyene kadar bırakın. Bandajı açık tutmak can sıkıcı ve bazen rahatsız edici olabilir, ancak dövmeniz için en iyi şey budur. Bazı sanatçılar size bir bandajı 24 saatten fazla tutmanızı söylerken, diğerleri sadece bir saat tutmanızı söyleyecektir. Bu gerçekten aldığınız dövmenin türüne ve dövmede çok fazla şişlik olup olmadığına bağlıdır. 6 saatlik bir dövmeniz varsa, o zaman sargıyı 24 saat boyunca tutmanız gerekecek. Sanatçınız en iyisini bilir, bu yüzden elinizden geldiğince onların tavsiyelerine uyun..
 2. Dövmeyi Yıkayın – Bandajı çıkardıktan sonra dövmenizi yıkamanız gerekecektir. İyice ama aynı zamanda çok dikkatli bir şekilde yıkamak istiyorsunuz. Bölgeyi agresif bir şekilde yıkamanın zamanı değil. İşlemden arta kalan kan ve plazma olabilir ve kokusuz, alkolsüz sabun kullanmak en iyisidir..
 3. Dövmeyi Kurut – Yine, dövmeyi ovmak yarardan çok zarar verir. Dövmeyi temizledikten sonra, sadece kurulayın. Ovalama olmadığı sürece temiz bir kağıt havlu veya hatta bir havlu kullanabilirsiniz..
 4. Losyon Uygula – Dövme üzerine ince bir tabaka losyon sürmek istiyorsunuz. Dövmenizi kurumaya bırakmak onun için iyi olmayacaktır. Losyon eklemeden önce bölgenin kuru olduğundan emin olmak istersiniz. Bu, dövmenizin kurumasını ve nemli kalmasını sağlayacaktır..
 5. İşlemi Tekrarla – Bu sadece bir kez yapacağınız bir şey değil. Buradaki fikir, dövmeniz tamamen iyileşene kadar bu adımları tekrarlamaya devam etmektir. Dövmenizin uzun süre dayanmasını sağlamak için yapabileceğiniz en iyi şey budur. Bir kabuklanma ve soyulma aşamasından geçecek, bu da onu nemlendirmeye devam etmek için ekstra dikkatli olmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu süre zarfında bakteri ve mikroplarla kolayca enfekte olabilir, bu nedenle alanı temiz ve kuru tutmak önemlidir. Dövme iyileşene kadar yıkanmalıdır ve bu 2-4 hafta arasında olabilir..
 6. Uyuz Seçmeyin – Kabuklar soyulurken onları koparmak cazip gelebilir, ancak aslında dövmenize zarar verebilirsiniz. Ayrıca iyileşme sürecini geciktirebilir, enfeksiyon olasılığını artırabilir ve hatta dövmenizin solmasına neden olabilir..
 7. Güneşten Uzak Durun – Taze bir dövme ile güneşten uzak durduğunuzdan gerçekten emin olmak istiyorsunuz. Güneş, tamamen iyileşmeden önce dövmeniz için bir tehlikedir. Dövmeyi doğrudan güneş ışığından uzak tutmanız ve dışarıdayken bölgeye güneş kremi sürdüğünüzden emin olmanız gerekir. Kullanabileceğiniz dövmeler için özel olarak yapılmış güneş kremi bile var..
 8. Sudan Uzak Durun – Evet, dövmeni temiz tutmalısın ama şu an en sevdiğin uzun, sıcak banyolardan birine sahip olmanın zamanı değil. Bir dövmeyi uzun süre su altında tutmak iyi değildir. Bu süre zarfında havuzlara veya göllere gitmek de iyi değil. Havuzlar dahil su kütleleri bakteri içerebilir ve dövmenize zarar verebilir. Dövmeniz iyileşene kadar duşlara ve kısa duşlara bağlı kalmak en iyisidir..
 9. Bakımdan Sonra Devam Et – Dövmenize her zaman özen göstermelisiniz, dövme bakımınızda asla gevşek olmak istemezsiniz. Dövme iyileştikten sonra bile, onu güneşten uzak tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak ve her zaman güneş kremi sürmek istersiniz. Sağlıklı bir cilde ve sağlıklı bir dövmeye sahip olmanın en iyi yolu cildinizi nemlendirmektir..

Sadakat dövmeleri, sevdikleriniz hakkındaki duygularınızı ve gelecekte ne aradığınızı göstermenin harika bir yoludur. Birçok sadakat dövmesinin aynı göründüğünü düşünebilirsiniz ama durum hiç de öyle değil. Sadece içine biraz kişilik katmalısın.

En çok sevdiğiniz dövmeyi seçin ve dövmenizin tadını çıkarın!