Sevdiklerinizin Anılarını Canlı Tutacak 117 RIP Dövmesi

Ayrıldı ama sevildi. Bir sonraki hayatı geçen sevdiklerimiz için böyle hissediyoruz. Ancak günlük hayatımızda yok olmalarına rağmen, hatıraları hala önemlidir. Varlıkları fiziksel açıdan olmayabilir. Ama kalbimizde onlar her zaman oradalar, bize rehberlik ediyor ve koruyorlar. Anılarını size yakın tutmak istiyorsanız, onlar hakkında bir dövme sadece tatlı ve kişisel değildir. O da eşsiz! Bu yüzden, bir sonraki mürekkebiniz için kontrol edebileceğiniz yüzlerce RIP dövmesi topladık..

Anne babanızın, aile fertlerinizin, sevdiklerinizin, son kullanma tarihi geçmiş arkadaşlarınızın anısına onları dövmeniz olarak yaptırabilirsiniz. Ayrılan insanları hatırlatan dövmeleri olan birçok insan var. Ve onlar için anıları ve sevgileri olanlar.

Birçok tasarım yeterince harika. Ancak bu koleksiyon, ilk veya bir sonraki dövmenizi yaptırmanız için nihai rehberiniz olacak. Dövmenizi nereye yerleştirmek istediğiniz önemli değil. Ellerinizde, omurganızda, sırtınızda veya başka bir yerde olabilir. Tasarım önemli olan bir ömür boyu sizin olacak.

Çapraz tasarımlar, çiçekler, çapa, tespih, kuşlar, tekne veya kartal dövmelerinden, RIP dövme tasarımları söz konusu olduğunda gökyüzü sınırdır. Ayrıca daha kişisel ve benzersiz olacak şekilde özelleştirebilirsiniz..

Ancak bu dövme fikirleri sadece can vermiş insanlar için değil. Başta köpekleri olmak üzere evcil hayvanlarını kaybedenler için de tasarımlar topladık. Evcil hayvanlarımız bir aile gibidir, bizden sonsuza kadar ayrı kaldıklarında da boşluk hissederiz. Eğer bir köpeğiniz veya herhangi bir evcil hayvanınız varsa, bu liste sizin için de olacaktır..

İpuçları, kılavuzlar ve anlamları

Ama biz sadece sevdiklerinizin anılarını canlı tutmak için bir sonraki dövmeniz için ihtiyacınız olan tasarımları sunmuyoruz. Ayrıca dövmeleriniz biter bitmez sağlıklı bir yaşam yolculuğuna çıkmanız için dövmeler hakkında bazı ipuçları ve rehberler de sunacağız..

Dövme yaptırmak geçici bir taahhüt değildir. Bu, hafife almamanız gerekebilecek bir ömür boyu taahhüt olacak. Yeni mürekkeplerine düzgün bir şekilde bakmadıkları için bazı dövme döküntüleri veya enfeksiyon vakaları olmuştur. Bu nedenle, sadece güvende olmak için dövme yaptırmanın dozunu ve yapılmaması gerekenleri bilmeniz önemlidir..

Dövme alerjileri hayatı tehdit edici olabilir, bu yüzden dövme yaptırdıktan sonra onu hafife almamalısınız. Şiddetli vakalar için kesinlikle tıbbi yardım gereklidir, ancak dövme sanatçınızın tavsiyesine uyarsanız her şey yolunda olacaktır..

Ancak, rehberliğiniz ve size yardımcı olması için, dövmeler hakkında bilmeniz gereken şeyler hakkında size bazı ipuçları vereceğiz. Bu RIP dövmelerinin bazı anlamlarını ve sembollerini de sağlayacağız..

Sizin için topladığımız bu harika ve kişisel RIP dövme tasarımlarına göz atın..

Büyükanne için RIP çapraz dövme

Büyükanneler her zaman spoilerdır. Bu yüzden onların varlığı olmadan hayatımıza devam etmek zor. Bu çapraz tasarım, dövmenizin büyükannenizi onurlandırması için mükemmel bir fikir olacaktır..

dövmeler

Baş harfleri olan RIP gülleri

Ölen sevgiliniz için, baş harfleri ve ölüm yılı ile güller nihai tasarımınız olabilir..

Adı, doğum tarihi ve ölüm yılı ile kırmızı gül

İşte ayrılan sevdikleriniz için harika bir tasarım daha. Onun Dünya’daki hayatını kutlamak harika bir şey..

RIP evcil köpek

Sizin de vefat etmiş bir evcil köpeğiniz varsa, fotoğrafını çekip dövme sanatçınızdan üzerinde ismiyle sizin için özelleştirmesini isteyebilirsiniz..

Melek kanatları

Melekler kesinlikle cennete gider. Büyükannen de öyle. Bu, büyükannelerinin anılarını canlı tutmak isteyen erkekler ve kadınlar için en havalı tam sırtlı RIP dövmelerinden biridir..

Sarı gül

Sarı gül, sevdiklerinize karşı sıcak ve sevgi dolu duyguları sembolize eder. Bu, daha iyi bir yere giden sevdikleriniz için başka bir benzersiz dövme tasarımıdır..

kanatlı kalp

Büyükannenizin doğum tarihi ve ölüm yılı, ortasında bir kalp ve hale olan bu güzel kanatlarla birlikte iyi gidebilir..

Dikenli wite ile çapraz

Dikenli telle sarılı siyah, gri ve beyaz haç, ölen kişinin adı, doğum tarihi ve ölüm yılı olan bir dövme için benzersizdir..

Amerikan bayrağı ile ABD Ordusu kolye

Ülke ve dünya için savaşan gazi ve şehit askerler için onları isimleri, doğum günleri ve doğum yıllarıyla onurlandırın. Amerikan bayrağı tasarımını veya kolyenin kendisini veya her ikisini birden alabilirsiniz. Cennette sevildiklerini ve asla unutulmadıklarını bilmelerinin harika bir yolu..

Bir hale ile melek kanatları

Meleğin kendisi yerine, sadece ölen sevgilinizin baş harfi ve üzerinde parlayan bir hale ile kanatlarına sahip olabilirsiniz..

Dikenli kalp

Hayatınızın geri kalanında aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan birini görmemek zor. Bu yüzden yanınızda bulundurun, üzerinde kişinin adının yazılı olduğu bu zarif ve benzersiz tasarımı deneyin. Dövme sanatçısı, kalbi dikenler ve üstüne bir haç ile birleştirerek harika bir iş çıkardı..

Anne ve baba

Her iki ebeveyninizi de kaybetmek zor. Ama bu kontrol edemeyeceğin bir şey. Ancak, hem kalp hem de çiçek tasarımıyla önkollarınızda ve “anne” ve “baba” kelimelerini her ikisini de size yakın tutabilirsiniz.

İyi anılarda

Aletleri ve dişlileri seven babanız, bir sonraki dövmeniz için alacağınız bu tasarımı görmekten mutluluk duyacaktır..

Bir bıçakla siyah çiçek

Siyah bir çiçek üzerinde bir bıçak, babanızın hayatını onurlandırmak ve kutlamak için önkoldaki en eşsiz RIP dövmelerinden biridir..

noktalı çiçek

Bu özetlenen çiçek dövmesindeki nokta çalışması, üzerindeki baba kelimesiyle mükemmel. Bu babanı onurlandırmak için harika.

Kanatları ve yaprakları olan renkli kalp

Sevdiklerinizin anısına bu rengarenk tasarıma sahip olabilirsiniz. Yapraklar, anahatlı sert ve desenli kanatlarla çok güzel.

Sonsuza kadar kalbimde dövme

Bu, bir sonraki dövmeniz için minimal tasarımlar arıyorsanız, göğüste yapabileceğiniz basit ama tatlı ve kişisel bir RIP dövmesidir..

Her zaman aklımda omuz RIP dövmesi

Oldukça büyük bir tasarım ama sevdiğiniz kişi acıya değer. Suyu, kuşları, çiçekleri ve kanatlı haçı birleştirmek sade güzel ve şaşırtıcı.

Asla çekip gitmeyeceksin

Ayrılmış bir sevilen birinin, özellikle de küçük olanların ana hatlarıyla çizilmiş bir ayak izi, oradaki ebeveynler için tatlı bir RIP dövmesidir..

Çiftin dövmesi

Bebeğini veya küçük bir bebeğini kaybeden çoğu çift, üzerinde bebeğin adı olan bir ayak izi dövme tasarımı yapar. Bir bebeği kaybetmek zor olabilir, ancak işleri canlı tutmak için bu, dışarıdaki çiftler için mükemmel bir RIP dövmesi olurdu..

mezar taşı

Siz de üzerinde ölen kişinin adının yazılı olduğu bu tasarıma sahip olabilirsiniz..

Kuşlar, ay, yıldızlar ve ölü bir ağaç ile mezar taşı

Daha koyu bir tasarım istiyorsanız, buna sahip olmak muhteşem. Siyah beyaz mürekkepler bu fikri daha zarif ve anlamlı kılıyor..

Neden vazelin dövme sonrası bakımınıza dahil edilmek zorunda değil?

Yeni bir dövme yaptırmak her zaman heyecan vericidir, özellikle de sevilen birinin ödülüne gittiğinde. Ancak dövme yaptırmanın kendinizi yaralamak gibi bir şey olduğunu hatırlamanız gerekir – açık bir yara. Bu nedenle, hızlı iyileşme için azami özen ve dikkatinizi gerektirir. yoksa işiniz çok zor.

Gerekli özeni göstermezseniz, dövmenizin enfeksiyon kapma ve daha da kötüleşme, deforme olma ihtimali çok yüksektir. Tabii ki, bunun olmasını istemezsin. Hepimiz olmasını istemiyoruz, özellikle de büyük zamanını istediğimizde. Tasarımın hızla deforme olmasına veya solmasına neden olan tahriş olmuş veya enfekte olmuş dövme örnekleri olmuştur..

Bazı eski inanışlar, petrol jölesi veya Vazelinin, dövme sonrası bakımı sırasında dövmenize yardımcı olabileceğini düşündürmektedir. Ancak, yeni dövmenize daha fazla zarar verebileceğinden bu doğru değildir. Hepimizin kaçınmaya çalıştığı bir şey.

Petrol jöleleri, nemi cilde hapsetmede harikadır, bu da aşırı kuru cilde sahip olanlar veya kuru mevsimde olanlar için iyidir. Ancak, Vazelin veya diğer vazelin markalarının cildiniz üzerinde nem tutucu etkileri olduğundan, bu iyileşme sürecine yardımcı olamaz..

Örneğin, bu RIP dövmelerinden herhangi birini alırsanız ve dövmeli bölgeyi nemlendirmek için Vazelin kullanırsanız, nemi dövmeye hapsetme şansınız olur. Bu da dövmenizin nefes alamamasına neden olur. İşlemden sonra dövmenize nefes alması için zaman vermek, kolaylıkla iyileşmesine yardımcı olacaktır..

Bunu önlemek

Petrol jölesi kullanmak, özellikle yeni bir dövmede kullanıldığında, sizi tahrişe veya enfeksiyona daha yatkın hale getirebilir. Bazı durumlarda meydana gelen dövme döküntüleri vardır ve bazıları şiddetlidir ve acil tıbbi yardım gerektirir..

Enfekte dövmelerde kızarıklık, şiddetli kaşıntı, şişme, çarpma, yanma hissi ve daha fazlası görülür. Bir antihistamin almak gibi semptomları hafifletmeye yardımcı olacak yollar olsa da, yine de güvende olmak çok daha iyidir..

Özellikle yeni bir dövmede daha hızlı ve daha güvenli iyileşmesi için Vazelin veya herhangi bir petrol jölesi kullanmaktan kaçının. Dövmeniz tamamen iyileştikten sonra kullanabilirsiniz, ancak sadece dövmeli bölgeye uygulanmalıdır..

Daha fazla RIP dövme fikri için aşağıdaki ilhamlara göz atın.

El ve göğüste anne dövmeleri için çiçek ve kalp

Anneler en iyisini bilir ve bu yüzden çiçekleri hak ederler. Onu onurlandırmak için elinize “anne” veya “anne” kelimesiyle dövme yaptırın..

Papa için çiçek ve kuş dövmesi

Çiçekler, bir kişinin birçok büyük niteliğini ve niteliklerini sembolize ederken, kuşlar genellikle bir özgürlük işareti olarak kullanılır. Babanız için, bu renkli ve canlı dövme ile onu onurlandırın..

Portre dövmesi

Vücudunuzun herhangi bir yerine koyabileceğiniz bir dövme tasarımı için babanızın portresi çok tatlı olurdu..

Tesbih ile dua eden el işareti

Bu, erkekler ve kadınlar için en popüler RIP dövmelerinden biridir. Basit ama çok anlamlı.

Nokta çalışması, ana hatlar ve gölgelendirme

Sokakta bir ev ve bir yel değirmeni, vefat eden sevdiklerinizin hayatını anmak için eşsiz bir dövme fikri olacaktır. Kullanılan siyah mürekkeple daha iyi hale gelen ana hatlar ve gölgeleme ile bu konuda nokta çalışması harika..

mavi çapa

Ortasında kalp olan pembe veya kırmızı bir kurdele ekleyerek bir bükümle istediğiniz herhangi bir şeyle renklendirilmiş bir çapaya sahip olabilirsiniz..

Tarihleri ​​ile Seviyelendirilmiş kalp

Ortasında kırmızı mürekkebi bulunan benzersiz dış hatları ve sevdiğinizin doğum yılı ve ölüm yılı ile zarif hale getirilmiş sade bir tasarımdır..

Roma rakamları

Romen Rakamlarını kullanarak bir doğum günü koymak yerine, bunun yerine ölüm yılını çıkarabilirsiniz..

kırmızı papağan

Bir atasözü, biz öldüğümüzde insanların papağan olduğunu söyler. Bu, almak isteyebileceğiniz RIP dövmesinin mükemmel bir çağrışımıdır..

Farklı türde çiçekler ve bir kuş

Kuşlar nektar emmek için çiçekleri kullanır. Ölüm, ruhun öbür dünyada özgür olmasını bu şekilde ifade eder..

renkli karga

Bir karga genellikle kötü bir alâmet ve ölüm olarak adlandırılır. Her zaman böyle demek zorunda olmasa da, bu, ölen bir sevgili için harika bir dövme fikri olurdu..

adı olan hançer

Hançerleri seven vefat etmiş bir sevgili için, üzerinde adı yazan bu zarif siyah beyaz tasarıma sahip olabilirsiniz..

adı ile tespih

Tespih, Roma Katolik Kilisesi’nde bir tür bağlılıktır. Bu, tespihi seven veya dua eden yakın bir arkadaş veya vefat eden bir aile üyesi için mükemmel bir tasarım olacaktır..

Çapraz ile çapa

Haç ve çapa birlikte, üzerinde “ruhumun çapası” yazan bir dövme tasarımı için güçlü bir fikirdir..

Baş harfleri ile parlayan haç

Haç, ölüm ve yaşam da dahil olmak üzere birçok farklı anlam ve sembolizme sahiptir. Parlayan biri, geç sevdiklerini onurlandırmak isteyen herkes için anlamlı bir RIP dövme tasarımı olacak..

Earth RIP dövmesi için fazla güzel

İnsanlar cennetin muhtemelen güzel bir meleğe ihtiyacı olduğunu ve Dünya’dan birine ihtiyacı olduğunu söylüyor. Bu, sevdiklerinin anılarını canlı tutmak isteyenler için çok kişisel ve sevimli bir dövme tasarımıdır..

Kolda iki kanat

İşte ölen aşklarınızın baş harfleriyle sahip olabileceğiniz en iyi unisex RIP dövmelerinden biri..

Parlayan kanatlı kanser sembolü

Babasını kanserden kaybedenlerdenseniz, parlayan kanatlarında kanser sembolü olan bu eşsiz tasarıma sahip olun..

Baş harfleri ile Mavi Kanatlar

Daha renkli hale getirmek için sevdiklerinizin baş harflerinin yazılı olduğu renkli kanatlara sahip olabilirsiniz..

Kanatların Hazırdı Ama Kalbim Değildi

Size yakın birini kaybetmek her zaman zordur, özellikle ani olduğunda. Ancak o kişinin anılarını size yakın tutmak için, uçan kuşlar ve iki büyük anahatlı tüy ile bu tasarıma sahip olabilirsiniz. İfadenin eklenmesi, bu RIP dövme tasarımını harika bir fikir haline getiriyor.

baba için RIP dövme

Dört küçük kuşun uçtuğu büyük bir tüy, rahmetli baban için tatlı bir dövme fikri olurdu. Bunun gibi bir mesaj da ekleyebilirsiniz.

Halatlı çapa

Çapa tasarımına daha fazla anlam katmak için etrafına rengarenk çiçeklerle ve sevdiklerinizin baş harfleriyle bir ip ekleyin..

Annem için RIP dövmesi

Bir tespih ile dua eden el işareti, doğum günü ve ölüm yılı ile rahmetli anneniz için mükemmel bir dövme tasarımıdır..

gerçekten bedava

Ölüm özgürlüktür derler. Bu nedenle, ayrılan bir arkadaşınızı veya bir aile üyesini onurlandırmak istiyorsanız, bu dairesel tasarımda özgürlüğün sembolü olarak “gerçekten özgür” kelimelerini bırakıyor..

Dua eden ellerle çapraz

Dua eden eller ve tespih içeren bir haç, bir aile üyenizi veya yakın bir arkadaşınızı onurlandırmak için muhteşem bir dövme tasarımı olacaktır..

Kovboy dövmesi

Sombrero, botlar ve bir kırbaç, erkekler ve kadınlar için muhteşem ve en eşsiz RIP dövmeleri arasındadır. Ayrıca kişinin tam adı, doğum günü ve ölüm yılı ile birlikte “aşık hafızasında” kelimelerini de ekleyebilirsiniz. Çok detaylı ve tatlı.

Erkekler ve kadınlar için daha canlı ve anlamlı RIP dövmeleri

İlhamınız için aşağıda birkaç dövme fikrimiz daha var. Bunlar, sevdiklerinizi onurlandırmak için RIP dövmeleri yaptırmak söz konusu olduğunda memnuniyetinizi sağlamak için özenle toplanmıştır..

Ahireti geçen sevdiklerinizi onurlandırmak için bu anlamlı RIP dövmelerinden herhangi birini yaptırmayı düşünüyor musunuz? Nasıl bir tasarım olurdu? Aşağıdaki yorumlarda bize bundan bahsedin!