Seveceğinizden Emin Olduğunuz 80 Eşsiz Kova Dövme Fikirleri

Yeni bir dövme arıyorsanız, neden astrolojik işaretinize gitmiyorsunuz? Kova burcundan daha iyi bir işaret yoktur ve bu harika bir dövme yapar. Kova sembolü, aynı anda hem orijinal hem de eğlenceli olmakla ilgilidir. Bu dövmeyi nasıl sevmezsin?

Kova sahipleri Ocak sonu ile Şubat başı arasında doğarlar, yükselenler, aylar veya başlangıçlar ile bağlantılıdır..

Kova olmanın ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, bu konuda size yardımcı olmamıza izin verin. İnanılmaz derecede yoğun bir sezgiye sahip oldukları biliniyor ve bu emin olmak için kullanışlı olabilecek bir şey. Ayrıca sahip olmak için inanılmaz bir kalite olan özverili bir doğaya sahiptirler. Arka plan 11. işaret ile ilişkilendirilir ve iki zikzak çizgi ile temsil edilir..

Kova, hava elementi ile ilişkilidir. Teknik olmak istiyorsanız, çıktılarında dalgaları ve rüzgarı da kullanırlar..

Burcunuzu temsil etmek istiyorsanız, bu harika bir tasarım seçmeniz için harika bir makale..

Aşağıda, Seveceğinizden Emin Olduğunuz 80 Eşsiz Kova Dövme Fikirleri:

1. Şiddetli Su

Bu dövmede su şiddetli ve tasarımın da çok fazla güç olduğunu görebilirsiniz. Sahip olduğunuz gücü gösteren bir dövme istiyorsanız o zaman bu dövme tam size göre. Bu tasarım için renk gerekli değildir. Bu güzel.

Kova dövmeleri

2. Basit Dövmeler

Bu, dalgaları temsil eden çok basit bir tasarım ama biz parlak renkleri seviyoruz. Bu dövme tasarımı, herhangi bir yere yerleştirilebilecek kadar küçüktür. Kol, bu dövmeler için en popüler yer gibi görünüyor ve biz de aynı fikirdeyiz..

3. Dalga Tasarımları

Dalga dövmesinin başka bir örneği ama farklı bir konumda. Bu tasarımın samimiyetini seviyoruz. Dalgalar eğlenceli bir şekilde değil ve mavi onu gerçekten öne çıkarıyor.

4. Cesur Tasarımlar

Baştan sona bu dövme çok basit ve bitmesi çok uzun sürmeyecek bir dövme. Her yere sığabilir, böylece isterseniz gizli tutabilirsiniz. Bu cesur tasarımlar dalgaları temsil ediyor. Daha sade bir dövme istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

5. Yıldızlarda

Yıldızlara bakmayı seviyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Takımyıldız dövmesi her zaman popülerdir. Bu dövme türü her yere sığabilir.

6. Yunan Harfleri

Dalga tasarımını seviyorsanız, daha fazla anlam vermek için ona bazı Yunan harfleri ekleyin. Dövmenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bu dövme, bir barkod dövmesi gibi görünmesini sağlar, bu nedenle güçlü çizgilere dikkat edin..

7. Mavi Dalgalar

Bu açıkça çok popüler ve seveceğinizden emin olduğunuz bir dövme. Mavi, bizi suda olmayı istememize geri götürüyor. Bu mavi dalga tasarımının yerleşimine başka bir örnek.

8. Kulak Arkası

İnce bir tasarım arıyorsanız, bu basit ama tatlı dalga tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Sadece birkaç satır ama yine de bir izlenim bırakıyor. Basit bir şey istiyorsanız, bu tasarımı her zaman besleyeceksiniz..

9. Şiddetli Tanrılar

Tanrıları temsil etmek istiyorsan bu harika. Bu harika bir boyun dövmesi ve sizi diğerlerinden ayıracak. Dalgalar dövmenin her iki tarafında da devam ediyor ve arkadan oldukça havalı görünüyor.

10. Çarpıcı Renkler

Ayrıntılı ve renkli bir dövme arıyorsanız, bunun gibi bir resmi düşünmek isteyebilirsiniz. Renkler çarpıcı ve kesinlikle göze çarpacak. Renkler derin ve harika. Büyük bir dövmeye sahip olmayı bekleyin, ancak bu, küçük bir dövme yapabileceğiniz türden bir tasarım değil. Eşsiz bir sırt veya omuz dövme tasarımı yapardı. Bir kol tasarımı için bile kullanabilirsiniz..

11. Suyu Dökmek

Dökülen suyun görüntüleri, yaygın bir Kova dövmesi fikridir. Bu, görevi yapan kızıl saçlı bir kadına sahip ve dümdüz bakıyor.

12. Minik Dalgalar

Kova doğanızı temsil etmek için büyük bir dövme tasarımına ihtiyacınız yok. Bu resimdeki gibi her yere, hatta yaya olarak yerleştirilebilen basit bir tasarım. Kova değerlerini temsil etmek istiyor ama büyük bir dövme istemiyorsanız bu tasarım tam size göre..

13. Aşk Dalgaları

Bu fotoğrafta dalgalar, kalbin içinde olduğu gibi sevgiyle temsil ediliyor. Harika bir görüntü ve basit ama parlak bir görüntü. Çizgi film öğeleri var ve çok fazla ayrıntıya sahip olacak türden bir dövme değil..

14. Kol Dövmeleri

Dalgalar, dalga dövmeleri kadar yaygın görünüyor ve bu, koyu zikzaklı bir tasarım. Basit bir şey arıyorsanız, bundan başkasına bakmayın. Bu, size her iki dünyanın da en iyisini sunmak için yarı yarıya bir tasarımdır..

15. Karikatür Tasarımları

Çizgi film resimlerinin hayranıysanız, bu sizin için harika bir dövme. Bu sonsuz suyun dökülmesi ve biz sadece parlak maviyi seviyoruz. Bir kol tasarımınız olsaydı, suyun tamamen aşağıya ve kolunuzun etrafına dökülmesini sağlayabilirdiniz. Bitmiş bir ürün olarak oldukça havalı görünecek.

16. Kırmızı Çizgiler

Dalga görünümünü seviyorsanız ancak farklı bir şey istiyorsanız, bunun yerine bazı kırmızı çizgiler deneyin. Mavi her zaman göz alıcı bir renktir ancak bu, birçok farklı renkte dalgalara sahip olamayacağınız anlamına gelmez..

17. Kol Tasarımları

Kol gibi daha büyük bir dövme tasarımı arıyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Harika bir rengi ve detayı var. Derin renkleri seviyorsanız bu model tam size göre..

18. Ay

Güneşin dökülen suya baktığı harika bir dövme tasarımı. Bu dövmeyle ilgili maviyi seviyoruz. Büyük bir tasarım ama ay, kafatası ve suyun dökülmesi gibi birçok harika unsuru var..

19. Tatlı Tasarımlar

Bu harika Kova dövmesi basittir ve dalgalar biraz daha gerçekçidir. Boyun için mükemmel bir dövme çünkü küçük ve istediğin buysa gizlenebilir.

20. Gizli Dövmeler

Saklayabileceğiniz bir Kova dövmesi arıyorsanız, bu sizin için dövme olabilir. Basit bir tasarımdır ve kulağın arkasına güzel bir şekilde oturur. Yaratıcı bir şey arıyorsanız o zaman bu dövme tam size göre..

21. Dalgalar

Kova sembolünü temsil etmenin en yaygın yolu basit dalgalar gibi görünüyor. Dövmenin yeri bu tür tasarım için mükemmeldir. Gösterme veya gizli tutma seçeneğiniz var.

22. Ayrı Ayrı

Bu dalgalar biraz daha farklıdır çünkü birbirlerinden daha uzaktırlar. Onları sırtına yerleştirdi ve tamamen farklı bir görüntü yaratıyor. Daha özgün bir tasarım yaratmak için dalgalarınızın aralığına kendiniz karar verin. Arkada böyle aralıklı olmasını seviyoruz çünkü sıra dışı ve gördüğümüz diğerlerinden biraz daha yaratıcı..

23. Zarif Dalgalar

Bu dalgalar, tasarımları nedeniyle muhteşem bir Kova dövmesi yapar. Bu tasarıma daha fazla akış var ve gerçekten zarif. Seçtiğiniz herhangi bir dalgayı yaratabilirsiniz, bu daha kadınsı bir tasarım. Bu tasarımın tuhaf doğasını seviyoruz, farklı bir şey arayan her kız için harika olurdu.

24. Çizgi Film Dalgaları

Dalgalarda çıplak bir kadın, bir dövmeden daha ne isteyebilirsiniz ki. Bu çizgi film tasarımı aslında oldukça şirin. Etrafındaki tüm sudan hiç etkilenmemiş gibi görünmesini seviyoruz, aslında uyuyor olabilir.

25. Güçlü Görüntüler

Çarpıcı bir tasarım arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Karanlık ve şiddetlidir ve gerçekten sorunun özüne iner. Bu dövmeyle ilgili tüm koyu renkleri seviyoruz, gerçekten türünün tek örneği.

26. Değişen Dalgalar

Her iki dünyanın da en iyisini seviyorsanız, bu dövme tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan moru da seviyoruz. İşarete olan aşklarını temsil etmek için tam orada Kova kelimesi var..

27. Deniz Kızı Aşkı

Deniz kızı her zaman suyun harika bir temsilidir. Kova dövmesi genellikle deniz kızlarıyla temsil edilir. Ayrıca, oldukça havalı tasarımlar yapıyorlar. Deniz kızlarını sadece tuhaf yapıları nedeniyle seviyoruz ve onlar denizin en büyük sembollerinden biri. biz sadece onları seviyoruz!

28. Karanlık Tasarımlar

Bu dövme tasarımı, dökme yapan erkeklerden oluşuyor. Aynı dövmede aynılar. Basit bir dövme ama çok karakterli.

29. Göğüs Kafesi Dövmeleri

Testi bu adamın göğüs kafesinden aşağı dökülüyor. Aynı zamanda çok basit olan harika bir dövme tasarımı. Bunun gibi diğerine bağlanabilecek harika bir dövme. Göğüs kafesine sığabilecek çok şey var.

30. Parlak Renkler

Bazı cesur ve güzel renkleri içeren harika bir dövme tasarımı. Bu Kova dövmesinde sürahiyi oluşturan parlak turuncuyu seviyoruz. Herhangi bir Kova dövmesi yaptıracaksanız, bu renkler birlikte iyi çalışır..

31. Basitçe Dalgalar

Basit bir dövme tasarımı, ancak bir etki yaratıyor. Bu dövme tasarımıyla ilgili Yunan harfleri de var. Bir açıklama yapmak istiyorsanız, o zaman bu sizin için dövme.

32. Sakin An

Bu sakin an, çarpıcı bir dövme tasarımı sağlar. Basit ama size Zen’de olma hissi veriyor. Bu dövmeleri seviyoruz çünkü her şeyden çok portrelere benziyorlar. Harika ve uzun süre seveceğinizden emin olduğunuz bir dövme..

33. Bayan Bekleyen

Bu kadın, elindeki su sürahisini düşünürken derin düşüncelere dalmış gibi görünüyor. Basit ama renkli bir tasarım. Bu dövmedeki renkler derin ve çok güzel.

34. Çarpıcı Tasarımlar

Su sürahisi de bir başka popüler Kova dövmesidir. Bu tasarımla parlak renkleri seviyoruz. Bu dalgalar bazı güzel mor çiçeklerle dökülüyor. Bu güzel Kova dövmelerine doyamıyoruz.

35. Siluet

Siluet dövmesinden daha basit olamazsın. Bu tasarım, basit tasarım nedeniyle benzersiz ve harika. Ancak yine de güçlü bir görüntü ve uzun süre seveceğinizden emin olabilirsiniz. Ve hey, çıplak bir adam olmasının da zararı olmaz! Şaka bir yana çok güzel bir tasarım.

36. Ayın Altında

Bu kadın testisini ay ışığının altında boşaltıyor. Aynı Kova tasarımının farklı bir tasviri ve çok yaratıcı. Bu dövme ile koyu renkleri seviyoruz.

37. Dalga Tasarımları

Bu dövme, başka bir tasarımdaki dalgalar nedeniyle benzersizdir. Arka planda bir tasarımımız var, dalgalar ise dövmenin ön cephesine çıkmak için karartılıyor. Bu dövmeler harika çünkü bir diğerinde gizli bir tasarım. dövme için benzersiz ve eğlenceli bir fikir.

38. Altın Sürahi 

Bu dövme tasarımındaki sürahi çok altındır, sadece deriden atlar. Onunla ilişkili tüm renkleri seviyoruz çünkü birlikte iyi gidiyorlar. Altın ve mavi her zaman birbirinin tamamlayıcısıdır, bu seçimlerde asla yanılmazsınız. Özellikle sürahinin sahip olduğu parlaklığı seviyoruz.