Seveceğiniz 145 Olağanüstü Göğüs Kafesi Dövmesi

Yeni bir dövme arıyorsanız, neden göğüs kafesi dövmesini denemiyorsunuz? Çok fazla zevk getirecek çok popüler dövme tasarımlarıdır. Kızlarda göğüs kafesi dövmesi yaptırmak çok önemlidir. Dövme için geniş bir alan, bu yüzden büyük bir taahhüt ve ilgili acıyı unutmayalım.

Malısın kendini acıya hazırla dövme yaptırmak için en acı verici yerlerden biri olduğu için göğüs kafesi dövmesi yaptırmakla ilgilenir. Bu sizi göğüs kafesi dövmesinden caydırmak anlamına gelmez, istediğiniz dövmeyi yaptırmalısınız. Ancak dövmeye katlanmak için en kolay yer olmadığını unutmayın..

Dövmeler sonsuza kadar sürer ve böylesine büyük bir tasarım herkes için büyük bir taahhüttür, bu yüzden herhangi bir şey yapmadan önce sizin için doğru olduğundan emin olun. Ancak, gizli tutmak istediğiniz bir dövme istiyorsanız harika bir mekandır. Kendinize bir dövme yaptırmak istiyorsanız, göğüs kafesi dövmesi tam size göre..

Göğüs kafesi dövmeleri her zaman seksi dövmelerdir, özellikle kadınlarda dövmenin yeri hakkında çekici bir şey vardır..

Yeni tasarımınızı öğrenmek için aşağıdaki görsellere göz atın, bu tasarımlara karşı koyamayacaksınız.

1. Yazma

Keyif alacağınızdan emin olduğunuz basit bir mesaj olan harika bir tasarım. Göğüs kafesi boyunca yatay olarak giden basit bir dövme..

kaburga dövmeleri

2. Vazolarda Çiçekler

Bu muhteşem çiçeklerin hepsi vazolarda ama sıradan vazolar değil, bunlar bir laboratuvardan alınmış bardaklara benziyor. Yani bu dövmenin sahibi için özel bir anlamı olabilir..

3. Bıçak

Bu dövme de alışılmadık bir dövme. Bıçak keskin ve gülü kesmeye hazır. Bu dövmenin sahibi için de özel bir anlamı olduğunu düşünüyoruz..

4. Ay

Göğüs kafesi dövmesi yaptırmak için ihtiyacınız olan tek şey göğüs kafesinde basit bir ay dövmesi. Göğüs kafesi dövmesi yaptırmak için büyük bir dövmeye sahip olmanıza gerek yok.

5. Fırtına Bulutları

Küçük bir fırtına bulutu gibi olduğu için ilginç olan harika bir küçük tasarım. Kesinlikle seveceğiniz harika bir tasarım.

6. Büyük Göğüs Kafesi Dövmeleri

Tüm göğüs kafesini kaplıyormuş gibi görünen harika bir dövme tasarımı. Siyah ve kırmızı her zaman birlikte iyi gider. Keşke tasarımı daha iyi görebilseydik ama yine de güzel.

7. Muhteşem Çizim

Harika bir çiçek dövmesi. Bu dövmeyi seviyoruz çünkü bir çizime benziyor. Gölgelendirme gerçekten dikkat çekici.

8. Kuğular

Bir çift arasında paylaşılan harika bir dövme. Hem erkek hem de kadın aynı eşleşen dövmelere sahiptir. Çiçeklerle çevrili kuğular, sevginizi göstermenin harika bir yoludur..

9. Suluboya Balığı

Sulu boya ile çevrili özel bir balık. Buradaki tüm harika renkleri seviyoruz.

10. Kişisel Mesaj

Sahibi için kişisel bir anlam taşıyan harika bir mesaj. En sevdiğiniz alıntıyı bulun ve kendi dövme tasarımınız için kullanın. Bu tür dövmeler göğüs kafesinde her zaman harika görünür..

11. Cesur Çiçekler

Büyük bir çiçek harika bir dövme tasarımıdır. En sevdiğiniz çiçeğin ne olduğuna karar verin ve fikirle koşun. Ona renk ekleyebilir veya siyah beyaz bırakabilirsiniz..

12. Uzun Çiçekler

Gerçekten güzel olan harika bir dövme çünkü göğüs kafesine mükemmel şekilde uyuyor. Buradaki yumuşak moru seviyoruz çünkü harika.

13. Dağ Manzarası

Gerçekten harika olan muhteşem bir tasarım. Size açık havada harika olduğunuzu hatırlatacak çarpıcı bir tasarım..

14. Kristal Küre

Kendi başına bir hikaye anlatan basit bir dövme tasarımı. Bir gizemi olan eşsiz bir dövme.

15. Bir Alıntı

Bu güzel bir duygu ve sonsuza dek besleyeceğiniz bir duygu. Bu basit bir dövme ama yine de bir çok anlamı var..

16. Galaksi

Bundan daha muhteşem bir göğüs kafesi dövmesi bulamazsınız. Güzel ve gizemli. Geometrik tasarım bir bulmaca gibi bir araya getirilmiştir. Tasarımın kendisi bir galaksi ve renkler kesinlikle çok etkileyici. Tasarım sadece nefes kesici.

17. Hayaletler

Hayaletler için bir sevginiz varsa, bu eğlenceli küçük dövmeyi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Şakanın bu küçük hayaletlerde olduğunu tahmin ediyoruz..

18. Şarkı Sözleri

Bazı harika şarkı sözleri olan harika bir dövme tasarımı. Renkler de harika sözler de harika.

19. Sürecin Keyfini Çıkarın

Kötü bir gün geçiriyorsanız, tek yapmanız gereken bu tasarıma bakmak ve hemen daha iyi hissedeceksiniz. Seveceğinizden emin olduğunuz harika bir motivasyon dövmesi.

20. Çiçek Tasarımları

Renkli göğüs kafesi dövmelerini seviyoruz, her zaman güzeller.

21. Diğer Diller

Başka bir dilde olan basit bir dövme. Büyük bir dövme tasarımı değil, yatay bir desene zarif bir şekilde uyuyor.

22. Deniz Tasarımları

Göğüs kafesi dövmesinin harika bir örneği, bu bir deniz tasarımıdır. Harika tasarımı ve parlak renkleri seviyoruz.

23. Lotus Çiçeği

Her şekliyle göz kamaştıran muhteşem bir büyük Lotus çiçeği. Çiçekleri seviyorsanız, bu muhteşem tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

24. Suluboya Resim

Bu resim oldukça sıra dışı. Tıpkı bir suluboya tasarımına benziyor ve kesinlikle seveceğiniz bir tasarım. Baktığınızda oldukça hoş görünen yumuşak bir tasarım.

25. Kırmızı Gül

Bu büyük kırmızı güller çok parlak ve güzel. Nefes kesen bir tasarım arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Parlak kırmızı rengi seviyoruz.

26. Savaşçı

Bir savaşçı mı yoksa bir mahkum mu olduğundan emin değiliz ama her iki durumda da oldukça havalı bir dövme. Detaylar çok eğlenceli.

27. Gül Vermek

Bir kadının elindeki narin bir gül dövmesi. Seveceğinizden emin olduğunuz sade bir tasarım.

28. Harika Bir Tasarım

Çok fazla karaktere sahip basit bir geometrik tasarım. Harika bir tasarım oluşturan birçok çizgi.

29. Çifte Gül

Gerçekten harika bir tasarım oluşturan iki gülden oluşan basit bir dövme. Bu basit ama güzel.

30. Papatya Aşkı

Basit bir sarı papatya tasarımı, gününüzü aydınlatmak için ihtiyacınız olan tek şey. Sadece sarı renk herkesi mutlu eder.

31. Harika Aşk

Basit bir duyguya sahip muhteşem bir dövme ve en karanlık zamanlarda seveceğiniz bir dövme. Bir teklif arıyorsanız, bunu seveceğinizden emin olabilirsiniz..

32. Balon Gezintisi

Güzel ve gizemli büyük bir dövme. Bu dövmede harika bir dövme tasarımı yapan pek çok farklı unsur var. Yine de büyük, bu yüzden çok fazla taahhüt.

33. Basit Dil

Her gün sizi gülümsetecek basit bir alıntı. Herkes için harika olan harika bir dövme tasarımı.

34. Parlak Mor

Bu parlak renkler, renk ve inanılmaz zevkle dolu çarpıcı bir dövme tasarımı sağlar. Biz sadece bu muhteşem tasarımı oluşturan parlak moru seviyoruz.

35. Düş kapanı Aşkı

İlham veren bir düş kapanından daha güzel bir şey yoktur. Muhteşem mavi tüyler gerçekten büyülü. Her gün ilham almak istiyorsanız, bu dövme tasarımına bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

36. Geometrik Kedi

Sadece matematiksel değil, aynı zamanda muhteşem olan harika bir tasarım. Göğüs kafesi için bir dövme tasarımının ne kadar yaratıcı olabileceğinin çarpıcı bir örneği..

37. Çoklu Tasarımlar

Bu tasarımın inanılmaz bir detayı var. Detayları olan güzel bir dövme arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

38. Güneş ve Ay

Bu harika bir dövme tasarımı ve gerçekten orijinal. Güneş ve ay bir arada, harika bir dövme.

39. Şerit Tasarımları

Güzel olduğu kadar ilham veren harika bir dövme. Basit bir dövme tasarımı ama basit bir tasarım arayan herkes için harika bir fikir.

40. Mavi Ay

Bu muhteşem dövmenin güzel parlak mavi bir ayı var. Ay ile basit yazmayı seviyoruz, zarif ve ilham verici. Bu harika bir tasarım.

41. El

Her şeyi gören göz bu elin bir parçası ve çok harika görünüyor. Seveceğinizden emin olduğunuz benzersiz bir tasarım. Karanlık dövmeye gerçekten hayat veriyor.

42. Koi Balığı

Bu bir nedenden dolayı harika bir tasarım. Parlak renkler bu dövme tasarımına gerçekten hayat veriyor.

43. Fil

Yüzünde renkli noktalar olan harika bir fil dövmesi. Noktaların ne işe yaradığını merak ediyoruz, çok gizemliler.

44. Büyük ve Cesur

Tüm göğüs kafesini kaplayan büyük bir dövme tasarımı. Bazı güzel renklerle büyük ve cesur. Çiçekleri seviyorsanız, bu tasarıma bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

45. Muhteşem Tavus Kuşu

Bundan daha iyi bir dövme tasarımı bulamazsınız çünkü nefes kesici güzelliktedir. Buradaki muhteşem renkleri ve tavus kuşu olan büyülü tasarımı seviyoruz. Bakmaktan vazgeçemeyeceğin türden bir dövme.

46. ​​Muhteşem Renkler

Masmavi okyanus bu muhteşem tavus kuşunun bir parçasıdır ve gerçekten türünün tek örneğidir. Tüm göğüs kafesini kaplayan büyük bir dövme. Bu dövmeyi seviyoruz çünkü çok güzel.

47. Alice Harikalar Diyarında

Büyülü bir hikayenin parçası olan harika bir dövme tasarımı. Eğer bir hayranı iseniz Alice Harikalar Diyarında o zaman bu harika dövme tasarımına bayılacaksınız. Harika fikirleri ortaya çıkaran pek çok şaşırtıcı unsur var..

48. Zıplayan Balık

Bu parlak renkler, sudan atlayan bir Koi balığının bu muhteşem dövme tasarımını oluşturuyor..

49. Güneş

Bazı basit unsurlara sahip harika bir güneş tasarımı. Herkesin seveceği harika bir tasarım.

50. Geyik

Birçok ayrıntıya sahip harika bir geyik tasarımı. Geyikte oklar var ama geyik hala yaşıyor. Tasarımda bazı gizemli unsurlar da var. Bir diş kadar bir anahtar da var ve bunların ne anlama geldiğini merak ediyoruz..

51. Renkli Kaplumbağa

Parlak ve güzel renklere sahip harika bir kaplumbağa dövme tasarımı. Suluboya dövmeler inanılmaz renkler nedeniyle gerçekten güzel.

52. Çarpıcı Tasarımlar

Seveceğinizden emin olduğunuz muhteşem bir dövme tasarımı. Gerçekten şaşırtıcı detaylar var. Bir çiçek tasarımı arıyorsanız, bunu seveceğinizden emin olabilirsiniz..

53. Cesur Tasarımlar

Bazı parlak renklerle büyük olan harika bir dövme tasarımı. İşin ilginç yanı arka plandaki büyük organ, gerçekçi görünen bir kalp. Kalpten büyüyen bazı güzel çiçekler var ve benzersiz bir tasarım yaratıyor. Farklı bir şey arıyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

54. Şarkı Söyleyen Adam

Bu karikatürize şarkı söyleyen bir adamın popüler dövme tasarımı..

55. Geyşa Kız

Eski tarz Geyşa kızlarının hayranıysanız, bu güzel tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Zarif ve kültüreldir ve size birçok iltifat getireceğinden emin olabilirsiniz. Bir sürü gizemi olan bir kızın muhteşem tasarımı.

56. Köpekbalığı Hikayeleri

Bu köpekbalığı sudan çıkarken ziyafet çekmeye hazır. Şiddetli ve güçlü, okyanusun kralı. Köpekbalığı tasarımlı dövmeleri hepimiz severiz çünkü her zaman havalı görünürler..

57. Bir Çapa

Çizgi filmleri ve yelkeni seviyorsanız, o zaman bu çapa deniz tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Bu dövme tamamen umut ve umudun bize verdiği duyguyla ilgilidir. Yelken yapmayı seviyorsanız, bu tasarıma bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

58. Uçan Kuş

Doğuştan bir avcıysanız, bu dövmeyi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Oldukça büyük, göğüs kafesinin çoğunu kaplıyor. Renk dolu harika bir tasarım.

59. Çarpıcı Mavi

Bu gören göz dövmesi çok fazla gizem barındırıyor. Tasarımın tamamındaki maviyi seviyoruz, muhteşem bir görüntü oluşturuyor.

60. Balık Tasarımları

Bu oldukça büyük bir dövme tasarımıdır, tüm göğüs kafesini kaplar. Balık tutmayı veya genel olarak balık tutmayı seviyorsanız, bu detaylı tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

61. Pembenin Gücü

Çiçekler için pembeden daha iyi bir renk yoktur. Biz sadece bu muhteşem akan tasarımı seviyoruz. Büyüleyici ve pembe tasarımı çok iyi tamamlıyor.

62. Hayat Ağacı

Hayat Ağacı tamamen olasılıklarla ilgilidir. Size umut veren dövme türüdür. Oldukça büyük bir dövme tasarımı, tüm göğüs kafesini kaplıyor ama fikir güzel.

63. Parlak Çiçekler

Bu çiçeklerin hepsi korsanlardan esinlenilmiş bir kafatası tasarımına bağlı. Korsanın kafatasındaki elmas hazineyi göremiyor musun? Bu korsan hikayelerini sevenler için eğlenceli bir tasarım.

64. Renkli Bebekler

Bu, muhtemelen hepimizin aşina olduğu geleneksel bir seramik bebeğin dövme tasarımı. Bazı parlak renklere sahip basit bir tasarım.

65. İncil Tasarımları

Bir haç ve bir gülün basit bir tasarımı. Bu tasarım İncil’dir ve bir kutsal yazı ile birlikte gelir.

66. Yuvarlak Ağaçlar

Bu Hayat Ağacı yuvarlatılmış kenarlara sahiptir. Çok fazla hayatı olan muhteşem bir dövme. Güzellikte tüm göğüs kafesini kaplar.

67. Mavi Yengeç

Bu mavi yengeci seviyoruz çünkü o parlak ve harika deniz canlılarının muhteşem bir örneği.

68. Taçlı Kalp

Bu kanayan kalp acı çekiyor gibi görünüyor ve ayrıca bir taç takıyor. Farklı bir şey arayan biri için farklı bir dövme türü.

69. Yaratıcı Fil

Göğüs kafesi dövmesi olarak seveceğinizden emin olduğunuz detaylı bir fil tasarımı.

70. Sadece Bir Anahat

Büyük bir gül taslağı, olduğu gibi bırakabilir veya güzel renklerle doldurabilirsiniz..

71. Bir Kaplan

Bu kaplan vahşi ve avını ormanda takip ediyor. Bu çarpıcı tasarıma doyamıyoruz. Eğer çılgın bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için tasarımdır..

72. Morbid Dövme

Bu korkunç dövmenin bir mesajı var ve çoğumuzun hatırlatılmasından hoşlanmadığımız bir şey..

73. Gizemli Ağaç

Güzel bir dolu yanı ve karanlık ve hastalıklı bir yanı olan muhteşem bir ağaç tasarımı. Biri yaşamı, diğeri ölümü temsil ediyor mu??

74. Sevimli Fil

Koltuk altına tam oturan basit ve tatlı bir fil tasarımı.

75. Tuval

Bu güzel renklerle vücudunuzu bir tuval gibi kullanın.

76. Aşk

Aşk hakkında harika bir dövme.

77. Yunan Harfleri

Bir ömür boyu sürecek bir kardeşlik bağı.

78. Üzgün ​​Fil

Bu üzgün fil yalnızmış gibi görünüyor.

79. Suluboya Sanatı

Bir çapanın suluboya dövmesine bir başka harika örnek.

80. Zincirlerde

Bu dövme çok dini ve esaretten kurtulmakla ilgili.

81. Kartal

Bir kartalın renkli ve güçlü tasarımı.

82. Basit Bir Mesaj

Bazen bir dövmenin mükemmel olması için tek ihtiyacın olan basit bir mesajdır..